ゲーム | 説明 | 管理者 | 勝者 | 時間 | 期間 | 参加費 | 参加者数 | トーナメントテーブル |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
チェス | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2024-03-18T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 202 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2024-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 51min | - | 192 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2024-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 218 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 268 | オープン |
チェス | Tallinna koolinoorte XLII sportmängude MV-d MALES |
HendrikOlde | öineraev | 2023-11-16T13:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 41 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2023-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2023-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 43min | - | 192 | オープン |
チェス | Jõuluturniir | RainerRaud | mirko | 2022-12-20T18:00:00+02:00 | 2h 13min | - | 20 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | MarekEast | 2022-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | オープン |
チェス | 8. Tallinna MK sarja SÜGIS 2022 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | GeorgBlokhin | 2022-10-30T11:00:00+02:00 | 2h 13min | - | 5 | オープン |
チェス | ZOOM | RainerRaud | Ramon-270611 | 2022-04-07T19:40:00+03:00 | 29min | - | 5 | オープン |
チェス | ZOOM | RainerRaud | Ramon-270611 | 2022-03-31T19:40:00+03:00 | 18min | - | 4 | オープン |
チェス | 8. Tallinna MK sari KEVAD 2022 VI etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | O-Kuzmina | 2022-03-26T11:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 31 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-03-21T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 143 | オープン |
チェス | ZOOM | RainerRaud | Ramon-270611 | 2022-03-17T19:40:00+02:00 | 25min | - | 5 | オープン |
チェス | 8. Tallinna Maleklubi sari KEVAD`2022 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | AndreiMG | 2022-02-26T11:00:00+02:00 | 2h 51min | - | 32 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-02-14T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 137 | オープン |
チェス | ZOOM | RainerRaud | Ramon-270611 | 2022-02-10T19:40:00+02:00 | 26min | - | 11 | オープン |
チェス | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | erik14 | 2022-02-06T13:00:00+02:00 | 25min | - | 5 | オープン |
チェス | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | pan | 2022-02-05T19:00:00+02:00 | 45min | - | 6 | オープン |
チェス | ZOOM 2 | RainerRaud | Ramon-270611 | 2022-02-03T16:35:00+02:00 | 33min | - | 6 | オープン |
チェス | ZOOM 2 | RainerRaud | OskarSai | 2022-02-01T16:35:00+02:00 | 38min | - | 7 | オープン |
チェス | ZOOM | RainerRaud | erik14 | 2022-01-20T19:40:00+02:00 | 25min | - | 5 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-01-17T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 151 | オープン |
チェス | ZOOM | RainerRaud | erik14 | 2022-01-13T19:40:00+02:00 | 32min | - | 10 | オープン |
チェス | ZOOM | RainerRaud | Ramon-270611 | 2021-12-16T19:40:00+02:00 | 29min | - | 7 | オープン |
チェス | 7. Tallinna Maleklubi sari SÜGIS 2021 VI etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | Denis12 | 2021-11-27T11:00:00+02:00 | 2h 37min | - | 35 | オープン |
チェス | ZOOM | RainerRaud | Ramon-270611 | 2021-11-25T19:40:00+02:00 | 35min | - | 5 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2021-11-22T13:00:00+02:00 | 2h 44min | - | 148 | オープン |
チェス | ZOOM | RainerRaud | sass321 | 2021-11-11T19:40:00+02:00 | 32min | - | 6 | オープン |
チェス | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | volinik | 2021-11-03T19:00:00+02:00 | 1h 28min | - | 10 | オープン |
チェス | 7. Tallinna Maleklubi sari SÜGIS 2021 IV etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | Kristofer6 | 2021-10-30T11:00:00+03:00 | 2h 3min | - | 14 | オープン |
チェス | Tiina maletreening | TiinaRaud | Ramon-270611 | 2021-05-25T17:20:00+03:00 | 1h 3min | - | 13 | オープン |
チェス | Laupäeva õhtul malega 18 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-22T18:00:00+03:00 | 3h 3min | - | 76 | オープン |
チェス | Tiina treening | TiinaRaud | Ramon-270611 | 2021-05-20T17:20:00+03:00 | 1h 23min | - | 17 | オープン |
チェス | Tiina maletreening | TiinaRaud | Ramon-270611 | 2021-05-11T17:20:00+03:00 | 1h 5min | - | 10 | オープン |
チェス | Laupäeva õhtul malega 16 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-08T18:00:00+03:00 | 3h 5min | - | 65 | オープン |
チェス | Laupäeva õhtul malega 15 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-04-24T18:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 77 | オープン |
チェス | Tiina treening | TiinaRaud | Mikelo | 2021-04-22T17:20:00+03:00 | 1h 11min | - | 8 | オープン |
チェス | Laupäeva õhtul malega 14 |
RainerRaud | Madison | 2021-04-17T18:00:00+03:00 | 3h 0min | - | 72 | オープン |
チェス | Tiina maletreening | TiinaRaud | Edward57 | 2021-04-13T17:20:00+03:00 | 1h 16min | - | 13 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2021-04-05T13:00:00+03:00 | 2h 40min | - | 125 | オープン |
チェス | Tiina maletreening | TiinaRaud | Ramon-270611 | 2021-04-01T17:20:00+03:00 | 1h 0min | - | 12 | オープン |
チェス | Tiina maletreening | TiinaRaud | sass321 | 2021-03-30T17:20:00+03:00 | 1h 15min | - | 16 | オープン |
チェス | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VI etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | danielefraim | 2021-03-28T11:00:00+03:00 | 2h 36min | - | 22 | オープン |
チェス | Laupäeva õhtul malega 12 |
RainerRaud | Madison | 2021-03-27T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 88 | オープン |
チェス | Tiina maletreening | TiinaRaud | tristant | 2021-03-25T17:20:00+02:00 | 1h 12min | - | 17 | オープン |
チェス | Laupäeva õhtul malega 11 |
RainerRaud | AaronRajandu | 2021-03-20T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 91 | オープン |
チェス | Tiina maletreening | TiinaRaud | Ramon-270611 | 2021-03-18T17:20:00+02:00 | 50min | - | 17 | オープン |