ゲーム | 説明 | 管理者 | 勝者 | 時間 | 期間 | 参加費 | 参加者数 | トーナメントテーブル |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
五目 | Kullo serie tournament, 3rd stage, for beginners (Kullo sarjaturniiri 3. etapp, ainult algajaile gomokumängijaile!) |
ants | leoe | 2022-11-12T15:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 10 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | jesperk | 2022-03-23T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 122 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2022-02-16T13:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 102 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | dima10 | 2021-11-24T13:00:00+02:00 | 1h 18min | - | 132 | オープン |
五目 | Saue 4A vahva turniir |
ants | jesperk | 2021-10-04T10:26:00+03:00 | 28min | - | 20 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Taavipark | 2021-04-07T13:00:00+03:00 | 1h 32min | - | 112 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Taavipark | 2021-01-20T13:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 184 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MihkelNormak | 2020-11-25T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 177 | オープン |
五目 | Saue 2A lõbus ja lahe treening |
ants | kristok | 2020-03-25T11:00:00+02:00 | 45min | - | 16 | オープン |
五目 | Saue 2a treening | ants | jesperk | 2020-03-19T11:00:00+02:00 | 34min | - | 7 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2020-03-18T13:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 151 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2020-02-12T13:00:00+02:00 | 1h 25min | - | 186 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | KJMeikop | 2020-01-15T13:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 193 | オープン |
五目 | Saue 2A treening | ants | jesperk | 2020-01-13T12:35:00+02:00 | 18min | - | 19 | オープン |
五目 | Saue 2A treening | ants | eopetaja | 2020-01-10T10:25:00+02:00 | 19min | - | 21 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2019-11-27T13:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 175 | オープン |
五目 | Saue 2a treening | ants | gertgustav | 2019-11-25T12:35:00+02:00 | 29min | - | 22 | オープン |
五目 | Saue 2A valikturniir | ants | gertgustav | 2019-11-08T10:27:00+02:00 | 26min | - | 20 | オープン |
五目 | Saue 2A valikturniir | ants | nita | 2019-11-04T09:22:00+02:00 | 31min | - | 21 | オープン |
五目 | 2A treeningturniir | ants | jesperk | 2019-10-28T10:34:00+02:00 | 27min | - | 21 | オープン |
五目 | Sauekate treening | ants | antsuonu | 2019-10-11T10:25:00+03:00 | 30min | - | 18 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-03-13T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 160 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-02-13T13:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 141 | オープン |
五目 | Saue 1A lahtine treening |
ants | jesperk | 2019-02-05T10:30:00+02:00 | 37min | - | 18 | オープン |
五目 | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-01-16T13:00:00+02:00 | 1h 22min | - | 149 | オープン |
五目 | Saue 1A olümpiaadi valikturniir |
ants | nita | 2018-11-20T10:35:00+02:00 | 30min | - | 22 | オープン |
五目 | Saue 1A treening | ants | eopetaja | 2018-11-13T10:42:00+02:00 | 24min | - | 17 | オープン |