menu_top
menu_bottom


Parimad mõttesportlased Eesti koolides 2016/2017

Loetud 70 kasutaja poolt

18:51 17.04.2017 Parimad mõttesportlased Eesti koolides 2016/2017
Meikop
Administraator

Postitusi: 2900
Tere,

Mõttespordi olümpiaadil 2016/2017 õppeaastal osales 871 õpilast 74-st koolist.

Enim õpilasi osales Narva Vanalinna Riigikoolist - 48.

Täna avaldame koondarvestuse tulemused.

Algkool
Kõikidel aladel osales algkoolist 40 õpilast.

Parimaks mõttesportlaseks tuli Albert Pedmanson Rakvere Vanalinna Koolist, kogudes 1134 punkti (alavõit tuli males).

Teisele kohale tuli Alberti vend Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasiumist, kogudes 1071 punkti ja võttes Sudoku alavõidu.

Kolmandale kohale tuli Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkoolist, kogudes 990 punkti.

Vaata siit algkooli koondtulemusi!

Põhikool
Kõikidel aladel osales 68 õpilast.

Parim mõttesportlane põhikooli arvestuses on Ardi Raag Tallinna Reaalkoolist, kogudes 1049 punkti.

Teise koha saavutas Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikoolist, kogudes 1016 punkti.

Kolmanda koha saavutas Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkoolist, kogudes 915 punkti.

Ära märkimist väärib fakt, et keegi esikolmikust ei võitnud ühtegi ala - stabiilselt tugevad oldi kõigil aladel.

Vaata siit põhikooli koondtulemusi!

Gümnaasium
Kõikidel aladel osales 15 õpilast.

Parimaks mõttesportlaseks gümnaasiumi arvestus tuli Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkoolist (kogudes 1090 punkti), kes on saavutanud häid tulemusi ka täiskasvanute mõttespordi mitmevõistlustel. Martin võitis ka ühe ala - Gomoku.

Võrdselt punkte (1074) kogusid koondarvestuses Rene Lumiste Tallinna Reaalkoolist ja Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseumist. Lisakriteerium (kohtade summa) andis napi edu Renele, kellele üldarvestuses 2. koht ning kolmandaks tuli Georg-Romet.

Vaata siit ka kõiki koondtulemusi gümnaasiumi vanusegrupis.

Parimaid mõttesportlasi koondarvestuses autasustab Eesti Mõttespordi Liit.

Lisan siia ka lingid erinevate alade kokkuvõtetele:
Male tulemused

Kabe tulemused

Gomoku tulemused

Sudoku tulemused


Täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!


Aktiivseid kasutajaid: 2572
Ürituste kalender
02.02.2019
Rendžu maailmameistrivõistluste Eesti valikturniiri 3. etapp
01.03.2019
Sudoku GP 2019 3. voor
09.03.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
15.03.2019
Loogika GP 3.voor
16.03.2019
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2371
2. brenetikas 2244
3. rakett69 2204
4. tennispall 2111
5. Albert007 2065
Male TOP 5
1. tellis53 2940
2. lodu 2780
3. vutimees 2764
4. Tooresvana 2739
5. sokrates 2716

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2777
2. Ruut 2628
3. matumartin14 2592
4. hulkur 2530
5. maiden 2513

Gomoku TOP 5
1. ants 2881
2. brenetikas 2871
3. ikla 2783
4. Est 2622
5. georgr 2557

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3247
2. AlQaholic 3097
3. brigita 3097
4. Est 2608
5. Kubix 2449