menu_top
menu_bottom


Parimad mõttesportlased Eesti koolides 2016/2017

Loetud 70 kasutaja poolt

18:51 17.04.2017 Parimad mõttesportlased Eesti koolides 2016/2017
Meikop
Administraator

Postitusi: 2965
Tere,

Mõttespordi olümpiaadil 2016/2017 õppeaastal osales 871 õpilast 74-st koolist.

Enim õpilasi osales Narva Vanalinna Riigikoolist - 48.

Täna avaldame koondarvestuse tulemused.

Algkool
Kõikidel aladel osales algkoolist 40 õpilast.

Parimaks mõttesportlaseks tuli Albert Pedmanson Rakvere Vanalinna Koolist, kogudes 1134 punkti (alavõit tuli males).

Teisele kohale tuli Alberti vend Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasiumist, kogudes 1071 punkti ja võttes Sudoku alavõidu.

Kolmandale kohale tuli Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkoolist, kogudes 990 punkti.

Vaata siit algkooli koondtulemusi!

Põhikool
Kõikidel aladel osales 68 õpilast.

Parim mõttesportlane põhikooli arvestuses on Ardi Raag Tallinna Reaalkoolist, kogudes 1049 punkti.

Teise koha saavutas Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikoolist, kogudes 1016 punkti.

Kolmanda koha saavutas Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkoolist, kogudes 915 punkti.

Ära märkimist väärib fakt, et keegi esikolmikust ei võitnud ühtegi ala - stabiilselt tugevad oldi kõigil aladel.

Vaata siit põhikooli koondtulemusi!

Gümnaasium
Kõikidel aladel osales 15 õpilast.

Parimaks mõttesportlaseks gümnaasiumi arvestus tuli Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkoolist (kogudes 1090 punkti), kes on saavutanud häid tulemusi ka täiskasvanute mõttespordi mitmevõistlustel. Martin võitis ka ühe ala - Gomoku.

Võrdselt punkte (1074) kogusid koondarvestuses Rene Lumiste Tallinna Reaalkoolist ja Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseumist. Lisakriteerium (kohtade summa) andis napi edu Renele, kellele üldarvestuses 2. koht ning kolmandaks tuli Georg-Romet.

Vaata siit ka kõiki koondtulemusi gümnaasiumi vanusegrupis.

Parimaid mõttesportlasi koondarvestuses autasustab Eesti Mõttespordi Liit.

Lisan siia ka lingid erinevate alade kokkuvõtetele:
Male tulemused

Kabe tulemused

Gomoku tulemused

Sudoku tulemused


Täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!


Aktiivseid kasutajaid: 1365
Ürituste kalender
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
01.07.2019
Noorte EM rendžus ja gomokus
05.07.2019
Loogika GP 7.voor
06.07.2019
Mõttespordi viievõistluse Eesti MV paaridele
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2409
2. kraska 1985
3. rabapalm 1888
4. kallerdus 1426
Male TOP 5
1. tellis53 3080
2. hollinger 2913
3. Crapshoot 2681
4. pataljon 2637
5. aids 2626

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2780
2. Ianton 2715
3. matumartin14 2568
4. Ruut 2482
5. Tinasilm 2456

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. brenetikas 2900
3. Tooresvana 2212
4. kraska 2138
5. antsuonu 2029

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3327
2. brigita 3111
3. AlQaholic 2931
4. Est 2608
5. kraska 2357