menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaad 2017/2018 - Kabe tulemused

Loetud 73 kasutaja poolt

09:01 17.04.2018 Mõttespordi olümpiaad 2017/2018 - Kabe tulemused
Meikop
Administraator

Postitusi: 2854
Tere,

Sellel aastal mängis mõttespordi olümpiaadi raames kabet 533 õpilast 50-st koolist, mida on kuue õpilase võrra rohkem kui mullu. Enim kabetajaid oli Tallinna Pääsküla Gümnaasiumist - 37.

Teeme kokkuvõtte tulemustest vanusegruppide lõikes.

Algkool
Algkooli arvestuses mängis kabet 237 õpilast 31-st koolist.
Täiseduga (kolmest turniirist kolm võitu) võitis kokkuvõttes Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Gümnaasiumist, järgnesid Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist ja Albert Pedmanson Rakvere Vanalinna Koolist.
Parimaks kooliks outus Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium, keda esindas selles vanusegrupis 17 õpilast.

Põhikool
Põhikooli arvestuses võistles 259 õpilast 36-st koolist.
Parimaks tunnistati Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikoolist, järgnesid Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumist ning Robert Antoi Tallinna Pääsküla Gümnaasiumist.
Koolide arvestuses võitis Tallinna Pääsküla Gümnaasium, keda esindas selles vanusegrupis 19 õpilast.

Gümnaasium
Gümnaasiumi astmes võistles 36 õpilast 15-st koolist.
Täiseduga (neli turniirivõitu neljast) võitis Artjom Afanasjev Nõo Reaalgümnaasiumist, järgnesid Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumist ning kolmandaks tuli Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Gümnaasiumist.
Koolide arvestuses võitis Nõo Reaalgümnaasium, keda esindas 9 õpilast.

Medalid ja karikad toimetatakse võitjatele mai esimestel nädalatel!

Õnnitleme võitjaid, täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!

Parimat,
Marten Meikop
Eesti Mõttespordi Liit


Aktiivseid kasutajaid: 2673
Ürituste kalender
15.12.2018
Rendžu maailmameistrivõistluste Eesti valikturniiri 1. etapp (2. osa)
26.12.2018
Tallinn Open rendžus ja gomokus
03.01.2019
Peterburi rahvusvaheline võistkondlik rendžuturniir
19.01.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp
26.01.2019
Rendžu maailmameistrivõistluste Eesti valikturniiri 2. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2426
2. AlQaholic 2126
3. aids 2109
4. muhvn 1974
5. allever 1968
Male TOP 5
1. meisterGM 2822
2. tellis53 2820
3. Tooresvana 2802
4. KAS 2706
5. antsuonu 2700

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2660
2. Rahumees07 2607
3. Karambuli9 2603
4. matumartin14 2574
5. hulkur 2522

Gomoku TOP 5
1. allever 3029
2. ants 2861
3. brenetikas 2851
4. AlQaholic 2486
5. qaismodo 2427

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3247
2. AlQaholic 3056
3. jzverina 3039
4. brigita 2948
5. Est 2610