menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaad 2019/2020 - Male tulemused

Loetud 25 kasutaja poolt

18:48 30.03.2020 Mõttespordi olümpiaad 2019/2020 - Male tulemused
Meikop
Vint.ee asutaja

Postitusi: 3137
Tere,

Sellel õppeaastal osales mõttespordi olümpiaadil õpilasi rohkem kui kunagi varem.
Alustame kokkuvõtete tegemist alade kaupa ning esimeseks alaks on male:

Sellel õppeaastal osales maleturniiridel 650 õpilast 64-st koolist.
Seda on 91 õpilast rohkem kui eelmisel aastal!

Enim maletajaid (42) oli Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist.

Teeme kokkuvõtte tulemustest vanusegruppide lõikes:

Algkool.
Algkooli astmes osales võistlusel 309 õpilast 50-st koolist.
Kindla eduga (kaks esikohta ning kaks teist kohta) võitis selle vanuseklassi Andrei Dudakov Maardu Gümnaasiumist.
Teise koha saavutas Ott Oskar Lehes Tartu Erakoolist ning kolmandaks tuli sama kooli õpilane Kertu Karba.
Parimaks kooliks tuli kindlalt Jüri Gümnaasium, keda esindas selles vanusegrupis 23 last.

Põhikool
Põhikooli astmes osales võistlusel 271 malehuvilist 49-st koolist.
Esimese koha saavutas (kahe turniirivõiduga) Rondo Mikko Pärnu Mai koolist.
Teise koha saavutas Tormi Kull Jüri Gümnaasiumist ning kolmandaks tuli sama kooli õpilane Rasmus Pallum.
Ka selles vanusegrupis võitis parima kooli tiili samuti Jüri Gümnaasium, keda esindas põhikooli astmes 13 õpilast

Gümnaasium
Gümnaasiumi astmes võistles 67 õpilast 12-st koolist.
Täiseduga (3 turniirivõitu 3-st) võitis võistluse Grete Olde Tallinna Reaalkoolist. Teiseks tuli Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasiumist. Kolmanda koha saavutas Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkoolist.
Parimaks kooliks tunnistati Saaremaa Ühisgümnaasium, keda esindas selles vanuseastmes 13 õpilast.

Õnnitleme võitjaid, täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!

NB! Medalid ja karikad toimetatakse parimatele niipea kui koolid taas avatakse!

Marten Meikop
Eesti Mõttespordi Liit



Aktiivseid kasutajaid: 2681
Ürituste kalender
01.08.2020
MSO and Pentamind World Championships 2020
21.08.2020
Loogika GP 2020 8.voor
Male TOP 5
1. hollinger 3105
2. piraat 3067
3. antsuonu 2778
4. hertsog 2750
5. Vultur 2659

Vene kabe TOP 5
1. wild 2903
2. karambuli8 2655
3. rong 2560
4. G00GLE 2429
5. Ianton 2384

Gomoku TOP 5
1. allever 3055
2. ikla 2755
3. zukole 2708
4. georgr 2581
5. Rauno1003 2536

Sudoku TOP 5
1. brigita 2999
2. kraska 2352
3. antsuonu 2349
4. purifire 2340
5. Eerik33 2330