Mind sports olympiad tournaments 2015/2016

Time Game Description Winner Duration Number of players Results
1. 2015-11-16T13:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) Albert007 2h 37min 154 Open
2. 2015-11-16T13:30:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) greeta 2h 48min 137 Open
3. 2015-11-16T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) Tiigrike 2h 47min 35 Open
4. 2015-11-17T13:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) hansrobert 2h 21min 151 Open
5. 2015-11-17T13:30:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) mark2002 2h 35min 224 Open
6. 2015-11-17T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) KP- 2h 10min 28 Open
7. 2015-11-18T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) markus007 1h 32min 92 Open
8. 2015-11-18T13:30:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) olumets 1h 58min 157 Open
9. 2015-11-18T14:00:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) matu97 2h 06min 38 Open
10. 2015-11-19T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) rakett69 1h 40min 67 Open
11. 2015-11-19T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) mark2002 1h 40min 95 Open
12. 2015-11-19T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) asd567 1h 40min 27 Open
13. 2016-01-18T13:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) Albert007 2h 39min 161 Open
14. 2016-01-18T13:30:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) greeta 2h 45min 148 Open
15. 2016-01-18T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10.-12. klass) hollinger 2h 47min 34 Open
16. 2016-01-19T13:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) RA10 2h 21min 146 Open
17. 2016-01-19T13:30:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) mellu12 2h 32min 218 Open
18. 2016-01-19T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10.-12. klass) KP- 2h 10min 21 Open
19. 2016-01-20T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) nikitab 1h 47min 99 Open
20. 2016-01-20T13:30:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) georgr 2h 17min 132 Open
21. 2016-01-20T14:00:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10.-12. klass) matu97 1h 52min 27 Open
22. 2016-01-21T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) rakett69 1h 40min 57 Open
23. 2016-01-21T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) kiizhu1151 1h 40min 89 Open
24. 2016-01-21T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10.-12. klass) asd567 1h 22min 22 Open
25. 2016-02-29T13:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) Rondo 2h 42min 153 Open
26. 2016-02-29T13:30:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) greeta 2h 53min 137 Open
27. 2016-02-29T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10.-12. klass) vutimees 2h 37min 29 Open
28. 2016-03-01T13:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) LionPriit 2h 30min 147 Open
29. 2016-03-01T13:30:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) mark2002 2h 26min 191 Open
30. 2016-03-01T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10.-12. klass) KP- 2h 05min 19 Open
31. 2016-03-02T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) markus007 1h 37min 100 Open
32. 2016-03-02T13:30:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) georgr 2h 19min 120 Open
33. 2016-03-02T14:00:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10.-12. klass) matu97 1h 45min 18 Open
34. 2016-03-03T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) rakett69 1h 40min 57 Open
35. 2016-03-03T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) kiizhu1151 1h 40min 79 Open
36. 2016-03-03T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10.-12. klass) asd567 1h 01min 18 Open
37. 2016-04-04T13:00:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) Ruben-Harald 2h 38min 168 Open
38. 2016-04-04T13:30:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) qwerty123 2h 46min 120 Open
39. 2016-04-04T13:30:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) greeta 2h 46min 120 Open
40. 2016-04-04T14:00:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) vutimees 2h 43min 24 Open
41. 2016-04-05T13:00:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) tinnu7 2h 23min 155 Open
42. 2016-04-05T13:30:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) mark2002 2h 29min 180 Open
43. 2016-04-05T14:00:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) coldbreak 2h 04min 17 Open
44. 2016-04-06T13:00:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) nikitab 1h 30min 104 Open
45. 2016-04-06T13:30:00+03:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) georgr 2h 16min 110 Open
46. 2016-04-06T14:00:00+03:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) matu97 1h 31min 18 Open
47. 2016-04-07T13:00:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) Herts005 1h 40min 59 Open
48. 2016-04-07T13:30:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) kiizhu1151 1h 40min 69 Open
49. 2016-04-07T14:00:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) asd567 1h 18min 13 Open