Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2019-03-12T13:30:00+02:00 | 2h 30min | - | 199 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 18min | - | 223 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-11-27T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 175 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2018-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 172 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2018-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 185 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2017-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 21min | - | 217 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2017-04-04T13:30:00+03:00 | 2h 27min | - | 170 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2017-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 178 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2017-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 188 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2016-11-29T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 207 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2016-04-05T13:00:00+03:00 | 2h 23min | - | 155 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2016-03-01T13:00:00+02:00 | 2h 30min | - | 147 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | RA10 | 2016-01-19T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 146 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | vulkaan | 2015-11-21T18:30:00+02:00 | 56min | - | 12 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | hansrobert | 2015-11-17T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 151 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | rakett69 | 2015-11-03T14:00:00+02:00 | 2h 10min | - | 55 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2015-04-07T13:00:00+03:00 | 2h 19min | - | 134 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2015-02-17T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 139 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | RA10 | 2015-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 146 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2014-11-25T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 160 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2013-12-10T13:00:00+02:00 | 2h 10min | - | 75 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | carmenh | 2013-11-05T14:00:00+02:00 | 2h 3min | - | 40 | Open |