Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russian draughts | Pärnu linna Noortekogu VENE KABE MEISTRIVÕISTLUSED 7.-12.kl) |
karlraeküla | Ants-5020 | 2021-01-22T15:00:00+02:00 | 45min | - | 7 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2017-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 21min | - | 217 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2017-04-04T13:30:00+03:00 | 2h 27min | - | 170 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2017-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 178 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | 123456 | 2017-01-15T18:30:00+02:00 | 43min | - | 10 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2016-04-05T13:30:00+03:00 | 2h 29min | - | 180 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2016-03-01T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 191 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | jack | 2016-02-22T18:30:00+02:00 | 1h 9min | - | 15 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | mellu12 | 2016-01-19T13:30:00+02:00 | 2h 32min | - | 218 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2015-11-17T13:30:00+02:00 | 2h 35min | - | 224 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2015-02-17T13:30:00+02:00 | 2h 19min | - | 106 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | mellu12 | 2014-11-25T13:30:00+02:00 | 2h 30min | - | 187 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | Rose | 2014-10-12T18:30:00+03:00 | 30min | - | 6 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | kaljuleemet | 2014-04-06T18:30:00+03:00 | 39min | - | 6 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rasmus279 | 2014-04-01T13:00:00+03:00 | 2h 14min | - | 86 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Patrick | 2014-02-18T13:00:00+02:00 | 2h 17min | - | 93 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2014-01-21T13:00:00+02:00 | 2h 9min | - | 85 | Open |