Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elisavald | 2021-01-19T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 232 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2021-03-09T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 207 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2021-04-06T13:00:00+03:00 | 2h 26min | - | 141 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | 1948 | 2021-10-20T19:00:00+03:00 | 1h 25min | - | 16 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | Ruut | 2021-11-01T18:30:00+02:00 | 23min | - | 6 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2021-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 18min | - | 192 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2022-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 168 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2022-02-15T13:00:00+02:00 | 2h 17min | - | 159 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2022-03-22T13:00:00+02:00 | 2h 16min | - | 163 | Open |
Russian draughts | Üks, kaks ja kabesse! |
Vint.ee | burtsev62 | 2022-09-12T14:00:00+03:00 | 33min | - | 5 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LaurJakob | 2022-11-22T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 240 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2023-01-17T13:00:00+02:00 | 2h 24min | - | 213 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2023-02-14T13:00:00+02:00 | 2h 18min | - | 159 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2023-03-21T13:00:00+02:00 | 2h 18min | - | 182 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 282 | Open |