Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2024-03-18T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 202 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2024-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 51min | - | 192 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2024-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 218 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 268 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2023-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2023-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 43min | - | 192 | Open |
Chess | Jõuluturniir | RainerRaud | robot1234 | 2022-12-22T18:00:00+02:00 | 2h 7min | - | 21 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | MarekEast | 2022-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | volinik | 2022-06-01T19:00:00+03:00 | 32min | - | 6 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2022-05-16T19:00:00+03:00 | 40min | - | 7 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | pan | 2022-05-15T19:00:00+03:00 | 52min | - | 6 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | panepõlema1 | 2022-05-12T19:00:00+03:00 | 1h 17min | - | 10 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2022-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 187 | Open |
Chess | 8. Tallinna Maleklubi sari KEVAD`2022 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | AndreiMG | 2022-02-26T11:00:00+02:00 | 2h 51min | - | 32 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2022-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 192 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2022-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | megaboxgt | 2021-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 53min | - | 213 | Open |
Chess | EMSL JÕUD meistrivõistlused males (C-turniir) |
HendrikOlde | rassu1 | 2021-11-20T11:00:00+02:00 | 3h 44min | - | 33 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi sari SÜGIS 2021 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | MikhailChe | 2021-10-30T11:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 20 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | meemager | 2021-10-29T22:01:00+03:00 | 46min | - | 6 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 18 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-22T18:00:00+03:00 | 3h 3min | - | 76 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 17 |
RainerRaud | SofiaBlokhin | 2021-05-15T18:00:00+03:00 | 3h 1min | - | 69 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 16 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-08T18:00:00+03:00 | 3h 5min | - | 65 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VIII etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | KirillGorkov | 2021-05-08T11:00:00+03:00 | 2h 54min | - | 18 | Open |
Chess | D-turniir (2007. a. ja hiljem sündinud) - XI Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2021 |
RainerRaud | DanielKikkas | 2021-05-08T11:00:00+03:00 | 2h 39min | - | 14 | Open |
Chess | Rae valla virtuaalmale |
Meikop | tormikull | 2021-04-25T19:00:00+03:00 | 2h 26min | - | 35 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 15 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-04-24T18:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 77 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | KaarelKais | 2021-04-18T22:01:00+03:00 | 58min | - | 9 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 14 |
RainerRaud | Madison | 2021-04-17T18:00:00+03:00 | 3h 0min | - | 72 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | volinik | 2021-04-14T19:00:00+03:00 | 1h 28min | - | 15 | Open |
Chess | Raineri treening 23 | RainerRaud | tormikull | 2021-04-12T17:45:00+03:00 | 43min | - | 13 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 13 |
RainerRaud | SofiaBlokhin | 2021-04-10T18:00:00+03:00 | 3h 17min | - | 86 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VII etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | KirillGorkov | 2021-04-10T11:00:00+03:00 | 3h 2min | - | 26 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2021-04-05T13:30:00+03:00 | 2h 46min | - | 109 | Open |
Chess | my tournament | MerilinA | AllanA | 2021-04-04T22:03:00+03:00 | 49min | - | 5 | Open |
Chess | Raineri treening 20 | RainerRaud | Vladimir-D | 2021-03-31T17:50:00+03:00 | 38min | - | 12 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 12 |
RainerRaud | Madison | 2021-03-27T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 88 | Open |
Chess | Turna | AllanA | AllanA | 2021-03-22T20:05:00+02:00 | 1h 8min | - | 4 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 11 |
RainerRaud | AaronRajandu | 2021-03-20T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 91 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 V etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | rassu1 | 2021-03-14T11:00:00+02:00 | 2h 49min | - | 27 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 10 |
RainerRaud | rakett69 | 2021-03-13T18:00:00+02:00 | 2h 57min | - | 93 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2021-03-08T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 140 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 9 |
RainerRaud | tormikull | 2021-03-06T18:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 95 | Open |
Chess | Raineri treening 14 | RainerRaud | rakett69 | 2021-03-03T17:40:00+02:00 | 1h 6min | - | 16 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | rassu1 | 2021-02-28T11:00:00+02:00 | 2h 52min | - | 32 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 8 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-27T18:00:00+02:00 | 2h 57min | - | 84 | Open |
Chess | Raineri treening 12 | RainerRaud | tormikull | 2021-02-22T17:45:00+02:00 | 24min | - | 12 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 7 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-20T18:00:00+02:00 | 3h 13min | - | 87 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 III etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | Vladimir-D | 2021-02-14T11:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 24 | Open |