Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chess | Tallinna koolide individuaalsed ja võistkondlikud meistrivõistlused males |
HendrikOlde | Margareth | 2020-12-15T13:00:00+02:00 | 4h 0min | - | 98 | Open |
Chess | Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2020 - 2008 ja hiljem sündinud (B-turniir) |
RainerRaud | KertuKa | 2020-05-09T11:00:00+03:00 | 3h 33min | - | 60 | Open |
Chess | Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistlused males (kuni 10-aastased) |
HendrikOlde | ArtjomGv12 | 2020-11-21T11:00:00+02:00 | 3h 19min | - | 42 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 7 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-20T18:00:00+02:00 | 3h 13min | - | 87 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 12 |
RainerRaud | Madison | 2021-03-27T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 88 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 11 |
RainerRaud | AaronRajandu | 2021-03-20T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 91 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 16 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-08T18:00:00+03:00 | 3h 5min | - | 65 | Open |
Chess | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ V etapp C-turniir |
HendrikOlde | AnderoP | 2020-11-01T11:00:00+02:00 | 3h 4min | - | 20 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 18 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-22T18:00:00+03:00 | 3h 3min | - | 76 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 6 |
RainerRaud | rakett69 | 2021-02-13T18:00:00+02:00 | 3h 0min | - | 79 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 14 |
RainerRaud | Madison | 2021-04-17T18:00:00+03:00 | 3h 0min | - | 72 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 15 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-04-24T18:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 77 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 1 |
RainerRaud | tormikull | 2021-01-09T18:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 59 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 5 |
RainerRaud | tormikull | 2021-02-06T18:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 80 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 8 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-27T18:00:00+02:00 | 2h 57min | - | 84 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 10 |
RainerRaud | rakett69 | 2021-03-13T18:00:00+02:00 | 2h 57min | - | 93 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 2 |
RainerRaud | SofiaBlokhin | 2021-01-16T18:00:00+02:00 | 2h 55min | - | 76 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 9 |
RainerRaud | tormikull | 2021-03-06T18:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 95 | Open |
Chess | Tallinna koolinoorte XLII sportmängude MV-d MALES |
HendrikOlde | öineraev | 2023-11-16T13:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 41 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 3 |
RainerRaud | tormikull | 2021-01-23T18:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 75 | Open |
Chess | 8. Tallinna Maleklubi sari KEVAD`2022 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | AndreiMG | 2022-02-26T11:00:00+02:00 | 2h 51min | - | 32 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2024-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 51min | - | 192 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 268 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2024-03-18T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 202 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | MarekEast | 2022-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2023-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2024-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 218 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 174 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 4 |
RainerRaud | tormikull | 2021-01-30T18:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 74 | Open |
Chess | 8. Tallinna MK sari KEVAD 2022 VI etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | O-Kuzmina | 2022-03-26T11:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 31 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-01-17T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 151 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2021-11-22T13:00:00+02:00 | 2h 44min | - | 148 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-03-21T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 143 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2023-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 43min | - | 192 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-03-08T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 163 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-02-14T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 137 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2021-04-05T13:00:00+03:00 | 2h 40min | - | 125 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 187 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi sari SÜGIS 2021 VI etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | Denis12 | 2021-11-27T11:00:00+02:00 | 2h 37min | - | 35 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VI etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | danielefraim | 2021-03-28T11:00:00+03:00 | 2h 36min | - | 22 | Open |
Chess | Väiksed ässad 10 | RainerRaud | SanderAa | 2020-04-28T18:00:00+03:00 | 2h 32min | - | 31 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 I etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | ArtjomGv12 | 2021-01-24T11:00:00+02:00 | 2h 32min | - | 19 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 III etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | Justin3103 | 2021-02-14T11:00:00+02:00 | 2h 31min | - | 22 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 IV etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | ArtjomGv12 | 2021-02-28T11:00:00+02:00 | 2h 29min | - | 22 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 V etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | Justin3103 | 2021-03-14T11:00:00+02:00 | 2h 28min | - | 29 | Open |
Chess | Kaksikodade jõulukuu treeningturniir III |
RainerRaud | tuudur | 2020-12-19T18:00:00+02:00 | 2h 27min | - | 28 | Open |
Chess | Maisari 7 | RainerRaud | KEKompus | 2020-05-26T18:00:00+03:00 | 2h 26min | - | 25 | Open |
Chess | Maisari 4 | RainerRaud | rozo | 2020-05-16T18:00:00+03:00 | 2h 25min | - | 22 | Open |
Chess | Kaksikodade jõulukuu treeningturniir II |
RainerRaud | Vladimir-D | 2020-12-12T18:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 32 | Open |