Vint.ee sai 13-aastaseks!

Loetud 81 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2020-02-28T19:07:48+02:00
Tere,

Eesti mõttespordi portaal vint.ee sai 13 aastat vanaks!

On hea hetk võtta kokku, kuidas viimane eluaasta on möödunud ja heita ka pilk tulevikku.

Mis on viimase aasta jooksul toimunud?
Mäletatavasti tõime aasta tagasi vinti Texas Holdemi, veidi hiljem ka Texas Holdemi turniirid. Uue mängu toomisega kaasnevad ka mõned pisivead, mida me tegelikult oleme terve aasta jooksul parandanud. Tänaseks võime öelda, et nii mäng kui turniirid on vigade vabad! Mäng ise on olnud populaarne - aasta jooksul on mängitud 320 000 jaotust!

Suurimaks uuenduseks oli ehk Turniirisarjade funktsionaalsus. Oleme nüüd turniirisarju erinevates mängudes korraldanud üle poole aasta ning paistab, et kõikides mängudes õige formaadi leidmiseks läheb veel vähemalt aasta. Aga see saab põnev aasta olema :)!

Eelmise kalendriaasta lõpus Optimeerisime oluliselt serverit ning võime nüüd südamerahus kordades rohkem mängijaid korraga vastu võtta. Kogu see protsess oli päris vaevaline ja mingivahe tuli teha mitmeid kordi päevas serverile restarte kuid elasime selle õnnelikult üle. Ja kompensatsiooniks andsime kõikidele kasutajatele nädalaks tasuta VIP staatuse!

Korraldame ka edasi Mõttespordi olümpiaadi, mis kogub ka järjest populaarsust - sellel aastal on osalejaid juba 1115 olnud!

On olnud ka mitmeid väiksemaid parandusi, millega saab tutvuda Vint.ee uuenduste foorumis.

Mida toob tulevik?

Muuda Vint.ee paremaks foorumis on 46 toredat ideed - kutsun siinjuures üles kõiki meie kasutajaid seda foorumit lugema ja aruteludes osalema!

Uute mängude poolelt on endiselt laual Bridž ja Scrabble. Et need ideed mõtetest teostuseni jõuaks, oleks ehk vaja välist impulssi - kindlust, et mängijaid nendes mängudes jätkuks. Ja seda kindlust saavad meile anda tagasiside vormis nii tänased kui uued kasutajad!

Lisaks peame otsustama midagi meie rahvusvahelise portaali mindoku.com osas. see portaal on jäänud soiku ja seal puudub palju funktsionaalsust, mis vindis olemas (turniirisarjad on üks näide). Arendada sama funktsionaalsust kahte erinevasse keskkonda käib meil hetkel üle jõu, mistõttu on võimalus, et muudame hoopis tänase vint.ee mitmekeelseks.

On olnud tore aasta.
Soovime tänada kõiki kasutajaid, kes meie keskkonnast endiselt põnevat meelelahutust leiavad - koos teie abiga areneb vint hoogsalt edasi ka järgmisel eluaastal!

13.png
figaro 2020-02-28T19:50:58+02:00
palju õnne ! äge ju
elke 2020-02-28T20:14:29+02:00
Palju õnne!
Scrabble on küll hea mäng!
antsTreener 2020-02-29T14:16:50+02:00
Suur tänu Marten, Sulle ja Su tiimile, selle suure töö eest tänu millele saab siin nii paljude mängudega tegeleda!