menu_top
menu_bottom


Mõttespordi online olümpiaad koolidele

Korraldajad
Eesti Mõttespordi Liit, Eesti mõttespordi portaal Vint.ee, Eesti Kabeliit, Eesti Maleliit, Eesti Renjuliit

Mõttespordi olümpiaadil toimuvad turniirid neljal alal: Vene kabe, Male, Gomoku ja Sudokude lahendamine.
Õppeaasta jooksul toimub 4 etappi ning arvestus toimub kolmes erinevas vanusegrupis: algkool, põhikool ning keskkool.
 

2018 / 2019 õppeaasta

Võistluste juhend
Ajakava
05.11 - 08.11.2018 Treeningturniirid kõikidel aladel keskkonnas Vint.ee
09.11.2018 - Registreerumise tähtaeg koolidele
26.11 - 29.11.2018 toimub võistluste I etapp
14.01 - 17.01.2019 toimub võistluste II etapp
11.02 - 14.02.2019 toimub võistluste III etapp
11.03 - 14.03.2019 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13:00, põhikooli turniirid kell 13:30 ning gümnaasiumi turniirid kell 14:00.

Vaata osalejate arvu koolide lõikes

Tulemused 2018/2019

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium

2017 / 2018 õppeaasta

Võistluste juhend: https://docs.google.com/document/d/1_CvOa8iTCG5x60nps3YkYEAklxXMjQrL1CfMxT-Kp0E/edit?usp=sharing
Ajakava
09.10 - 12.11.2017 Treeningturniirid kõikidel aladel keskkonnas Vint.ee
03.11.2017 - Registreerumise tähtaeg koolidele
20.11 - 23.11.2017 toimub võistluste I etapp
15.01 - 18.01.2018 toimub võistluste II etapp
12.02 - 15.02.2018 toimub võistluste III etapp
19.03 - 22.03.2018 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13:00, põhikooli turniirid kell 13:30 ning gümnaasiumi turniirid kell 14:00.

Vaata osalejate arvu koolide lõikes

Tulemused 2017/2018

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium

2016 / 2017 õppeaasta

Võistluste juhend: https://docs.google.com/document/d/1xvx4vLvQe84-yUMJSQHhu_4AtRSRcu6U7qdx1w-SQC8/edit?usp=sharing
Ajakava
07.11 - 10.11.2016 Treeningturniirid kõikidel aladel keskkonnas Vint.ee
11.11.2016 - Registreerumise tähtaeg koolidele
12.11.2016 - 25.11.2016 - võistluse korraldaja registreerib õpilased infosüsteemis
28.11 - 01.12.2016 toimub võistluste I etapp
16.01 - 19.01.2017 toimub võistluste II etapp
13.02 - 16.02.2017 toimub võistluste III etapp
03.04 - 06.04.2017 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13:00, põhikooli turniirid kell 13:30 ning gümnaasiumi turniirid kell 14:00.

Vaata osalejate arvu koolide lõikes

Tulemused 2016/2017

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium

2015 / 2016 õppeaasta

Võistluste juhend: https://docs.google.com/document/d/1I2-xYQRJRcppZVuz7Bc8wgSAPrjPcHh1xdL4mlwJDqY/edit?usp=sharing
Ajakava
02.11 - 05.11.2015 Treeningturniirid kõikidel aladel keskkonnas Vint.ee
08.11.2015 - Registreerumise tähtaeg koolidele
16.11 - 19.11.2015 toimub võistluste I etapp
18.01 - 21.01.2016 toimub võistluste II etapp
29.02 - 03.03.2016 toimub võistluste III etapp
04.04 - 07.04.2016 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13:00, põhikooli turniirid kell 13:30 ning gümnaasiumi turniirid kell 14:00.

Vaata osalejate arvu koolide lõikes

Tulemused 2015/2016

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium

2014 / 2015 õppeaasta

Ajakava
29.09 - 03.10.2014 Koolide teavitamine turniirist
03.11 - 06.11.2014 Treeningturniirid kõikidel aladel keskkonnas Vint.ee
14.11.2014 - Registreerumise tähtaeg koolidele
 24.11 - 27.11.2014 toimub võistluste I etapp
12.01 - 15.01.2015 toimub võistluste II etapp
16.02 - 19.02.2015 toimub võistluste III etapp
06.04 - 09.04.2015 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13:00, põhikooli turniirid kell 13:30 ning gümnaasiumi turniirid kell 14:00.

Vaata osalejate arvu koolide lõikes

Tulemused 2014/2015

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium

2013 / 2014 õppeaasta

Ajakava
01.10 - 04.10. Koolide teavitamine
01.11 - Registreerumise tähtaeg
04.11 - 07.11 Võistluse I etapp
20.01 - 23.01 toimub võistluste II etapp (turniirid toimuvad sarnaselt I etapile)
17.02 - 20.02 toimub võistluste III etapp
31.03 - 03.04 Võistluste IV etapp
01.05 - 31.05 Auhindade toimetamine koolidesse
Vaata osalejate arvu koolide lõikes
Tulemused 2013

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium

2012 / 2013 õppeaasta

Ajakava
10.09 - 14.09.2012 Koolide teavitamine turniirist. Koolidel jääb 1 kuu aega, et huvilised oma koolis välja selgitada.
19.10.2012 - Registreerumise tähtaeg koolidele
05.11 - 08.11.2012 toimub võistluste I etapp
Esmaspäeval (05.11) kell 14.00 algavad maleturniirid (Vint.ee keskkonnas toimub paralleelselt 3 turniiri - kõigile vanuseklassidele eraldi turniir)
Teisipäeval (06.11) kell 14.00 algavad kabeturniirid
Kolmapäeval (07.11) kell 14.00 algavad gomokuturniirid
Neljapäeval (08.11) kell 14.00 algavad sudokuturniirid
14.01 - 17.01.2013 toimub võistluste II etapp (turniirid toimuvad sarnaselt I etapile)
04.03 - 07.03.2013 toimub võistluste III etapp
06.05 - 09.05.2013 toimub võistluste IV etapp
Osalejad
Võistlustele on registreerinud 57 kooli 560 õpilasega.
Vaata osalejate arvu koolide lõikes

Tulemused

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium



Aktiivseid kasutajaid: 1427
Ürituste kalender
29.09.2018
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 1. etapp
06.10.2018
Koolialustajate kabeturniir
19.10.2018
Karepa sügislaager (EMV rendžus ja gomokus)
27.10.2018
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 2. etapp
10.11.2018
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2343
2. rabapalm 1934
3. sink 1875
4. kallerdus 1407
Male TOP 5
1. Tooresvana 2777
2. vutimees 2753
3. lodu 2714
4. Tinasilm 2669
5. sokrates 2665

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2702
2. hulkur 2621
3. matumartin14 2562
4. fantunes 2537
5. Herr 2401

Gomoku TOP 5
1. ants 2903
2. brenetikas 2875
3. Tooresvana 2316
4. Rauno1003 2257
5. P1K3 2157

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3233
2. jzverina 3165
3. brigita 2967
4. AlQaholic 2929
5. poffic 2581