Mõttespordi olümpiaadi turniirid 2020/2021

Aeg Mäng Kirjeldus Võitja Kestus Osalejate arv Tulemused
1. 2020-11-23T13:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) HansGK 2h 47min 174 Ava
2. 2020-11-23T13:30:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) DionK 2h 47min 189 Ava
3. 2020-11-23T14:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) umbesnii 2h 32min 38 Ava
4. 2020-11-24T13:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) elisavald 2h 21min 228 Ava
5. 2020-11-24T13:30:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) LionPriit 2h 31min 237 Ava
6. 2020-11-24T14:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) Lesti 2h 13min 30 Ava
7. 2020-11-25T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) MihkelNormak 1h 19min 177 Ava
8. 2020-11-25T13:30:00+02:00 Värvi­vahetusega gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) ikla 2h 29min 173 Ava
9. 2020-11-25T14:00:00+02:00 Värvi­vahetusega gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) poiss 1h 42min 30 Ava
10. 2020-11-26T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) LiseteIlves 1h 40min 121 Ava
11. 2020-11-26T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) silverhill 1h 40min 148 Ava
12. 2020-11-26T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) brigita 1h 38min 26 Ava
13. 2020-11-27T13:00:00+02:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) fireann 1h 00min 85 Ava
14. 2020-11-27T13:30:00+02:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) kairiin 1h 00min 114 Ava
15. 2020-11-27T14:00:00+02:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) Kristjan1234 1h 00min 25 Ava
16. 2021-01-18T13:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) AaronRajandu 2h 39min 187 Ava
17. 2021-01-18T13:30:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) tormikull 2h 45min 161 Ava
18. 2021-01-18T14:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) zissass 2h 30min 36 Ava
19. 2021-01-19T13:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) elisavald 2h 21min 232 Ava
20. 2021-01-19T13:30:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) LionPriit 2h 22min 192 Ava
21. 2021-01-19T14:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) kenkuning 2h 13min 31 Ava
22. 2021-01-20T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) Taavipark 1h 27min 184 Ava
23. 2021-01-20T13:30:00+02:00 Värvi­vahetusega gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) Rauno1003 2h 18min 162 Ava
24. 2021-01-20T14:00:00+02:00 Värvi­vahetusega gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) raigo8 1h 54min 25 Ava
25. 2021-01-21T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) fireann 1h 40min 103 Ava
26. 2021-01-21T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) Kaspar278 1h 40min 123 Ava
27. 2021-01-21T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) brigita 1h 40min 24 Ava
28. 2021-01-22T13:00:00+02:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) fireann 1h 40min 93 Ava
29. 2021-01-22T13:30:00+02:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) kairiin 1h 40min 114 Ava
30. 2021-01-22T14:00:00+02:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) Kristjan1234 1h 34min 20 Ava
31. 2021-03-08T13:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass)
32. 2021-03-08T13:30:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
33. 2021-03-08T14:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
34. 2021-03-09T13:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass)
35. 2021-03-09T13:30:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
36. 2021-03-09T14:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
37. 2021-03-10T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass)
38. 2021-03-10T13:30:00+02:00 Värvi­vahetusega gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
39. 2021-03-10T14:00:00+02:00 Värvi­vahetusega gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
40. 2021-03-11T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass)
41. 2021-03-11T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
42. 2021-03-11T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
43. 2021-03-12T13:00:00+02:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass)
44. 2021-03-12T13:30:00+02:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
45. 2021-03-12T14:00:00+02:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
46. 2021-04-05T13:00:00+03:00 Male Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass)
47. 2021-04-05T13:30:00+03:00 Male Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass)
48. 2021-04-05T14:00:00+03:00 Male Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
49. 2021-04-06T13:00:00+03:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass)
50. 2021-04-06T13:30:00+03:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass)
51. 2021-04-06T14:00:00+03:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
52. 2021-04-07T13:00:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass)
53. 2021-04-07T13:30:00+03:00 Värvi­vahetusega gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass)
54. 2021-04-07T14:00:00+03:00 Värvi­vahetusega gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
55. 2021-04-08T13:00:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass)
56. 2021-04-08T13:30:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass)
57. 2021-04-08T14:00:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
58. 2021-04-09T13:00:00+03:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass)
59. 2021-04-09T13:30:00+03:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass)
60. 2021-04-09T14:00:00+03:00 Ristsõnad (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)