Mind sports olympiad tournaments 2020/2021

Time Game Description Winner Duration Number of players Results
1. 2020-11-23T13:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass)
2. 2020-11-23T13:30:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass)
3. 2020-11-23T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
4. 2020-11-24T13:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass)
5. 2020-11-24T13:30:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass)
6. 2020-11-24T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
7. 2020-11-25T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass)
8. 2020-11-25T13:30:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass)
9. 2020-11-25T14:00:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
10. 2020-11-26T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass)
11. 2020-11-26T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass)
12. 2020-11-26T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
13. 2020-11-27T13:00:00+02:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass)
14. 2020-11-27T13:30:00+02:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass)
15. 2020-11-27T14:00:00+02:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
16. 2021-01-18T13:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass)
17. 2021-01-18T13:30:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass)
18. 2021-01-18T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
19. 2021-01-19T13:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass)
20. 2021-01-19T13:30:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass)
21. 2021-01-19T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
22. 2021-01-20T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass)
23. 2021-01-20T13:30:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass)
24. 2021-01-20T14:00:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
25. 2021-01-21T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass)
26. 2021-01-21T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass)
27. 2021-01-21T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
28. 2021-01-22T13:00:00+02:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass)
29. 2021-01-22T13:30:00+02:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass)
30. 2021-01-22T14:00:00+02:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
31. 2021-03-08T13:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass)
32. 2021-03-08T13:30:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
33. 2021-03-08T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
34. 2021-03-09T13:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass)
35. 2021-03-09T13:30:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
36. 2021-03-09T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
37. 2021-03-10T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass)
38. 2021-03-10T13:30:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
39. 2021-03-10T14:00:00+02:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
40. 2021-03-11T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass)
41. 2021-03-11T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
42. 2021-03-11T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
43. 2021-03-12T13:00:00+02:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass)
44. 2021-03-12T13:30:00+02:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
45. 2021-03-12T14:00:00+02:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
46. 2021-04-05T13:00:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass)
47. 2021-04-05T13:30:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass)
48. 2021-04-05T14:00:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
49. 2021-04-06T13:00:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass)
50. 2021-04-06T13:30:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass)
51. 2021-04-06T14:00:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
52. 2021-04-07T13:00:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass)
53. 2021-04-07T13:30:00+03:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass)
54. 2021-04-07T14:00:00+03:00 Swap gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
55. 2021-04-08T13:00:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass)
56. 2021-04-08T13:30:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass)
57. 2021-04-08T14:00:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
58. 2021-04-09T13:00:00+03:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass)
59. 2021-04-09T13:30:00+03:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass)
60. 2021-04-09T14:00:00+03:00 Crosswords (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)