Vint.ee arengusuunad

Loetud 153 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2007-09-04T11:54:30+03:00
Tõstataksin arutelu vint.ee aregusuundade teemadel.

Kindlasti on meie portaali kasutajate seas paljusid, kes ka mujal portaalides mänginud. Oleks hea siinkohal teada, mis on mujal silma jäänud: mis võiks vint.ee portaalis parem olla, mis sootuks puudub, kuid kuulub ühe korraliku mänguportaali juurde?

Ehk siis: palun jagage oma kogemusi nii vint.ee meeskonnaga kui ka teiste kasutajatega!
kristmaas 2007-09-11T11:33:03+03:00
Minu teada pakkus ainsana rahvusvahelistele standarditele vastavat malet kunagi portaal male.ok.ee
(selle all ma mõtlen kõigi reeglite, näiteks en passant'i ja viiki käikude kordamisega; standartsed ajasüsteemid, Fischeri ajasüsteem)

Praegu sellist "tõsiseltvõetavat" maletamiskohta eesti võrguruumis ei ole. Vint näib käigule mõeldud ajakontrolli lisamisega ühe sammu selles suunas astunud olevat. Seega soovitakski omalt poolt luua kõigile nõuetele ning standarditele vastav ning seejuures kasutajasõbralik malemootor.
MeikopVint.ee asutaja 2007-09-11T12:08:08+03:00
Male puhul on enPassant käikude tegemine lubatud. Samuti toimivad vangerdusreeglid ja etturi vahetamine.
Viigi tuvastamine on tegemata. Siinjuures võiks keegi anda täpse lingi, kust võiks selle viigi tuvastamise kohta lugeda (ise suurem asi malemees pole:)).
Oleme lähtunud seisukohast, et kabes ja males suudavad inimesed ise viigi kokku leppida, kuid kui kasutajatel on kindel soov, võime viigi tuvastamise mängus (käikude põhjal) realiseerida.
duxdery 2007-09-14T14:18:17+03:00
Ei tea, kas õige koht, kuhu kirjutada aga igatahes, mulle meeldiks, kui kas siis avalehel või mängude lehel oleks peale sisseloginud inimeste arvu kõrval kas kõikide loginute kasutajanimed.
Nii saab ehk parema ülevaate, kes kus on ja kas mõni sõber ntx kuskil, kellega jäi mäng pooleli vms.
jaanusVint.ee asutaja 2007-09-30T13:45:29+03:00
[i]postitas duxdery[/i]
Ei tea, kas õige koht, kuhu kirjutada aga igatahes, mulle meeldiks, kui kas siis avalehel või mängude lehel oleks peale sisseloginud inimeste arvu kõrval kas kõikide loginute kasutajanimed.
Nii saab ehk parema ülevaate, kes kus on ja kas mõni sõber ntx kuskil, kellega jäi mäng pooleli vms.

Seda saab teha ning pole üldse keeruline. Võtab lähiajal kavasse!
alleverModeraator 2007-10-27T12:38:09+03:00
Siin võiks olla niimoodi, et kui mängija lahkub keset mängu, et siis on tal näiteks kolm minutit aega tagasi tulla või kaotab mängu. Sest vahel võib meid tabada interneti katkestus või mingi arvutiprobleem. See on puhtalt minu arvamus.
m00sekant 2007-12-03T12:44:26+02:00
Olen Alleveriga täiesti nõus, et levi kaumisega kaotus kirja saada on jama.....endal selliseid kaotusi vähemalt 20 juba......see ka tihtilugu põhjus miks ei taha võibolla vähe nõrgematega tihti mängida! Kui elisa neti võrk on ok, siis ise kasutan kodus Kõu-d ja see viskab alatihti netist välja.
MeikopVint.ee asutaja 2007-12-03T12:47:24+02:00
[i]postitas m00sekant[/i]
Kui elisa neti võrk on ok, siis ise kasutan kodus Kõu-d ja see viskab alatihti netist välja.


Kas sul see neti kadumine keset mängu on avaldunud selles, et sulle tuleb ette aken "Ühendus serveriga katkes!"? Või on lihtsalt mäng kinni kiilunud ( käimiseks olev aeg jookseb nulli ja midagi ei juhtu)?
m00sekant 2007-12-04T12:40:24+02:00
Kõige rohkem tuleb ette, nii et vastase aeg jookseb......ja üks hetk lööb kirja ette nagu minu mõtlemisaeg sai otsa! Kuigi nagu oleks vastase käik.
MeikopVint.ee asutaja 2008-01-13T08:53:48+02:00
Kas selline asi juhtub tavaliselt siis, kui kasutad Kõu internetti?

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele