Bismarcki reitingureform

Loetud 119 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2012-09-17T20:10:28+03:00
Head mõtted ei tule kohe siis kui mäng valmib. On näha, et tänane reitingusüsteem ei ole loogiline (reitingud kõiguvad -3000 kuni 4000). Uutel kasutajatel pole eriti motivatsiooni mängima hakata. Tugevamad kasutajad peaks ainult omavahel mängima jne..

Ühesõnaga pakun välja järgmise idee:
1) Nullime reitingud :) Selles ei ole midagi hullu - oleme seda erinevates mängudes ka enne teinud.
2) Mängu lõppedes ei sõltu reitingumuutus enam mängu skoorist vaid kohast, mitmendaks mängus jäid. Reiting muutuks meile juba muudest mängudest tuttava süsteemi järgi: esikoht võidaks kahekordselt juurde reitingut kolmandalt kohalt, teise koha reiting ei muutu. Kui I ja II koht saavad võrdselt punkte, võidavad mõlemad III kohalt ühekordselt reitingut; kui II ja III koht saavad mängus sama skoori, võidab esikoht neilt mõlemalt ühekordselt reitingut. Ühtlasi säilib siis ka mängu pinge viimase ladumiseni: täna kaob pinge seisult +15 +15 -30 ära; Uue süsteemi järgi motivatsioon lõpuni pingutada säilib - mängu võitja pole veel selge.
Kes on mänginud 4-kesi perekidnoid, siis süsteem on sama
3) Mängulauale tekib reitingupiirang (alati saab luua laua ka ilma piiranguta) - nagu 4-kesi perekidnois. Mõte siis selles, et 2000 ja 1000 reitinguga mängijatel pole mõtet ühes lauas mängida - kui 2000 reitinguga mängija võidab, ei saa ta reitingut nagunii juurde.

Mida mõttest arvate?
raidop 2012-09-17T20:46:22+03:00
Tegelt on mul täitsa savi..Samas,mis seal vahet on palju need reitingud kõiguvad, aga uuendused on ikka huvitavad..niiet minu poolt jsh.
raidop 2012-09-17T20:47:09+03:00
JAH
kämby 2012-09-18T07:06:24+03:00
ega minu arust pole see õige...mõned kuldsed on lihtsalt näinud palju vaeva..on ka palju mänginud...see tähendab seda et mängijaid on palju.see ju tore ju.aga minu arust meikop ei soovi et on palju mängijaid ja palju mängitakse.pärast on jälle jama on kümme meest aga ei saa mängida .minu arust on see lollus.las need kuldsed olla au neile ja las nad ka jäävad kuldseteks see ei häiri ju kedagi..peaasi et mäng toimub.
MeikopVint.ee asutaja 2012-09-18T07:43:12+03:00
[i]postitas kamby[/i]
mõned kuldsed on lihtsalt näinud palju vaeva..on ka palju mänginud...see tähendab seda et mängijaid on palju.

See väide on vale. See väide kehtiks ainult uue reitingusüsteemiga. Tänase süsteemiga võidab 4000-se reitinguga (mäng selge) -3000 reitinguga kasutajalt (mäng ei ole selge) ikka nii palju punkte kui palju lõppskoor mängus on. Uue süsteemiga võidaks ta 0. Oskajad võidaksid reitingut juurde ainult teistelt oskajatelt.
kämby 2012-09-18T08:55:56+03:00
see tähendab ju seda et kuldsed enam punkte ei saa ...et tulge siis mängu ja mängige nii sama lambist .kahju kuldsetest
artsan 2012-09-18T09:20:00+03:00
Bismarckis ei ole asi ainult tugevuses vaid ka selles kes on VIP.Vipina saad palju mängida,kui pole VIP siis pääsed palju vähem mängima.Arvan et milline see reitingu arvestus ka poleks esikümme kipub ikka samaks jääma.Uued tavaliselt pole VIPid aga hakata VIPiks ainult selle mängu mängimiseks nagu ka pole mõtet.Aga mul täiesti ükskõik kuidas reitimgut arvestatakse ma nagunii mängin ajaviiteks.
verywell 2012-09-18T13:55:33+03:00
Olgu tegemist bismarcki, male, kettaheite või pirukaküpsetamisega, kellelgi ei ole lõpuni asi selge ja keegi ei ole lootusetult koba, väga meelevaldne jagamine Meikopi poolt.
Peab tunnistama, et hetkel toimiv "lollilt lihtne" süsteem töötab minu arust üleootuste hästi. Vähemalt on see kõigi jaoks võrdne ning pakub põhilist - võimalust mängida, mitte passida ajud halliks. Ja väide, et võid ju mängida endast 2000 punni väiksema reitingutega, on jama. Omamata võimalust teenida punktilisa, aga kehva kaardijooksu korral neist ilma jääda, ei köida küll eriti. Ja puntid on tähtsad, ei ole mõtet vastupidist jura ajada. Jajah, ei ole maailma kõige tähtsamad need punktid, aga kui üldse reitingud ära kaotada, siis oleks see saal ka tühja täis.
Kui meil oleks vehemikus 2500 - 4000 ca 30-40 mängijat, siis oleks Meikopi ideel jumet.
Mina jätkaks hetkel toimiva süsteemiga, aga mängin ka uuega, edu otsustamisel,
verywell
Liidia 2012-09-18T17:14:39+03:00
Reitingud võiks nullida, st kõigil oleks 1400. Edasi vana viisi.
Ruut 2012-09-18T18:29:56+03:00
arvestus võiks olla pigem ikka selline, et skoor liiga kiiresti ei tõuseks. Arvan, et Meikopi ideel on värskust

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele