TOP10 mängijate nimed avalikuks!

Loetud 202 kasutaja poolt

TiiT 2012-11-09T10:31:59+02:00
Mina leian, et nime avalikustamine peaks olema vabatahtlik. Kui ma soovin mängida anonüümselt ja ma olen hea mängija, siis minu soovi tuleks austada.
figaro 2012-11-09T11:32:33+02:00
nime avalikustamise poolt olen......sest et loodan siis vanduvad ropendavad ja muidu ebaviisakad .
,hoiaksid end tagasi......usun et selliseid top 10 ei ole.
antsTreener 2012-11-09T12:45:31+02:00
Minu meelest dramatiseeritakse täiesti tühjal kohal asja üle... Mängisin suvel Tartus kiirmaleturniiril ja muidugi oleks tore olnud seda teha nt Napakas Pontu nime all, ent õnnetuseks võivad kõik vaadata mingitest maleliidu tabelitest kuidas Ants Soosõrv sai 72. koha 74 osaleja hulgas.

Anonüümselt võin ju alati minna sisse uudistajana.
Samas, võime nime avalikustamise teha muidugi ka vabatahtlikuks.
MeikopVint.ee asutaja 2012-11-09T14:10:21+02:00
[i]postitas ants[/i]
Samas, võime nime avalikustamise teha muidugi ka vabatahtlikuks.


Nime avalikustamine on juba vabatahtlik.
Taaler 2012-11-09T15:07:49+02:00
...aastaid nuputan,kes on punaste kasutajanimede taga tegelikult: proffid või amatöörid?Kirimales sõber valetas mulle 3. järgu, jõudsin meistripalli taotlema, tuli elumuutus, kuid nüüd pensionärina lasen juba karjapoissigi omale teha lasta.Kurikaelte vastu on südametunnistusega inimesed, paraku isegi Eesti politsei pole reformikatest puhtamad!
ema 2012-11-10T13:17:06+02:00
oma nimedega võite Eesti meistrivõistlustel mängida. See Vint on ikkagi algselt mõeldud inkognitona mängimiseks ja meelelahutus paik. nimedkki soovitati naljakad valida.ja mänge ei maksa siin ka tõsiselt võtta. proovid niisama siin mängu mida muidu ei mängiks.
skyfa 2012-12-13T15:25:18+02:00
[i]postitas Meikop[/i]
Jah, mõte hea - avalikud oleks siis mõttemängude (kabe, male, gomoku) edetabeli eesotsas olijad. Kaardimängudes ei ole nime avalikustamine oluline.


Aga kui ma mängin nii kabet, Gomokut ja Podkidnoid, kas siis kabe- ja gomokuruumis on mul enda nimi "kasutajanimeks" ja edetabelis olemiseks ning podkidnoid mängides enda tegelik kasutajanimi?
kämby 2012-12-13T21:29:45+02:00
ja jaa naiste nimed võiks küll avalik olla ja tel nr.ma võin oma õige nime naistele jagada kuid mitte siin vindis...
fantunesTreener 2012-12-15T20:21:18+02:00
Kuidagi ei usu, et see idee töötab. Oletame, et olen kusagil edetabelis näiteks 20., aga mõne aja jooksul kukub eestpoolt 10 inimest mitteaktiivsuse tõttu välja ja olengi kümne hulgas. Kas pean nüüd nime avalikustama? Kes mind sellest vajadusest teavitab? Kui saan näiteks sellekohase teate postkasti, aga juhtun seda lugema alles paari päeva pärast, kui enam 10 hulka ei kuulu, kas siis enam avalikustama ei pea? Mis juhtub, kui ikkagi ei avalda nime, võetakse edetabelist välja? Kui teatan nime, kas pean esitama ka tõendeid info õigsuse kohta?
See kõik ei tähenda sugugi, et mulle idee ei meeldiks. Oleks väga vahva, kui iga kasutajanime taga oleks konkreetne inimene, aga ilmselt on palju neidki, kes anonüümseks jääda soovivad.
Ruut 2012-12-15T21:47:17+02:00
anonüümsed võivad uudistajtena mängida kui on vaja ennast varjata? Seda enam, et häid mängijaid me tunneme nii ehk naa ka isiklikult. Kõik vindis ametlikult registreerunud peaksid olema vähemalt profiilis õige nimega.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele