|
Хугацаа |
Тоглолт |
Тодорхойлолт |
Ялагч |
Үргэжилсэн хугацаа |
Тоглогчдын тоо |
Дүн |
1. |
2017-11-20T13:00:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Albert007 |
2h 41min |
188 |
Нээлттэй |
2. |
2017-11-20T13:30:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
pataljon |
2h 44min |
147 |
Нээлттэй |
3. |
2017-11-20T14:00:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Tiigrike |
2h 41min |
34 |
Нээлттэй |
4. |
2017-11-21T13:00:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Markus09 |
2h 26min |
186 |
Нээлттэй |
5. |
2017-11-21T13:30:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
tinnu7 |
2h 21min |
217 |
Нээлттэй |
6. |
2017-11-21T14:00:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Artjom123456 |
2h 08min |
31 |
Нээлттэй |
7. |
2017-11-22T13:00:00+02:00 |
Гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Rauno1003 |
1h 15min |
149 |
Нээлттэй |
8. |
2017-11-22T13:30:00+02:00 |
Свап гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
ikla |
2h 10min |
164 |
Нээлттэй |
9. |
2017-11-22T14:00:00+02:00 |
Свап гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
kristofer12 |
1h 53min |
19 |
Нээлттэй |
10. |
2017-11-23T13:00:00+02:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Albert007 |
1h 40min |
109 |
Нээлттэй |
11. |
2017-11-23T13:30:00+02:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
brigita |
1h 40min |
127 |
Нээлттэй |
12. |
2017-11-23T14:00:00+02:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
georgr |
1h 40min |
23 |
Нээлттэй |
13. |
2018-01-15T13:00:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Albert007 |
2h 51min |
181 |
Нээлттэй |
14. |
2018-01-15T13:30:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Grete55 |
2h 52min |
144 |
Нээлттэй |
15. |
2018-01-15T14:00:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Margareth |
2h 23min |
21 |
Нээлттэй |
16. |
2018-01-16T13:00:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
LionPriit |
2h 23min |
182 |
Нээлттэй |
17. |
2018-01-16T13:30:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
mark2002 |
2h 23min |
185 |
Нээлттэй |
18. |
2018-01-16T14:00:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Artjom123456 |
2h 15min |
28 |
Нээлттэй |
19. |
2018-01-17T13:00:00+02:00 |
Гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Rauno1003 |
1h 21min |
151 |
Нээлттэй |
20. |
2018-01-17T13:30:00+02:00 |
Свап гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
ikla |
2h 07min |
165 |
Нээлттэй |
21. |
2018-01-17T14:00:00+02:00 |
Свап гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
georgr |
1h 43min |
19 |
Нээлттэй |
22. |
2018-01-18T13:00:00+02:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Albert007 |
1h 40min |
116 |
Нээлттэй |
23. |
2018-01-18T13:30:00+02:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
brigita |
1h 40min |
123 |
Нээлттэй |
24. |
2018-01-18T14:00:00+02:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
KAS |
1h 40min |
17 |
Нээлттэй |
25. |
2018-02-12T13:00:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
rontsronts |
2h 41min |
171 |
Нээлттэй |
26. |
2018-02-12T13:30:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
pataljon |
2h 50min |
122 |
Нээлттэй |
27. |
2018-02-12T14:00:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Tiigrike |
2h 52min |
28 |
Нээлттэй |
28. |
2018-02-13T13:00:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
LionPriit |
2h 22min |
164 |
Нээлттэй |
29. |
2018-02-13T13:30:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
mark2002 |
2h 23min |
172 |
Нээлттэй |
30. |
2018-02-13T14:00:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Artjom123456 |
2h 07min |
28 |
Нээлттэй |
31. |
2018-02-14T13:00:00+02:00 |
Гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
silverhill |
1h 20min |
147 |
Нээлттэй |
32. |
2018-02-14T13:30:00+02:00 |
Свап гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
ikla |
2h 10min |
133 |
Нээлттэй |
33. |
2018-02-14T14:00:00+02:00 |
Свап гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
georgr |
1h 24min |
17 |
Нээлттэй |
34. |
2018-02-15T13:00:00+02:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
proaike |
1h 40min |
116 |
Нээлттэй |
35. |
2018-02-15T13:30:00+02:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
brigita |
1h 40min |
99 |
Нээлттэй |
36. |
2018-02-15T14:00:00+02:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
kuakua |
1h 40min |
20 |
Нээлттэй |
37. |
2018-03-19T13:00:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
rontsronts |
2h 41min |
190 |
Нээлттэй |
38. |
2018-03-19T13:30:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
pataljon |
2h 40min |
127 |
Нээлттэй |
39. |
2018-03-19T14:00:00+02:00 |
шатар |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Tiigrike |
2h 27min |
26 |
Нээлттэй |
40. |
2018-03-20T13:00:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
LionPriit |
2h 26min |
174 |
Нээлттэй |
41. |
2018-03-20T13:30:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
RA10 |
2h 25min |
175 |
Нээлттэй |
42. |
2018-03-20T14:00:00+02:00 |
Орос даам |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Artjom123456 |
2h 11min |
29 |
Нээлттэй |
43. |
2018-03-21T13:00:00+02:00 |
Гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Mairon16 |
1h 30min |
149 |
Нээлттэй |
44. |
2018-03-21T13:30:00+02:00 |
Свап гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
ikla |
2h 17min |
138 |
Нээлттэй |
45. |
2018-03-21T14:00:00+02:00 |
Свап гомоку |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
kuakua |
1h 38min |
18 |
Нээлттэй |
46. |
2018-03-29T13:00:00+03:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
proaike |
1h 40min |
75 |
Нээлттэй |
47. |
2018-03-22T13:30:00+02:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
brigita |
1h 40min |
102 |
Нээлттэй |
48. |
2018-03-22T14:00:00+02:00 |
Судоку (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
KAS |
1h 39min |
18 |
Нээлттэй |