menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaad 2018/2019 - Male tulemused

Loetud 37 kasutaja poolt

18:08 18.03.2019 Mõttespordi olümpiaad 2018/2019 - Male tulemused
Meikop
Administraator

Postitusi: 2962
Tere,

Sellel õppeaastal osales Mõttespordi olümpiaadi maleturniiridel 569 õpilast 56-st koolist.
Seda on 87 õpilast rohkem kui eelmisel aastal!

Enim maletajaid (33) oli Saaremaa Ühisgümnaasiumist ja Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist.

Teeme kokkuvõtte tulemustest vanusegruppide lõikes:

Algkool.
Algkooli astmes osales võistlusel 291 õpilast 36-st koolist.
Täiseduga (4 võitu 4-st etapist) võitis Karl Mattias Kokk Tartu Erakoolist.
Teise koha saavutas Rasmus Pallum Jüri Gümnaasiumist ning kolmandaks tuli Hans-Georg Köösel Pärnu Mai koolist.
Parimaks kooliks tuli kindlalt Jüri Gümnaasium, keda esindas selles vanusegrupis 17 last.

Põhikool
Põhikooli astmes osales võistlusel 225 malehuvilist 43-st koolist.
Esimese koha saavutas (kahe turniirivõiduga) Georg Aleksander Pedoson Tallinna Nõmme Põhikoolist.
Teise koha saavutas Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkoolist ning kolmandaks tuli Karl Erik Olde Tallinna Reaalkoolist.
Ka selles vanusegrupis võitis parima kooli tiilis Jüri Gümnaasium, keda esindas põhikooli astmes 13 õpilast

Gümnaasium
Gümnaasiumi astmes võistles 53 õpilast 11-st koolist.
Täiseduga (4 turniirivõitu 4-st) võitis võistluse Margareth Olde Tallinna Reaalkoolist. Teiseks tuli sama kooli õpilane (ja Margarethi õde) Grete Olde. Kolmanda koha saavutas Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasiumist.
Parimaks kooliks tunnistati Pärnu Koidula Gümnaasium, keda esindas selles vanuseastmes 8 õpilast.

Medalid ja karikad toimetatakse võitjatele aprilli esimestel nädalatel!

Õnnitleme võitjaid, täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!

Parimat,
Marten Meikop
Eesti Mõttespordi Liit


Aktiivseid kasutajaid: 1401
Ürituste kalender
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
01.07.2019
Noorte EM rendžus ja gomokus
05.07.2019
Loogika GP 7.voor
06.07.2019
Mõttespordi viievõistluse Eesti MV paaridele
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2410
2. kraska 2017
3. rabapalm 1873
4. kallerdus 1447
Male TOP 5
1. tellis53 3067
2. hollinger 2881
3. aids 2686
4. Crapshoot 2680
5. sokrates 2587

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2766
2. Ianton 2715
3. matumartin14 2543
4. hulkur 2515
5. Ruut 2506

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2900
2. Tooresvana 2212
3. piimahabe 2191
4. kraska 2136
5. antsuonu 2028

Sudoku TOP 5
1. brigita 3111
2. AlQaholic 2931
3. Est 2608
4. kraska 2410
5. pisipaha 2329