menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaad 2018/2019 - Male tulemused

Loetud 40 kasutaja poolt

18:08 18.03.2019 Mõttespordi olümpiaad 2018/2019 - Male tulemused
Meikop
Administraator

Postitusi: 3001
Tere,

Sellel õppeaastal osales Mõttespordi olümpiaadi maleturniiridel 569 õpilast 56-st koolist.
Seda on 87 õpilast rohkem kui eelmisel aastal!

Enim maletajaid (33) oli Saaremaa Ühisgümnaasiumist ja Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist.

Teeme kokkuvõtte tulemustest vanusegruppide lõikes:

Algkool.
Algkooli astmes osales võistlusel 291 õpilast 36-st koolist.
Täiseduga (4 võitu 4-st etapist) võitis Karl Mattias Kokk Tartu Erakoolist.
Teise koha saavutas Rasmus Pallum Jüri Gümnaasiumist ning kolmandaks tuli Hans-Georg Köösel Pärnu Mai koolist.
Parimaks kooliks tuli kindlalt Jüri Gümnaasium, keda esindas selles vanusegrupis 17 last.

Põhikool
Põhikooli astmes osales võistlusel 225 malehuvilist 43-st koolist.
Esimese koha saavutas (kahe turniirivõiduga) Georg Aleksander Pedoson Tallinna Nõmme Põhikoolist.
Teise koha saavutas Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkoolist ning kolmandaks tuli Karl Erik Olde Tallinna Reaalkoolist.
Ka selles vanusegrupis võitis parima kooli tiilis Jüri Gümnaasium, keda esindas põhikooli astmes 13 õpilast

Gümnaasium
Gümnaasiumi astmes võistles 53 õpilast 11-st koolist.
Täiseduga (4 turniirivõitu 4-st) võitis võistluse Margareth Olde Tallinna Reaalkoolist. Teiseks tuli sama kooli õpilane (ja Margarethi õde) Grete Olde. Kolmanda koha saavutas Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasiumist.
Parimaks kooliks tunnistati Pärnu Koidula Gümnaasium, keda esindas selles vanuseastmes 8 õpilast.

Medalid ja karikad toimetatakse võitjatele aprilli esimestel nädalatel!

Õnnitleme võitjaid, täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!

Parimat,
Marten Meikop
Eesti Mõttespordi Liit


Aktiivseid kasutajaid: 2747
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
08.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2394
2. brenetikas 2321
3. DanielHab 1527
4. MihkelNormak 1438
5. siimteras 1405
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2941
3. VMS 2882
4. KAS 2833
5. antsuonu 2737

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. kostja 2500
4. rong 2488
5. Rahumees07 2481

Gomoku TOP 5
1. allever 3060
2. brenetikas 2912
3. ants 2859
4. AlQaholic 2657
5. taifuun 2353

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3092
3. AlQaholic 2847
4. Rambo96 2494
5. allever 2408