menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Male 2018/2019 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Margareth Olde Tallinna Reaalkool 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Grete Olde Tallinna Reaalkool 2 2 2 3 95 95 95 92 285
3. Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasium 3 4 5 2 92 90 89 95 277
4. Rauno Veski Tallinna Inglise Kolledž 6 12 4 6 88 82 90 88 266
5. Artjom Afanasjev Nõo Reaalgümnaasium 5 6 26 9 89 88 68 85 262
6. Markus Rene Hakkaja Pärnu Koidula Gümnaasium 11 3 8 37 83 92 86 57 261
7. Martin Oja Nõo Reaalgümnaasium 9 11 9 5 85 83 85 89 259
8. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 13 13 3 15 81 81 92 79 254
9. Sander Kasela Pärnu Koidula Gümnaasium 15 18 11 8 79 76 83 86 248
10. Kaur Erik Kais Pärnu Koidula Gümnaasium 14 19 7 13 80 75 87 81 248
11. Rasmus Roosleht Pärnu Koidula Gümnaasium 21 10 12 12 73 84 82 82 248
12. Robin Pihelgas Pärnu Koidula Gümnaasium 12 9 15 17 82 85 79 77 246
13. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 23 20 13 4 71 74 81 90 245
14. Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasium 16 16 6 22 78 78 88 72 244
15. Johanna Keerd Nõo Reaalgümnaasium 17 32 14 7 77 62 80 87 244
16. Karl-Mattias Prangli Pärnu Koidula Gümnaasium 28 7 32 10 66 87 62 84 237
17. Gert Jõgiste Nõo Reaalgümnaasium 20 17 16 18 74 77 78 76 231
18. Kristjan Hansen Nõo Reaalgümnaasium - 14 22 16 0 80 72 78 230
19. Henry Kaljulaid Nõo Reaalgümnaasium 10 33 23 23 84 61 71 71 226
20. Miko Pärn Saaremaa Ühisgümnaasium 19 21 20 25 75 73 74 69 222
21. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 18 25 18 36 76 69 76 58 221
22. Roomet Libe Tallinna Pääsküla Kool 30 29 21 21 64 65 73 73 211
23. Markus Jõgi Läänemaa Ühisgümnaasium 33 23 25 30 61 71 69 64 204
24. Karl Henry Teär Saaremaa Ühisgümnaasium 34 24 35 20 60 70 59 74 204
25. Raigo Lorius Kuressaare Gümnaasium 29 22 30 28 65 72 64 66 203
26. Kennar Kahju Saaremaa Ühisgümnaasium 27 37 24 29 67 57 70 65 202
27. Lauri Trumann Kuressaare Gümnaasium 31 - 17 34 63 0 77 60 200
28. Henry Noah Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 32 31 36 24 62 63 58 70 195
29. Joonas Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium 22 26 - 41 72 68 0 53 193
30. Emili Maiste Tallinna Inglise Kolledž 35 28 27 - 59 66 67 0 192
31. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium - 38 29 27 0 56 65 67 188
32. Uku Pärtel Rand Saaremaa Ühisgümnaasium 40 35 28 32 54 59 66 62 187
33. Hendrik Astra Läänemaa Ühisgümnaasium 36 27 37 - 58 67 57 0 182
34. Karolina Lillemets Läänemaa Ühisgümnaasium 38 30 38 33 56 64 56 61 181
35. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium 37 40 - 26 57 54 0 68 179
36. Stein-Marten Pool Pärnu Koidula Gümnaasium 4 5 - - 90 89 0 0 179
37. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 44 36 34 38 50 58 60 56 174
38. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 41 42 33 35 53 52 61 59 173
39. Shrek Tankler Nõo Reaalgümnaasium - - 10 11 0 0 84 83 167
40. Rasmus Koppel Pärnumaa Kutsehariduskeskus 8 15 - - 86 79 0 0 165
41. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 43 41 40 40 51 53 54 54 161
42. Sergio-Silver Kreegimaa Kehra Gümnaasium - 43 39 39 0 51 55 55 161
43. Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium 45 44 - 42 49 50 0 52 151
44. Raiko Valo Nõo Reaalgümnaasium - - 19 19 0 0 75 75 150
45. Rauno Valo Nõo Reaalgümnaasium - - 31 14 0 0 63 80 143
46. Erik Pedak Läänemaa Ühisgümnaasium 24 - - 31 70 0 0 63 133
47. Karl-Alex Sokolov Läänemaa Ühisgümnaasium 42 39 - - 52 55 0 0 107
48. Hans Kristjan Veri Tallinna Reaalkool 7 - - - 87 0 0 0 87
49. Makar Medvedev Tallinna Juudi Kool - 8 - - 0 86 0 0 86
50. Eero Maisa Tallinna Pääsküla Kool 25 - - - 69 0 0 0 69
51. Mait Raudsepp Läänemaa Ühisgümnaasium 26 - - - 68 0 0 0 68
52. Ketlin Õunap Nõo Reaalgümnaasium - 34 - - 0 60 0 0 60
53. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium 39 - - - 55 0 0 0 55

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Pärnu Koidula Gümnaasium 1725 8
2. Nõo Reaalgümnaasium 1625 10
3. Saaremaa Ühisgümnaasium 1517 12
4. Läänemaa Ühisgümnaasium 1200 7
5. Tallinna Reaalkool 864 3
6. Kehra Gümnaasium 665 4
7. Kuressaare Gümnaasium 646 3
8. Tallinna Inglise Kolledž 540 2
9. Tallinna Pääsküla Kool 344 2
10. Pärnumaa Kutsehariduskeskus 165 1
11. Tallinna Juudi Kool 86 1


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444