menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Male 2018/2019 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Karl Mattias Kokk Tartu Erakool 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Rasmus Pallum Jüri Gümnaasium 2 3 2 2 95 92 95 95 285
3. Hans-Georg Köösel Pärnu Mai kool 8 2 9 6 86 95 85 88 269
4. Ott Oskar Lehes Tartu Erakool 4 6 7 7 90 88 87 87 265
5. Gregor Lääne Pärnu Vanalinna Põhikool 10 9 6 3 84 85 88 92 265
6. Marko Rannaste Tallinna Kesklinna Põhikool 19 10 5 9 75 84 89 85 258
7. Kertu Karba Tartu Erakool - 5 16 4 0 89 78 90 257
8. Rasmus Uljas Jüri Gümnaasium 3 35 8 17 92 59 86 77 255
9. Karl Erik Kompus Jüri Gümnaasium 6 16 10 14 88 78 84 80 252
10. Siimeon Vahter Kuressaare Gümnaasium 36 17 13 5 58 77 81 89 247
11. Välja Hendrik Audru kool 17 11 21 43 77 83 73 51 233
12. Lev Liubchenko Põlva Kool 11 55 4 36 83 39 90 58 231
13. Andreas Kompus Aruküla Põhikool 5 84 29 19 89 10 65 75 229
14. Saamuel Vahter Kuressaare Gümnaasium 14 56 31 11 80 38 63 83 226
15. Andreas Aus Pärnu Mai kool 38 8 27 24 56 86 67 70 223
16. Laur Lehto Tartu Kesklinna Kool 16 54 18 25 78 40 76 69 223
17. Sander Aasma Jüri Gümnaasium 28 125 3 29 66 0 92 65 223
18. Henri Mugur Tallinna Reaalkool - 32 15 13 0 62 79 81 222
19. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 30 19 26 16 64 75 68 78 221
20. Harri Pikkmets Lõpe Kool 214 13 14 37 0 81 80 57 218
21. Riivo Jakobi Tartu Kivilinna Kool 12 25 108 28 82 69 0 66 217
22. Gustav Georg Herman Tallinna Reaalkool 21 48 17 30 73 46 77 64 214
23. Hendrik Tambla Tallinna Reaalkool 27 30 20 22 67 64 74 72 213
24. Kaspar Vares Jüri Gümnaasium 51 12 47 10 43 82 47 84 213
25. Patrik Sebastian Karilaid Tallinna Kesklinna Põhikool 35 7 55 33 59 87 39 61 207
26. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 39 18 53 21 55 76 41 73 204
27. Gregor Pilter Pärnu Vanalinna Põhikool 40 15 28 48 54 79 66 46 199
28. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 32 22 36 59 62 72 58 35 192
29. Helena Kolbin Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 24 - 57 85 70 0 37 192
30. Mihkel Möller Tallinna Kesklinna Põhikool 29 29 35 90 65 65 59 4 189
31. Grevo Luup Paikuse Põhikool 20 28 48 112 74 66 46 0 186
32. Kert Riispapp Tallinna Kesklinna Põhikool 23 39 56 35 71 55 38 59 185
33. Lisete Jõesaar Palupera Põhikool 50 57 24 26 44 37 70 68 182
34. Karl Uukkivi Tallinna Kesklinna Põhikool 48 38 19 - 46 56 75 0 177
35. Arthur Marti Animägi Tallinna Kesklinna Põhikool 52 - 33 20 42 0 61 74 177
36. Rihard Jakob Herman Tallinna Reaalkool 31 41 37 40 63 53 57 54 174
37. Cathleen Alloja Jüri Gümnaasium - 14 42 53 0 80 52 41 173
38. Kermo Ratut Lõpe Kool 26 33 67 52 68 61 27 42 171
39. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 22 50 82 41 72 44 12 53 169
40. Ralf Maapalu Tallinna Reaalkool 7 - 12 - 87 0 82 0 169
41. Markus Aleksander Õunpuu Jüri Gümnaasium 61 42 54 18 33 52 40 76 168
42. Oliver Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 33 40 43 61 61 54 51 33 166
43. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 65 75 25 27 29 19 69 67 165
44. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 104 62 11 46 0 32 83 48 163
45. Janne-Liis Tamm Audru kool 123 36 50 34 0 58 44 60 162
46. Liis Marii Vaher Põlva Kool 44 60 51 32 50 34 43 62 155
47. Kaisa Ollikainen Tallinna Kesklinna Põhikool 103 43 40 47 0 51 54 47 152
48. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 55 23 57 54 39 71 37 40 150
49. Tristan Hans Kruuk Tallinna 32. Keskkool 41 27 99 66 53 67 0 28 148
50. William Kotka Tallinna Reaalkool 121 34 22 78 0 60 72 16 148
51. Erik Tamleht Jüri Gümnaasium 25 46 81 64 69 48 13 30 147
52. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium 15 90 32 128 79 4 62 0 145
53. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 90 44 102 12 4 50 0 82 136
54. Remmel Andero Audru kool 73 53 39 58 21 41 55 36 132
55. Raimond Lillemaa Pärnu Mai kool 114 20 - 39 0 74 0 55 129
56. Liina Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium 59 89 23 76 35 5 71 18 124
57. Karl Kompus Aruküla Põhikool 99 31 71 56 0 63 23 38 124
58. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 58 52 49 127 36 42 45 0 123
59. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 92 63 30 69 2 31 64 25 120
60. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 79 47 41 85 15 47 53 9 115
61. Silver Leon Noorma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 108 82 38 49 0 12 56 45 113
62. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool 18 59 124 - 76 35 0 0 111
63. Kaur Mattias Kuuskme Tallinna Reaalkool 47 101 62 63 47 0 32 31 110
64. Rasmus  Nikkel Põltsamaa Ühisgümnaasium 54 61 58 - 40 33 36 0 109
65. Andero Punning Tartu Veeriku Kool 76 4 - - 18 90 0 0 108
66. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 81 64 86 31 13 30 8 63 106
67. Uku Vili Tallinna Reaalkool - 67 - 15 0 27 0 79 106
68. Enriko Lutsar Põlva Kool 116 21 - 62 0 73 0 32 105
69. Trevor Mäemets Aruküla Põhikool 49 87 65 65 45 7 29 29 103
70. Ferenc Tšitškan Pärnu Vanalinna Põhikool 43 45 - 173 51 49 0 0 100
71. Feliks Šamonin Järveküla kool - 195 46 42 0 0 48 52 100
72. Magnus Pala Põlva Kool 95 93 83 8 0 1 11 86 98
73. Janno Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium 24 121 128 68 70 0 0 26 96
74. Karoliina Karba Tartu Erakool - 37 - 55 0 57 0 39 96
75. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 42 - 75 70 52 0 19 24 95
76. Romet Saarniit Jüri Gümnaasium 70 26 - 150 24 68 0 0 92
77. Kutt Kaarel Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 154 94 52 45 0 0 42 49 91
78. Johannes Ots Kilingi-Nõmme Gümnaasium 45 92 61 88 49 2 33 6 88
79. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 135 51 63 80 0 43 31 14 88
80. Martin Belov Põlva Kool 37 69 - 166 57 25 0 0 82
81. Saskia Olep Tallinna Saksa Gümnaasium 13 - - - 81 0 0 0 81
82. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 170 74 34 106 0 20 60 0 80
83. Kaspar Molok Aruküla Põhikool 46 70 - 87 48 24 0 7 79
84. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 34 128 76 98 60 0 18 0 78
85. Johannes Männik Nõo Põhikool 129 - 66 44 0 0 28 50 78
86. Kevin Randmäe Põltsamaa Ühisgümnaasium 93 - 78 38 1 0 16 56 73
87. Chris Ants Lumiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 57 102 60 143 37 0 34 0 71
88. Ilja Jekimenko Avatud Kool - - - 23 0 0 0 71 71
89. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 72 91 90 50 22 3 4 44 70
90. Lisandra Šapkin Audru kool 78 96 45 116 16 0 49 0 65
91. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 101 - 59 67 0 0 35 27 62
92. Karl Tamla Tallinna Reaalkool 62 65 176 125 32 29 0 0 61
93. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool 126 86 44 145 0 8 50 0 58
94. Kaspar Tamm Kilingi-Nõmme Gümnaasium 75 79 85 73 19 15 9 21 55
95. Romet Kartau Kilingi-Nõmme Gümnaasium 115 58 112 75 0 36 0 19 55
96. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 124 74 60 0 0 20 34 54
97. Oskar Henrik Kundla Tallinna Reaalkool 74 71 97 86 20 23 0 8 51
98. Rihard Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 53 144 84 133 41 0 10 0 51
99. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 71 73 88 105 23 21 6 0 50
100. Pentma Oskar Audru kool 140 103 68 71 0 0 26 23 49
101. Simmo Hendrik Sisask Põlva Kool 66 76 100 111 28 18 0 0 46
102. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 122 49 110 97 0 45 0 0 45
103. Mikael Olaf Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 67 77 129 101 27 17 0 0 44
104. Uku Gross Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 165 115 135 51 0 0 0 43 43
105. Leonardo Moroz Põltsamaa Ühisgümnaasium 56 95 - - 38 0 0 0 38
106. Johan Tammets Kolga Kool 102 108 72 79 0 0 22 15 37
107. Lisete Unt Jüri Gümnaasium 60 107 - 92 34 0 0 2 36
108. Ruudi Reinumägi Põltsamaa Ühisgümnaasium - 131 69 83 0 0 25 11 36
109. Artur Reinsalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 82 140 96 74 12 0 0 20 32
110. Braien Bairamov Jüri Gümnaasium 107 85 - 72 0 9 0 22 31
111. Keitlyn Tammik Audru kool 63 122 - 135 31 0 0 0 31
112. Andreas Esnar Järveküla kool - - 64 - 0 0 30 0 30
113. Anette Kalde Lõpe Kool 64 - - - 30 0 0 0 30
114. Enriko Kimber Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 168 66 - 175 0 28 0 0 28
115. Kaisa Morgenson Põltsamaa Ühisgümnaasium 117 68 106 - 0 26 0 0 26
116. Karl-Magnus Pensa Tallinna Kesklinna Põhikool 68 - - - 26 0 0 0 26
117. Ramon Mägi Kuressaare Gümnaasium 69 117 - - 25 0 0 0 25
118. Patrik Raudsepp Aruküla Põhikool 110 111 70 - 0 0 24 0 24
119. Hendrik Tens Tartu Veeriku Kool 155 72 111 171 0 22 0 0 22
120. Ants-Alari Uljas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 201 73 96 0 0 21 0 21
121. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 167 129 156 77 0 0 0 17 17
122. Ago Tähepõld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 77 153 95 204 17 0 0 0 17
123. Nora Nummert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 100 127 77 - 0 0 17 0 17
124. Karl Johann Haabma Tartu Veeriku Kool 146 80 92 121 0 14 2 0 16
125. Kaarel Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 91 81 152 146 3 13 0 0 16
126. Rasmus Kraav Tartu Veeriku Kool - 78 109 132 0 16 0 0 16
127. Mari-Liis Jukk Põltsamaa Ühisgümnaasium 136 116 79 - 0 0 15 0 15
128. Karl Kristjan Reinholm Järveküla kool - 212 80 107 0 0 14 0 14
129. Lilian Elisabeth Kaurit Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 80 - - - 14 0 0 0 14
130. Roby Vesik Lõpe Kool - - 98 81 0 0 0 13 13
131. Karla Pikkmets Lõpe Kool - - - 82 0 0 0 12 12
132. Eerik Lutsar Põlva Kool 83 99 104 104 11 0 0 0 11
133. Johannes Näkk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 97 83 114 102 0 11 0 0 11
134. Atko Hartvig Mölder Pärnu Vanalinna Põhikool 84 204 94 209 10 0 0 0 10
135. Kaarel Mere Tallinna Nõmme Gümnaasium - - - 84 0 0 0 10 10
136. Robin Martti Lääts Põltsamaa Ühisgümnaasium 86 174 120 93 8 0 0 1 9
137. Oskar Mändla Tallinna Ühisgümnaasium 88 186 91 144 6 0 3 0 9
138. Lisete Jakobson Jüri Gümnaasium 85 120 - 122 9 0 0 0 9
139. Sander Nõmm Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 160 114 87 142 0 0 7 0 7
140. Mathias Männik Tallinna 32. Keskkool 87 154 167 211 7 0 0 0 7
141. Tomi Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium - 88 - - 0 6 0 0 6
142. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium 94 133 89 194 0 0 5 0 5
143. Diora Aleksandra Virak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 177 177 138 89 0 0 0 5 5
144. Emiilia Kuuskmann Jüri Gümnaasium 89 100 - 115 5 0 0 0 5
145. Marten Ristisaar Aruküla Põhikool - - - 91 0 0 0 3 3
146. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 105 184 93 99 0 0 1 0 1
147. Richard Oliver Allmaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 125 119 113 95 0 0 0 0 0
148. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 127 98 101 149 0 0 0 0 0
149. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 134 97 115 158 0 0 0 0 0
150. Doris Valk Tartu Veeriku Kool 113 167 125 123 0 0 0 0 0
151. Ako Monticelli Tallinna Reaalkool 156 151 123 109 0 0 0 0 0
152. Priidu Hugo Pukk Tallinna Ühisgümnaasium 98 126 154 187 0 0 0 0 0
153. Kaur Suni Põltsamaa Ühisgümnaasium 195 110 122 151 0 0 0 0 0
154. Lisanne Tint Tallinna Nõmme Gümnaasium 131 150 130 174 0 0 0 0 0
155. Grete Kask Nõo Põhikool 118 202 153 113 0 0 0 0 0
156. Rebeka Plaan Palupera Põhikool 217 142 118 110 0 0 0 0 0
157. Kendro Saar Pärnu Vanalinna Põhikool 186 163 121 118 0 0 0 0 0
158. Oskar Nurmik Tallinna 32. Keskkool 201 169 126 94 0 0 0 0 0
159. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 164 170 159 103 0 0 0 0 0
160. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 111 134 164 199 0 0 0 0 0
161. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 133 159 149 176 0 0 0 0 0
162. Aronemo Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 148 162 143 170 0 0 0 0 0
163. Hugo Tarto Nõo Põhikool 169 105 151 202 0 0 0 0 0
164. Kaur Antson Nõo Põhikool 128 132 174 201 0 0 0 0 0
165. Meleri Laurits Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 197 143 117 183 0 0 0 0 0
166. Oliver Vähk Tartu Veeriku Kool 159 166 178 154 0 0 0 0 0
167. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 187 176 155 140 0 0 0 0 0
168. Epp Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 196 182 116 180 0 0 0 0 0
169. Maikel Averjanov Põltsamaa Ühisgümnaasium 216 148 157 156 0 0 0 0 0
170. Sander Urbla Nõo Põhikool 181 156 177 169 0 0 0 0 0
171. Elise Marie Meikop Tartu Kesklinna Kool 203 136 150 195 0 0 0 0 0
172. Oliver Pärnpuu Tartu Kivilinna Kool 211 104 172 205 0 0 0 0 0
173. Matias Kosemets Kolga Kool 207 181 145 164 0 0 0 0 0
174. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 175 194 146 191 0 0 0 0 0
175. Kevin Teeväli Tartu Veeriku Kool 183 213 171 152 0 0 0 0 0
176. Madis Ivask Nõo Põhikool 189 196 170 198 0 0 0 0 0
177. Juhan Ivask Nõo Põhikool 193 200 173 210 0 0 0 0 0
178. Karl Daniel Jaanikesing Tallinna Ühisgümnaasium 142 112 105 - 0 0 0 0 0
179. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 143 113 - 136 0 0 0 0 0
180. Holger Klore Jüri Gümnaasium 96 152 - 155 0 0 0 0 0
181. Silver Järvela Põlva Kool - 137 166 108 0 0 0 0 0
182. Mattias Aal Tartu Veeriku Kool 151 123 141 - 0 0 0 0 0
183. Karl H. Rätsep Põltsamaa Ühisgümnaasium 109 191 - 117 0 0 0 0 0
184. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium - 118 127 177 0 0 0 0 0
185. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool - 161 107 157 0 0 0 0 0
186. Emili Vainu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 149 162 126 0 0 0 0 0
187. Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool 198 147 - 100 0 0 0 0 0
188. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 141 133 172 0 0 0 0 0
189. Mia Grete Pärnamägi Jüri Gümnaasium 149 164 - 137 0 0 0 0 0
190. Karl Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool 130 189 142 - 0 0 0 0 0
191. Oliver Järvela Põlva Kool - 146 161 159 0 0 0 0 0
192. Elis Sitsmann Põltsamaa Ühisgümnaasium - 175 131 161 0 0 0 0 0
193. Liisa Raasild Põltsamaa Ühisgümnaasium - 158 136 179 0 0 0 0 0
194. Kaarel Sibul Jüri Gümnaasium 188 160 - 131 0 0 0 0 0
195. Markor Leiner Kuressaare Gümnaasium 173 173 139 - 0 0 0 0 0
196. Oskar Randmaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 161 171 158 - 0 0 0 0 0
197. Valter Erik Pärnsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium - 180 119 196 0 0 0 0 0
198. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool 182 155 163 - 0 0 0 0 0
199. Aleksander Eilaste Jüri Gümnaasium 192 211 103 - 0 0 0 0 0
200. Mariana Rudometov Kuuste Kool 199 139 168 - 0 0 0 0 0
201. Linda Liis Kannukene Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 190 183 - 141 0 0 0 0 0
202. Martin Pukk Tallinna Reaalkool - 192 134 200 0 0 0 0 0
203. Mathias Kukk Tartu Veeriku Kool 202 145 - 193 0 0 0 0 0
204. Martin Ots Tallinna 32. Keskkool 210 188 - 148 0 0 0 0 0
205. Kert Luhaäär Kilingi-Nõmme Gümnaasium 191 - 147 208 0 0 0 0 0
206. Heidi-Laura Rohtla Tallinna 32. Keskkool 204 198 169 - 0 0 0 0 0
207. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium - 206 180 190 0 0 0 0 0
208. Maarja Oras Põlva Kool 223 - 179 178 0 0 0 0 0
209. Ott Herman Kirs Saaremaa Ühisgümnaasium 206 179 - 207 0 0 0 0 0
210. Anett-Merili Moring Saaremaa Ühisgümnaasium - 209 181 213 0 0 0 0 0
211. Alex Gontšarenko Lõpe Kool 138 106 - - 0 0 0 0 0
212. Kimo Viik Aruküla Põhikool 132 - - 119 0 0 0 0 0
213. Krete Siimsaare Tartu Veeriku Kool 153 109 - - 0 0 0 0 0
214. Paul Johann Tamm Tallinna Reaalkool - - 140 124 0 0 0 0 0
215. Oliver Freienthal Aruküla Põhikool 150 - - 120 0 0 0 0 0
216. Klen Süld Järveküla kool - - 160 114 0 0 0 0 0
217. Henri Jürgens Kuressaare Gümnaasium 144 138 - - 0 0 0 0 0
218. Lennart Mällo Tallinna Reaalkool 163 - - 138 0 0 0 0 0
219. Paula Mett Tallinna Ühisgümnaasium 166 - 137 - 0 0 0 0 0
220. Tänis Päldre Põltsamaa Ühisgümnaasium - - 148 160 0 0 0 0 0
221. Emma Pung Põltsamaa Ühisgümnaasium - - 132 181 0 0 0 0 0
222. Mark Lipp Järveküla kool - 130 - 186 0 0 0 0 0
223. Jasmine Äniline Tallinna Pääsküla Kool 180 - 144 - 0 0 0 0 0
224. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool - 165 - 163 0 0 0 0 0
225. Maribel Müürisepp Saaremaa Ühisgümnaasium 152 185 - - 0 0 0 0 0
226. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium 172 168 - - 0 0 0 0 0
227. Anna Hamburg Kuressaare Gümnaasium 174 - - 168 0 0 0 0 0
228. Hanna-Loore Ratut Lõpe Kool 141 - - 212 0 0 0 0 0
229. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium - 172 - 189 0 0 0 0 0
230. Kaarel Einpalu Tallinna Kesklinna Põhikool 176 187 - - 0 0 0 0 0
231. Steven-Eric Orgmets Tallinna Nõmme Gümnaasium 162 203 - - 0 0 0 0 0
232. Karoliine Kranberg Tallinna Reaalkool 178 190 - - 0 0 0 0 0
233. Ander Venno Põltsamaa Ühisgümnaasium - 193 - 185 0 0 0 0 0
234. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 194 - - 197 0 0 0 0 0
235. Jürgen Fenske Tallinna Kesklinna Põhikool - 207 - 188 0 0 0 0 0
236. Karita Kuldsaar Saaremaa Ühisgümnaasium - 210 - 206 0 0 0 0 0
237. Sofia Beril Gündüz Saaremaa Ühisgümnaasium - 214 - 203 0 0 0 0 0
238. Ingeli-Leona Lindre Tallinna Kesklinna Põhikool 213 205 - - 0 0 0 0 0
239. Getter Kuusk Tallinna 32. Keskkool 220 199 - - 0 0 0 0 0
240. Björn Vegard Maddison Tallinna Reaalkool 106 - - - 0 0 0 0 0
241. Remi Lamsoo Aruküla Põhikool 112 - - - 0 0 0 0 0
242. Sten Valm Lõpe Kool 119 - - - 0 0 0 0 0
243. Helin Kask Tallinna Saksa Gümnaasium 120 - - - 0 0 0 0 0
244. Lev Beškin Tallinna Saksa Gümnaasium 124 - - - 0 0 0 0 0
245. Daniel Habarov Avatud Kool - - - 129 0 0 0 0 0
246. Stefan Padrak Avatud Kool - - - 130 0 0 0 0 0
247. Keijo Mohnja Surju Põhikool - - - 134 0 0 0 0 0
248. Robin Henri Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium - 135 - - 0 0 0 0 0
249. Raul Rihard Suurhans Tallinna Kesklinna Põhikool 137 - - - 0 0 0 0 0
250. Lisandra Jants Palupera Põhikool 139 - - - 0 0 0 0 0
251. Raul Fiorenza Avatud Kool - - - 139 0 0 0 0 0
252. Hanna Saarmann Tallinna Saksa Gümnaasium 145 - - - 0 0 0 0 0
253. Oskar Evert Põltsamaa Ühisgümnaasium - - - 147 0 0 0 0 0
254. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 147 - - - 0 0 0 0 0
255. Orm Kaspar Maksimovski Tallinna Nõmme Gümnaasium - - - 153 0 0 0 0 0
256. Kristina Maranik Tallinna Saksa Gümnaasium - 157 - - 0 0 0 0 0
257. Enriko Jants Palupera Põhikool 157 - - - 0 0 0 0 0
258. Jürgen Mart Zibo Tallinna Kesklinna Põhikool 158 - - - 0 0 0 0 0
259. Siimon Hermanson Avatud Kool - - - 162 0 0 0 0 0
260. Christan Lääne Avatud Kool - - - 165 0 0 0 0 0
261. Helena Maddison Tartu Veeriku Kool - - 165 - 0 0 0 0 0
262. Mattias Lauring Avatud Kool - - - 167 0 0 0 0 0
263. Markus Eha Tallinna Ühisgümnaasium 171 - - - 0 0 0 0 0
264. Markus Laur Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 175 - 0 0 0 0 0
265. Rico Lõhmus Tartu Veeriku Kool - 178 - - 0 0 0 0 0
266. Helena Basmanov Tallinna Pääsküla Kool 179 - - - 0 0 0 0 0
267. Mark Demjanov Avatud Kool - - - 182 0 0 0 0 0
268. Aleksander Lembra Tartu Veeriku Kool 184 - - - 0 0 0 0 0
269. Daniil Pojev Avatud Kool - - - 184 0 0 0 0 0
270. Villu Sillak Tallinna 32. Keskkool 185 - - - 0 0 0 0 0
271. Ramon Magero Avatud Kool - - - 192 0 0 0 0 0
272. Devon Sell Luunja Keskkool - 197 - - 0 0 0 0 0
273. Tiffany Šaukštelite Kuressaare Gümnaasium 200 - - - 0 0 0 0 0
274. Jan-Martti Kiil Kuressaare Gümnaasium 205 - - - 0 0 0 0 0
275. Martin Pereskokov Järveküla kool - 208 - - 0 0 0 0 0
276. Ell Juhani Tallinna Mustamäe Gümnaasium 208 - - - 0 0 0 0 0
277. Kirill Kruze Aruküla Põhikool 209 - - - 0 0 0 0 0
278. Tuule Kalamees Saaremaa Ühisgümnaasium 212 - - - 0 0 0 0 0
279. Heidi Väli Kuressaare Gümnaasium 215 - - - 0 0 0 0 0
280. Erik Väljaäär Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 215 - - 0 0 0 0 0
281. Merilin Laanjõe Põlva Kool 218 - - - 0 0 0 0 0
282. Keitlin Paur Saaremaa Ühisgümnaasium 219 - - - 0 0 0 0 0
283. Aleksandr Klepikov Tallinna Ühisgümnaasium 221 - - - 0 0 0 0 0
284. Lee Tamm Saaremaa Ühisgümnaasium 222 - - - 0 0 0 0 0
285. Elis-Helena Võidula Saaremaa Ühisgümnaasium 224 - - - 0 0 0 0 0
286. Janis Kaldmaa Tartu Tamme Kool 225 - - - 0 0 0 0 0
287. Mihkel Saar Saaremaa Ühisgümnaasium 226 - - - 0 0 0 0 0
288. Margareth Kõnd Tartu Tamme Kool 227 - - - 0 0 0 0 0
289. Lenna Haandi Saaremaa Ühisgümnaasium 228 - - - 0 0 0 0 0
290. Lorena Rõmmel Tartu Tamme Kool 229 - - - 0 0 0 0 0
291. Kristofer Lemsalu Tartu Tamme Kool 230 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Jüri Gümnaasium 1631 17
2. Tallinna Kesklinna Põhikool 1386 17
3. Tallinna Reaalkool 1369 18
4. Tartu Erakool 1105 4
5. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 865 16
6. Põlva Kool 800 11
7. Pärnu Mai kool 762 3
8. Audru kool 744 6
9. Põltsamaa Ühisgümnaasium 713 21
10. Pärnu Vanalinna Põhikool 704 5
11. Tallinna Nõmme Gümnaasium 650 12
12. Kuressaare Gümnaasium 594 9
13. Lõpe Kool 582 9
14. Aruküla Põhikool 579 10
15. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 443 11
16. Tartu Kesklinna Kool 399 3
17. Nõo Põhikool 384 10
18. Tallinna Saksa Gümnaasium 330 10
19. Tallinna 32. Keskkool 303 11
20. Palupera Põhikool 219 4
21. Tartu Kivilinna Kool 217 3
22. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 209 5
23. Paikuse Põhikool 186 1
24. Tartu Veeriku Kool 162 13
25. Järveküla kool 144 6
26. Tallinna Pääsküla Kool 142 11
27. Surju Põhikool 95 2
28. Avatud Kool 71 10
29. Tallinna Ühisgümnaasium 59 9
30. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 54 1
31. Kolga Kool 37 2
32. Saaremaa Ühisgümnaasium 0 14
33. Kuuste Kool 0 1
34. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 0 1
35. Tartu Tamme Kool 0 4
36. Luunja Keskkool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444