menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaad 2019/2020 - Koondtulemused

Loetud 38 kasutaja poolt

17:52 06.04.2020 Mõttespordi olümpiaad 2019/2020 - Koondtulemused
Meikop
Vint.ee asutaja

Postitusi: 3135
Tere,

Lõppenud on läbi aegade osavõtjaterohkeim mõttespordi olümpiaad - sellel aastal osales võistlusel 1195 õpilast 76-st koolist.
Enim osalejaid (49) oli Saue Gümnaasiumist.

Teeme kokkuvõtte koondtulemustest vanusegruppide kaupa.

Algkool
Kõikidel aladel osales 103 õpilast, mida on 21 õpilast rohkem kui eelmisel aastal.
Parimaks mõttesportlaseks algkooli astmes krooniti Henri Mugur Tallinna Reaalkoolist, kogudes 1020 punkti.
995 punktiga saavutas teise koha Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Koolist ning 907 punktiga tuli kolmandale kohale Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasiumist.

Koolide arvestuses teenis enim punkte (viie parima õpilase punktide summana) Tallinna Reaalkool, keda selles vanuseastmes esindas 20 õpilast.

Põhikool
Kõikidel aladel osales 108 õpilast.
Parimaks mõttesportlaseks krooniti Markus Ikla Tallinna Reaalkoolist, kes kogus nelja ala kokkuvõttes 1065 punkti.
Teise koha (1030 punktiga) saavutas sama kooli õpilane Karl-Ustav Kõlar ning kolmanda koha saavutas Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist, kogudes 948 punkti.
Parimaks kooliks selles vanuseastmes tuli Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium.

Gümnaasium
Kõikidel aladel osales 34 õpilast.
1101 punktiga kordas eelmise aasta võitu Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasiumist. Markus on olnud aktiivne vint.ee kasutaja juba 10 aastat - harjutamine teeb meistriks!
Teise koha saavutas 1047 punktiga Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkoolist ning kolmanda koha saavutas Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasiumist, kogudes 993 punkti.

Enim punkte koolide arvestuses teenis Saaremaa Ühisgümnaasium.

Täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!

NB! Nimelised medalid ja karikad toimetatakse koolidesse niipea kui koolid on taas avatud!

Marten Meikop
Eesti Mõttespordi Liit


Aktiivseid kasutajaid: 2718
Ürituste kalender
01.08.2020
MSO and Pentamind World Championships 2020
03.08.2020
Noorte MM rendžus ja gomokus
07.08.2020
Loogika GP 2020 7. voor
21.08.2020
Loogika GP 2020 8.voor
Male TOP 5
1. hollinger 3105
2. piraat 3030
3. TheAnswer 2961
4. antsuonu 2752
5. hertsog 2740

Vene kabe TOP 5
1. wild 2903
2. Paksmagu 2709
3. rong 2560
4. Ruut 2559
5. Ianton 2420

Gomoku TOP 5
1. ikla 2793
2. zukole 2708
3. Rauno1003 2526
4. lz9 2251
5. olivervalk 2213

Sudoku TOP 5
1. brigita 2995
2. 2ez4rtz 2522
3. Eerik33 2366
4. kraska 2351
5. antsuonu 2342