menu_top
menu_bottom


Algkooli parimad mõttesportlased aastal 2019/2020

Kõikidel aladel osalenud õpilaste arv: 103
Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Henri Mugur Tallinna Reaalkool 1 6 16 17 290 268 226 236 1020
2. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 7 13 10 8 256 237 248 254 995
3. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 14 39 8 9 236 168 250 253 907
4. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 6 63 2 29 263 104 285 193 845
5. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 23 30 25 20 202 196 207 225 830
6. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 3 73 36 22 284 89 173 223 769
7. Silver Leon Noorma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 60 34 17 5 103 174 222 259 758
8. Mikk Kaarel Õim Tartu Kesklinna Kool 24 5 71 41 200 270 98 169 737
9. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium 27 81 20 6 189 76 213 257 735
10. Kaur Mattias Kuuskme Tallinna Reaalkool 55 26 49 10 107 203 143 251 704
11. Lennart Reintam Tallinna Reaalkool 34 27 38 48 162 203 166 158 689
12. Siimeon Vahter Kuressaare Gümnaasium 13 23 18 - 238 209 221 - 668
13. Taavi Toompark Tallinna Reaalkool 59 28 31 59 105 201 189 127 622
14. Paul Johann Tamm Tallinna Reaalkool 35 40 1 176 158 154 288 - 600
15. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 98 74 27 11 58 89 199 246 592
16. Saamuel Vahter Kuressaare Gümnaasium 26 22 30 - 189 209 193 - 591
17. Andrei Dudakov Maardu Gümnaasium 83 1 - 21 70 295 - 224 589
18. Kaspar Molok Aruküla Põhikool 17 54 13 - 222 119 237 - 578
19. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 128 29 19 60 39 200 216 121 576
20. Mihkel Normak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 181 47 5 33 - 130 262 180 572
21. Jaagup Schnur Tallinna Reaalkool 64 55 51 24 96 119 136 206 557
22. Ilja Jekimenko Avatud Kool 40 35 56 61 137 173 125 114 549
23. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 57 71 77 7 106 92 89 257 544
24. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 15 49 35 120 235 126 174 9 544
25. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 8 75 45 92 255 84 151 52 542
26. Annabel Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 9 4 - - 249 282 531
27. Kutt Kaarel Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 33 87 53 47 162 71 134 161 528
28. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool - 14 - 1 - 229 - 292 521
29. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 73 183 32 12 81 - 185 244 510
30. Mikael Olaf Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 39 131 34 42 140 22 177 166 505
31. Renate Kastein Emmaste Põhikool 32 - 62 26 169 - 110 201 480
32. Laur Lehto Tartu Kesklinna Kool 5 24 - - 268 204 - - 472
33. Ida-Liisa Välli Gaia kool 106 208 14 39 51 - 234 171 456
34. Daniel Habarov Avatud Kool 75 72 52 52 79 91 136 146 452
35. Ell Juhani Tallinna Mustamäe Gümnaasium 149 227 7 40 22 - 259 170 451
36. William Kotka Tallinna Reaalkool 139 51 61 49 30 123 117 157 427
37. Martin Pai Tallinna 32. Keskkool 103 - 23 46 52 - 212 161 425
38. Kaspar Vares Jüri Gümnaasium 21 18 - - 207 214 - - 421
39. Sander Nõmm Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 66 143 54 34 94 13 133 177 417
40. Epp Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 177 186 39 16 - - 163 236 399
41. Mergen Nemeev Avatud Kool 19 46 116 128 215 139 31 6 391
42. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool 10 105 102 87 246 46 39 58 389
43. Andero Punning Tartu Veeriku Kool 72 17 97 97 82 215 44 48 389
44. Jakop Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 115 171 22 62 44 - 213 109 366
45. Oliver Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 93 - 21 70 61 - 213 89 363
46. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 121 161 11 95 43 1 243 49 336
47. Kaarel Mere Tallinna Nõmme Gümnaasium 30 203 43 178 180 - 154 - 334
48. Rihard Jakob Herman Tallinna Reaalkool - 37 40 - - 168 162 - 330
49. Anette Kalde Lõpe Kool - 38 - 45 - 168 - 162 330
50. Nelle-Liis Rauam Alavere Põhikool 132 - 74 30 36 - 96 191 323
51. Elizabeth Tamson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 84 - 136 19 67 - 16 229 312
52. Karl Tamla Tallinna Reaalkool 25 60 - - 200 109 - - 309
53. Kätriin Hommik Viljandi Jakobsoni Kool 9 - 95 - 253 - 53 - 306
54. Diora Aleksandra Virak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 173 180 57 35 1 - 123 177 301
55. Iris Eliise Martin Viimsi kool 86 147 133 25 65 10 19 204 298
56. Hendrik Voiter Viimsi kool 135 - 67 43 32 - 99 165 296
57. Elizabeth Jürves Viimsi kool 166 - 69 31 5 - 99 188 292
58. Mairo Kozlov Märjamaa Gümnaasium 29 62 - - 185 105 - - 290
59. Karl Stefan Kivistik Jüri Gümnaasium 2 - - - 290 - - - 290
60. Kärt-Getter Rest Võru Kreutzwaldi Kool - - - 2 - - - 285 285
61. Lisete Ilves Võru Kreutzwaldi Kool - - - 3 - - - 284 284
62. Ott Oskar Lehes Tartu Erakool - 2 - - - 279 - - 279
63. Elisabeth Valdmann Jüri Gümnaasium 4 - - - 277 - - - 277
64. Riivo Jakobi Tartu Kivilinna Kool 65 82 65 - 95 76 104 - 275
65. Kristjan Lääne Püha Johannese kool - - 3 186 - - 275 - 275
66. Ragnar Aasa Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 178 181 33 71 - - 184 88 272
67. Kertu Karba Tartu Erakool - 3 - - - 272 - - 272
68. Hans-Georg Köösel Pärnu Mai kool - 4 - - - 272 - - 272
69. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 175 162 70 36 - 1 98 172 271
70. Henri Luha Alavere Põhikool 56 164 41 170 107 - 160 - 267
71. Dmitri Kuzmin Haabersti Vene Gümnaasium - - 4 - - - 265 - 265
72. Robert Taaniel Ozols Järveküla kool - 7 - - - 262 - - 262
73. Haakon Kuusler Püha Johannese kool - - 6 - - - 260 - 260
74. Gregor Lääne Pärnu Vanalinna Põhikool - 8 - - - 254 - - 254
75. Karl Erik Kompus Jüri Gümnaasium - 9 - - - 253 - - 253
76. Liise Varblane Vormsi Lasteaed-Põhikool 74 232 214 37 80 - - 172 252
77. Kristo Kordontšuk Avatud Kool 61 102 108 82 100 49 36 63 248
78. Oskar Sai Järveküla kool - 10 - - - 247 - - 247
79. Hendrik Jaska Tallinna Reaalkool 11 - - - 245 - - - 245
80. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 51 108 83 115 112 43 77 12 244
81. Eliise Kõrgessaar Keila kool 12 - - - 243 - - - 243
82. Aron Sild Tartu Variku Kool - 11 - - - 243 - - 243
83. Triinu Vaarmann Alavere Põhikool 142 - 112 32 26 - 33 181 240
84. Karoliina Karba Tartu Erakool 276 12 230 - - 239 - - 239
85. Jesper Kond Saue Gümnaasium - - 12 - - - 239 - 239
86. Keiti Lii Sikk Tartu Kivilinna Kool - - - 13 - - - 239 239
87. Mirell Mercedes Vonder Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 14 - - - 238 238
88. Kirke Roosme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 15 - - - 237 237
89. Miia Jonuks Tartu Kivilinna Kool - - - 18 - - - 232 232
90. Oskar Hälvin Vormsi Lasteaed-Põhikool 47 94 110 119 124 62 35 10 231
91. Teele Peerna Tallinna Kesklinna Põhikool 16 - - - 230 - - - 230
92. Sergo Saard Jakob Westholmi Gümnaasium - - 15 - - - 230 - 230
93. Erik Tamleht Jüri Gümnaasium - 15 - - - 226 - - 226
94. Tomi Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium 180 134 64 63 - 19 106 97 222
95. Tim Ilmar Tuvikene Nõo Põhikool 158 - 24 - 14 - 208 - 222
96. Kert Riispapp Tallinna Kesklinna Põhikool - 16 - - - 222 - - 222
97. Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool 45 167 98 99 129 - 43 47 219
98. Tristian Joonas Pajusalu Jüri Gümnaasium 18 - - - 218 - - - 218
99. Steven Jaaska Põlva Kool 20 - - - 211 - - - 211
100. Sander Aasma Jüri Gümnaasium - 19 - - - 210 - - 210
101. Raimond Lillemaa Pärnu Mai kool - 20 - - - 209 - - 209
102. Markus Harald Meidra Jüri Gümnaasium - 21 - - - 209 - - 209
103. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 37 211 87 - 146 - 62 - 208
104. Rasmus Sillaots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 23 - - - 208 208
105. Karel Kissand Pärnu Vanalinna Põhikool 22 - - - 206 - - - 206
106. Hans Krister Kala Jakob Westholmi Gümnaasium - - 26 - - - 206 - 206
107. Harri Pikkmets Lõpe Kool - 25 - 153 - 204 - - 204
108. Georg Rosenstein Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 27 - - - 199 199
109. Kaarel Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 120 179 68 89 43 - 99 56 198
110. Reiko Koppel Tallinna Nõmme Põhikool - - 28 - - - 197 - 197
111. Rico Mattis Reinhold Jakob Westholmi Gümnaasium - - 29 - - - 197 - 197
112. Sonia Arapenko Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - - 28 - - - 194 194
113. Patrik Sebastian Karilaid Tallinna Kesklinna Põhikool - 31 - - - 192 - - 192
114. Jasper Hani Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 112 219 81 83 46 - 82 61 189
115. Kaspar Toom Jüri Gümnaasium 28 - - - 189 - - - 189
116. Hendrik Koppel Tartu Kesklinna Kool - 32 - - - 185 - - 185
117. Keijo Mohnja Surju Põhikool 157 130 48 166 17 22 144 - 183
118. Morten Nurmsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium 52 145 91 149 111 11 60 - 182
119. Matias Kosemets Kolga Kool 31 - - - 180 - - - 180
120. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium 213 197 79 65 - - 86 93 179
121. Sten Liira Jüri Gümnaasium - 33 - - - 178 - - 178
122. Georgi Rotar Avatud Kool 68 117 99 124 90 35 42 7 174
123. Elina Eenmäe Nõo Põhikool - - - 38 - - - 172 172
124. Arthur Marti Animägi Tallinna Kesklinna Põhikool - 36 - - - 171 - - 171
125. Serafin Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 77 142 144 81 77 13 10 68 168
126. Siimon Hermanson Avatud Kool 231 202 37 177 - - 168 - 168
127. Hannes Sõmer Emmaste Põhikool 193 228 50 107 - - 138 28 166
128. Mairold Malleus Viimsi kool 94 - 139 67 59 - 13 93 165
129. Lennart Lehto Tartu Kesklinna Kool 71 76 - - 82 82 - - 164
130. Emma Marie Ots Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - - 44 - - - 164 164
131. Jakob Oja Tallinna Reaalkool - 93 - 64 - 63 - 97 160
132. Lilli Pikkmets Lõpe Kool - 132 - 55 - 21 - 136 157
133. Eke Kaur Aavik Tallinna Nõmme Põhikool - - 42 - - - 157 - 157
134. Andreas Esnar Järveküla kool - 41 - - - 154 - - 154
135. Ernst Rajasaare Jakob Westholmi Gümnaasium - - 44 - - - 153 - 153
136. Lisanne Tint Tallinna Nõmme Gümnaasium - - - 50 - - - 152 152
137. Emil Sumre Tallinna Nõmme Gümnaasium 136 185 60 - 32 - 119 - 151
138. Ekke Rikka Tartu Veeriku Kool - - - 51 - - - 150 150
139. Elise Marie Meikop Tartu Kesklinna Kool 145 175 63 111 23 - 108 18 149
140. Jasmine Äniline Tallinna Pääsküla Kool 36 - - - 149 - - - 149
141. Uku Laansalu Kärla Põhikool 50 - 111 - 113 - 35 - 148
142. Marta Nurmik Tallinna Kivimäe Põhikool - - 46 - - - 148 - 148
143. Marc Joosep Viibur Püha Johannese kool - - 47 - - - 148 - 148
144. Maksim Dotsenko Järveküla kool - 42 - - - 148 - - 148
145. Kaarel Sibul Jüri Gümnaasium - 43 - - - 147 - - 147
146. Karl Astel Tallinna Kesklinna Põhikool 116 65 - - 44 102 - - 146
147. Karel-Mikk Kuuskme Tallinna Reaalkool 117 137 163 74 44 17 - 84 145
148. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 78 257 86 125 74 - 64 7 145
149. Karl Kristjan Reinholm Järveküla kool - 44 - - - 143 - - 143
150. Raul Rihard Suurhans Tallinna Kesklinna Põhikool - 77 90 - - 82 61 - 143
151. Mark Lipp Järveküla kool - 45 - - - 142 - - 142
152. Evert Rannamaa Jüri Gümnaasium 38 - - - 141 - - - 141
153. Britta Orm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 53 - - - 140 140
154. Taago Mairold Jacobi Tartu Kivilinna Kool 43 - 154 - 135 - 4 - 139
155. Isabella Kuuspalu Tallinna 32. Keskkool - - - 54 - - - 138 138
156. Lucas Seepter Viimsi kool 105 154 127 88 51 5 23 58 137
157. Mirjam Järve Pelgulinna Gümnaasium 185 280 153 56 - - 5 132 137
158. Märten Uljas Kärla Põhikool 41 - 175 - 136 - - - 136
159. Alden Tähve Märjamaa Gümnaasium 53 127 - - 109 27 - - 136
160. Sten Kask Surju Põhikool 170 207 93 78 3 - 56 76 135
161. Ervin Kirt Tallinna 32. Keskkool - - 85 85 - - 74 61 135
162. Rasmus Kröönström Kolga Kool 42 - - - 135 - - - 135
163. Juhan Ivask Nõo Põhikool 58 172 122 - 106 - 26 - 132
164. Silleriin Allikivi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 57 - - - 132 132
165. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 130 241 182 66 37 - - 93 130
166. Oliver Viitmaa Viljandi Jakobsoni Kool 44 - - - 130 - - - 130
167. Jasper Kärner Tartu Veeriku Kool - - - 58 - - - 129 129
168. Lisete Unt Jüri Gümnaasium - 48 - - - 128 - - 128
169. Mattias Lauring Avatud Kool 274 193 55 - - - 127 - 127
170. Jan Martin   Kind Põlva Kool 46 - - - 126 - - - 126
171. Gregor Ööpik Järveküla kool 285 50 - - - 124 - - 124
172. Johannes Näkk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 52 - - - 123 - - 123
173. Helene Jentson Tallinna Kivimäe Põhikool - - 58 - - - 123 - 123
174. Silver Kross Jakob Westholmi Gümnaasium - - 59 - - - 123 - 123
175. Ott-Kristjan Kadakas Emmaste Põhikool 69 220 103 134 83 - 39 - 122
176. Christan Lääne Avatud Kool 141 204 76 138 28 - 92 - 120
177. Janno Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium - 53 - - - 120 - - 120
178. Feliks Šamonin Järveküla kool - 56 - - - 119 - - 119
179. Gustav Georg Herman Tallinna Reaalkool - 57 174 - - 116 - - 116
180. Lenna Saarniit Põlva Kool 48 - - - 116 - - - 116
181. Pjotr Burtsev Avatud Kool 150 113 222 91 21 41 - 53 115
182. Rasmus  Nikkel Põltsamaa Ühisgümnaasium - 58 - - - 114 - - 114
183. Kalev Gustav Reindla Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 49 189 235 161 113 - - - 113
184. Markus Aleksander Õunpuu Jüri Gümnaasium - 59 - - - 110 - - 110
185. Joel Remmelg Emmaste Põhikool 92 103 181 - 61 48 - - 109
186. Grete Kuldmets Põlva Kool 54 - - - 108 - - - 108
187. Liis Marii Vaher Põlva Kool - 61 - - - 108 - - 108
188. Säde Lee Jürisson Saaremaa Ühisgümnaasium 186 156 141 69 - 4 12 89 105
189. Joonas Ata Saks Viimsi kool 131 273 146 86 37 - 9 59 105
190. Oskar Veski Avatud Kool 192 200 131 73 - - 20 84 104
191. Aleksandr  Teliman Tallinna 53. Keskkool - 64 - - - 104 - - 104
192. Markus Kask Saue Gümnaasium 262 - 66 - - - 103 - 103
193. Anna-Maria Hanson Tallinna 32. Keskkool 168 201 129 79 3 - 22 76 101
194. Stig-Jasper Ilmjärv Viimsi kool 119 168 109 110 44 - 35 21 100
195. Richard Oliver Allmaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 66 - - - 100 - - 100
196. Leonardo Moroz Põltsamaa Ühisgümnaasium - 67 - - - 100 - - 100
197. Oskar Pärna Kuressaare Gümnaasium 62 - - - 98 - - - 98
198. Karol Kivi Jakob Westholmi Gümnaasium - - 72 - - - 97 - 97
199. Oliver Vink Tallinna Reaalkool - 148 - 72 - 10 - 87 97
200. Lisandra Jants Palupera Põhikool 63 259 - - 96 - - - 96
201. Hella Mia Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - 73 - - - 96 - 96
202. Emiilia Kuuskmann Jüri Gümnaasium - 68 - - - 95 - - 95
203. Kotre Kattai Tartu Kesklinna Kool - 69 - - - 95 - - 95
204. Kaur Antson Nõo Põhikool 148 213 135 90 22 - 16 56 94
205. Madis Ivask Nõo Põhikool 67 250 193 160 94 - - - 94
206. Kaspar Laas Tartu Variku Kool - 70 - - - 94 - - 94
207. Hugo Tarto Nõo Põhikool 199 110 192 93 - 42 - 51 93
208. Georg Rajasaare Jakob Westholmi Gümnaasium - - 75 - - - 93 - 93
209. Greete Loviis Kuznetsov Tartu Kesklinna Kool - - - 68 - - - 90 90
210. Nita Tamm Saue Gümnaasium - - 78 - - - 89 - 89
211. Ago Tähepõld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 126 104 - - 41 47 - - 88
212. Andri Sebastian Aruväli Tallinna Nõmme Gümnaasium 85 216 132 168 65 - 20 - 85
213. Mike Vidrik Rätsep Tallinna Reaalkool - - 236 75 - - - 84 84
214. Pirbi Andrena Aarna Tallinna Kivimäe Põhikool - - 80 - - - 83 - 83
215. Rasmus Randla Tallinna Pääsküla Kool 70 309 - - 83 - - - 83
216. Hanna-Loore Ratut Lõpe Kool - 83 - 123 - 75 - 7 82
217. Kristelle Ivask Saue Gümnaasium - - 82 - - - 82 - 82
218. Helena Karu Parksepa Keskkool 190 - 84 127 - - 75 6 81
219. Mirko Vettik Viljandi Jakobsoni Kool 82 270 148 - 70 - 9 - 79
220. Roland Käär Parksepa Keskkool 134 173 106 122 34 - 37 7 78
221. Sandra Soo Põlva Kool 76 - - - 78 - - - 78
222. Mirjam Kittus Tartu Veeriku Kool - - - 76 - - - 78 78
223. Maksim  Koroljov Tallinna 53. Keskkool - 78 - - - 78 - - 78
224. Lisete Jakobson Jüri Gümnaasium - 79 - - - 77 - - 77
225. Lev Liubchenko Põlva Kool - 80 - - - 77 - - 77
226. Lisette Kuuspalu Tallinna 32. Keskkool - - - 77 - - - 76 76
227. Günther Ilves Viljandi Jakobsoni Kool 109 269 225 109 48 - - 27 75
228. Mia Grete Pärnamägi Jüri Gümnaasium - 84 - - - 74 - - 74
229. Karl Markus   Mets Põlva Kool 79 - - - 73 - - - 73
230. Jan-Erik Püümann Tallinna Kesklinna Põhikool - 85 - - - 73 - - 73
231. Aleksandr Buiko Narva Keeltelütseum - 86 - - - 73 - - 73
232. Fred-Mattias Kosseson Viljandi Jakobsoni Kool 80 - - - 72 - - - 72
233. Tauri Uri Viljandi Jakobsoni Kool 81 - - - 71 - - - 71
234. Eliise Toomeoja Lõpe Kool - - - 80 - - - 70 70
235. Oto Malki Tartu Kesklinna Kool - 151 - 84 - 8 - 61 69
236. Martin Rannaste Tallinna Kesklinna Põhikool - 88 - - - 69 - - 69
237. Kaila Mätas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 89 - - - 69 - - 69
238. Uku Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 287 125 105 172 - 29 38 - 67
239. Johannes Kukk Tartu Kesklinna Kool - 90 - - - 67 - - 67
240. Roomet Puusepp Tartu Erakool - 91 - - - 66 - - 66
241. Kaisa Morgenson Põltsamaa Ühisgümnaasium - 92 - - - 65 - - 65
242. Kerstin Kalda Võru Kreutzwaldi Kool 87 - - - 64 - - - 64
243. Kriselle Soitu Põlva Kool 88 - - - 64 - - - 64
244. Jakob Lind Tallinna Nõmme Gümnaasium 144 182 101 - 23 - 40 - 63
245. Grete Seli Tallinna Pääsküla Kool 89 - - - 63 - - - 63
246. Askor Aitai Tallinna Pääsküla Kool 90 - - - 63 - - - 63
247. Romet Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool 91 - - - 62 - - - 62
248. Lennart Kuningas Saue Gümnaasium 297 - 88 - - - 61 - 61
249. Ruudi Reinumägi Põltsamaa Ühisgümnaasium - 95 - - - 61 - - 61
250. Enriko Kimber Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 96 - - - 61 - - 61
251. Harmoni Tamm Pärnu Vanalinna Põhikool - 97 - - - 61 - - 61
252. Demian Lagoda Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 98 - - - 61 - - 61
253. Andreas Gert Kütt Jakob Westholmi Gümnaasium - - 89 - - - 61 - 61
254. Markus Pungar Võru Kreutzwaldi Kool 95 - - - 59 - - - 59
255. Mirell Merivee Tallinna 32. Keskkool 96 - - - 58 - - - 58
256. Marten Paukku Märjamaa Gümnaasium 125 138 - - 41 17 - - 58
257. Lisandra Lehtjärv Kuressaare Gümnaasium 97 - - - 58 - - - 58
258. Raigo Ree Aruküla Põhikool 99 - - - 58 - - - 58
259. Anni Kirss Tallinna Kivimäe Põhikool - - 92 - - - 57 - 57
260. Hugo Lige Emmaste Põhikool 114 - 145 - 46 - 10 - 56
261. Vincent Mesias Pärnu Vanalinna Põhikool 100 - - - 56 - - - 56
262. Katerina Petrova Tallinna Saksa Gümnaasium 101 - 221 - 56 - - - 56
263. Einri Lembinen Saue Gümnaasium - - 94 - - - 55 - 55
264. Mirko Münt Järveküla kool - 99 - - - 54 - - 54
265. Kristo Uppin Viljandi Jakobsoni Kool 102 - - - 54 - - - 54
266. Marie Raudsepp Nõo Põhikool - 100 - - - 53 - - 53
267. Johannes Aus Kuressaare Gümnaasium 104 - - - 52 - - - 52
268. Sander Laks Märjamaa Gümnaasium 155 122 - - 18 33 - - 51
269. Aron Köönverk Aruküla Põhikool 107 - - - 51 - - - 51
270. Rand Johann Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 223 101 183 156 - 50 - - 50
271. Marcus Väinsalu Tallinna 32. Keskkool 197 - - 94 - - - 50 50
272. Noora Nook Kuressaare Gümnaasium 207 - - 96 - - - 49 49
273. Ott Oskar Olesk Tallinna 32. Keskkool 108 - - - 48 - - - 48
274. Mattias Pastak Tartu Kivilinna Kool 110 - - - 48 - - - 48
275. Jete Krupinš Kuressaare Gümnaasium - - - 98 - - - 48 48
276. Alexander Družbin Avatud Kool 124 214 151 141 41 - 6 - 47
277. Erik Leemet Kärla Põhikool 156 - 118 - 18 - 29 - 47
278. Gerret Tuisk Tallinna 32. Keskkool 111 240 - - 46 - - - 46
279. Mia Alexandria Verte Tallinna 32. Keskkool 164 - - 105 6 - - 40 46
280. Harri Aldošin Võru Kreutzwaldi Kool 113 - - - 46 - - - 46
281. Stella Reisel Jakob Westholmi Gümnaasium - - 96 - - - 46 - 46
282. Tom Johann Volmerson Alavere Põhikool 159 - 121 129 13 - 27 5 45
283. Matvei Chizh Avatud Kool - 106 - - - 45 - - 45
284. Eleanor Leedo Kuressaare Gümnaasium - - - 100 - - - 45 45
285. Marten Kadastik Tallinna Pääsküla Kool 118 292 180 180 44 - - - 44
286. Ava Laanearu Jüri Gümnaasium - 107 - - - 44 - - 44
287. Melani Fedorov Kuressaare Gümnaasium - - - 101 - - - 44 44
288. Karolin Mets Kuressaare Gümnaasium - - - 102 - - - 44 44
289. Tuule Eelma Tartu Kesklinna Kool - - - 103 - - - 43 43
290. Daniel Kuusk Jüri Gümnaasium - 109 - - - 43 - - 43
291. Daniel Väli Kärla Põhikool 123 - 190 - 42 - - - 42
292. Andreas Ugam Emmaste Põhikool 122 - 218 - 42 - - - 42
293. Raheli Vahkal Tallinna 32. Keskkool - - - 104 - - - 42 42
294. Jakob Zirk Jüri Gümnaasium - 111 - - - 42 - - 42
295. Frank Rasmus Reisner Järveküla kool - 112 - - - 42 - - 42
296. Edvard Laimets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 129 169 164 132 38 - - 3 41
297. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 195 190 100 - - - 41 - 41
298. Armin Kivila Lõpe Kool - 114 - - - 41 - - 41
299. Stefan Einla Viimsi kool 127 - 232 - 40 - - - 40
300. Henry Reiljan Tallinna Reaalkool - 115 - - - 39 - - 39
301. Christofer Robin Aulik Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 162 170 117 146 8 - 30 - 38
302. Linda Örd Tabasalu Ühisgümnaasium - - 104 - - - 38 - 38
303. Liis Marii Kägu Tallinna Saksa Gümnaasium 167 - 228 106 4 - - 33 37
304. Marten Aus Saaremaa Ühisgümnaasium 289 283 107 182 - - 37 - 37
305. Ottomar Teder Tartu Erakool - 116 - - - 37 - - 37
306. Armin Kivi Tartu Veeriku Kool - 118 - - - 35 - - 35
307. Liisi - Marii Mürk Kolga Kool 133 - - - 35 - - - 35
308. Kervin Mõttus Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 119 - - - 34 - - 34
309. Karl-Erik Ahven Viimsi kool - 120 - - - 34 - - 34
310. Nikas Liubchenko Põlva Kool - 121 - - - 34 - - 34
311. Karl Johann Haabma Tartu Veeriku Kool - 123 - - - 33 - - 33
312. Brigitta Maiberg Jakob Westholmi Gümnaasium - - 113 - - - 33 - 33
313. Oliver Annes Kabel Saue Gümnaasium - - 114 - - - 33 - 33
314. Ekke Sahva Jakob Westholmi Gümnaasium - - 115 - - - 32 - 32
315. Robert  Põld Tallinna 53. Keskkool - 152 123 - - 6 25 - 31
316. Sten Erik Treier Tallinna Pääsküla Kool 137 - - - 31 - - - 31
317. Karl Kenneth Rand Tartu Kesklinna Kool - 124 - - - 30 - - 30
318. Oliver Aksel Leipalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 138 - - - 30 - - - 30
319. Rait Mart Kesküla Kärla Põhikool 140 - 184 - 29 - - - 29
320. Taavi Tammaru Tallinna Nõmme Põhikool - - 119 - - - 29 - 29
321. Laura Potter Parksepa Keskkool 245 - 120 152 - - 28 - 28
322. Laurits Nummert Tartu Kesklinna Kool - 126 - - - 28 - - 28
323. Henry Kivi Tallinna 32. Keskkool - - - 108 - - - 28 28
324. Ott Keerutaja Parksepa Keskkool 147 236 155 - 22 - 4 - 26
325. Andreas Laurberg Jüri Gümnaasium - 128 - - - 26 - - 26
326. Maarja-Liis Kõrver Jakob Westholmi Gümnaasium - - 124 - - - 25 - 25
327. Stefan Padrak Avatud Kool 216 198 125 179 - - 24 - 24
328. Kert Hüvato Võru Kreutzwaldi Kool 143 282 - - 24 - - - 24
329. Andreas Paigalik Saue Gümnaasium - - 126 - - - 24 - 24
330. Lisandra Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 146 - - - 23 - - - 23
331. Mihkel Auleid Jakob Westholmi Gümnaasium - - 128 - - - 23 - 23
332. Kaspar Tamm Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 129 - - - 22 - - 22
333. Ruben Vabarna Jakob Westholmi Gümnaasium - - 130 - - - 22 - 22
334. Riko Jakobson Põltsamaa Ühisgümnaasium - 133 - - - 21 - - 21
335. Egert Kõrgessaar Keila kool 151 - - - 20 - - - 20
336. Marten Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 152 - - - 20 - - - 20
337. Raul Fiorenza Avatud Kool 211 194 138 130 - - 15 4 19
338. Karla Pikkmets Lõpe Kool - 135 - 140 - 19 - - 19
339. Oskar Vares Jüri Gümnaasium 153 - - - 19 - - - 19
340. Amelia Kosõhh Tallinna 53. Keskkool 154 - - - 19 - - - 19
341. Kenneth Lemnits Saue Gümnaasium - - 134 - - - 18 - 18
342. Kerdo-Erlend Sallo Jüri Gümnaasium - 136 - - - 18 - - 18
343. Hendrik Kibus Tallinna Kesklinna Põhikool - 139 - - - 17 - - 17
344. Natali Kulaga Parksepa Keskkool 179 140 173 164 - 16 - - 16
345. Sten Valm Lõpe Kool - 212 - 112 - - - 16 16
346. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 176 187 166 113 - - - 15 15
347. Kris Jordan Sepp Saue Gümnaasium 278 - 137 - - - 15 - 15
348. Kristjan Luukas Jüri Gümnaasium - 141 - - - 15 - - 15
349. Robert Meinart Tartu Kesklinna Kool - 196 - 114 - - - 14 14
350. Merili Tasso Parksepa Keskkool 236 - 140 154 - - 13 - 13
351. Egelin Kanarbik Vormsi Lasteaed-Põhikool 261 - 201 116 - - - 12 12
352. Rasmus Murumaa Tallinna Kivimäe Põhikool - - 142 - - - 12 - 12
353. Karl Nikolai Meibaum Surju Põhikool 201 278 229 117 - - - 11 11
354. Kert Orujärv Viljandi Jakobsoni Kool 160 - 203 - 11 - - - 11
355. Aron Sarapu Jüri Gümnaasium - 144 - - - 11 - - 11
356. Robin Len Saue Gümnaasium - - 143 - - - 11 - 11
357. Maia Pikkmets Lõpe Kool - 275 - 118 - - - 11 11
358. Hannelora Asi Parksepa Keskkool 161 308 197 165 10 - - - 10
359. Maksim  Vlassov Tallinna 53. Keskkool - 146 - - - 10 - - 10
360. Romek Niilo Parksepa Keskkool 189 217 165 121 - - - 9 9
361. Johannes Ots Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 149 - - - 9 - - 9
362. Ekke Taul Jakob Westholmi Gümnaasium - - 147 - - - 9 - 9
363. Otto Linke Audru kool - 150 - - - 8 - - 8
364. Mattias Mihkel Mikson Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 126 - - - 7 7
365. Emili Pärnsalu Saue Gümnaasium - - 149 - - - 7 - 7
366. Rasmus Mesila Kärla Põhikool 254 - 150 - - - 6 - 6
367. Roland Palomino Viimsi kool 163 - - - 6 - - - 6
368. Oliver Treial Tartu Kesklinna Kool - 153 - - - 6 - - 6
369. Roosi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 152 - - - 6 - 6
370. Madis Erik Mežulis Emmaste Põhikool 165 206 178 - 5 - - - 5
371. Atko Hartvig Mölder Pärnu Vanalinna Põhikool 246 155 - - - 5 - - 5
372. Mariin Mägi Tartu Kivilinna Kool - - - 131 - - - 4 4
373. Matten Kilk Alavere Põhikool 184 178 156 135 - - 3 - 3
374. Alexandra Olivia Hanson Tallinna 32. Keskkool 169 - 171 - 3 - - - 3
375. Mirell Maria Pappel Jakob Westholmi Gümnaasium - - 157 - - - 3 - 3
376. Alex Gontšarenko Lõpe Kool - 157 - - - 3 - - 3
377. Nelli Kasuk Viljandi Jakobsoni Kool 171 - - - 3 - - - 3
378. Emili Pirk Tartu Kesklinna Kool - - - 133 - - - 2 2
379. Aleksandr  Žurba Tallinna 53. Keskkool - 158 - - - 2 - - 2
380. Aleksander Eilaste Jüri Gümnaasium - 159 - - - 2 - - 2
381. Hanna Pruul Emmaste Põhikool 172 - 233 - 2 - - - 2
382. Lenna Vatsfeldt Saue Gümnaasium - - 158 - - - 2 - 2
383. Dominik Davõdenko Avatud Kool 174 205 215 159 1 - - - 1
384. Rivo Selge Järva-Jaani Gümnaasium 267 298 160 187 - - 1 - 1
385. Aleksander Peterson Tartu Kesklinna Kool - 160 - - - 1 - - 1
386. Jakob Lillemaa Saue Gümnaasium - - 159 - - - 1 - 1
387. Tristan Reedik Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 229 184 179 139 - - - - 0
388. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool 204 223 188 137 - - - - 0
389. Andri Raidla Surju Põhikool 202 290 170 142 - - - - 0
390. Mark Savchuk Avatud Kool 219 299 186 144 - - - - 0
391. Torsten Ülavere Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 227 234 220 143 - - - - 0
392. Mark Demjanov Avatud Kool 228 224 207 163 - - - - 0
393. Valter Erik Pärnsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium 226 188 185 - - - - - 0
394. Maxim Maloverjan Avatud Kool 218 191 187 - - - - - 0
395. Erki Pranno Emmaste Põhikool 187 - 168 188 - - - - 0
396. Kersine Todurov Parksepa Keskkool 240 263 199 175 - - - - 0
397. Rudolf Lubjak Emmaste Põhikool 250 - 196 145 - - - - 0
398. Kevin Paar Emmaste Põhikool 183 - 198 184 - - - - 0
399. Karl Johannes Kikas Emmaste Põhikool 288 239 - 136 - - - - 0
400. Kevin Kenk Parksepa Keskkool 235 229 204 - - - - - 0
401. Daniil Pojev Avatud Kool 241 237 - 151 - - - - 0
402. Ralf Pruul Emmaste Põhikool 221 - 169 - - - - - 0
403. Karro Võigemast Märjamaa Gümnaasium 191 209 - - - - - - 0
404. Kaur-Gustav Hinnov Tallinna Nõmme Gümnaasium 238 288 242 162 - - - - 0
405. Kerdo Murde Parksepa Keskkool 247 - 194 174 - - - - 0
406. Arti Rosenberg Tallinna 32. Keskkool 196 255 - - - - - - 0
407. Arabella Põldar Saue Gümnaasium 283 - 167 - - - - - 0
408. Oliver Juus Tartu Kivilinna Kool 217 - 210 - - - - - 0
409. Stanislava Fokina Avatud Kool - 261 189 - - - - - 0
410. Villem Võigemast Märjamaa Gümnaasium 224 248 - - - - - - 0
411. Robert Naarits Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 264 297 208 - - - - - 0
412. Robert Hänni Vormsi Lasteaed-Põhikool 259 266 234 - - - - - 0
413. Gert Gustav Gilden Saue Gümnaasium - - 161 - - - - - 0
414. Joosep Konsen Saue Gümnaasium - - 162 - - - - - 0
415. Simon Kevin Uibo Jüri Gümnaasium - 163 - - - - - - 0
416. Markus Karus Saue Gümnaasium 280 - 177 - - - - - 0
417. Mihhail  Tšubarev Tallinna 53. Keskkool - 165 - - - - - - 0
418. Tenar Kiuru Pärnu Vanalinna Põhikool 182 - - - - - - - 0
419. Märten Jürgenson Tallinna Kesklinna Põhikool - 166 - - - - - - 0
420. Dominik Leonard Käro Tallinna 32. Keskkool 253 - 206 - - - - - 0
421. Roby Vesik Lõpe Kool - 256 - 158 - - - - 0
422. Kendro Saar Pärnu Vanalinna Põhikool - 174 - - - - - - 0
423. Sander Vallik Kahtla Lasteaed-Põhikool 188 - - - - - - - 0
424. Jako Jesper Kukk Tartu Kesklinna Kool - 176 - - - - - - 0
425. Romet Saarniit Jüri Gümnaasium - 177 - - - - - - 0
426. Marten Millert Saue Gümnaasium - - 172 - - - - - 0
427. Axel Haava Tartu Veeriku Kool 263 - 238 183 - - - - 0
428. Rolan Kuik Tartu Veeriku Kool 266 - 209 - - - - - 0
429. Oskar Ensling Tallinna 32. Keskkool 194 - - - - - - - 0
430. Marten Laanemaa Tartu Veeriku Kool 198 - - - - - - - 0
431. Jan-Martti Kiil Kuressaare Gümnaasium 265 287 239 - - - - - 0
432. Ello Põldma Nõo Põhikool 200 - - - - - - - 0
433. Andreas Tobi Tartu Kivilinna Kool 243 - 227 - - - - - 0
434. Mariel Moks Kolga Kool 203 - - - - - - - 0
435. Jan Kennet Lepp Saue Gümnaasium - - 176 - - - - - 0
436. Villem Kiris Tartu Kesklinna Kool - 192 - - - - - - 0
437. Ilja Lukaševitš Tallinna 53. Keskkool - 195 - - - - - - 0
438. Kevin Mandel Tartu Kivilinna Kool 205 - - - - - - - 0
439. Annamai Laansoo Kuressaare Gümnaasium 206 - - - - - - - 0
440. Evert Laisaar Viimsi kool - - 202 173 - - - - 0
441. Birgit Rand Emmaste Põhikool 208 - - - - - - - 0
442. Mattias Aal Tartu Veeriku Kool - 199 - - - - - - 0
443. Meribel Saat Kuressaare Gümnaasium 209 - - - - - - - 0
444. Berit Satsi Tallinna Pääsküla Kool 210 - - - - - - - 0
445. Harriet Einsalu Tallinna 32. Keskkool 212 - - - - - - - 0
446. Jaagup Raivo Saue Gümnaasium - - 191 - - - - - 0
447. Andre Milbach Tallinna 32. Keskkool 214 - - - - - - - 0
448. Mathias Kiidli Saue Gümnaasium - - 195 - - - - - 0
449. Travis Tiitus Kuressaare Gümnaasium 215 - - - - - - - 0
450. Sara Väljan Võru Kreutzwaldi Kool 260 - - 169 - - - - 0
451. Ferenc Tšitškan Pärnu Vanalinna Põhikool - 210 - - - - - - 0
452. Georg Rätsep Põltsamaa Ühisgümnaasium - 215 - - - - - - 0
453. Oliver Jürgenson Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 218 - - - - - - 0
454. Oliver Vind Tartu Kesklinna Kool - 221 - - - - - - 0
455. Henri Hütter Nõo Põhikool 220 - - - - - - - 0
456. Tarja Korkka Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 222 - - - - - - 0
457. Jakob Avramenko Avatud Kool 293 279 237 - - - - - 0
458. Emma Nora Põldre Tallinna 32. Keskkool 222 - - - - - - - 0
459. Viktoria Netšajeva Tallinna 53. Keskkool 225 - - - - - - - 0
460. Liisa Raasild Põltsamaa Ühisgümnaasium - 225 - - - - - - 0
461. Martin Teeäär Emmaste Põhikool 291 - 216 - - - - - 0
462. Marcos Mõttus Tartu Kesklinna Kool - 226 - - - - - - 0
463. Norbert Tambets Võru Kreutzwaldi Kool 230 - - - - - - - 0
464. Harald Tamm Tallinna Kesklinna Põhikool 232 - - - - - - - 0
465. Robin Mõttus Võru Kreutzwaldi Kool 233 - - - - - - - 0
466. Oskar Randmaa Põltsamaa Ühisgümnaasium - 230 - - - - - - 0
467. Ellen Rõuk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 231 - - - - - - 0
468. Maria Viesemann Emmaste Põhikool 292 - 217 - - - - - 0
469. Melinda Männiste Tartu Veeriku Kool 234 - - - - - - - 0
470. Robin Öpik Nõo Põhikool 237 - - - - - - - 0
471. Rasmus Viks Põltsamaa Ühisgümnaasium - 233 - - - - - - 0
472. Getter Kuusk Tallinna 32. Keskkool - 235 - - - - - - 0
473. Emma Reemann Võru Kreutzwaldi Kool 271 284 - - - - - - 0
474. Rahel Sarapson Viljandi Jakobsoni Kool 239 - - - - - - - 0
475. Miina Liisa Martin Kuressaare Gümnaasium - 238 - - - - - - 0
476. Karl Ots Emmaste Põhikool 242 - - - - - - - 0
477. Aivika Shornikova Nõo Põhikool 244 - - - - - - - 0
478. Maria Kuusing Võru Kreutzwaldi Kool - - - 147 - - - - 0
479. Kert Kristjan Kiss Tartu Veeriku Kool - - - 148 - - - - 0
480. Marii Ilves Võru Kreutzwaldi Kool - - - 150 - - - - 0
481. Taavi Eilmann Tartu Veeriku Kool - - 200 - - - - - 0
482. Kristiina Andreas Kuressaare Gümnaasium - - - 155 - - - - 0
483. Kristella Mäoma Tartu Kesklinna Kool - - - 157 - - - - 0
484. Genert Saua Võru Kreutzwaldi Kool 248 - - - - - - - 0
485. Kusti Koppel Kuressaare Gümnaasium 249 - - - - - - - 0
486. Oskar Evert Põltsamaa Ühisgümnaasium - 242 - - - - - - 0
487. Henri Breede Tartu Kesklinna Kool - 243 - - - - - - 0
488. Jarek Jagomägi Tartu Kesklinna Kool - 244 - - - - - - 0
489. Patrick Loorents Järva-Jaani Gümnaasium - - 205 - - - - - 0
490. Kaur Suni Põltsamaa Ühisgümnaasium - 245 - - - - - - 0
491. Jegor  Sokolov Tallinna 53. Keskkool - 246 - - - - - - 0
492. Artem  Rostovtsev Tallinna 53. Keskkool - 247 - - - - - - 0
493. Margalo Loigom Tallinna Pääsküla Kool 251 - - - - - - - 0
494. Emili Vainu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 249 - - - - - - 0
495. Andro Maripuu Võru Kreutzwaldi Kool 284 - - 181 - - - - 0
496. Silver Lepik Kuressaare Gümnaasium 252 - - - - - - - 0
497. Artemiy Dubosarskiy Avatud Kool - - 211 - - - - - 0
498. Sandra Schmidt Jakob Westholmi Gümnaasium - - 212 - - - - - 0
499. Markus Lilienberg Saue Gümnaasium - - 213 - - - - - 0
500. Karl H. Rätsep Põltsamaa Ühisgümnaasium - 251 - - - - - - 0
501. Katreen Sepp Kuressaare Gümnaasium 255 - - - - - - - 0
502. Kristjan Kuningas Kuressaare Gümnaasium 256 - - - - - - - 0
503. Arti  Tenso Põlva Kool 257 - - - - - - - 0
504. Nele Toompalu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 252 - - - - - - 0
505. Ruudi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool - 253 - - - - - - 0
506. Oskar Unt Jüri Gümnaasium - 254 - - - - - - 0
507. Sander Saar Viljandi Jakobsoni Kool 258 - - - - - - - 0
508. Meleri Laurits Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 258 - - - - - - 0
509. Braian Tsirk Parksepa Keskkool 282 - 243 - - - - - 0
510. Johan Kristofer Kaasik Kahtla Lasteaed-Põhikool - 260 - - - - - - 0
511. Kristjan Sturm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 262 - - - - - - 0
512. Romet Kartau Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 264 - - - - - - 0
513. Richard Eesmaa Parksepa Keskkool 281 306 - - - - - - 0
514. Ronan Kivi Tartu Veeriku Kool - 265 - - - - - - 0
515. Raimond Paatsi Tartu Veeriku Kool 269 - - - - - - - 0
516. Tristan Tammik Võru Kreutzwaldi Kool 268 - - - - - - - 0
517. Elisey Golubev Avatud Kool - 267 - - - - - - 0
518. Hendri Januškevitš Võru Kreutzwaldi Kool 270 - - - - - - - 0
519. Elvina Shornikova Nõo Põhikool 272 - - - - - - - 0
520. Artur  Kersa Tallinna 53. Keskkool - 268 - - - - - - 0
521. Mairold Valk Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 167 - - - - 0
522. Enry Õlijas Aruküla Põhikool 273 - - - - - - - 0
523. Kaspar Erm Saue Gümnaasium - - 219 - - - - - 0
524. Aleksandra Uue Kuressaare Gümnaasium - - - 171 - - - - 0
525. Liisi Soodla Tallinna Kivimäe Põhikool - - 223 - - - - - 0
526. Taavet Kalberg Tartu Kesklinna Kool - 271 - - - - - - 0
527. Janett Hindoalla Laagri kool - 272 - - - - - - 0
528. Johanna Põldar Saue Gümnaasium - - 224 - - - - - 0
529. Samuel Uiga Tartu Kristlik Põhikool - 274 - - - - - - 0
530. Oskar Kingisepp Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 276 - - - - - - 0
531. Kelly Ilvest Kuressaare Gümnaasium - - - 185 - - - - 0
532. Andreas Elias Tartu Kristlik Põhikool - 277 - - - - - - 0
533. Johanna Alits Saue Gümnaasium - - 226 - - - - - 0
534. Helir Hoop Võru Kreutzwaldi Kool - - 231 - - - - - 0
535. Trevor Tuisk Aruküla Põhikool 275 - - - - - - - 0
536. Romili Riisenberg Tallinna Pääsküla Kool 277 - - - - - - - 0
537. Tuule-Haldja Karusoo Pärnu Vanalinna Põhikool 279 - - - - - - - 0
538. Leelo Tarto Nõo Põhikool - - 240 - - - - - 0
539. Toivo Uusna Põltsamaa Ühisgümnaasium - 281 - - - - - - 0
540. Jasper Aksalu Kärla Põhikool - - 241 - - - - - 0
541. Janelle-Kristiin Ammermann Tallinna Pääsküla Kool 286 - - - - - - - 0
542. Ruben Ehari Tartu Kristlik Põhikool - 285 - - - - - - 0
543. Kerret Matto Põlva Kool - 286 - - - - - - 0
544. Martis Varvas Jakob Westholmi Gümnaasium - - 244 - - - - - 0
545. Janis Martin Mežulis Emmaste Põhikool - 289 - - - - - - 0
546. Arabella Aus Kuressaare Gümnaasium 290 - - - - - - - 0
547. Mats Ormisson Tallinna Saksa Gümnaasium - 291 - - - - - - 0
548. Johan Tammets Kolga Kool - 294 - - - - - - 0
549. Jesse Esna Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 293 - - - - - - 0
550. Anni-Mari Väli Tallinna Reaalkool - 295 - - - - - - 0
551. Mirtel Lember Kuressaare Gümnaasium 294 - - - - - - - 0
552. Trevor-Matthias Niinemäe Tartu Veeriku Kool 295 - - - - - - - 0
553. Krisander Kivisaar Emmaste Põhikool - 296 - - - - - - 0
554. Loore Rand Kuressaare Gümnaasium 296 - - - - - - - 0
555. Uljana Jaskevitš Viljandi Jakobsoni Kool 298 - - - - - - - 0
556. Remy Nokkur Tartu Veeriku Kool - 300 - - - - - - 0
557. Kaspar Jürgens Kuressaare Gümnaasium 299 - - - - - - - 0
558. Alar Vara Emmaste Põhikool - 301 - - - - - - 0
559. Andrea Cicetti Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 302 - - - - - - 0
560. Rasmus Puss Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 303 - - - - - - 0
561. Joonatan Võigemast Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 304 - - - - - - 0
562. Kristjan Põld Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 305 - - - - - - 0
563. Martin Tuus Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 307 - - - - - - 0
564. Meribel Aaslepp Emmaste Põhikool 300 - - - - - - - 0
565. Johannes Rakko Tartu Veeriku Kool 301 - - - - - - - 0
566. Joel Raudnagel Parksepa Keskkool 302 - - - - - - - 0
567. Uku Lauk Tartu Veeriku Kool 303 - - - - - - - 0
568. Silvia Pärnoja Parksepa Keskkool 304 - - - - - - - 0
569. Lotta-Liisa Kaevand Emmaste Põhikool 305 - - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 3635 20
2. Tallinna Nõmme Gümnaasium 3579 17
3. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 2674 20
4. Tartu Kesklinna Kool 2553 25
5. Tallinna Pääsküla Kool 2112 20
6. Avatud Kool 1814 23
7. Tallinna Kesklinna Põhikool 1474 14
8. Kuressaare Gümnaasium 1467 26
9. Jüri Gümnaasium 1467 29
10. Nõo Põhikool 1465 14
11. Lõpe Kool 1294 12
12. Viimsi kool 1188 11
13. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1096 14
14. Tartu Kivilinna Kool 1093 10
15. Tallinna Saksa Gümnaasium 1091 6
16. Järveküla kool 954 10
17. Emmaste Põhikool 933 22
18. Jakob Westholmi Gümnaasium 909 19
19. Tartu Erakool 893 5
20. Alavere Põhikool 878 5
21. Tallinna 32. Keskkool 875 21
22. Surju Põhikool 873 5
23. Tartu Veeriku Kool 781 19
24. Võru Kreutzwaldi Kool 738 17
25. Aruküla Põhikool 687 5
26. Püha Johannese kool 683 3
27. Põlva Kool 669 12
28. Viljandi Jakobsoni Kool 662 13
29. Maardu Gümnaasium 589 1
30. Pärnu Vanalinna Põhikool 582 9
31. Saue Gümnaasium 574 26
32. Märjamaa Gümnaasium 535 6
33. Vormsi Lasteaed-Põhikool 495 4
34. Pärnu Mai kool 481 2
35. Põltsamaa Ühisgümnaasium 460 17
36. Gaia kool 456 1
37. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 451 1
38. Tallinna Kivimäe Põhikool 423 6
39. Kärla Põhikool 402 7
40. Tallinna Nõmme Põhikool 383 3
41. Kolga Kool 350 5
42. Tartu Variku Kool 337 2
43. Haabersti Vene Gümnaasium 265 1
44. Keila kool 263 2
45. Tallinna 53. Keskkool 242 12
46. Parksepa Keskkool 229 15
47. Saaremaa Ühisgümnaasium 209 3
48. Pelgulinna Gümnaasium 137 1
49. Palupera Põhikool 96 1
50. Narva Keeltelütseum 73 1
51. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 61 2
52. Tabasalu Ühisgümnaasium 38 1
53. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 31 5
54. Kahtla Lasteaed-Põhikool 26 5
55. Audru kool 8 1
56. Järva-Jaani Gümnaasium 1 2
57. Laagri kool 0 1
58. Tartu Kristlik Põhikool 0 3
59. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 0 6