menu_top
menu_bottom


Põhikooli parimad mõttesportlased aastal 2019/2020

Kõikidel aladel osalenud õpilaste arv: 108
Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 12 12 1 1 238 242 295 290 1065
2. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 21 11 3 3 214 247 282 287 1030
3. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 27 19 10 2 194 214 251 289 948
4. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 15 42 13 8 229 163 242 256 890
5. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 16 1 14 60 229 295 241 116 881
6. Tuudur Jakob Padari Tallinna Reaalkool 46 6 24 13 142 265 206 241 854
7. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 13 71 6 14 238 98 262 239 837
8. Henrik Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 54 25 12 12 124 199 247 247 817
9. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 18 10 32 47 220 256 191 142 809
10. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 20 43 19 33 214 162 222 188 786
11. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 8 46 15 65 252 155 240 110 757
12. Hendrik Tambla Tallinna Reaalkool 75 39 8 25 94 178 257 209 738
13. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 25 90 31 15 199 65 193 234 691
14. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 37 54 30 36 163 126 195 173 657
15. Martin Paist Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 26 88 47 19 197 68 144 226 635
16. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 23 138 2 55 204 11 289 126 630
17. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 43 95 36 22 147 56 186 221 610
18. Markus Veerbaum Kehra Gümnaasium 14 45 27 137 235 158 203 9 605
19. Kristjan Link Surju Põhikool 67 28 49 45 109 192 140 149 590
20. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 4 - 72 10 257 - 79 251 587
21. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 71 76 5 59 99 86 263 118 566
22. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 55 82 48 23 123 77 143 215 558
23. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 62 183 22 16 114 - 211 230 555
24. Uku Tominga Surju Põhikool 66 15 63 64 109 222 110 110 551
25. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 40 53 53 62 157 127 130 112 526
26. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 92 59 51 35 65 122 139 182 508
27. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium 119 17 11 - 39 218 249 - 506
28. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 17 87 23 - 221 72 210 - 503
29. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 68 96 21 56 106 54 216 123 499
30. Kaisa Ollikainen Tallinna Kesklinna Põhikool 118 106 55 7 39 40 128 261 468
31. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 95 - 37 18 59 - 180 227 466
32. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 41 68 26 - 167 88 206 461
33. Elisabet Varblane Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 65 113 45 39 110 32 148 169 459
34. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium 74 74 7 - 95 92 262 - 449
35. Markus Sooväli Pärnu Mai kool 31 9 - - 188 258 - - 446
36. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 56 64 61 69 123 111 116 95 445
37. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 98 154 17 42 54 2 233 153 442
38. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 22 227 16 - 207 - 234 - 441
39. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 11 208 82 52 239 - 63 133 435
40. taavi varind Tallinna 32. Keskkool 213 128 18 31 - 17 222 190 429
41. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 19 223 25 - 220 - 204 - 424
42. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 80 69 26 133 89 100 204 11 404
43. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 1 91 118 160 295 62 30 - 387
44. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 3 - 56 - 260 - 127 - 387
45. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 76 83 20 - 91 77 216 - 384
46. Marie Eike Rebane Saaremaa Ühisgümnaasium 147 80 110 17 14 79 38 228 359
47. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 49 108 39 152 138 38 175 - 351
48. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 110 - 44 43 45 - 151 151 347
49. Tiia Tomson Kuuste Kool 164 116 98 6 5 26 53 261 345
50. Arlis Hunt Ülenurme Gümnaasium 57 70 76 92 120 99 70 55 344
51. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 138 52 59 78 20 132 119 72 343
52. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 45 30 - - 145 187 - - 332
53. Eerik Rudometov Kuuste Kool 78 133 112 32 89 13 36 189 327
54. Orm Robert Rammul Vormsi Lasteaed-Põhikool 34 - 90 68 170 - 57 99 326
55. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 59 65 114 85 118 109 34 64 325
56. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 116 - 50 46 39 - 140 144 323
57. Kaspar Teede Tallinna Reaalkool 143 127 119 9 17 17 29 255 318
58. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 72 103 77 66 99 43 69 106 317
59. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 97 158 83 29 55 - 63 196 314
60. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool 50 236 38 - 134 - 179 - 313
61. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 44 - 49 - 159 - 139 298
62. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 2 - - - 289 - - - 289
63. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 180 136 70 30 - 12 84 191 287
64. Ralf Maapalu Tallinna Reaalkool 128 55 99 82 29 126 52 71 278
65. Tormi Kull Jüri Gümnaasium - 2 - - - 275 - - 275
66. Aveliin Post Emmaste Põhikool 290 191 182 4 - - - 274 274
67. Kirke Koni Tallinna Reaalkool - - 4 - - - 273 - 273
68. Rasmus Pallum Jüri Gümnaasium - 3 - - - 273 - - 273
69. Sten Erik Lillemäe Tallinna Reaalkool 191 79 89 54 - 82 58 131 271
70. Аrtjom Aleksejev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 93 23 - - 64 207 - - 271
71. Marina Levchenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 4 - - - 270 - - 270
72. Erik Johhanes Lehes Tartu Erakool - 5 - - - 266 - - 266
73. Jan Silver Leis Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 5 - - - 266 266
74. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 227 151 29 87 - 4 199 61 264
75. Daniil Šnurov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 7 - - - 262 - - 262
76. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 108 67 74 109 48 106 74 32 260
77. Johannes Männik Nõo Põhikool 58 99 78 119 120 48 67 24 259
78. Ruuben Jaagant Pühajärve Põhikool 126 89 124 48 30 65 22 141 258
79. Mirko Lainevool Jüri Gümnaasium - 8 - - - 258 - - 258
80. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 183 162 92 27 - - 55 202 257
81. Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasium 5 - - - 256 - - - 256
82. Melissa Nitov Saue Gümnaasium - - 9 - - - 256 - 256
83. Siim Ilison Tallinna Reaalkool 6 - - - 256 - - - 256
84. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 7 - - - 254 - - - 254
85. Kristiin Pulk Saaremaa Ühisgümnaasium 293 - 223 11 - - - 251 251
86. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 9 - - - 248 - - - 248
87. Tristan Hans Kruuk Tallinna 32. Keskkool 35 122 132 106 169 22 14 39 244
88. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 63 152 54 167 113 3 128 - 244
89. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 115 56 121 96 40 124 28 50 242
90. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium 51 112 93 123 133 35 55 19 242
91. Rain Alar Laurimaa Tallinna Reaalkool 10 268 - - 240 - - - 240
92. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 148 - 60 67 13 - 118 105 236
93. Ants-Alari Uljas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 109 173 33 - 45 - 190 - 235
94. Lem-Leonhard Roots Jüri Gümnaasium - 13 - - - 235 - - 235
95. Romet Rebane Paikuse Põhikool - 14 - - - 230 - - 230
96. Eve Riivik Palupera Põhikool 32 102 - - 185 44 - - 229
97. Jessika Mölder Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 20 - - - 223 223
98. Kertu Kalkun Võru Kreutzwaldi Kool - - - 21 - - - 221 221
99. Laureta Tammepõld Jüri Gümnaasium - 16 - - - 218 - - 218
100. Marko Taro Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 18 - - - 216 - - 216
101. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 145 86 97 77 16 73 53 73 215
102. Rasmus Uljas Jüri Gümnaasium - 20 - - - 211 - - 211
103. Richard Jastremski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 21 - - - 211 - - 211
104. Stella Kivi Võru Kreutzwaldi Kool - - - 24 - - - 211 211
105. Antonio Ibrus Viljandi Jakobsoni Kool 127 37 147 - 30 178 1 - 209
106. Siim Saar Aruküla Põhikool 105 168 41 - 50 - 158 - 208
107. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 22 - - - 208 - - 208
108. Kaur Källo Järveküla kool - 24 - - - 206 - - 206
109. Endel Pällin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 192 187 40 101 - - 158 45 203
110. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 42 - 102 - 150 - 51 - 201
111. Aleksandra Logovoi Viljandi Jakobsoni Kool 24 - - - 201 - - - 201
112. Rei Helin Varres Tallinna Reaalkool - - 28 - - - 200 - 200
113. Kärt Tamm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 28 - - - 198 198
114. Alari Raudsepp Nõo Põhikool - 26 - - - 198 - - 198
115. Holger Rannu Tallinna Reaalkool 184 72 64 162 - 93 104 - 197
116. Karl-Eric Ott Tartu Kesklinna Kool - 27 - - - 196 - - 196
117. Andre Ületoa Viljandi Jakobsoni Kool 28 - - - 192 - - - 192
118. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 52 - 85 - 129 - 63 - 192
119. Sille Sillamaa Rapla Vesiroosi Kool 29 - - - 191 - - - 191
120. Elisabeth Vahtras Jüri Gümnaasium - 29 - - - 191 - - 191
121. Otto Hans Mölder Rapla Vesiroosi Kool 30 - - - 190 - - - 190
122. Getrud Kõiveer Vormsi Lasteaed-Põhikool 200 198 123 40 - - 23 165 188
123. Kermo Koppel Tallinna Nõmme Põhikool - - 34 - - - 188 - 188
124. Annaliis Koemets Tallinna 32. Keskkool - - - 34 - - - 188 188
125. Annabel Joakit Jüri Gümnaasium - 31 - - - 187 - - 187
126. Hugo Pani Tartu Kivilinna Kool - 32 - - - 187 - - 187
127. Hugo Tammepõld Jüri Gümnaasium - 33 - - - 186 - - 186
128. Kristofer Põder Saue Gümnaasium - - 35 - - - 186 - 186
129. Aleks Muromski Tallinna 53. Keskkool - 34 - - - 185 - - 185
130. Albert Puolakainen Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 35 - - - 184 - - 184
131. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 90 - 62 - 68 - 113 - 181
132. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 44 130 127 - 145 16 18 - 179
133. Karl Mattias Kokk Tartu Erakool - 36 - - - 179 - - 179
134. Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium - 38 - - - 178 - - 178
135. Mattias Toover Pühajärve Põhikool 38 137 - - 163 12 - - 175
136. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 33 205 198 - 174 - - - 174
137. Emily Laurend Kolga Kool - - 149 37 - - - 171 171
138. Mihkel Möller Tallinna Kesklinna Põhikool - 40 - - - 171 - - 171
139. Grete Kask Nõo Põhikool - 203 - 38 - - - 169 169
140. Ott Org Viljandi Jakobsoni Kool 36 - - - 168 - - - 168
141. Mattias Nõgols Viljandi Jakobsoni Kool 39 - - - 161 - - - 161
142. Jarno Mononen Saaremaa Ühisgümnaasium 123 114 96 103 33 27 53 43 156
143. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 47 160 133 - 142 - 13 - 155
144. Karl-Martin Kruusamägi Saue Gümnaasium - - 42 - - - 155 - 155
145. Elisabeth Vallner Tallinna Reaalkool - - - 41 - - - 155 155
146. Johannes Põder Saue Gümnaasium - - 43 - - - 154 - 154
147. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 88 - - 76 68 - - 84 152
148. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 101 - 66 - 51 - 101 - 152
149. Triinu Grüner Rapla Vesiroosi Kool 41 - - - 150 - - - 150
150. Anett Veskimägi Tallinna Reaalkool - - - 44 - - - 150 150
151. Paula Pällin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 176 164 87 73 - - 60 89 149
152. Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 47 - - - 149 - - 149
153. Karl Erik Olde Tallinna Reaalkool - 48 - - - 149 - - 149
154. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 89 98 128 128 68 49 17 14 148
155. Marko Rannaste Tallinna Kesklinna Põhikool - 49 - - - 147 - - 147
156. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 104 181 104 97 50 - 45 50 145
157. Mia India Tallinna Kivimäe Põhikool - 221 46 - - - 145 - 145
158. Rasmus Koikson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 50 - - - 144 - - 144
159. Susanna Elbrecht Rapla Vesiroosi Kool 48 - - - 142 - - - 142
160. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 136 206 106 79 22 - 44 72 138
161. Oliver Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 214 132 80 89 - 16 65 56 137
162. Markus Patzig Tallinna Nõmme Põhikool - - 52 - - - 137 - 137
163. Laura Maria Rohi Kolga Kool - - 154 50 - - - 136 136
164. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 169 159 105 72 1 - 44 90 135
165. Kadri Paan Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 51 - - - 134 134
166. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool - 51 - - - 133 - - 133
167. Kaur Oskar Volt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 53 - - - 131 131
168. Sten-Erik Päeren Jakob Westholmi Gümnaasium - - 57 - - - 127 - 127
169. Lisete Jõesaar Palupera Põhikool 77 111 - - 90 35 - - 125
170. Romet Širokov Viljandi Jakobsoni Kool 53 - 220 - 124 - - - 124
171. Andreas Kompus Aruküla Põhikool 269 57 - - - 123 - - 123
172. Markus Lilienberg Saue Gümnaasium - - 58 - - - 123 - 123
173. Kasperk Sellis Ülenurme Gümnaasium - - - 57 - - - 123 123
174. Silver Ostrat Pühajärve Põhikool 158 - - 61 8 - - 114 122
175. Karl Kompus Aruküla Põhikool 292 58 224 - - 122 - - 122
176. Laur Erik Laine Saaremaa Ühisgümnaasium 124 195 129 80 33 - 17 71 121
177. Angela Kuld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 58 - - - 119 119
178. Allar-Joel Möldre Tallinna Reaalkool 279 61 - - - 117 - - 117
179. Oliver Hajanen Järveküla kool - 60 - - - 117 - - 117
180. Liya Rogolevskaja Viljandi Jakobsoni Kool 60 - - - 116 - - - 116
181. Henri Õispuu Tallinna 32. Keskkool 61 - - - 115 - - - 115
182. Mikk-Marlon Kähr Tartu Kesklinna Kool - 62 - - - 114 - - 114
183. Kris Talving Pärnu Vanalinna Põhikool - 63 - - - 113 - - 113
184. Sofia  Aid Tallinna 53. Keskkool - - - 63 - - - 112 112
185. Henri Vaga Tartu Variku Kool 64 - - - 112 - - - 112
186. Chris Ants Lumiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 94 97 - - 60 50 - - 110
187. Oskar Henrik Kundla Tallinna Reaalkool 268 244 126 74 - - 20 88 108
188. Christopher Gutmann Jüri Gümnaasium - 66 - - - 108 - - 108
189. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 69 - - - 106 - - - 106
190. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool 70 - - - 104 - - - 104
191. Varvara Rogaten Narva Keeltelütseum 259 105 144 88 - 41 4 58 103
192. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 179 - 65 - - - 102 - 102
193. Liina Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium - 68 - - - 100 - - 100
194. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 86 141 161 126 73 9 - 17 99
195. Risto Koorep Tartu Kivilinna Kool - - 67 - - - 95 - 95
196. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 73 - - - 95 - - - 95
197. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 216 85 148 122 - 74 - 20 94
198. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 122 - 91 - 36 - 57 - 93
199. Trevor Mäemets Aruküla Põhikool - 73 - - - 92 - - 92
200. Ida Leen Katvel Kolga Kool 171 - - 70 - - - 91 91
201. Amanda Maljugina Tallinna Reaalkool - - - 71 - - - 91 91
202. Taivo Kask Tartu Kivilinna Kool 79 - - - 89 - - - 89
203. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 160 202 86 124 7 - 62 19 88
204. Trent Asso Tõnisson Tallinna Tehnikagümnaasium - 75 - - - 88 - - 88
205. Kristjan Konts Kuuste Kool 186 165 156 75 - - - 87 87
206. Robin Laurend Kolga Kool 81 - - - 86 - - - 86
207. Artur Johannes Prangel Põlva Kool - 77 - - - 85 - - 85
208. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool - - 69 - - - 85 - 85
209. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 140 169 138 90 19 - 9 55 83
210. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool 99 182 117 186 53 - 30 - 83
211. Kertu Akk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 78 - - - 83 - - 83
212. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool 112 - 111 - 45 - 37 - 82
213. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium - - 71 - - - 81 - 81
214. Merilyn Juhkam Vormsi Lasteaed-Põhikool 212 211 137 83 - - 10 69 79
215. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 82 - - - 79 - - - 79
216. Oskar Miko Reedi Pühajärve Põhikool 190 204 73 176 - - 78 - 78
217. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool 83 163 - - 78 - - - 78
218. Johannes Gabriel Adams Vormsi Lasteaed-Põhikool 131 180 185 98 27 - - 50 77
219. Doris Aasa Jüri Gümnaasium - 81 - - - 77 - - 77
220. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool 84 - - - 77 - - - 77
221. Simmo Laanemäe Põltsamaa Ühisgümnaasium - 84 - - - 74 - - 74
222. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 85 - - - 74 - - - 74
223. Hardi Vask Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 81 - - - 71 71
224. Joonas Kirmann Aruküla Põhikool 146 139 103 - 15 10 45 - 70
225. Kaur Drenkham Nõo Põhikool 217 228 75 150 - - 70 - 70
226. Heili Meribeth Rau Põlva Kool 87 - - - 68 - - - 68
227. Johan Kõllo Tabasalu Ühisgümnaasium - - 79 - - - 67 - 67
228. Otto Marten Pukk Viljandi Jakobsoni Kool 91 - - - 67 - - - 67
229. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 187 143 145 91 - 8 3 55 66
230. Lisette Sepp Kuressaare Gümnaasium - - - 84 - - - 65 65
231. Liisa Martha Veetõusme Kolga Kool - - 81 - - - 64 - 64
232. Kristo Kolks Saue Gümnaasium - - 84 - - - 63 - 63
233. Jörgen Järve Ülenurme Gümnaasium 209 174 - 86 - - - 62 62
234. Roland Luht Tallinna Reaalkool 247 212 88 147 - - 60 2 62
235. Uku Gross Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 291 222 122 107 - - 28 33 61
236. Aleksandr Vrednik Maardu Gümnaasium - 92 - - - 59 - - 59
237. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 96 243 - - 58 - - - 58
238. Sofia Rutiku Kolga Kool 117 - - 125 39 - - 18 57
239. Leo-Martin Pala Põlva Kool - 93 - - - 57 - - 57
240. Triinu Pikkmets Lõpe Kool - 94 - - - 57 - - 57
241. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool - - 94 - - - 55 - 55
242. Mette Lemmik Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 95 - - - 54 - 54
243. Anna-Maria Säre Võru Kreutzwaldi Kool - - - 94 - - - 54 54
244. Herta Unt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 93 - - - 54 54
245. Margaret Miriam Kivimäe Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - 100 - - - 52 - 52
246. Laur Jaanus Pühajärve Põhikool 100 201 - - 51 - - - 51
247. Heleri Kuhi Tallinna 32. Keskkool - - 101 - - - 51 - 51
248. Taavet Tenno Kuressaare Gümnaasium 103 - 192 - 51 - - - 51
249. Martti Miks Palupera Põhikool 102 224 - - 51 - - - 51
250. Annabel Metsalu Kuressaare Gümnaasium - - - 95 - - - 51 51
251. Gregon Henrik Raud Ülenurme Gümnaasium 106 193 - - 50 - - - 50
252. Stepan Stulov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 107 - - - 49 - - - 49
253. Egor Suhhanov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 235 100 186 187 - 48 - - 48
254. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 141 252 120 - 18 - 29 - 47
255. Brita-Simona Jõgi Võru Kreutzwaldi Kool - - - 99 - - - 47 47
256. Lisette Moks Kolga Kool 125 - - 127 31 - - 15 46
257. Jennifer Martinson Tallinna 32. Keskkool - - - 100 - - - 46 46
258. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 185 175 130 113 - - 17 28 45
259. Elsa Naruski Pühajärve Põhikool 111 231 - - 45 - - - 45
260. Anastasija  Akimova Tallinna 53. Keskkool - 101 - - - 45 - - 45
261. Chris-Taimar Kõlu Võru Kreutzwaldi Kool - - - 102 - - - 44 44
262. Marten Männik Tallinna 32. Keskkool 121 145 - - 37 6 - - 43
263. Nikita Matrossov Maardu Gümnaasium 255 - - 104 - - - 43 43
264. Hendrik Hermandi Kolga Kool 113 210 - - 42 - - - 42
265. Karl Uukkivi Tallinna Kesklinna Põhikool - 104 - - - 42 - - 42
266. Kädi Ülle Kolga Kool 114 - - - 41 - - - 41
267. Egert Penu Aruküla Põhikool 281 - 108 - - - 41 - 41
268. Augustus Kasak Jakob Westholmi Gümnaasium - - 107 - - - 41 - 41
269. Miia Johanna Keerdi Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 105 - - - 41 41
270. Robert Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 109 - - - 40 - 40
271. Sten Paukku Märjamaa Gümnaasium - 107 - - - 39 - - 39
272. Kaidur Kesa Palupera Põhikool 120 - - - 37 - - - 37
273. Oliver Žukovitš Põltsamaa Ühisgümnaasium - 109 - - - 37 - - 37
274. Iti Ulmand Kuuste Kool 165 166 153 108 4 - - 32 36
275. Mariana Rudometov Kuuste Kool 154 161 179 117 11 - - 25 36
276. Artemi Kukuškin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 110 - - - 36 - - 36
277. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 189 135 171 120 - 12 - 23 35
278. Maria Rüster Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 113 - - - 35 - 35
279. Kevin Koppel Palupera Põhikool 144 129 - - 17 17 - - 34
280. Marten Midri Saue Gümnaasium - - 115 - - - 34 - 34
281. Ann-Kristin Reinmann Saue Gümnaasium - - 116 - - - 33 - 33
282. Tauri Tihane Kuuste Kool 133 147 162 149 25 5 - - 30
283. Erik Pruul Emmaste Põhikool 241 - 234 110 - - - 29 29
284. Raul Oll Aruküla Põhikool 129 - - - 29 - - - 29
285. Sten Erik Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 263 194 160 111 - - - 28 28
286. Sander Žitnikov Maardu Gümnaasium - 225 - 114 - - - 28 28
287. Liset Isbel Karu Saaremaa Ühisgümnaasium 324 - - 112 - - - 28 28
288. Karl Johanson Emmaste Põhikool 130 - - - 28 - - - 28
289. Jan Markus Sarap Saue Gümnaasium - - 131 131 - - 15 12 27
290. Mihkel Linnus Põlva Kool - 115 - - - 27 - - 27
291. Paula Puksov Pühajärve Põhikool 202 - - 115 - - - 26 26
292. Agor Nõmmik Imavere Põhikool 132 - - - 26 - - - 26
293. Helena Kolbin Põltsamaa Ühisgümnaasium - 117 - - - 26 - - 26
294. Kadi Goos Võru Kreutzwaldi Kool - - - 116 - - - 26 26
295. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool 240 185 169 118 - - - 25 25
296. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool 139 263 142 - 20 - 5 - 25
297. Kasper Suur Ülenurme Gümnaasium - 118 - - - 25 - - 25
298. Helena Lulla Saaremaa Ühisgümnaasium - 119 - - - 25 - - 25
299. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 134 - - - 24 - - - 24
300. Konstantin Slepuhhin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 120 - - - 24 - - 24
301. Kaspar Maanus Maamets Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 121 - - - 24 - - 24
302. Samuel Sülla Emmaste Põhikool 135 - 175 170 23 - - - 23
303. Villem Jehe Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 258 134 139 168 - 13 9 - 22
304. Silver Kütt Kehra Gümnaasium 228 192 228 121 - - - 22 22
305. Kevin Näälik Kuressaare Gümnaasium - - 125 - - - 22 - 22
306. Carl-Marten Leis Ülenurme Gümnaasium 155 188 217 132 10 - - 11 21
307. Robin Henri Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium 137 237 210 173 21 - - - 21
308. Valeria  Tolkaciova Tallinna 53. Keskkool - 123 - - - 21 - - 21
309. Tanel Otto Tallinna 32. Keskkool - 124 - - - 20 - - 20
310. Kaupo Kuul Tallinna Kivimäe Põhikool - 125 - - - 20 - - 20
311. Daniel Dulub Tartu Kesklinna Kool - 126 - - - 19 - - 19
312. Georg Maslov Kolga Kool 142 - - - 18 - - - 18
313. Grevo Luup Paikuse Põhikool - 131 - - - 16 - - 16
314. Rihard Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 161 142 - - 6 9 - - 15
315. Hermo Vospert Saue Gümnaasium - - 199 129 - - - 13 13
316. Ralf Milbach Tallinna Lilleküla Gümnaasium 149 256 - - 13 - - - 13
317. Kaspar Alex Velling Aruküla Põhikool 150 - - - 12 - - - 12
318. Kristofer Rohi Kuressaare Gümnaasium 151 - - - 12 - - - 12
319. Hendrik Valling Viljandi Jakobsoni Kool 152 - - - 12 - - - 12
320. Eke Ruut Koolmeister Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 130 - - - 12 12
321. Martti Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool 153 - - - 12 - - - 12
322. Lennart Lumi Tallinna Nõmme Põhikool - - 134 - - - 12 - 12
323. Marten Leok Aruküla Põhikool 218 199 135 - - - 11 - 11
324. Henri Rebane Saue Gümnaasium - - 157 134 - - - 11 11
325. Romet Sepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 233 - 136 - - - 11 - 11
326. Carlos Püüding Saaremaa Ühisgümnaasium - 232 209 136 - - - 10 10
327. Mirtel Niin Saue Gümnaasium - - 218 135 - - - 10 10
328. Vladimir Mihhailov Pühajärve Põhikool 167 146 - - 3 6 - - 9
329. Mari-Liis Jukk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 140 - - - 9 - - 9
330. Kristin Lääts Viljandi Jakobsoni Kool 156 - - - 9 - - - 9
331. Sander Rjabinov Palupera Põhikool 157 - - - 9 - - - 9
332. Karoliine Alamaa Saue Gümnaasium - - - 138 - - - 9 9
333. Birgit Moks Kolga Kool - - 140 - - - 8 - 8
334. Anna Morozova Maardu Gümnaasium - - - 139 - - - 8 8
335. Karl Robin Rillo Tallinna Kesklinna Põhikool 244 184 174 140 - - - 7 7
336. Sander Urbla Nõo Põhikool 199 144 180 - - 7 - - 7
337. Anna Puulinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 159 - - - 7 - - - 7
338. Eerika-Nadežda Komelkova Maardu Gümnaasium - - - 141 - - - 7 7
339. Veronika Kornijenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 162 - - - 6 - - - 6
340. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool - - 141 - - - 6 - 6
341. Timofei Kondratjev Maardu Gümnaasium 163 238 - - 6 - - - 6
342. August Joosep Kristov Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 142 - - - 6 6
343. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 206 189 165 143 - - - 5 5
344. Kevin Kütson Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 240 143 156 - - 5 - 5
345. Markus Klais Jüri Gümnaasium - 148 - - - 5 - - 5
346. Kaspar Kruus Ülenurme Gümnaasium 287 149 - - - 4 - - 4
347. Mehis Paar Emmaste Põhikool 306 - 227 144 - - - 4 4
348. Alesja Kuznetsova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 166 - - - 4 - - - 4
349. Remmel Andero Audru kool - 150 - - - 4 - - 4
350. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium 182 167 166 145 - - - 3 3
351. Sebastian Saksniit Tartu Kesklinna Kool - 153 - - - 3 - - 3
352. Anett-Merili Moring Saaremaa Ühisgümnaasium 207 209 167 146 - - - 2 2
353. Rasmus Hänilane Tallinna Lilleküla Gümnaasium 238 155 170 157 - 2 - - 2
354. Joosep Martin Karu Saue Gümnaasium - - 146 - - - 2 - 2
355. Mattias Niglas Aruküla Põhikool 168 - - - 2 - - - 2
356. Erik Taaniel Kivisalu Tartu Kristlik Põhikool - 156 - - - 2 - - 2
357. Henry Aru Emmaste Põhikool 310 250 188 148 - - - 1 1
358. Sander Merisalu Parksepa Keskkool - 157 - - - 1 - - 1
359. Hannes Markus Unt Tallinna 32. Keskkool 195 171 183 151 - - - - 0
360. Teele Janno Tallinna 32. Keskkool 175 - 150 - - - - - 0
361. Liis Jürgenson Pühajärve Põhikool 198 178 176 - - - - - 0
362. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 170 176 - - - - - - 0
363. Jaan Laskar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 230 234 178 159 - - - - 0
364. Kaspar Leen Tallinna Lilleküla Gümnaasium 245 251 189 158 - - - - 0
365. Dmitri Rõžkov Pühajärve Põhikool 224 196 204 175 - - - - 0
366. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 196 - 163 - - - - - 0
367. Jakob Lillenberg Kolga Kool 194 186 - - - - - - 0
368. Henri Sturm Pühajärve Põhikool 201 215 - 171 - - - - 0
369. Paul Roosmann Tallinna Lilleküla Gümnaasium 251 216 191 - - - - - 0
370. Mikk Viidul Tallinna Lilleküla Gümnaasium 320 266 221 155 - - - - 0
371. Tristan Kenneth Gruuse Tallinna Lilleküla Gümnaasium 254 217 236 - - - - - 0
372. Katarina Kõiveer Vormsi Lasteaed-Põhikool 256 - 158 - - - - - 0
373. Simmo Hendrik Sisask Põlva Kool 208 197 - - - - - - 0
374. Pille-Riin Plakk Kolga Kool - - 151 - - - - - 0
375. Siim Tiitson Kuressaare Gümnaasium - - 152 - - - - - 0
376. Mari-Liis Järv Vormsi Lasteaed-Põhikool 215 - 181 - - - - - 0
377. Grethel Grünthal Kolga Kool - - 155 - - - - - 0
378. Teele Püüa Kahtla Lasteaed-Põhikool 172 - - - - - - - 0
379. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 173 - - - - - - - 0
380. Johanna Kaarna Pühajärve Põhikool 174 - - - - - - - 0
381. Emma Eiche Tallinna Lilleküla Gümnaasium 302 - 214 154 - - - - 0
382. Anastassia Pikkov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 177 - - - - - - - 0
383. Lauren Hailey Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 178 - - - - - - - 0
384. Erik Martin Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium 307 258 206 161 - - - - 0
385. Rebeka Plaan Palupera Põhikool 295 190 - - - - - - 0
386. Martin Ots Tallinna 32. Keskkool 232 213 - - - - - - 0
387. Riinu Vaht Pühajärve Põhikool 181 - - - - - - - 0
388. Robin Martti Lääts Põltsamaa Ühisgümnaasium - 170 - - - - - - 0
389. Patrik Raudsepp Aruküla Põhikool - 172 - - - - - - 0
390. Andreas Siemer Aruküla Põhikool - - 159 - - - - - 0
391. Siim Strandson Tallinna Saksa Gümnaasium 261 - 237 174 - - - - 0
392. Kevin Randmäe Põltsamaa Ühisgümnaasium - 177 - - - - - - 0
393. Tuule Kalamees Saaremaa Ühisgümnaasium 260 233 238 - - - - - 0
394. Aleksander Seeder Kolga Kool 188 - - - - - - - 0
395. Daniel Nemvalts Tartu Kesklinna Kool - 179 - - - - - - 0
396. Jan Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 193 - - - - - - - 0
397. Gertlin Kanarbik Vormsi Lasteaed-Põhikool - - 164 - - - - - 0
398. Laura-Liis Rüngas Tallinna 32. Keskkool 286 242 - 182 - - - - 0
399. Alica Kozlova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 197 - - - - - - - 0
400. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 298 - 225 177 - - - - 0
401. Kaisa Soosaar Tallinna 32. Keskkool 282 262 - 169 - - - - 0
402. Tomi Siilbek Pühajärve Põhikool 231 230 - - - - - - 0
403. Mattias Mets Emmaste Põhikool 285 246 233 - - - - - 0
404. Ilja Naumenko Viljandi Jakobsoni Kool 203 - - - - - - - 0
405. Ainar Talts Kolga Kool 204 - - - - - - - 0
406. Hannes Heinaste Tallinna Lilleküla Gümnaasium 237 - 232 - - - - - 0
407. Kristo Kesküla Emmaste Põhikool 318 - 194 - - - - - 0
408. Kregor Arro Pühajärve Põhikool 205 - - - - - - - 0
409. Silver Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 296 214 - - - - - - 0
410. Anti Arjukese Luunja Keskkool 331 - 193 - - - - - 0
411. Rasmus Salumäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 253 - 222 - - - - - 0
412. Mia-Ly Läänesaar Tallinna 32. Keskkool - - 168 - - - - - 0
413. Kristofer Viikmäe Saue Gümnaasium - - 172 - - - - - 0
414. Jürgen Orav Tartu Kivilinna Kool - - 173 - - - - - 0
415. Andrus Anti Rimmeld Kolga Kool 210 - - - - - - - 0
416. Laura Liisa Bach Aruküla Põhikool 211 - - - - - - - 0
417. Daniel Velga Võru Kreutzwaldi Kool - - - 153 - - - - 0
418. Liine Prank Jakob Westholmi Gümnaasium 270 - 202 - - - - - 0
419. Robin Rattur Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 200 - - - - - - 0
420. Siim Martin Ladva Luunja Keskkool - - 177 - - - - - 0
421. Indrek Männik Luunja Keskkool - - 184 - - - - - 0
422. Verner Ellermäe Emmaste Põhikool 278 - 226 - - - - - 0
423. Ralf Paat Kõrveküla Põhikool 289 229 - - - - - - 0
424. Aleks Kalle Tallinna Kesklinna Põhikool - - 187 - - - - - 0
425. Sofia-Selestina Märs Maardu Gümnaasium 288 - - 183 - - - - 0
426. Aleksander Aulik Kuressaare Gümnaasium 219 - - - - - - - 0
427. Moonika Schasmin Imavere Põhikool 220 - - - - - - - 0
428. Marko Moorits Imavere Põhikool 221 - - - - - - - 0
429. Ingermai Rohtsalu Imavere Põhikool 222 - - - - - - - 0
430. Alver Ellemäe Luunja Keskkool - - 190 - - - - - 0
431. Liis Otsatalo Ülenurme Gümnaasium 223 - - - - - - - 0
432. Hardi Koidu Tallinna Lilleküla Gümnaasium 300 226 - - - - - - 0
433. Nikita Stanitski Luunja Keskkool - - 195 - - - - - 0
434. Kädi-Liis Bäärt Imavere Põhikool 225 - - - - - - - 0
435. Erik Väljaäär Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 207 - - - - - - 0
436. Kert Gebruk Kolga Kool 226 - - - - - - - 0
437. Timur Bivrov Maardu Gümnaasium 321 219 - - - - - - 0
438. Meribel Mihkelsoo Imavere Põhikool 229 - - - - - - - 0
439. Johann Mattias Üprus Tallinna Lilleküla Gümnaasium 309 - - 180 - - - - 0
440. Gerli Kala Imavere Põhikool 234 - - - - - - - 0
441. David Vassiljev Maardu Gümnaasium 304 - - 188 - - - - 0
442. Krete Pipenberg Tallinna Lilleküla Gümnaasium 301 - 230 - - - - - 0
443. Veronica Ellermäe Emmaste Põhikool 297 - 235 - - - - - 0
444. Roland Lausma Tallinna Lilleküla Gümnaasium 305 241 - - - - - - 0
445. Elif Eliise Hirlak Aruküla Põhikool 236 - - - - - - - 0
446. Fred Laansalu Tallinna Lilleküla Gümnaasium 313 - 231 - - - - - 0
447. Laura Morozova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 239 - - - - - - - 0
448. Edgar Aksjontsik Maardu Gümnaasium 312 249 - - - - - - 0
449. Helina Bakajev Pühajärve Põhikool 242 - - - - - - - 0
450. Marita Shornikova Nõo Põhikool 243 - - - - - - - 0
451. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 308 255 - - - - - - 0
452. Maritn Pikk Tallinna Lilleküla Gümnaasium 246 - - - - - - - 0
453. Siim Eensalu Tallinna 32. Keskkool 328 247 - - - - - - 0
454. Dalia Ait Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 248 - - - - - - - 0
455. Rocco Ringenberg Tallinna Lilleküla Gümnaasium 249 - - - - - - - 0
456. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium 250 - - - - - - - 0
457. Marten Punnar Luunja Keskkool 330 261 - - - - - - 0
458. Aleksandr Jerjomin Maardu Gümnaasium 323 270 - - - - - - 0
459. Andre Aasmäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 252 - - - - - - - 0
460. Markus Maximus Puusepp Luunja Keskkool 332 264 - - - - - - 0
461. Karl-Markus Vool Põlva Kool - 218 - - - - - - 0
462. Timofei Kartašov Tallinna 53. Keskkool - 220 - - - - - - 0
463. Oliver Art Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 163 - - - - 0
464. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool 257 - - - - - - - 0
465. Nora-Loreen Ossip Võru Kreutzwaldi Kool - - - 164 - - - - 0
466. Kreete Põdra Lõpe Kool - - - 165 - - - - 0
467. Jaan Heinri Niller Jakob Westholmi Gümnaasium - - 196 - - - - - 0
468. Andreas Vanatalo Võru Kreutzwaldi Kool - - - 166 - - - - 0
469. Hans Juhan Olumets Tallinna 32. Keskkool - - 197 - - - - - 0
470. Fjodor Kupinski Maardu Gümnaasium 262 - - - - - - - 0
471. Sandra Kalvi Saue Gümnaasium - - 200 - - - - - 0
472. Robin-Kristofer Kürsa Saue Gümnaasium - - 201 - - - - - 0
473. Karl-Erik Kohava Ülenurme Gümnaasium 264 - - - - - - - 0
474. Mairo Lindmann Saue Gümnaasium - - 203 - - - - - 0
475. Kerstin Semjonov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 172 - - - - 0
476. Ivan Tšetšjotkin Narva Keeltelütseum 265 - - - - - - - 0
477. Kaur Pertel Jakob Westholmi Gümnaasium - - 205 - - - - - 0
478. Karel Kikas Palupera Põhikool 266 - - - - - - - 0
479. Rainer Roasto Saue Gümnaasium - - 207 - - - - - 0
480. Arko Kasemets Luunja Keskkool - - 208 - - - - - 0
481. Sander Meeliste Võru Kreutzwaldi Kool - - - 178 - - - - 0
482. Roland Jõgi Aruküla Põhikool 267 - - - - - - - 0
483. Jaqueline Lepasaar Saue Gümnaasium - - 211 - - - - - 0
484. Jessica Christella Kulli Saue Gümnaasium - - 212 - - - - - 0
485. Diana Ivanova Maardu Gümnaasium - - - 179 - - - - 0
486. Laura Talumaa Saue Gümnaasium - - 213 - - - - - 0
487. Eva Tugatova Maardu Gümnaasium - - - 181 - - - - 0
488. Jasper Kormik Saue Gümnaasium - - 215 - - - - - 0
489. Oliver Ilu Tallinna Kivimäe Põhikool - - 216 - - - - - 0
490. Sander Olberg Tallinna Saksa Gümnaasium - - - 184 - - - - 0
491. Märten Sokk Saue Gümnaasium - - 219 - - - - - 0
492. Anna Fokina Maardu Gümnaasium - - - 185 - - - - 0
493. Artur Mihk Peterson Emmaste Põhikool - 235 - - - - - - 0
494. Markus Karus Saue Gümnaasium 271 - - - - - - - 0
495. Caroli Kink Aruküla Põhikool 272 - - - - - - - 0
496. Aleksei Mihhailov Narva Keeltelütseum 273 - - - - - - - 0
497. Enriko Jants Palupera Põhikool 274 - - - - - - - 0
498. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 276 - - - - - - - 0
499. Kris Jordan Sepp Saue Gümnaasium 275 - - - - - - - 0
500. William Kink Kuuste Kool 277 - - - - - - - 0
501. Aureelia Kasar Imavere Põhikool 280 - - - - - - - 0
502. Andres Kull Palupera Põhikool - 239 - - - - - - 0
503. Artur Pastik Viljandi Jakobsoni Kool 283 - - - - - - - 0
504. Juss Jaakson Emmaste Põhikool - - 229 - - - - - 0
505. Nikolai Grinin Maardu Gümnaasium 284 - - - - - - - 0
506. Ramon Mägi Kuressaare Gümnaasium - 245 - - - - - - 0
507. Mattias Petter Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 248 - - - - - - 0
508. Martin-Paul Moorits Imavere Põhikool 294 - - - - - - - 0
509. Vanessa Vaikla Jüri Gümnaasium - 253 - - - - - - 0
510. Henri Jürgens Kuressaare Gümnaasium - 254 - - - - - - 0
511. Rando Kaljuste Ülenurme Gümnaasium 299 - - - - - - - 0
512. Sten Lindström Tallinna Reaalkool - 257 - - - - - - 0
513. Heleri Alliksoo Emmaste Põhikool 303 - - - - - - - 0
514. Jüri Taimre Tartu Kesklinna Kool - 259 - - - - - - 0
515. Lily Glaser Tallinna 32. Keskkool - 260 - - - - - - 0
516. Richard Ossipov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 265 - - - - - - 0
517. Diana Horolski Maardu Gümnaasium 311 - - - - - - - 0
518. Markus Villem Ülenurme Gümnaasium - 267 - - - - - - 0
519. Egert Trei Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 269 - - - - - - 0
520. Francesco Cicetti Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 271 - - - - - - 0
521. Henri Nõulik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 314 - - - - - - - 0
522. Jevgeni Volk Maardu Gümnaasium 315 - - - - - - - 0
523. Oleg Kuharev Maardu Gümnaasium 316 - - - - - - - 0
524. Karl Ühtid Tallinna Lilleküla Gümnaasium 317 - - - - - - - 0
525. Artjom Voronin Maardu Gümnaasium 319 - - - - - - - 0
526. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 322 - - - - - - - 0
527. Andero Alt Tallinna Lilleküla Gümnaasium 325 - - - - - - - 0
528. Valeria Jeliferevskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 326 - - - - - - - 0
529. Milan Petrovski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 327 - - - - - - - 0
530. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool 329 - - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 4198 25
2. Tallinna Reaalkool 4005 23
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool 2802 19
4. Surju Põhikool 2267 4
5. Tallinna 32. Keskkool 2037 24
6. Tallinna Pääsküla Kool 1982 12
7. Tallinna Kesklinna Põhikool 1811 9
8. Nõo Põhikool 1703 10
9. Saaremaa Ühisgümnaasium 1575 16
10. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1383 21
11. Pärnu Mai kool 1327 2
12. Viljandi Jakobsoni Kool 1299 23
13. Jüri Gümnaasium 1259 13
14. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 1230 19
15. Kuuste Kool 930 8
16. Saue Gümnaasium 874 26
17. Kehra Gümnaasium 869 3
18. Gustav Adolfi Gümnaasium 853 2
19. Aruküla Põhikool 835 21
20. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 807 35
21. Pühajärve Põhikool 684 16
22. Rapla Vesiroosi Kool 673 4
23. Vormsi Lasteaed-Põhikool 670 7
24. Ülenurme Gümnaasium 604 11
25. Võru Kreutzwaldi Kool 577 10
26. Kolga Kool 548 18
27. Põltsamaa Ühisgümnaasium 538 9
28. Tallinna Arte Gümnaasium 506 1
29. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 506 2
30. Palupera Põhikool 500 11
31. Tartu Erakool 445 2
32. Paikuse Põhikool 379 3
33. Tartu Kivilinna Kool 371 5
34. Tallinna 53. Keskkool 363 5
35. Emmaste Põhikool 358 13
36. Tallinna Nõmme Põhikool 337 3
37. Tartu Kesklinna Kool 332 6
38. Järveküla kool 323 2
39. Tallinna Ühisgümnaasium 256 1
40. Põlva Kool 237 6
41. Pärnu Vanalinna Põhikool 217 2
42. Jakob Westholmi Gümnaasium 209 6
43. Kuressaare Gümnaasium 201 10
44. Tallinna Kivimäe Põhikool 165 3
45. Tallinna Saksa Gümnaasium 158 5
46. Tabasalu Ühisgümnaasium 148 2
47. Maardu Gümnaasium 145 20
48. Tartu Variku Kool 112 1
49. Narva Keeltelütseum 103 3
50. Tallinna Tehnikagümnaasium 88 1
51. Rakvere Waldorfkool 74 1
52. Lõpe Kool 57 2
53. Luunja Keskkool 47 10
54. Märjamaa Gümnaasium 39 1
55. Imavere Põhikool 26 9
56. Audru kool 4 1
57. Tartu Kristlik Põhikool 2 1
58. Parksepa Keskkool 1 1
59. Kõrveküla Põhikool 0 1