Mind sports olympiad tournaments 2012/2013

Time Game Description Winner Duration Number of players Results
1. 2012-11-06T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) KP- 2h 27min 120 Open
2. 2012-11-05T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool ekendus 2h 41min 64 Open
3. 2012-11-08T14:01:00+02:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) asd567 1h 40min 82 Open
4. 2012-11-05T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool carmenh 2h 18min 40 Open
5. 2012-11-06T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) mark2002 2h 13min 67 Open
6. 2012-11-06T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10 - 12. klass) Enith 2h 09min 28 Open
7. 2012-11-05T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium paars 2h 34min 25 Open
8. 2012-11-07T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) gellyk 1h 42min 27 Open
9. 2012-11-08T14:02:00+02:00 Sudoku (Medium) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) pyrofire 1h 40min 22 Open
10. 2012-11-07T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) matu97 1h 47min 76 Open
11. 2012-11-07T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) shadow009 1h 26min 49 Open
12. 2012-11-08T14:00:00+02:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) sandrav 1h 40min 28 Open
13. 2012-11-08T14:00:00+02:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) lisselm 1h 40min 28 Open
14. 2012-11-08T14:00:00+02:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) rasmus279 1h 40min 28 Open
15. 2013-01-15T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) mark2002 2h 12min 77 Open
16. 2013-01-15T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) KP- 2h 28min 130 Open
17. 2013-01-15T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) BassCulture 2h 10min 22 Open
18. 2013-01-14T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) lisselm 2h 28min 44 Open
19. 2013-01-14T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) ekendus 2h 35min 65 Open
20. 2013-01-14T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi ii etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) drakonford 2h 30min 24 Open
21. 2013-01-16T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) shadow009 1h 32min 51 Open
22. 2013-01-16T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) kuakua 2h 04min 74 Open
23. 2013-01-16T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) gellyk 1h 52min 26 Open
24. 2013-01-17T14:00:00+02:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) mark2002 1h 40min 34 Open
25. 2013-01-17T14:00:00+02:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) asd567 1h 40min 73 Open
26. 2013-01-17T14:00:00+02:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) pyrofire 1h 40min 19 Open
27. 2013-03-04T14:01:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp- põhikool (5.-9. klass). ekendus 2h 38min 63 Open
28. 2013-03-04T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp. Algkool (1. - 4. klass) mark2002 2h 28min 37 Open
29. 2013-03-04T14:02:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp - Gümnaasium (10.-12. klass). Kellapeksija 2h 28min 17 Open
30. 2013-03-05T14:02:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10.-12. klass) BassCulture 2h 02min 17 Open
31. 2013-03-05T14:01:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9.klass) liisu8 2h 15min 95 Open
32. 2013-03-06T14:01:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - Põhikool (5. - 9. klass) matu97 1h 59min 65 Open
33. 2013-03-07T14:00:00+02:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - Algkool (1. - 4. klass) mark2002 1h 40min 25 Open
34. 2013-03-05T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4.klass) mark2002 2h 21min 74 Open
35. 2013-03-06T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümp iaadi III etapp - algkool (1. - 4.klass) arsenich 1h 36min 47 Open
36. 2013-03-06T14:02:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10.-12. klass) siimlolz 1h 40min 21 Open
37. 2013-03-07T14:01:00+02:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - Põhikool (5. - 9. klass) Elenora12 1h 40min 56 Open
38. 2013-03-07T14:02:00+02:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümp iaadi III etapp - gümnaasium (10.-12 . klass) pyrofire 1h 20min 19 Open
39. 2013-05-06T14:00:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass). carmenh 2h 25min 39 Open
40. 2013-05-07T14:00:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi Olümpiaadi IV etapp. Algkool (1. - 4. klass). mark2002 2h 12min 83 Open
41. 2013-05-07T14:01:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi Olümpiaadi IV etapp. Põhikool (5. - 9. klass). ivar1999 2h 23min 95 Open
42. 2013-05-06T14:01:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool(5. - 9. klass). ekendus 2h 39min 56 Open
43. 2013-05-06T14:02:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass). Kellapeksija 2h 04min 13 Open
44. 2013-05-07T14:02:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass). BassCulture 2h 02min 13 Open
45. 2013-05-08T14:00:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool(1. - 4. klass). shadow009 1h 32min 50 Open
46. 2013-05-08T14:01:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass). kuakua 2h 05min 55 Open
47. 2013-05-08T14:02:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass). Arta 1h 43min 17 Open
48. 2013-05-09T14:00:00+03:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass). carmenh 1h 40min 23 Open
49. 2013-05-09T14:01:00+03:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass). Kmerilin 1h 40min 36 Open
50. 2013-05-09T14:02:00+03:00 Sudoku (Easy) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass). pyrofire 1h 34min 12 Open