Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-03-22T13:30:00+02:00 | 2h 32min | - | 182 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 201 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-03-09T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 161 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-01-19T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 192 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2020-11-24T13:30:00+02:00 | 2h 31min | - | 237 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2020-03-17T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 148 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | hansrobert | 2020-02-11T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 187 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | hansrobert | 2020-01-14T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 231 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-11-26T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 271 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-03-12T13:00:00+02:00 | 2h 28min | - | 199 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-02-12T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 199 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-01-15T13:00:00+02:00 | 2h 25min | - | 217 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-11-27T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 224 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-02-13T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 164 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-01-16T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 182 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | rong | 2017-12-08T18:30:00+02:00 | 25min | - | 6 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | Rose | 2017-11-30T18:30:00+02:00 | 36min | - | 5 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | kaseleht | 2017-11-26T18:30:00+02:00 | 48min | - | 9 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Markus09 | 2017-11-21T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 186 | Open |