Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-11-26T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 271 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-11-27T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2020-11-24T13:30:00+02:00 | 2h 31min | - | 237 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | hansrobert | 2020-01-14T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 231 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 18min | - | 223 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 201 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2019-03-12T13:30:00+02:00 | 2h 30min | - | 199 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2017-01-17T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 197 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-01-19T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 192 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-02-15T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 190 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | hansrobert | 2020-02-11T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 187 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Markus09 | 2017-11-21T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 186 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-03-22T13:30:00+02:00 | 2h 32min | - | 182 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-01-16T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 182 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2016-11-29T13:00:00+02:00 | 2h 24min | - | 180 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2017-04-04T13:00:00+03:00 | 2h 23min | - | 174 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-03-20T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 174 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2017-02-14T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 169 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-02-13T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 164 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-03-09T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 161 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2020-03-17T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 148 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kevinj8 | 2021-04-06T13:30:00+03:00 | 2h 20min | - | 123 | Open |
Russian draughts | Rääma Nutiajud kabeturniir |
nutimart | Ants-5020 | 2021-04-14T18:05:00+03:00 | 47min | - | 22 | Open |
Russian draughts | Rääma Nutiajud kabeturniir 27.01.2021 |
nutimart | Ants-5020 | 2021-01-27T18:05:00+02:00 | 40min | - | 19 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-05-26T19:15:00+03:00 | 1h 34min | - | 19 | Open |
Russian draughts | Rääma Nutiajud kabeturniir (vanem vanuserühm) |
nutimart | Ants-5020 | 2020-11-11T18:05:00+02:00 | 53min | - | 15 | Open |
Russian draughts | 7-12 | nutimart | Ants-5020 | 2021-11-11T18:12:00+02:00 | 37min | - | 13 | Open |
Russian draughts | AlQaholic | AlQaholic | 2018-02-05T18:53:00+02:00 | 13min | - | 8 | Open | |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | hwig | 2024-04-16T18:30:00+03:00 | 28min | - | 7 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | 123456 | 2017-01-31T18:30:00+02:00 | 23min | - | 6 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | laki007 | 2024-04-20T18:30:00+03:00 | 28min | - | 5 | Open |