Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Margareth | 2019-01-14T14:00:00+02:00 | 2h 38min | - | 44 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Margareth | 2018-11-26T14:00:00+02:00 | 2h 40min | - | 45 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Tiigrike | 2018-03-19T14:00:00+02:00 | 2h 27min | - | 26 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Margareth | 2018-01-15T14:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 21 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Tiigrike | 2017-11-20T14:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 34 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Grete55 | 2017-04-03T13:30:00+03:00 | 2h 44min | - | 113 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | greeta | 2017-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 42min | - | 136 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Margareth | 2017-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 149 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | zissass | 2016-11-28T13:30:00+02:00 | 2h 44min | - | 134 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | greeta | 2016-04-04T13:30:00+03:00 | 2h 46min | - | 120 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | qwerty123 | 2016-04-04T13:30:00+03:00 | 2h 46min | - | 120 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | greeta | 2016-02-29T13:30:00+02:00 | 2h 53min | - | 137 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | greeta | 2016-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 148 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | greeta | 2015-11-16T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 137 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | Tiigrike | 2015-04-06T13:30:00+03:00 | 2h 42min | - | 106 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | ivpla | 2015-02-16T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 104 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | greeta | 2015-01-12T13:30:00+02:00 | 2h 42min | - | 116 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | IGN | 2014-11-24T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 144 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | Tiigrike | 2014-03-31T13:30:00+03:00 | 2h 34min | - | 60 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | Tiigrike | 2014-02-17T13:30:00+02:00 | 2h 42min | - | 64 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | KP- | 2014-01-20T13:30:00+02:00 | 2h 36min | - | 85 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | JCmaster | 2013-12-09T13:30:00+02:00 | 2h 40min | - | 80 | Open |
Chess | Maleturniir(mõttesp ordi olümpiaad jätkub detsembris) |
Meikop | ahhoi | 2013-11-11T14:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 29 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool(5. - 9. klass). |
Meikop | ekendus | 2013-05-06T14:01:00+03:00 | 2h 39min | - | 56 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp- põhikool (5.-9. klass). |
Meikop | ekendus | 2013-03-04T14:01:00+02:00 | 2h 38min | - | 63 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | ekendus | 2013-01-14T14:00:00+02:00 | 2h 35min | - | 65 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool |
Meikop | ekendus | 2012-11-05T14:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 64 | Open |
Chess | Eesti koolide online maleturniiri finaal |
Meikop | Hydra | 2011-11-17T14:00:00+02:00 | 3h 9min | - | 68 | Open |
Chess | Eesti koolide online maleturniiri 2. poolfinaal |
Meikop | malemaja1 | 2011-11-14T14:00:00+02:00 | 2h 36min | - | 39 | Open |
Chess | ###19:00### SEITSMENE MALETURNIIR ###19:00### |
Ohmu | Runlevel6 | 2011-02-08T19:00:00+02:00 | 1h 4min | - | 9 | Open |
Chess | vaino221 | hagar | 2010-12-06T12:26:00+02:00 | 33min | - | 6 | Open |