Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 282 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LaurJakob | 2024-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 241 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elisavald | 2021-01-19T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 232 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 210 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 208 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2021-03-09T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 207 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 201 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-02-15T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 190 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-03-22T13:30:00+02:00 | 2h 32min | - | 182 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 177 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 24min | - | 176 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2021-04-06T13:00:00+03:00 | 2h 26min | - | 141 | Open |
Russian draughts | Kabe segasari 2020 | Vint.ee | Ruut | 2020-04-05T20:00:00+03:00 | 1h 4min | - | 53 | Open |
Russian draughts | Kabe segasari 2020 | Vint.ee | nuja | 2020-04-12T20:00:00+03:00 | 1h 5min | - | 45 | Open |
Russian draughts | Kabe segasari 2020 | Vint.ee | Ruut | 2020-04-19T20:00:00+03:00 | 1h 3min | - | 36 | Open |
Russian draughts | Kabe segasari 2020 | Vint.ee | nuja | 2020-05-03T20:00:00+03:00 | 1h 3min | - | 32 | Open |
Russian draughts | Kabe segasari 2020 | Vint.ee | Susi | 2020-05-10T20:00:00+03:00 | 1h 3min | - | 30 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi. Tabasalu ja sõbrad, treeningturniir |
Urva | HendikJaska | 2021-01-06T19:00:00+02:00 | 1h 18min | - | 29 | Open |
Russian draughts | Kabe segasari 2024 | Vint.ee | Herr | 2024-01-07T20:00:00+02:00 | 1h 0min | - | 29 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi ja Tabasalu laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-01-27T19:00:00+02:00 | 1h 13min | - | 27 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi ja Tabasalu laste treeningturniir |
Urva | Tim7 | 2021-01-20T19:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 26 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi ja Tabasalu laste treeningturniir vene kabes |
Urva | LaurJakob | 2021-01-13T19:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 23 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | martin29 | 2021-03-10T19:15:00+02:00 | 1h 14min | - | 23 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste ja nende sõprade treeningturniir |
Urva | metsakass | 2020-12-16T19:00:00+02:00 | 2h 0min | - | 23 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-03-03T19:15:00+02:00 | 1h 16min | - | 23 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2020-12-09T19:00:00+02:00 | 1h 14min | - | 22 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi ja Tabasalu laste treeningturniir |
Urva | Greeta-Liisi | 2021-02-03T19:15:00+02:00 | 1h 20min | - | 21 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi treeningturniir (7) |
nuja | Noobgamer37 | 2020-04-21T16:00:00+03:00 | 1h 21min | - | 21 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Henrirk | 2021-03-17T19:15:00+02:00 | 1h 22min | - | 21 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Ants-5020 | 2021-04-07T19:15:00+03:00 | 1h 19min | - | 20 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-05-26T19:15:00+03:00 | 1h 34min | - | 19 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi treeningturniir (9) |
nuja | Henrirk | 2020-04-28T16:00:00+03:00 | 1h 15min | - | 19 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | hulkur | 2021-03-14T18:30:00+02:00 | 1h 8min | - | 19 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2022-01-19T19:00:00+02:00 | 1h 28min | - | 18 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-02-17T19:15:00+02:00 | 1h 10min | - | 18 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2022-02-09T19:00:00+02:00 | 1h 22min | - | 18 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-03-24T19:15:00+02:00 | 1h 14min | - | 18 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste btreeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2022-02-02T19:00:00+02:00 | 1h 24min | - | 18 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Ants-5020 | 2021-09-01T20:00:00+03:00 | 1h 26min | - | 18 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi treeningturniir (11) |
nuja | Tim7 | 2020-05-05T16:00:00+03:00 | 1h 24min | - | 18 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | 1948 | 2021-10-20T19:00:00+03:00 | 1h 25min | - | 16 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi treeningturniir 24 |
nuja | Greeta-Liisi | 2020-11-04T19:00:00+02:00 | 1h 6min | - | 16 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-07-21T20:00:00+03:00 | 1h 18min | - | 16 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2020-11-25T19:00:00+02:00 | 1h 4min | - | 15 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | tanel92 | 2021-02-19T18:30:00+02:00 | 1h 4min | - | 15 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | wild | 2020-05-18T18:30:00+03:00 | 1h 2min | - | 15 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | Noobgamer37 | 2021-04-09T18:30:00+03:00 | 1h 7min | - | 15 | Open |
Russian draughts | Nupuklubi treeningturniir (13) |
nuja | Henrirk | 2020-05-12T16:00:00+03:00 | 1h 19min | - | 14 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | Noobgamer37 | 2021-04-04T18:30:00+03:00 | 1h 2min | - | 14 | Open |