Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chess | 6. Tallinna MK turniiride sari „SÜGIS 2020“ IX etapp / Tallinna MK lahtised MV-d B-turniir |
HendrikOlde | Vladimir-D | 2020-12-19T11:00:00+02:00 | 4h 1min | - | 13 | Open |
Chess | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiri de sari KEVAD 2020 III etapp (kuni 14-aastased) |
HendrikOlde | AndreiMG | 2020-04-25T11:00:00+03:00 | 3h 58min | - | 27 | Open |
Chess | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 VI etapp 31.mai (U14) |
HendrikOlde | HansGK | 2020-05-31T11:00:00+03:00 | 3h 55min | - | 19 | Open |
Chess | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 VI etapp 30.mai (U14) |
HendrikOlde | HansGK | 2020-05-30T11:00:00+03:00 | 3h 54min | - | 11 | Open |
Chess | Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistlused males (kuni 14-aastased) |
HendrikOlde | rassu1 | 2020-11-21T11:00:00+02:00 | 3h 53min | - | 26 | Open |
Chess | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 V etapp (kuni 14-aastased) |
HendrikOlde | HansGK | 2020-05-10T11:00:00+03:00 | 3h 53min | - | 22 | Open |
Chess | EMSL JÕUD meistrivõistlused males (C-turniir) |
HendrikOlde | rassu1 | 2021-11-20T11:00:00+02:00 | 3h 44min | - | 33 | Open |
Chess | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 IV etapp (kuni 14-aastased) |
HendrikOlde | rassu1 | 2020-04-11T11:00:00+03:00 | 3h 42min | - | 31 | Open |
Chess | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ V etapp B-turniir |
HendrikOlde | HansGK | 2020-11-01T11:00:00+02:00 | 3h 36min | - | 11 | Open |
Chess | einar_v15 | MihkelTK | 2021-01-09T11:00:00+02:00 | 3h 33min | - | 41 | Open | |
Chess | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ VIII etapp B-turniir |
HendrikOlde | rassu1 | 2020-12-13T11:00:00+02:00 | 3h 25min | - | 18 | Open |
Chess | L. Olli mälestusturniir A-grupp 24.04.2021 |
einar_v15 | Kir-sun | 2021-04-24T11:00:00+03:00 | 3h 22min | - | 33 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 7 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-20T18:00:00+02:00 | 3h 13min | - | 87 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 12 |
RainerRaud | Madison | 2021-03-27T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 88 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 11 |
RainerRaud | AaronRajandu | 2021-03-20T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 91 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 16 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-08T18:00:00+03:00 | 3h 5min | - | 65 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 18 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-22T18:00:00+03:00 | 3h 3min | - | 76 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 II etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | AndreiMG | 2021-01-30T11:00:00+02:00 | 3h 3min | - | 28 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi sari SÜGIS 2021 VI etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | AaronRajandu | 2021-11-27T11:00:00+02:00 | 3h 3min | - | 25 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VII etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | KirillGorkov | 2021-04-10T11:00:00+03:00 | 3h 2min | - | 26 | Open |
Chess | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ B-turniir (14a) |
HendrikOlde | HansGK | 2020-09-20T11:00:00+03:00 | 3h 2min | - | 8 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 17 |
RainerRaud | SofiaBlokhin | 2021-05-15T18:00:00+03:00 | 3h 1min | - | 69 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 6 |
RainerRaud | rakett69 | 2021-02-13T18:00:00+02:00 | 3h 0min | - | 79 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 14 |
RainerRaud | Madison | 2021-04-17T18:00:00+03:00 | 3h 0min | - | 72 | Open |
Chess | 8. Tallinna MK sari KEVAD 2022 VI etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | öineraev | 2022-03-26T11:00:00+02:00 | 3h 0min | - | 20 | Open |
Chess | 7. Tallinna MK üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 B-turniir |
HendrikOlde | Nikita S | 2021-09-19T11:00:00+03:00 | 3h 0min | - | 22 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi sari SÜGIS 2021 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | MikhailChe | 2021-10-30T11:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 20 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 15 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-04-24T18:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 77 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 1 |
RainerRaud | tormikull | 2021-01-09T18:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 59 | Open |
Chess | 8. Tallinna Maleklubi sari KEVAD`2022 IV etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | jon01 | 2022-02-26T11:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 19 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 5 |
RainerRaud | tormikull | 2021-02-06T18:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 80 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 8 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-27T18:00:00+02:00 | 2h 57min | - | 84 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 10 |
RainerRaud | rakett69 | 2021-03-13T18:00:00+02:00 | 2h 57min | - | 93 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 2 |
RainerRaud | SofiaBlokhin | 2021-01-16T18:00:00+02:00 | 2h 55min | - | 76 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 9 |
RainerRaud | tormikull | 2021-03-06T18:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 95 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VIII etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | KirillGorkov | 2021-05-08T11:00:00+03:00 | 2h 54min | - | 18 | Open |
Chess | Laupäeva õhtul malega 3 |
RainerRaud | tormikull | 2021-01-23T18:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 75 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | megaboxgt | 2021-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 53min | - | 213 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | rassu1 | 2021-02-28T11:00:00+02:00 | 2h 52min | - | 32 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2024-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 51min | - | 192 | Open |
Chess | 8. Tallinna Maleklubi sari KEVAD`2022 I etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | O-Kuzmina | 2022-01-15T11:00:00+02:00 | 2h 50min | - | 38 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VI etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | Vladimir-D | 2021-03-28T11:00:00+03:00 | 2h 50min | - | 25 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 V etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | rassu1 | 2021-03-14T11:00:00+02:00 | 2h 49min | - | 27 | Open |
Chess | 8. Tallinna MK sarja SÜGIS 2022 IV etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | SofiaBlokhin | 2022-10-30T11:00:00+02:00 | 2h 49min | - | 11 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2024-03-18T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 202 | Open |
Chess | Tallinna koolinoorte MV-d males |
HendrikOlde | rakett69 | 2023-03-10T12:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 65 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-03-16T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 183 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2022-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 187 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-03-11T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 213 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2024-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 218 | Open |