Tuhande turniiride väljasuremine?

Loetud 112 kasutaja poolt

elke 2018-03-20T22:21:31+02:00
Viimasel ajal on harukordne, kui õhtu jooksul 2-3 turniirigi toimub ja neil on ka praktiliselt minimaalne osalejate arv. Mis on juhtunud, et alles paar kuud tagasi kõige populaarsemast turniirist, kus tihti mängiti varaste hommikutundideni välja või oli siis pidevalt üle 20 osaleja vähemalt, on saanud täielik outsaider? Millest see algas, kas oli põhjus mitte kõige paremini õnnestunud seeriaturniiris, või milleski muus? Mida te arvate, need, kes varem peaaegu igal turniiril osalesid ja seda mitte ainult kõrgajal siin eelmise aasta lõpus/ selle alguses. Vaid ka juba varem oli tonniturnade ärajäämine väga harv juhus.
kämby 2018-03-21T01:00:07+02:00
eks see oleneb paljudest asjadest...populaarsuse vähenemine keegi naljalt emam turniire ule 1 päevas ei tee...pead maksma ......ja mitte vipid vist ei saagi enam turniire tyeha ja kui saavad siis ilma reitinguteta,,,mis ei paku pinget,,ja tundub et vippe ka on vähem,,paljud ju tellisid veel odavama hinna eest ära ja neid jääb veel vähemaks arvan...mina isiklikult pleks maksnud vipi eest kaheksa euri see oli minu jaoks lagi oleks voinud iga kuu vip olla ...vist mainisin ka kuskil...9.5 euri on minu arust liiast...50 protsenti korraga hinda töusta ..ei tänan...mina loobusin uldse vip kasutajast,,,,
KOBA1 2018-03-21T07:59:03+02:00
Eks see seeriaturniir oli, mis selle ära rikkus.
muhvnTreener 2018-03-21T12:01:47+02:00
Tuli uus mäng ja samad tuhande mängijad kolisid ära. Lisaks tekkinud seriaal, ei olnud huvitav ja lisaks VIP hinna tõus. Ei saa ka alahinnata kevadväsimust. Lihtsalt ei viitsi enam õhtul 3-4 turniiri mängida. Ma usun, et mängijate hulk suureneb sügisepoole, kuid tuhande turniiride endist populaarsust ei saavutata. Vindi probleem on see, et lihtsalt Eesti mängijaid on liiga vähe. Ja jagunevad erinevate saalide vahel ära. Aga muu maailma enamusele on mängud tundmatud.
uduputukas 2018-03-21T13:56:33+02:00
Pigem ikka see muutus, et ilma vipinduseta, saab vaid ühe turna päevas mängida ning hinnad kerkisid.
MeikopVint.ee asutaja 2018-03-21T14:23:01+02:00
[i]postitas uduputukas[/i]
Pigem ikka see muutus, et ilma vipinduseta, saab vaid ühe turna päevas mängida ning hinnad kerkisid.


Vippe on meil oluliselt rohkem kui kuu aega tagasi niiet see põhjendus ei päde.
KOBA1 2018-03-21T14:32:01+02:00
[i]postitas uduputukas[/i]
Pigem ikka see muutus, et ilma vipinduseta, saab vaid ühe turna päevas mängida ning hinnad kerkisid.



Peale seda reeglit kestsid tonni turnad veel üsna pikalt edasi, nii et ära jutusta.
bacco 2018-03-21T15:29:04+02:00
Ebaõnnestunud keskmise arvutamine(süsteem)ja ära lõrtsitud tuhat,uus mäng, point ka kadunud,
Parimad turniirimängijad ;see ei näita ka tegelikku olukorda,kus 5 prossaga ollakse parem kui 15

[i]postitas KOBA1[/i]
Eks see seeriaturniir oli, mis selle ära rikkus.

icarowi 2018-03-21T17:16:57+02:00
Ma arvan, et see põhjus on asjade koosmõjul. Igasugused piirangud ja VIP hinna tõus andis kindlasti sellele korraliku tõuke, et tuhande turniirid on sügavasse mutta vajunud.
Rambo96 2018-03-22T19:58:06+02:00
Loomulikult on vippe praegu rohkem, sest kõik ostsid odava hinna eest vipi ära. Oleks krediit kallimaks läinud, siis saaksid kirjutada, et kasutajate käes on krediiti rohkem kui kunagi varem.

Ise arvan samuti, et asjade koosmõju. Minu huvi kadus siis, kui mängijate seas muutus populaarseks vastaste 60 peale jätmine. Olgugi, et turniiri punktisüsteem peaks näitama pakkumisjulgust, siis pigem tuleb edu vaikides.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele