Mind sports olympiad tournaments 2021/2022
Хугацаа | Тоглолт | Тодорхойлолт | Ялагч | Үргэжилсэн хугацаа | Тоглогчдын тоо | Дүн | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 2021-11-22T13:00:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) | mõlvar | 2h 44min | 148 | Нээлттэй |
2. | 2021-11-22T13:30:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) | megaboxgt | 2h 53min | 213 | Нээлттэй |
3. | 2021-11-22T14:00:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | emil12345 | 2h 43min | 47 | Нээлттэй |
4. | 2021-11-23T13:00:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) | martin29 | 2h 18min | 192 | Нээлттэй |
5. | 2021-11-23T13:30:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) | LionPriit | 2h 29min | 241 | Нээлттэй |
6. | 2021-11-23T14:00:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | ShaDeR | 2h 20min | 50 | Нээлттэй |
7. | 2021-11-24T13:00:00+02:00 | Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) | dima10 | 1h 18min | 132 | Нээлттэй |
8. | 2021-11-24T13:30:00+02:00 | Свап гомоку | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) | hendrik70 | 2h 13min | 192 | Нээлттэй |
9. | 2021-11-24T14:00:00+02:00 | Свап гомоку | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | huvituja | 2h 07min | 28 | Нээлттэй |
10. | 2021-11-25T13:00:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) | Elizabeth333 | 1h 40min | 110 | Нээлттэй |
11. | 2021-11-25T13:30:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) | kaisa005e | 1h 40min | 165 | Нээлттэй |
12. | 2021-11-25T14:00:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | P1K3 | 1h 40min | 30 | Нээлттэй |
13. | 2021-11-26T13:00:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) | elsbet | 1h 40min | 81 | Нээлттэй |
14. | 2021-11-26T13:30:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) | fireann | 1h 40min | 119 | Нээлттэй |
15. | 2021-11-26T14:00:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | ornitoloog | 1h 40min | 28 | Нээлттэй |
16. | 2022-01-17T13:00:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) | mõlvar | 2h 45min | 151 | Нээлттэй |
17. | 2022-01-17T13:30:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) | DionK | 2h 45min | 193 | Нээлттэй |
18. | 2022-01-17T14:00:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | mirko | 2h 42min | 40 | Нээлттэй |
19. | 2022-01-18T13:00:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) | martin29 | 2h 20min | 168 | Нээлттэй |
20. | 2022-01-18T13:30:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) | LionPriit | 2h 29min | 201 | Нээлттэй |
21. | 2022-01-18T14:00:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | ShaDeR | 2h 18min | 44 | Нээлттэй |
22. | 2022-01-19T13:00:00+02:00 | Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) | karlmiko55 | 1h 23min | 123 | Нээлттэй |
23. | 2022-01-19T13:30:00+02:00 | Свап гомоку | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) | Rauno1003 | 2h 16min | 168 | Нээлттэй |
24. | 2022-01-19T14:00:00+02:00 | Свап гомоку | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | huvituja | 2h 00min | 27 | Нээлттэй |
25. | 2022-01-20T13:00:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) | Elizabeth333 | 1h 40min | 91 | Нээлттэй |
26. | 2022-01-20T13:30:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) | Kristiin11 | 1h 40min | 134 | Нээлттэй |
27. | 2022-01-20T14:00:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | P1K3 | 1h 40min | 26 | Нээлттэй |
28. | 2022-01-21T13:00:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) | elsbet | 1h 40min | 75 | Нээлттэй |
29. | 2022-01-21T13:30:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) | fireann | 1h 40min | 106 | Нээлттэй |
30. | 2022-01-21T14:00:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | ottotuu | 1h 40min | 23 | Нээлттэй |
31. | 2022-02-14T13:00:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) | mõlvar | 2h 41min | 137 | Нээлттэй |
32. | 2022-02-14T13:30:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) | rontsronts | 2h 47min | 192 | Нээлттэй |
33. | 2022-02-14T14:00:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | mirko | 2h 39min | 29 | Нээлттэй |
34. | 2022-02-15T13:00:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) | Kev123 | 2h 17min | 159 | Нээлттэй |
35. | 2022-02-15T13:30:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) | LionPriit | 2h 23min | 190 | Нээлттэй |
36. | 2022-02-15T14:00:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | ShaDeR | 2h 16min | 33 | Нээлттэй |
37. | 2022-02-16T13:00:00+02:00 | Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) | PaulJohann | 1h 20min | 102 | Нээлттэй |
38. | 2022-02-16T13:30:00+02:00 | Свап гомоку | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) | hendrik70 | 2h 13min | 150 | Нээлттэй |
39. | 2022-02-16T14:00:00+02:00 | Свап гомоку | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | huvituja | 1h 44min | 20 | Нээлттэй |
40. | 2022-02-17T13:00:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) | elsbet | 1h 40min | 80 | Нээлттэй |
41. | 2022-02-17T13:30:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) | Kristiin11 | 1h 40min | 125 | Нээлттэй |
42. | 2022-02-17T14:00:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | P1K3 | 1h 40min | 22 | Нээлттэй |
43. | 2022-02-18T13:00:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) | elsbet | 1h 40min | 70 | Нээлттэй |
44. | 2022-02-18T13:30:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) | fireann | 1h 40min | 99 | Нээлттэй |
45. | 2022-02-18T14:00:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | ottotuu | 1h 40min | 20 | Нээлттэй |
46. | 2022-03-21T13:00:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) | mõlvar | 2h 43min | 143 | Нээлттэй |
47. | 2022-03-21T13:30:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) | kuu | 2h 48min | 187 | Нээлттэй |
48. | 2022-03-21T14:00:00+02:00 | шатар | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | emil12345 | 2h 36min | 26 | Нээлттэй |
49. | 2022-03-22T13:00:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) | Kev123 | 2h 16min | 163 | Нээлттэй |
50. | 2022-03-22T13:30:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) | LionPriit | 2h 32min | 182 | Нээлттэй |
51. | 2022-03-22T14:00:00+02:00 | Орос даам | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | ShaDeR | 2h 13min | 24 | Нээлттэй |
52. | 2022-03-23T13:00:00+02:00 | Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) | jesperk | 1h 19min | 122 | Нээлттэй |
53. | 2022-03-23T13:30:00+02:00 | Свап гомоку | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) | silverhill | 2h 20min | 144 | Нээлттэй |
54. | 2022-03-23T14:00:00+02:00 | Свап гомоку | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | emil12345 | 1h 41min | 15 | Нээлттэй |
55. | 2022-03-24T13:00:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) | elsbet | 1h 40min | 82 | Нээлттэй |
56. | 2022-03-24T13:30:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) | Kristiin11 | 1h 40min | 116 | Нээлттэй |
57. | 2022-03-24T14:00:00+02:00 | Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | mariliisf | 1h 40min | 20 | Нээлттэй |
58. | 2022-03-25T13:00:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) | elsbet | 1h 40min | 71 | Нээлттэй |
59. | 2022-03-25T13:30:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) | fireann | 1h 40min | 94 | Нээлттэй |
60. | 2022-03-25T14:00:00+02:00 | Үгийн сүлжээ (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) | ornitoloog | 1h 24min | 14 | Нээлттэй |