Тоглолт | Тодорхойлолт | Зохион байгуулагч | Ялагч | Хугацаа | Үргэжилсэн хугацаа | Тэмцээний хураамж | Оролцогчийн тоо | Тэмцээний ширээ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Maasikas999 | 2024-03-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 105 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | helenakender | 2024-02-15T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 127 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | helenakender | 2024-01-18T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 155 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-11-23T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 181 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2023-03-23T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 120 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-02-16T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 118 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2023-01-19T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 132 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2022-11-24T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 134 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2022-01-20T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 134 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kaisa005e | 2021-11-25T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 165 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-04-08T13:30:00+03:00 | 1h 40min | - | 81 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-03-11T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 103 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | perekond | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | 1KaurVesberg | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | aveliin | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | silverhill | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | broliver | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | ikla | 2020-03-19T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 95 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | silverhill | 2020-02-13T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 113 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Leprechaun1 | 2020-01-16T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 134 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | silverhill | 2019-11-28T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 168 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2019-02-14T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 108 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2019-01-17T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 131 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2018-11-29T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 138 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | proaike | 2018-03-29T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 75 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | proaike | 2018-02-15T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 116 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2018-01-18T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 116 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Rauno1003 | AlQaholic | 2017-04-02T18:25:00+03:00 | 5min | - | 2 | Нээлттэй | |
Судоку (Хялбар) | AlQaholic | AlQaholic | 2017-03-25T22:30:00+02:00 | 6min | - | 2 | Нээлттэй |