|
Aeg |
Mäng |
Kirjeldus |
Võitja |
Kestus |
Osalejate arv |
Tulemused |
1. |
2012-11-06T14:00:00+02:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
KP- |
2h 27min |
120 |
Ava |
2. |
2012-11-05T14:00:00+02:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool |
ekendus |
2h 41min |
64 |
Ava |
3. |
2012-11-08T14:01:00+02:00 |
Sudoku (Kerge) |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
asd567 |
1h 40min |
82 |
Ava |
4. |
2012-11-05T14:00:00+02:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp
- algkool |
carmenh |
2h 18min |
40 |
Ava |
5. |
2012-11-06T14:00:00+02:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
mark2002 |
2h 13min |
67 |
Ava |
6. |
2012-11-06T14:00:00+02:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10 - 12. klass) |
Enith |
2h 09min |
28 |
Ava |
7. |
2012-11-05T14:00:00+02:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium |
paars |
2h 34min |
25 |
Ava |
8. |
2012-11-07T14:00:00+02:00 |
Gomoku |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
gellyk |
1h 42min |
27 |
Ava |
9. |
2012-11-08T14:02:00+02:00 |
Sudoku (Keskmine) |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
pyrofire |
1h 40min |
22 |
Ava |
10. |
2012-11-07T14:00:00+02:00 |
Gomoku |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp
- põhikool (5. - 9. klass) |
matu97 |
1h 47min |
76 |
Ava |
11. |
2012-11-07T14:00:00+02:00 |
Gomoku |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp
- algkool (1. - 4. klass) |
shadow009 |
1h 26min |
49 |
Ava |
12. |
2012-11-08T14:00:00+02:00 |
Sudoku (Kerge) |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
rasmus279 |
1h 40min |
28 |
Ava |
13. |
2013-01-15T14:00:00+02:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
mark2002 |
2h 12min |
77 |
Ava |
14. |
2013-01-15T14:00:00+02:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
KP- |
2h 28min |
130 |
Ava |
15. |
2013-01-15T14:00:00+02:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
BassCulture |
2h 10min |
22 |
Ava |
16. |
2013-01-14T14:00:00+02:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
lisselm |
2h 28min |
44 |
Ava |
17. |
2013-01-14T14:00:00+02:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
ekendus |
2h 35min |
65 |
Ava |
18. |
2013-01-14T14:00:00+02:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi ii etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
drakonford |
2h 30min |
24 |
Ava |
19. |
2013-01-16T14:00:00+02:00 |
Gomoku |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
shadow009 |
1h 32min |
51 |
Ava |
20. |
2013-01-16T14:00:00+02:00 |
Gomoku |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
kuakua |
2h 04min |
74 |
Ava |
21. |
2013-01-16T14:00:00+02:00 |
Gomoku |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
gellyk |
1h 52min |
26 |
Ava |
22. |
2013-01-17T14:00:00+02:00 |
Sudoku (Kerge) |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
mark2002 |
1h 40min |
34 |
Ava |
23. |
2013-01-17T14:00:00+02:00 |
Sudoku (Kerge) |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
asd567 |
1h 40min |
73 |
Ava |
24. |
2013-01-17T14:00:00+02:00 |
Sudoku (Kerge) |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
pyrofire |
1h 40min |
19 |
Ava |
25. |
2013-03-04T14:01:00+02:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp- põhikool (5.-9. klass). |
ekendus |
2h 38min |
63 |
Ava |
26. |
2013-03-04T14:00:00+02:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp. Algkool (1. - 4. klass) |
mark2002 |
2h 28min |
37 |
Ava |
27. |
2013-03-04T14:02:00+02:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - Gümnaasium (10.-12. klass). |
Kellapeksija |
2h 28min |
17 |
Ava |
28. |
2013-03-05T14:02:00+02:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10.-12. klass) |
BassCulture |
2h 02min |
17 |
Ava |
29. |
2013-03-05T14:01:00+02:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9.klass) |
liisu8 |
2h 15min |
95 |
Ava |
30. |
2013-03-06T14:01:00+02:00 |
Gomoku |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - Põhikool (5. - 9. klass) |
matu97 |
1h 59min |
65 |
Ava |
31. |
2013-03-07T14:00:00+02:00 |
Sudoku (Kerge) |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - Algkool (1. - 4. klass) |
mark2002 |
1h 40min |
25 |
Ava |
32. |
2013-03-05T14:00:00+02:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - algkool
(1. - 4.klass) |
mark2002 |
2h 21min |
74 |
Ava |
33. |
2013-03-06T14:00:00+02:00 |
Gomoku |
Mõttespordi olümp
iaadi III etapp -
algkool (1. -
4.klass) |
arsenich |
1h 36min |
47 |
Ava |
34. |
2013-03-06T14:02:00+02:00 |
Gomoku |
Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - gümnaasium
(10.-12. klass) |
siimlolz |
1h 40min |
21 |
Ava |
35. |
2013-03-07T14:01:00+02:00 |
Sudoku (Kerge) |
Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - Põhikool
(5. - 9. klass) |
Elenora12 |
1h 40min |
56 |
Ava |
36. |
2013-03-07T14:02:00+02:00 |
Sudoku (Kerge) |
Mõttespordi olümp
iaadi III etapp -
gümnaasium (10.-12
. klass) |
pyrofire |
1h 20min |
19 |
Ava |
37. |
2013-05-06T14:00:00+03:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass). |
carmenh |
2h 25min |
39 |
Ava |
38. |
2013-05-07T14:00:00+03:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi Olümpiaadi IV etapp. Algkool (1. - 4. klass). |
mark2002 |
2h 12min |
83 |
Ava |
39. |
2013-05-07T14:01:00+03:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi Olümpiaadi IV etapp. Põhikool (5. - 9. klass). |
ivar1999 |
2h 23min |
95 |
Ava |
40. |
2013-05-06T14:01:00+03:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool(5. - 9. klass). |
ekendus |
2h 39min |
56 |
Ava |
41. |
2013-05-06T14:02:00+03:00 |
Male |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass). |
Kellapeksija |
2h 04min |
13 |
Ava |
42. |
2013-05-07T14:02:00+03:00 |
Vene kabe |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass). |
BassCulture |
2h 02min |
13 |
Ava |
43. |
2013-05-08T14:00:00+03:00 |
Gomoku |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool(1. - 4. klass). |
shadow009 |
1h 32min |
50 |
Ava |
44. |
2013-05-08T14:01:00+03:00 |
Gomoku |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass). |
kuakua |
2h 05min |
55 |
Ava |
45. |
2013-05-08T14:02:00+03:00 |
Gomoku |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass). |
Arta |
1h 43min |
17 |
Ava |
46. |
2013-05-09T14:00:00+03:00 |
Sudoku (Kerge) |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass). |
carmenh |
1h 40min |
23 |
Ava |
47. |
2013-05-09T14:01:00+03:00 |
Sudoku (Kerge) |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass). |
Kmerilin |
1h 40min |
36 |
Ava |
48. |
2013-05-09T14:02:00+03:00 |
Sudoku (Kerge) |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass). |
pyrofire |
1h 34min |
12 |
Ava |