Тоглолт | Тодорхойлолт | Зохион байгуулагч | Ялагч | Хугацаа | Үргэжилсэн хугацаа | Тэмцээний хураамж | Оролцогчийн тоо | Тэмцээний ширээ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2019-03-14T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 108 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2018-03-22T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 102 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2018-02-15T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 99 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2018-01-18T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2017-11-23T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 127 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | sudoku19 | 2017-04-06T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 80 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Herts005 | 2017-02-16T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 78 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Herts005 | 2017-01-19T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 82 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Herts005 | 2016-12-01T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 86 | Нээлттэй |
Судоку (Хялбар) | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | AlQaholic | 2016-11-10T14:00:00+02:00 | 55min | - | 22 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Herts005 | 2016-04-07T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 59 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2016-03-03T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 57 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2016-01-21T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 57 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2015-11-19T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 67 | Нээлттэй |
Судоку (Хялбар) | Vint.ee ametlik turniir |
Vint.ee | ranna3 | 2015-11-13T18:00:00+02:00 | 53min | - | 3 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2015-04-09T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 48 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2015-02-19T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 51 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Natja | 2015-01-15T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 55 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2014-11-27T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 54 | Нээлттэй |
Судоку (Хялбар) | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | Reginalaur | 2014-11-06T14:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 34 | Нээлттэй |
Судоку (Дундаж) | figaro | jzverina | 2014-10-28T20:30:00+02:00 | 1h 18min | - | 14 | Нээлттэй | |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | lisselm | 2014-04-03T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 41 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2014-02-20T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 38 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | carmenh | 2014-01-23T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 45 | Нээлттэй |
Судоку (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2013-12-12T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 41 | Нээлттэй |