Game | Mô tả | Người tổ chức | Người chiến thắng | Thời gian | Thời lượng | Phí tham gia | Số người tham gia | Bảng giải đấu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | messi34 | 2024-03-19T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | messi34 | 2024-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 178 | Mở |
Cờ đam Nga | Tallinna koolinoorte XLII sportmängude MV-d kabes |
HendrikOlde | Aaron7 | 2024-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 29min | - | 32 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LaurJakob | 2024-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 241 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 282 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 24min | - | 176 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 177 | Mở |
Cờ đam Nga | TALLINNA KOOLINOORTE XLI SPORTMÄNGUDE MEISTRIVÕISTLUSED KABES |
HendrikOlde | LionPriit | 2023-01-25T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 42 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 210 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 208 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-03-22T13:30:00+02:00 | 2h 32min | - | 182 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-02-15T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 190 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 201 | Mở |
Cờ đam Nga | Tallinna koolinoorte XL sportmängude ind. ja võistk. meistrivõistlused KABES |
HendrikOlde | RA10 | 2021-12-02T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 50 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2021-04-06T13:00:00+03:00 | 2h 26min | - | 141 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2021-03-09T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 207 | Mở |
Cờ đam Nga | Nõmme Huvikooli ja Pääsküla Kooli treeningturniir vene kabes |
Susi | Kev123 | 2021-02-21T18:00:00+02:00 | 1h 0min | - | 9 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elisavald | 2021-01-19T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 232 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elisavald | 2020-11-24T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 228 | Mở |
Cờ đam Nga | Nõmme Perede Karikas |
Johanna | karmen4 | 2020-05-17T19:00:00+03:00 | 1h 16min | - | 14 | Mở |
Cờ đam Nga | Nõmme Perede Karikas |
Johanna | karmen4 | 2020-05-10T18:00:00+03:00 | 1h 28min | - | 14 | Mở |
Cờ đam Nga | Nõmme Perede Karikas |
Johanna | LionPriit | 2020-05-03T18:00:00+03:00 | 1h 11min | - | 13 | Mở |
Cờ đam Nga | Pääsküla Kooli turniir |
Johanna | LionPriit | 2020-05-02T18:00:00+03:00 | 1h 7min | - | 9 | Mở |
Cờ đam Nga | Nõmme Huvikooli Pereturniir 2020 |
Johanna | karmen4 | 2020-04-26T18:00:00+03:00 | 1h 28min | - | 16 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | ArminAdemar | 2020-03-17T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 183 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlstefan | 2020-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 231 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlstefan | 2020-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 231 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2019-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 258 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-03-12T13:00:00+02:00 | 2h 28min | - | 199 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-02-12T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 199 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-01-15T13:00:00+02:00 | 2h 25min | - | 217 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-11-27T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 224 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-03-20T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 174 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-02-13T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 164 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-01-16T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 182 | Mở |
Cờ đam Nga | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Markus09 | 2017-11-21T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 186 | Mở |