menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi parimad mõttesportlased aastal 2017/2018

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 5 3 7 1 266 279 258 292 1095
2. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 11 11 2 2 255 252 290 290 1087
3. Kristofer Lõhmus Tallinna Tehnikagümnaasium 12 6 3 4 253 270 287 274 1084
4. Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasium 6 4 4 7 265 273 269 259 1066
5. Karl Henry Teär Saaremaa Ühisgümnaasium 10 19 6 10 255 229 263 250 997
6. Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasium 4 13 14 18 272 246 245 230 993
7. Iiv Aavik Saaremaa Ühisgümnaasium 9 14 12 17 256 246 249 233 984
8. Uku Pärtel Rand Saaremaa Ühisgümnaasium 14 20 5 12 241 229 266 246 982
9. Rauno Veski Tallinna Inglise Kolledž 16 7 13 16 231 261 246 236 974
10. Roomet Libe Tallinna Pääsküla Kool 17 17 8 15 229 231 257 239 956
11. Mari Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium 15 23 9 13 232 223 254 244 953
12. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 27 24 10 9 202 221 253 256 932
13. Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium 20 26 15 11 223 211 242 247 923
14. Emili Maiste Tallinna Inglise Kolledž 19 27 17 8 223 209 231 257 920
15. Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseum 13 31 1 3 247 83 295 283 908
16. Kristin Himmist Saaremaa Ühisgümnaasium 26 25 16 19 202 217 234 177 830
17. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool 3 - 11 14 279 - 251 241 771
18. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 5 19 21 - 272 164 162 598
19. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium 30 28 20 22 139 145 158 83 525
20. Stein-Marten Pool Pärnu Koidula Gümnaasium 28 15 21 - 161 244 85 - 490
21. Hans Kristjan Veri Tallinna Reaalkool 33 9 22 24 76 255 80 73 484
22. Lauri Trumann Kuressaare Gümnaasium 24 21 - - 214 226 - - 440
23. Erko Olumets Tallinna Reaalkool 34 34 18 23 75 74 182 78 409
24. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 31 1 - - 92 300 - - 392
25. Artjom Afanasjev Nõo Reaalgümnaasium 1 - - - 300 - - - 300
26. Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 - - - 282 - - - 282
27. Margareth Olde Tallinna Reaalkool - 2 - - - 282 - - 282
28. Lenne Lotta Põdra Nõo Reaalgümnaasium - - - 5 - - - 269 269
29. Triinu Prants Nõo Reaalgümnaasium - - - 6 - - - 265 265
30. Rauno Valo Nõo Reaalgümnaasium 7 - - - 260 - - - 260
31. Raiko Valo Nõo Reaalgümnaasium 8 - - - 257 - - - 257
32. Igor Mohhov Pärnu Koidula Gümnaasium - 8 - - - 256 - - 256
33. Rasmus Pärnu Pärnu Koidula Gümnaasium - 10 - - - 253 - - 253
34. Garret Bergštein Pärnu Koidula Gümnaasium - 12 - - - 247 - - 247
35. Karl Buntsev Pärnu Koidula Gümnaasium - 16 - - - 238 - - 238
36. Madis Niinemets Nõo Reaalgümnaasium - 18 - - - 230 - - 230
37. Kadri Reimann Nõo Reaalgümnaasium 18 - - - 227 - - - 227
38. Kärt-Triin Laagus Pärnu Koidula Gümnaasium - 22 - - - 223 - - 223
39. Robert Valdmaa Nõo Reaalgümnaasium 21 - - - 221 - - - 221
40. Helemeel Assmann Nõo Reaalgümnaasium 22 - - - 220 - - - 220
41. Margot Leheroo Nõo Reaalgümnaasium 23 - - - 220 - - - 220
42. Helen-Kristi Kask Nõo Reaalgümnaasium 25 - - - 206 - - - 206
43. Doora Elmi Läänemaa Ühisgümnaasium - - - 20 - - - 174 174
44. Ave Riivik Nõo Reaalgümnaasium 29 - - - 143 - - - 143
45. Raido Rehepapp Nõo Reaalgümnaasium - 29 - - - 134 - - 134
46. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool - 30 - - - 95 - - 95
47. Jorm Roots Pärnu Ühisgümnaasium 32 - - - 90 - - - 90
48. Siim Poom Rapla Ühisgümnaasium - 32 - - - 80 - - 80
49. Markus-Aleks Trofimov Rapla Ühisgümnaasium - 33 - - - 79 - - 79
50. Alari Adamson Pärnu Koidula Gümnaasium - 35 - - - 74 - - 74
51. Kristo Kurvits Rapla Ühisgümnaasium - 36 - - - 72 - - 72
52. Airi Saarma Kuressaare Gümnaasium - 37 - - - 65 - - 65
53. August Uustalu Kehra Gümnaasium 35 - - - 64 - - - 64
54. Elisabeth Hendsel Tallinna Ühisgümnaasium 36 - - - 63 - - - 63

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Saaremaa Ühisgümnaasium 4839 6
2. Tallinna Inglise Kolledž 2989 3
3. Pärnu Koidula Gümnaasium 2312 8
4. Tallinna Prantsuse Lütseum 1995 2
5. Tallinna Reaalkool 1868 5
6. Tallinna Pääsküla Kool 1727 2
7. Kuressaare Gümnaasium 1437 3
8. Nõo Reaalgümnaasium 1351 13
9. Läänemaa Ühisgümnaasium 1167 2
10. Tallinna Tehnikagümnaasium 1084 1
11. Kehra Gümnaasium 589 2
12. Gustav Adolfi Gümnaasium 392 1
13. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 282 1
14. Rapla Ühisgümnaasium 231 3
15. Pärnu Ühisgümnaasium 90 1
16. Tallinna Ühisgümnaasium 63 1