menu_top
menu_bottom


Põhikooli parimad mõttesportlased aastal 2018/2019

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 5 6 5 2 257 268 268 285 1078
2. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 11 2 12 10 240 283 248 254 1025
3. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 24 11 4 3 209 244 272 268 993
4. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 12 31 1 7 237 187 300 260 984
5. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 10 8 25 12 244 260 204 254 962
6. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 36 15 14 6 167 223 239 260 889
7. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 8 27 6 49 248 201 265 132 846
8. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 15 25 20 32 223 206 222 193 844
9. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 7 53 9 28 249 128 262 198 837
10. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 23 5 40 42 215 274 179 157 825
11. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 22 30 22 29 215 191 215 198 819
12. Rando Lukk Luunja Keskkool 19 50 27 9 219 138 197 258 812
13. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 1 106 31 4 300 36 192 267 795
14. Henrik Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 25 44 18 33 208 152 228 191 779
15. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 50 55 19 17 141 125 223 232 721
16. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 38 60 10 41 166 112 259 158 695
17. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 45 61 32 31 148 109 190 193 640
18. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool - 48 2 26 - 143 279 205 627
19. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 53 29 37 65 133 194 182 102 611
20. Uku Tominga Surju Põhikool 41 42 39 62 152 161 179 108 600
21. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 39 24 21 - 165 206 220 - 591
22. Herman Pedmanson Rakvere Waldorfkool 142 4 91 15 19 278 55 235 587
23. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 108 17 55 34 43 219 127 184 573
24. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 44 51 62 38 148 136 98 173 555
25. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 21 33 72 90 216 181 84 67 548
26. Karl Erik Olde Tallinna Reaalkool 32 3 75 - 181 279 82 - 542
27. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 9 - 94 19 247 - 53 230 530
28. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 79 54 73 14 77 126 83 238 524
29. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 27 66 33 112 203 101 190 27 521
30. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 13 111 71 36 228 29 86 177 520
31. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium - 13 11 - - 236 251 - 487
32. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 130 - 24 16 27 - 206 232 465
33. Otto Tuuling Saaremaa Ühisgümnaasium 101 40 83 37 48 164 67 176 455
34. Brita Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium - - 28 8 - - 195 258 453
35. Marie Eike Rebane Saaremaa Ühisgümnaasium 113 43 117 18 40 157 24 231 452
36. Martin Paist Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 49 78 143 23 142 79 5 214 440
37. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 73 84 23 86 86 72 206 72 436
38. Anna-Brigita Topkin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 103 - 76 1 46 - 82 300 428
39. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium 26 18 - - 205 217 - - 422
40. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 29 - 16 - 186 - 234 - 420
41. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 6 - 47 - 254 - 165 - 419
42. Coco Michele Ambrosius Gustav Adolfi Gümnaasium - - 44 13 - - 170 245 415
43. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool - 52 35 68 - 129 184 99 412
44. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 34 107 30 - 173 35 193 - 401
45. Kristjan Link Surju Põhikool 70 82 61 48 89 76 102 134 401
46. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 129 35 46 - 30 174 166 - 370
47. Kirke Koni Tallinna Reaalkool 121 - 8 89 35 - 263 70 368
48. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 134 159 38 39 23 - 180 162 365
49. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 52 70 53 - 138 93 134 - 365
50. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 54 102 29 - 127 40 195 - 362
51. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 72 93 56 69 87 55 118 96 356
52. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 106 - 48 43 44 - 159 143 346
53. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 74 92 65 63 83 56 95 105 339
54. Martti Miks Palupera Põhikool 16 71 - - 223 92 - - 315
55. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 118 - 68 35 37 - 92 178 307
56. Elisabet Varblane Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 96 98 98 40 51 44 48 162 305
57. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 59 75 96 98 115 84 50 56 305
58. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 32 - 57 - 184 - 120 304
59. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 37 - 52 - 167 - 136 - 303
60. Georg Aleksander Pedoson Tallinna Nõmme Põhikool - 1 - - - 295 - - 295
61. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 - - - 290 - - - 290
62. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 90 - 66 45 59 - 93 136 288
63. Karmen Kuusik Tallinna Nõmme Põhikool 3 - - - 279 - - - 279
64. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium - - 3 - - - 275 - 275
65. Pärtel Arula Tallinna Reaalkool 66 - 41 156 98 - 176 - 274
66. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 4 - - - 272 - - - 272
67. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 67 37 - - 93 172 - - 265
68. Kristiin Pulk Saaremaa Ühisgümnaasium - - - 5 - - - 265 265
69. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool 28 - 81 - 197 - 67 - 264
70. Tuudur Jakob Padari Jüri Gümnaasium - 7 - - - 263 - - 263
71. Nikita Brežgin Gustav Adolfi Gümnaasium - - 7 - - - 263 - 263
72. Magnar Liier Pärnu Rääma Põhikool 169 140 122 20 4 6 21 230 261
73. Maia Pärnpuu Pärnu Raeküla Kool - - - 11 - - - 254 254
74. Erik Johhanes Lehes Tartu Erakool - 9 - - - 252 - - 252
75. Mirko Lainevool Jüri Gümnaasium - 10 - - - 250 - - 250
76. Andreas Tähnas Tallinna Nõmme Põhikool - - 13 - - - 245 - 245
77. Kaisa Soosaar Tallinna 32. Keskkool 146 127 63 60 15 18 97 114 244
78. Tormi Kull Jüri Gümnaasium - 12 - - - 241 - - 241
79. Maarja Pärkna Gustav Adolfi Gümnaasium - - 15 - - - 237 - 237
80. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 30 - 97 - 183 - 49 - 232
81. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium - - 17 - - - 230 - 230
82. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 125 151 80 53 31 - 68 128 227
83. Markus Sooväli Pärnu Mai kool - 14 - - - 225 - - 225
84. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool 43 - 78 - 149 - 75 - 224
85. Kärt Tamm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 21 - - - 224 224
86. Siim Ilison Tallinna Reaalkool 14 - - - 224 - - - 224
87. Rinat Raisp Tallinna Heleni Kool 17 - - - 222 - - - 222
88. Mari-Liis Holm Pärnu Raeküla Kool - - - 22 - - - 221 221
89. Mattias Nõgols Viljandi Jakobsoni Kool 18 - - - 220 - - - 220
90. Karl-Markus Vool Põlva Kool - 16 - - - 219 - - 219
91. Kusti Sammul Nõo Põhikool 51 80 - - 139 78 - - 217
92. Simon Teiss Tallinna Heleni Kool 20 - - - 217 - - - 217
93. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 40 153 185 101 165 - - 51 216
94. Lem-Leonhard Roots Jüri Gümnaasium - 19 - - - 214 - - 214
95. Romet Rebane Paikuse Põhikool - 20 - - - 213 - - 213
96. Anett Veskimägi Tallinna Reaalkool - - - 24 - - - 212 212
97. Markus Veerbaum Kehra Gümnaasium 42 91 165 - 150 60 - - 210
98. Mirtel Nagel Gustav Adolfi Gümnaasium - - 54 78 - - 129 81 210
99. Elisabeth Vallner Tallinna Reaalkool - - - 25 - - - 210 210
100. Aleks Muromski Tallinna 53. Keskkool - 21 - - - 209 - - 209
101. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 122 167 43 138 34 - 174 - 208
102. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 47 145 113 109 143 4 28 33 208
103. Laureta Tammepõld Jüri Gümnaasium - 22 - - - 208 - - 208
104. Robin Kalde Lõpe Kool - 23 - - - 207 - - 207
105. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 26 - - - 204 - - 204
106. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool - - 26 - - - 204 - 204
107. Anton Kislitsin Tartu Aleksander Puškini Kool - - - 27 - - - 203 203
108. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 28 - - - 200 - - 200
109. Liset Isbel Karu Saaremaa Ühisgümnaasium - - - 30 - - - 197 197
110. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium 126 39 - - 31 165 - - 196
111. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium 56 83 216 141 119 74 - - 193
112. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 92 105 121 83 55 37 21 78 191
113. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 46 108 142 - 146 35 7 - 188
114. Maurer Patrick Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 34 - - - 187 - 187
115. Rei Helin Varres Tallinna Kesklinna Põhikool - - 36 - - - 183 - 183
116. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 31 - 200 - 182 - - - 182
117. Marten Leok Aruküla Põhikool 111 202 51 - 41 - 140 - 181
118. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 34 - - - 177 - - 177
119. Mia India Tallinna Kivimäe Põhikool - - 42 - - - 176 - 176
120. Carl-Caspar Saavik Tallinna Heleni Kool 33 - - - 173 - - - 173
121. Hugo Tammepõld Jüri Gümnaasium - 36 - - - 173 - - 173
122. Armin Õunap Tallinna Nõmme Põhikool - - 45 - - - 170 - 170
123. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 156 57 107 - 10 123 36 - 169
124. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Kool 35 - - - 168 - - - 168
125. Markus Klais Jüri Gümnaasium - 38 - - - 167 - - 167
126. Tiia Tomson Kuuste Kool 128 170 138 54 30 - 8 127 165
127. Emily Laurend Kolga Kool - - 115 44 - - 26 138 164
128. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool - 81 - 77 - 78 - 85 163
129. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool - 41 - - - 162 - - 162
130. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool 150 124 99 84 14 21 46 78 159
131. Jarleen Hermann Kuuste Kool 209 162 102 61 - - 42 114 156
132. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 94 166 134 74 54 - 11 89 154
133. Mihkel Viires Nõmme Erakool - - 49 - - - 154 - 154
134. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 135 - 152 51 23 - - 128 151
135. Rasmus Sõukand Kambja Põhikool 93 68 - - 54 97 - - 151
136. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 86 - - 75 61 - - 89 150
137. Siim Saar Aruküla Põhikool 114 122 70 - 39 22 88 - 149
138. Oliver Žukovitš Põltsamaa Ühisgümnaasium - 45 - - - 149 - - 149
139. Elisabeth Vahtras Jüri Gümnaasium - 46 - - - 149 - - 149
140. Kris Talving Pärnu Vanalinna Põhikool - 47 - - - 148 - - 148
141. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 117 171 111 82 38 - 29 79 146
142. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 48 - - - 143 - - - 143
143. Miia Nurk Peetri Lasteaed-Põhikool 89 207 202 79 61 - - 81 142
144. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 120 154 126 73 35 - 16 90 141
145. Ananthan Praveen Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 50 - - - 141 - 141
146. Jakob Luts Jüri Gümnaasium - 49 - - - 140 - - 140
147. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 58 116 - - 115 24 - - 139
148. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 136 163 58 124 23 - 107 7 137
149. Laura Maria Rohi Kolga Kool 179 - - 46 - - - 135 135
150. Angela Kuld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 47 - - - 134 134
151. Karl Martin Tepand Kambja Põhikool 81 86 - - 67 65 - - 132
152. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 95 - 77 - 52 - 78 - 130
153. Annabel Metsalu Kuressaare Gümnaasium - - - 50 - - - 130 130
154. Marta-Johanna Arst Tartu Kivilinna Kool - - - 52 - - - 128 128
155. Robin Rämmer Tartu Kivilinna Kool 55 185 - - 127 - - - 127
156. Alan Markus Taliväting Kambja Põhikool 78 96 - - 78 48 - - 126
157. Kaur Oskar Volt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 55 - - - 126 126
158. Birgit Adler Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 56 - - - 125 125
159. Artur Johannes Prangel Põlva Kool - 56 - - - 124 - - 124
160. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 211 126 151 67 - 19 1 101 121
161. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool - - 145 58 - - 5 116 121
162. Ott Org Viljandi Jakobsoni Kool 57 - 148 - 117 - 3 - 120
163. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 124 76 147 - 32 82 4 - 118
164. Anti Arjukese Luunja Keskkool 215 - 82 102 - - 67 50 117
165. Leo-Martin Pala Põlva Kool - 58 - - - 117 - - 117
166. Ruudi Iin Jüri Gümnaasium - 59 - - - 117 - - 117
167. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 199 97 120 104 - 48 22 46 116
168. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 119 - 79 127 37 - 73 6 116
169. Kellart Leppik Tartu Aleksander Puškini Kool - - - 59 - - - 115 115
170. Andres Kull Palupera Põhikool 75 109 - - 83 31 - - 114
171. Lisanne Sari Gustav Adolfi Gümnaasium - - 57 - - - 114 - 114
172. Mikk Põld Kuressaare Gümnaasium 60 - - - 114 - - - 114
173. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 212 62 154 132 - 105 - 4 109
174. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 104 173 86 - 45 - 63 - 108
175. Robert Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 59 - - - 105 - 105
176. Kadri Paan Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 64 - - - 105 105
177. Triinu Kull Palupera Põhikool 61 - - - 104 - - - 104
178. Danjel Juškin Palupera Põhikool 62 - - - 103 - - - 103
179. Robi Ilves Kambja Põhikool - 63 - - - 103 - - 103
180. Hugo Pani Tartu Kivilinna Kool - 64 - - - 103 - - 103
181. Enriko Kiuru Kambja Põhikool 246 65 - - - 102 - - 102
182. Sten Martin Kalle Tallinna Reaalkool - - 60 - - - 102 - 102
183. Eve Riivik Palupera Põhikool 63 - - - 102 - - - 102
184. Andri Aarna Palupera Põhikool 64 - - - 102 - - - 102
185. Jessika Mölder Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 66 - - - 101 101
186. Demjan Kuksov Tallinna 53. Keskkool - 67 - - - 100 - - 100
187. Kaidur Kesa Palupera Põhikool 65 - - - 100 - - - 100
188. Aare Nukk Pärnu Rääma Põhikool 201 115 141 91 - 26 7 66 99
189. Otto Marten Pukk Viljandi Jakobsoni Kool 82 - 108 - 67 - 31 - 98
190. Risto Koorep Tartu Kivilinna Kool - - 64 - - - 96 - 96
191. Carmen Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 265 - 139 76 - - 8 88 96
192. Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium - 69 - - - 96 - - 96
193. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 85 118 166 122 62 24 - 9 95
194. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 189 114 101 114 - 27 43 24 94
195. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 83 113 181 - 67 27 - - 94
196. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 140 131 90 133 20 14 56 3 93
197. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool 68 - 182 - 93 - - - 93
198. Marko Pohlak Aruküla Põhikool - - 67 - - - 93 - 93
199. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 137 136 153 97 22 12 - 58 92
200. Henri Vaga Tartu Variku Kool 69 - - - 92 - - - 92
201. Artur Golovko Tartu Aleksander Puškini Kool - - - 70 - - - 91 91
202. Kevin Näälik Kuressaare Gümnaasium - - 69 - - - 91 - 91
203. Marleen Aleksandrov Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 71 - - - 91 91
204. Loviise Loob Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 72 - - - 90 90
205. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 210 133 106 106 - 13 36 40 89
206. Rasmus Koikson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 72 - - - 87 - - 87
207. Ingermai Rohtsalu Imavere Põhikool 71 - - - 87 - - - 87
208. Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 73 - - - 86 - - 86
209. Christopher Gutmann Jüri Gümnaasium - 74 - - - 86 - - 86
210. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 168 138 140 92 5 8 7 63 83
211. Jürgen Orav Tartu Kivilinna Kool - - 74 - - - 83 - 83
212. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool 76 - - - 81 - - - 81
213. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 80 - - - 80 80
214. Adeliis Karro Tartu Kivilinna Kool - 77 - - - 80 - - 80
215. Aston Parol Nõo Põhikool 203 164 177 81 - - - 79 79
216. Georg Maslov Kolga Kool 77 - - - 79 - - - 79
217. Oskar Saareall Tartu Kivilinna Kool - 79 - - - 79 - - 79
218. Eva-Lotta Aasajärv Kuuste Kool 177 155 155 85 - - - 76 76
219. Karoliina Ulmand Kuuste Kool 107 175 163 110 44 - - 32 76
220. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool 127 - 103 - 31 - 41 - 72
221. Devon Penter Peetri Lasteaed-Põhikool 110 165 110 - 42 - 29 - 71
222. Rebeca Veskis Tallinna 32. Keskkool - - - 87 - - - 71 71
223. Kristelle Reiser Tallinna 32. Keskkool - - - 88 - - - 71 71
224. Sten Kraun Viljandi Jakobsoni Kool 80 - - - 70 - - - 70
225. Kaspar Maanus Maamets Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 85 - - - 69 - - 69
226. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 102 172 123 - 48 - 20 - 68
227. Tarmo Luur Tallinna Lilleküla Gümnaasium 91 180 136 145 56 - 11 - 67
228. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 84 152 146 - 62 - 5 - 67
229. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 185 - 84 - - - 66 - 66
230. Joonas Kirmann Aruküla Põhikool 182 210 85 - - - 63 - 63
231. Kerten Kakko Viljandi Jakobsoni Kool 242 - 87 - - - 63 - 63
232. Karl Markus Rumjantsev Kambja Põhikool 285 87 - - - 63 - - 63
233. Joosep Laanela Laagri kool - 88 - - - 63 - - 63
234. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 116 129 149 130 38 18 2 4 62
235. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 87 - - - 61 - - - 61
236. Aleksander Kukkur Kärla Põhikool 88 - - - 61 - - - 61
237. Karl Elias Saue Tallinna Reaalkool - 89 - - - 61 - - 61
238. Kristjan Konts Kuuste Kool 196 160 156 94 - - - 60 60
239. Birgit Laurson Luunja Keskkool - - 179 93 - - - 60 60
240. Georg Tammik Pärnu Vanalinna Põhikool - 90 - - - 60 - - 60
241. Loviise Võigemast Gustav Adolfi Gümnaasium - - 88 - - - 60 - 60
242. Eleriin Lind Aruküla Põhikool - - 89 - - - 60 - 60
243. Chrislyn Liivat Kuuste Kool 181 137 172 103 - 9 - 50 59
244. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 95 - - - 59 59
245. Hardi Vask Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 96 - - - 59 59
246. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool 145 217 104 - 17 - 41 - 58
247. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 214 - 92 - - - 55 - 55
248. Johann Mattias Üprus Tallinna Lilleküla Gümnaasium 194 168 95 135 - - 52 2 54
249. Kevin Kütson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 251 95 215 - - 54 - - 54
250. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 157 100 - - 10 44 - - 54
251. Keiti Maria Kivirand Tallinna 32. Keskkool - - - 99 - - - 54 54
252. Stefan Kalamets Tallinna Nõmme Põhikool - - 93 - - - 54 - 54
253. Antonio Ibrus Viljandi Jakobsoni Kool - 94 - - - 54 - - 54
254. Jakob Kivil Püha Johannese kool 280 - 214 100 - - - 52 52
255. Gregor Sikkel Peetri Lasteaed-Põhikool 109 188 184 123 43 - - 8 51
256. Robin Laurend Kolga Kool 97 - - - 49 - - - 49
257. Jan Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 98 - - - 49 - - - 49
258. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 99 - - - 49 - - - 49
259. Lisette Moks Kolga Kool 100 - - - 48 - - - 48
260. Hannes Markus Unt Tallinna 32. Keskkool 105 - - - 45 - - - 45
261. Katariina Paasik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 226 - 100 - - - 44 - 44
262. Meelis Kriiva Kambja Põhikool - 99 - - - 44 - - 44
263. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 175 112 160 120 - 28 - 15 43
264. Anette-Marie Sibul Pärnu Rääma Põhikool 288 195 178 105 - - - 43 43
265. Ott Rahuvarm Püha Johannese kool 257 101 - 136 - 42 - 1 43
266. Kaur Drenkham Nõo Põhikool 282 174 127 111 - - 15 27 42
267. Tõnn Tuhkur Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 105 - - - 41 - 41
268. Tristan Vandebosch Luunja Keskkool 112 - - - 40 - - - 40
269. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 153 - 112 - 11 - 28 - 39
270. Robin Aasa Viljandi Jakobsoni Kool 115 - 206 - 39 - - - 39
271. Karl-Egert Daškov Kambja Põhikool 197 103 - - - 38 - - 38
272. Mihkel Linnus Põlva Kool - 104 - - - 37 - - 37
273. Kreete Põdra Lõpe Kool - 123 - 119 - 21 - 16 37
274. Joonas Lepisto Tallinna Reaalkool - - 204 107 - - - 37 37
275. Kevin Korrol Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 108 - - - 34 34
276. Camilla Kurg Tallinna Heleni Kool 123 - - - 33 - - - 33
277. Kristjan Liiv Gustav Adolfi Gümnaasium - - 109 - - - 31 - 31
278. Elmar Jefimov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 110 - - - 30 - - 30
279. Egert Penu Aruküla Põhikool 267 - 114 - - - 27 - 27
280. Katarina Verst Luunja Keskkool - - - 113 - - - 26 26
281. Roland Jõgi Aruküla Põhikool 131 - - - 26 - - - 26
282. Kristofer Saar Kambja Põhikool 132 - - - 26 - - - 26
283. Grethel Grünthal Kolga Kool - - 116 - - - 26 - 26
284. Hendrik Hermandi Kolga Kool 133 169 - - 25 - - - 25
285. Joosep Balõnski Peetri Lasteaed-Põhikool 154 206 130 - 11 - 14 - 25
286. Indrek Männik Luunja Keskkool - - 159 115 - - - 24 24
287. Marie Pärn Jüri Gümnaasium - 117 - - - 24 - - 24
288. Karina Reisel Tallinna Ühisgümnaasium 291 119 - - - 24 - - 24
289. Mia-Ly Läänesaar Tallinna Kivimäe Põhikool - - 118 - - - 24 - 24
290. Harry Aus Peetri Lasteaed-Põhikool 222 120 189 153 - 23 - - 23
291. Ants Liivamägi Kuuste Kool 167 144 131 144 6 4 12 - 22
292. Henrik Leppik Tartu Kivilinna Kool 184 - 119 - - - 22 - 22
293. William Jamnes Pärnu Rääma Põhikool 266 191 186 116 - - - 22 22
294. Silver Kukk Tallinna 53. Keskkool - 121 - - - 22 - - 22
295. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool 248 146 125 - - 4 17 - 21
296. Elif Eliise Hirlak Aruküla Põhikool 138 - - - 21 - - - 21
297. Raiko Soe Viljandi Jakobsoni Kool 139 - - - 21 - - - 21
298. Eerik Rudometov Kuuste Kool 173 156 158 117 - - - 20 20
299. Timotheus Simmu Püha Johannese kool 249 125 180 151 - 20 - - 20
300. Romero Ereline Kambja Põhikool 143 148 - - 18 2 - - 20
301. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 141 - - - 20 - - - 20
302. Marcus Miina Kuuste Kool 192 161 124 - - - 18 - 18
303. Karl Koitla Pärnu Rääma Põhikool 264 143 170 121 - 5 - 13 18
304. Marten Männik Tallinna 32. Keskkool - 128 - - - 18 - - 18
305. Kevin Koppel Palupera Põhikool 240 130 - - - 18 - - 18
306. Aaron Günthetr Saarejõe Luunja Keskkool 144 - - - 18 - - - 18
307. Karmen Errapart Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 118 - - - 18 18
308. Sandra Vetka Luunja Keskkool 147 - - - 15 - - - 15
309. Toomas Torri Kärla Põhikool 148 - - - 15 - - - 15
310. Karl-Eerik Rooni Tallinna Kivimäe Põhikool - - 128 - - - 15 - 15
311. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 178 - 129 - - - 14 - 14
312. Uku Saag Tartu Kivilinna Kool 149 - 201 - 14 - - - 14
313. Doris Aasa Jüri Gümnaasium - 132 - - - 14 - - 14
314. Miko Puk Kambja Põhikool 151 157 - - 13 - - - 13
315. Ott Jonuks Tartu Kivilinna Kool - 135 194 - - 13 - - 13
316. Ronaldo Lipp Pärnu Vanalinna Põhikool - 134 - - - 13 - - 13
317. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 186 176 144 126 - - 5 7 12
318. Andreas Müller Püha Johannese kool 236 197 137 134 - - 9 3 12
319. Agor Nõmmik Imavere Põhikool 152 - - - 12 - - - 12
320. Sander Kask Luunja Keskkool - - 132 - - - 12 - 12
321. Karl Robin Rillo Tallinna Kesklinna Põhikool - 216 135 - - - 11 - 11
322. Liisa Martha Veetõusme Kolga Kool - - 133 - - - 11 - 11
323. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 155 - - - 10 - - - 10
324. Andero Alt Tallinna Lilleküla Gümnaasium 158 - - - 9 - - - 9
325. Aureelia Kasar Imavere Põhikool 159 - - - 9 - - - 9
326. Kädi-Liis Bäärt Imavere Põhikool 160 - - - 8 - - - 8
327. Magnus Saarna Palupera Põhikool 161 - - - 8 - - - 8
328. Caroli Kink Aruküla Põhikool 162 - - - 8 - - - 8
329. Tauri Tihane Kuuste Kool 174 139 162 154 - 7 - - 7
330. Lennart-Samuel Talvik Paikuse Põhikool 163 - - - 7 - - - 7
331. Jennifer Martinson Tallinna 32. Keskkool - - - 125 - - - 7 7
332. Moonika Schasmin Imavere Põhikool 164 - - - 7 - - - 7
333. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 165 - - - 7 - - - 7
334. Kristofer Diligentov Tallinna Pääsküla Kool 166 - - - 7 - - - 7
335. Gregor Epner Peetri Lasteaed-Põhikool 205 182 220 128 - - - 6 6
336. Kaspar Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 141 - - - 6 - - 6
337. Kertu Eepold Kolga Kool 180 142 - - - 5 - - 5
338. Lotta Liisa Soosaar Tartu Kivilinna Kool - - - 129 - - - 5 5
339. Oliver Art Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 131 - - - 4 4
340. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 198 147 164 137 - 3 - - 3
341. Karel Kikas Palupera Põhikool 170 - - - 3 - - - 3
342. Aleksander Seeder Kolga Kool 171 - - - 2 - - - 2
343. Tauri Treier Tallinna Pääsküla Kool 172 - - - 2 - - - 2
344. Sarah Simson Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 150 - - - 2 - 2
345. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool - 149 - - - 1 - - 1
346. Henri Ekke Rasmus Kool Peetri Lasteaed-Põhikool 244 183 175 139 - - - - 0
347. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 204 187 157 - - - - - 0
348. Keriti Jugala Pärnu Rääma Põhikool 229 177 213 140 - - - - 0
349. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool 200 209 167 - - - - - 0
350. Tom-Tristan Piirsalu Peetri Lasteaed-Põhikool 268 222 173 142 - - - - 0
351. Birgit Moks Kolga Kool 191 - 169 - - - - - 0
352. Karl-Joosep Raudkivi Pärnu Rääma Põhikool 234 181 196 - - - - - 0
353. Jan Erik Daškov Kambja Põhikool 187 178 - - - - - - 0
354. Sten Kregor Hallimäe Pärnu Rääma Põhikool 254 198 198 159 - - - - 0
355. Rihard Järvesaar Pärnu Rääma Põhikool 228 199 199 - - - - - 0
356. Alvin Reck Püha Johannese kool 271 190 193 147 - - - - 0
357. Jaan Laskar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 241 192 190 - - - - - 0
358. Lene Jüriso Pärnu Rääma Põhikool 250 219 218 143 - - - - 0
359. Kerdo Kaur Martinson Pärnu Rääma Põhikool 274 189 192 - - - - - 0
360. Kaspar Leen Tallinna Lilleküla Gümnaasium 273 196 195 - - - - - 0
361. Armin Palumägi Pärnu Rääma Põhikool 289 211 176 - - - - - 0
362. Joosep Soots Kolga Kool 230 - - 146 - - - - 0
363. Tanel Otto Tallinna 32. Keskkool - 150 - - - - - - 0
364. Ainar Talts Kolga Kool 176 - - - - - - - 0
365. Annaliisa Palm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 158 - - - - - - 0
366. Martti Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool 235 - 183 - - - - - 0
367. Siim Tiitson Kuressaare Gümnaasium - - 161 - - - - - 0
368. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool 239 - 209 150 - - - - 0
369. Kaspar Enok Püha Johannese kool 270 - 187 149 - - - - 0
370. Karl-Hindrik Seling Audru kool 183 - - - - - - - 0
371. Erki Org Kambja Põhikool 253 184 - - - - - - 0
372. Kaur Nelke Tallinna Lilleküla Gümnaasium 243 194 - - - - - - 0
373. Kert Gebruk Kolga Kool 188 - - - - - - - 0
374. Ra Laurimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 247 203 208 - - - - - 0
375. Anton Fjodorov Tallinna Kesklinna Põhikool 292 - 171 - - - - - 0
376. Hendrik Põld Tallinna Lilleküla Gümnaasium 190 - - - - - - - 0
377. Artur Pastik Viljandi Jakobsoni Kool 218 - 207 - - - - - 0
378. Nikita Stanitski Luunja Keskkool 193 - - - - - - - 0
379. Pille-Riin Plakk Kolga Kool 195 - - - - - - - 0
380. Magnus Hiob Tallinna Reaalkool 217 - 211 - - - - - 0
381. Martin-Paul Moorits Imavere Põhikool 202 - - - - - - - 0
382. Oliver Mägi Kambja Põhikool 206 - - - - - - - 0
383. Sofia Rutiku Kolga Kool 207 - - - - - - - 0
384. Matthias Karu Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 168 - - - - - 0
385. Heidi Liis Timmusk Tallinna 32. Keskkool 208 - - - - - - - 0
386. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool 238 - 205 - - - - - 0
387. Siim Martin Ladva Luunja Keskkool - - 174 - - - - - 0
388. Otto-R Kangro Põltsamaa Ühisgümnaasium - 179 - - - - - - 0
389. Kädi Ülle Kolga Kool 213 - - - - - - - 0
390. Karolina Gridin Tallinna Lilleküla Gümnaasium 216 - - - - - - - 0
391. Elisabeth Kass Tallinna Lilleküla Gümnaasium 287 - 188 - - - - - 0
392. Marko Moorits Imavere Põhikool 219 - - - - - - - 0
393. Kristofer Kevväi Nõo Põhikool 220 - - - - - - - 0
394. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool 221 - - - - - - - 0
395. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 223 - - - - - - - 0
396. Gerli Kala Imavere Põhikool 224 - - - - - - - 0
397. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool 225 - - - - - - - 0
398. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 227 - - - - - - - 0
399. Andrus Anti Rimmeld Kolga Kool 231 - - - - - - - 0
400. Gregor Suurvarik Tallinna 32. Keskkool 262 201 - - - - - - 0
401. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 232 - - - - - - - 0
402. Kertu Vija Põlva Kool - 186 - - - - - - 0
403. Egor Suhhanov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 210 152 - - - - 0
404. Karl-Mathias Pihl Kärla Põhikool 233 - - - - - - - 0
405. Henri Oberle Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 193 - - - - - - 0
406. Tanel Viks Kolga Kool 275 200 - - - - - - 0
407. Mikk Viidul Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 191 - - - - - 0
408. Tiiu-Triin Tamm Palupera Põhikool 237 - - - - - - - 0
409. Villem Kallaste Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 197 - - - - - 0
410. Märt Eepold Kolga Kool 284 205 - - - - - - 0
411. Jakob Viks Kolga Kool 279 212 - - - - - - 0
412. Sulev Viks Kolga Kool 272 218 - - - - - - 0
413. Oskar Joost Viljandi Jakobsoni Kool 245 - - - - - - - 0
414. Espen Uri Kambja Põhikool 290 215 - - - - - - 0
415. Karl Robert Ahman Tallinna Lilleküla Gümnaasium 278 220 - - - - - - 0
416. Eeri-Clyde Arro Tallinna 32. Keskkool 252 - - - - - - - 0
417. Krister Enniko Kambja Põhikool 255 - - - - - - - 0
418. Rose-Marin luks Kärla Põhikool 256 - - - - - - - 0
419. Keimo Salumäe Imavere Põhikool 258 - - - - - - - 0
420. Sander Sivkov Imavere Põhikool 259 - - - - - - - 0
421. Sander Soopalu Palupera Põhikool 260 - - - - - - - 0
422. Tarmo Toimla Tallinna Pääsküla Kool - - - 148 - - - - 0
423. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool - - 203 - - - - - 0
424. Mirtel Tubli Aruküla Põhikool 261 - - - - - - - 0
425. Raul Robin Väli Järveküla kool - 204 - - - - - - 0
426. Joonas Ott Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 155 - - - - 0
427. Joosep Siigla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 157 - - - - 0
428. Marie-Luisa Kurm Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 208 - - - - - - 0
429. Urmet Henry Engman Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 158 - - - - 0
430. Sander Rjabinov Palupera Põhikool 263 - - - - - - - 0
431. Sandri Segasaar Laagri kool - 213 - - - - - - 0
432. Regor-Marten Tobonik Põlva Kool - 214 - - - - - - 0
433. Uku Eskel Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 212 - - - - - 0
434. Fred Kluge Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 217 - - - - - 0
435. Sten Kriis Palupera Põhikool 269 - - - - - - - 0
436. Mattias Petter Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 221 - - - - - - 0
437. Kristella Kõllamägi Tartu Tamme Kool - 223 - - - - - - 0
438. Erki Pärna Tartu Kivilinna Kool - 224 - - - - - - 0
439. Kaisa Lemsalu Tartu Tamme Kool - 225 - - - - - - 0
440. Arvo Kadak Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 219 - - - - - 0
441. Karel Pedaste Tartu Kivilinna Kool 276 - - - - - - - 0
442. Kuldar Süda Kolga Kool 277 - - - - - - - 0
443. Krete Pipenberg Tallinna Lilleküla Gümnaasium 281 - - - - - - - 0
444. Rainis Gelenitš Tallinna Lilleküla Gümnaasium 283 - - - - - - - 0
445. Jan-Kenyon Nõukas Tallinna Lilleküla Gümnaasium 286 - - - - - - - 0
446. Rander Toiger Peetri Lasteaed-Põhikool 293 - - - - - - - 0
447. Miikal Roos Kambja Põhikool 294 - - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 4416 20
2. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 4177 18
3. Saaremaa Ühisgümnaasium 2552 9
4. Tallinna 32. Keskkool 2530 16
5. Kahtla Lasteaed-Põhikool 2488 17
6. Tallinna Pääsküla Kool 2408 17
7. Surju Põhikool 1803 4
8. Gustav Adolfi Gümnaasium 1738 10
9. Rakvere Waldorfkool 1612 2
10. Luunja Keskkool 1236 15
11. Nõo Põhikool 1194 8
12. Jüri Gümnaasium 1176 13
13. Viljandi Jakobsoni Kool 1173 22
14. Pärnu Mai kool 1050 2
15. Tallinna Nõmme Põhikool 1043 5
16. Nõmme Erakool 985 3
17. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 915 5
18. Aruküla Põhikool 791 16
19. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 778 35
20. Palupera Põhikool 775 15
21. Kuressaare Gümnaasium 757 5
22. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 714 15
23. Peetri Lasteaed-Põhikool 682 14
24. Tallinna Heleni Kool 645 4
25. Kuuste Kool 614 11
26. Kambja Põhikool 614 17
27. Tartu Kivilinna Kool 600 15
28. Pärnu Rääma Põhikool 579 13
29. Põlva Kool 497 6
30. Tallinna Arte Gümnaasium 487 1
31. Pärnu Raeküla Kool 475 2
32. Kolga Kool 475 23
33. Tartu Aleksander Puškini Kool 409 3
34. Lõpe Kool 407 3
35. Kehra Gümnaasium 403 2
36. Paikuse Põhikool 383 4
37. Põltsamaa Ühisgümnaasium 337 6
38. Tallinna Kesklinna Põhikool 333 7
39. Tallinna 53. Keskkool 331 3
40. Pärnu Vanalinna Põhikool 302 4
41. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 290 1
42. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 275 1
43. Tartu Erakool 252 1
44. Tabasalu Ühisgümnaasium 230 1
45. Tallinna Kivimäe Põhikool 215 3
46. Püha Johannese kool 127 6
47. Imavere Põhikool 123 10
48. Tartu Variku Kool 92 1
49. Kärla Põhikool 76 4
50. Laagri kool 63 2
51. Tallinna Ühisgümnaasium 44 3
52. Audru kool 0 1
53. Järveküla kool 0 1
54. Tartu Tamme Kool 0 2