menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Kabe 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 1 1 1 1 35 35 35 35 140
2. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 3 5 4 5 30 28 29 28 115
3. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 11 2 3 4 22 32 30 29 113
4. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 2 3 - 2 32 30 0 32 94
5. Rando Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool 22 6 9 13 11 27 24 20 82
6. Helerin Soop Muhu Põhikool 10 4 32 6 23 29 1 27 80
7. Anette Prinzmann Viljandi Jakobsoni Kool 45 17 2 3 0 16 32 30 78
8. Miko Pärn Muhu Põhikool 6 9 31 9 27 24 2 24 77
9. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool - 7 5 14 0 26 28 19 73
10. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 13 12 22 15 20 21 11 18 70
11. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 34 14 10 8 0 19 23 25 67
12. Johanna Keerd Muhu Põhikool 4 10 48 20 29 23 0 13 65
13. Igor Nikitin Olustvere Põhikool - 18 20 10 0 15 13 23 51
14. Aleksandr Nikolas Narva Vanalinna Riigikool 24 16 15 27 9 17 18 6 50
15. Rico Lohk Aruküla Põhikool - 11 - 7 0 22 0 26 48
16. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool 14 52 7 32 19 0 26 1 46
17. Caroliis Miks Palupera Põhikool - 20 21 12 0 13 12 21 46
18. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 46 26 11 17 0 7 22 16 45
19. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 25 23 12 48 8 10 21 0 39
20. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 40 27 23 11 0 6 10 22 38
21. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool - 13 17 47 0 20 16 0 36
22. Mihhail Netðajev Narva Vanalinna Riigikool 21 30 30 18 12 3 3 15 33
23. Dmitri Sokolov Narva Vanalinna Riigikool 30 8 28 40 3 25 5 0 33
24. Viktorija Snyatkova Narva Vanalinna Riigikool 9 - 24 41 24 0 9 0 33
25. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 20 32 19 36 13 1 14 0 28
26. Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool 7 31 37 44 26 2 0 0 28
27. Aleksandr Martðuk Narva Vanalinna Riigikool 16 54 53 22 17 0 0 11 28
28. Rasmus Kalkun Peetri Lasteaed-Põhikool 17 39 - 21 16 0 0 12 28
29. Kaisa Alt Kahtla Lasteaed-Põhikool 5 - 56 64 28 0 0 0 28
30. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 39 21 18 34 0 12 15 0 27
31. Rando Kübar Tallinna 32. Keskkool - 15 - 24 0 18 0 9 27
32. Kert Neeme Pärnu Vanalinna Põhikool - - 6 - 0 0 27 0 27
33. Oliver Hallik Kihelkonna kool - 22 26 25 0 11 7 8 26
34. Carlos Tults Peetri Lasteaed-Põhikool 8 - - - 25 0 0 0 25
35. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool - - 8 - 0 0 25 0 25
36. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 12 49 58 52 21 0 0 0 21
37. Henri Pirksaar Peetri Lasteaed-Põhikool 27 19 36 - 6 14 0 0 20
38. Angela Brunfeldt Pärnu Vanalinna Põhikool - - 13 - 0 0 20 0 20
39. Uku Tominga Surju Põhikool 18 50 29 57 15 0 4 0 19
40. Elisabeth Bremann Tallinna Ühisgümnaasium - - 14 - 0 0 19 0 19
41. Nikita Mihhailov Narva Vanalinna Riigikool 15 - - 63 18 0 0 0 18
42. Kaarel Gustav Käbin Kihelkonna kool - 34 16 33 0 0 17 0 17
43. Brigit Parra Rapla Ühisgümnaasium - - - 16 0 0 0 17 17
44. Karl-Juhan Kangur Peetri Lasteaed-Põhikool 54 24 - 26 0 9 0 7 16
45. Gen-Horret Rand Viljandi Jakobsoni Kool 23 44 - 28 10 0 0 5 15
46. Germo Mäenurm Surju Põhikool 19 46 42 66 14 0 0 0 14
47. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool - - - 19 0 0 0 14 14
48. Villem Vannik Aruküla Põhikool - 41 - 23 0 0 0 10 10
49. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool - 28 33 29 0 5 0 4 9
50. Elori Orgusaar Surju Põhikool 42 38 25 43 0 0 8 0 8
51. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool - 25 39 39 0 8 0 0 8
52. Ivan Netðajev Narva Vanalinna Riigikool 26 37 - 35 7 0 0 0 7
53. Harmo-Ron Kallaste Peetri Lasteaed-Põhikool 33 - 27 - 0 0 6 0 6
54. Karoliina Raud Kahtla Lasteaed-Põhikool 28 - 49 37 5 0 0 0 5
55. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 50 29 57 50 0 4 0 0 4
56. Elisabeth Merendi Viljandi Jakobsoni Kool 29 - - - 4 0 0 0 4
57. Kent Kurg Rapla Ühisgümnaasium - - - 30 0 0 0 3 3
58. Darja Fominõhh Narva Vanalinna Riigikool 31 55 43 45 2 0 0 0 2
59. Martin Tilk Rapla Ühisgümnaasium - - - 31 0 0 0 2 2
60. Luukas Kaarel Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool 32 68 64 - 1 0 0 0 1
61. Magnus Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 47 36 63 46 0 0 0 0 0
62. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 60 47 35 55 0 0 0 0 0
63. Henri Oad Surju Põhikool 43 57 50 71 0 0 0 0 0
64. Andra Kivest Peetri Lasteaed-Põhikool 49 59 55 59 0 0 0 0 0
65. Jan Kaius Lomp Tallinna 32. Keskkool 55 60 40 75 0 0 0 0 0
66. Mariliis Saarkoppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 35 69 61 69 0 0 0 0 0
67. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 53 67 68 54 0 0 0 0 0
68. Aleks Koort Narva Vanalinna Riigikool 41 66 70 67 0 0 0 0 0
69. Janely Sööt Peetri Lasteaed-Põhikool 48 74 65 61 0 0 0 0 0
70. Martin Veremiy Narva Vanalinna Riigikool 64 61 52 83 0 0 0 0 0
71. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 65 51 71 73 0 0 0 0 0
72. Angela Andersson Peetri Lasteaed-Põhikool 44 75 66 76 0 0 0 0 0
73. Maret Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool - 43 44 70 0 0 0 0 0
74. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool - 40 62 58 0 0 0 0 0
75. Henri Viik Surju Põhikool 37 76 - 56 0 0 0 0 0
76. Marten Roots Tallinna 32. Keskkool 38 53 - 81 0 0 0 0 0
77. Mathias Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium - 42 54 80 0 0 0 0 0
78. Rene Kärner Tallinna 32. Keskkool - 58 45 78 0 0 0 0 0
79. Veronika Korotajeva Narva Vanalinna Riigikool 62 71 - 53 0 0 0 0 0
80. Maksim Abel Narva Vanalinna Riigikool 63 64 - 65 0 0 0 0 0
81. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool - 56 72 68 0 0 0 0 0
82. Nil Vassiljev Narva Vanalinna Riigikool 59 65 - 74 0 0 0 0 0
83. Siim Viies Olustvere Põhikool - 63 67 77 0 0 0 0 0
84. Marcus Penjam Tallinna 32. Keskkool - 70 60 79 0 0 0 0 0
85. Tauri Kiis Olustvere Põhikool 67 - 74 72 0 0 0 0 0
86. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool - - 34 38 0 0 0 0 0
87. Pavel Timofejev Narva Vanalinna Riigikool 36 - - 51 0 0 0 0 0
88. Eva Brigita Varrak Tallinna 32. Keskkool 57 - - 42 0 0 0 0 0
89. Aimar Äkke Muhu Põhikool - - 41 62 0 0 0 0 0
90. Annabel Aavik Aruküla Põhikool - 62 47 - 0 0 0 0 0
91. Heinar Mitt Tallinna 32. Keskkool - 33 - 82 0 0 0 0 0
92. Karl-Herman Udu Surju Põhikool 58 73 - - 0 0 0 0 0
93. Ly-Aana Loik Aruküla Põhikool - 77 73 - 0 0 0 0 0
94. Aston Leetjõe Tallinna 32. Keskkool - 35 - - 0 0 0 0 0
95. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool - - 38 - 0 0 0 0 0
96. Martin Tiirik Kose Gümnaasium - 45 - - 0 0 0 0 0
97. Pillerin Pihelgas Pärnu Vanalinna Põhikool - - 46 - 0 0 0 0 0
98. Robert Ira Viljandi Jakobsoni Kool - 48 - - 0 0 0 0 0
99. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool - - - 49 0 0 0 0 0
100. Eerik Lotsman Pärnu Vanalinna Põhikool - - 51 - 0 0 0 0 0
101. Sergo Lanno Surju Põhikool 51 - - - 0 0 0 0 0
102. Marta Liisa Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool 52 - - - 0 0 0 0 0
103. Iris-Maria Matskevits Tallinna Saksa Gümnaasium 56 - - - 0 0 0 0 0
104. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool - - 59 - 0 0 0 0 0
105. Barbara Roon Olustvere Põhikool - - - 60 0 0 0 0 0
106. Konjushenko Vlad Tallinna Tõnismäe Reaalkool 61 - - - 0 0 0 0 0
107. Keijo-Johann Norden Kehra Gümnaasium 66 - - - 0 0 0 0 0
108. Karl Morten Tamm Pärnu Vanalinna Põhikool - - 69 - 0 0 0 0 0
109. Heino Alfred Liiv Kose Gümnaasium - 72 - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Peetri Lasteaed-Põhikool 540 20
2. Kahtla Lasteaed-Põhikool 274 15
3. Muhu Põhikool 222 5
4. Narva Vanalinna Riigikool 192 14
5. Tallinna Reaalkool 188 3
6. Viljandi Jakobsoni Kool 120 8
7. Aruküla Põhikool 58 4
8. Tallinna 32. Keskkool 55 9
9. Olustvere Põhikool 51 5
10. Pärnu Vanalinna Põhikool 47 5
11. Palupera Põhikool 46 1
12. Kihelkonna kool 43 2
13. Surju Põhikool 41 7
14. Rapla Ühisgümnaasium 22 3
15. Tallinna Ühisgümnaasium 19 1
16. Kehra Gümnaasium 0 1
17. Kose Gümnaasium 0 2
18. Tallinna Saksa Gümnaasium 0 3
19. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444