menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Kabe 2013/2014 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Uku Eelmäe Tallinna Ühisgümnaasium 5 2 3 1 89 95 92 100 376
2. Georg Abozenko Tallinna Südalinna Kool 2 8 6 2 95 86 88 95 364
3. Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 3 15 5 3 92 79 89 92 352
4. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 6 9 10 4 88 85 84 90 347
5. Harri Kramm Tallinna Ühisgümnaasium 11 7 8 7 83 87 86 87 343
6. Alexandr Knjazev Nõo Reaalgümnaasium 9 17 11 11 85 77 83 83 328
7. Juss Kaarama Nõo Reaalgümnaasium 14 19 9 12 80 75 85 82 322
8. Helene Tismus Tallinna Ühisgümnaasium - 5 2 6 0 89 95 88 272
9. Maksim Ðevtðenko Nõo Reaalgümnaasium 4 3 - 5 90 92 0 89 271
10. Brigid-Ly Palkman Tallinna Lilleküla Gümnaasium 7 4 4 - 87 90 90 0 267
11. Marie-Eliise Jürisoo Tallinna Ühisgümnaasium - 14 1 9 0 80 100 85 265
12. Robin Gross Nõo Reaalgümnaasium 13 11 13 - 81 83 81 0 245
13. Toomas Sander Tallinna Ühisgümnaasium 15 16 - 8 79 78 0 86 243
14. Nikita Savtšenko Tallinna Ühisgümnaasium 17 - 15 13 77 0 79 81 237
15. Marko Tamme Tartu Kommertsgümnaasium 1 1 - - 100 100 0 0 200
16. Anete Düüna Rapla Ühisgümnaasium - 6 7 - 0 88 87 0 175
17. Ants Marten Prii Nõo Reaalgümnaasium 10 12 - - 84 82 0 0 166
18. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium - 10 12 - 0 84 82 0 166
19. Maarja Abel Nõo Reaalgümnaasium 19 13 - - 75 81 0 0 156
20. Sirje Lind Nõo Reaalgümnaasium 18 20 - - 76 74 0 0 150
21. Hans kristjan Muhel Nõo Reaalgümnaasium 8 - - - 86 0 0 0 86
22. Jan- Bert Kaljuste Tallinna Ühisgümnaasium - - - 10 0 0 0 84 84
23. Simo Sirel Nõo Reaalgümnaasium 12 - - - 82 0 0 0 82
24. Antanas Zamuslkis Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 14 - 0 0 80 0 80
25. Marten Jaago Tallinna Ühisgümnaasium - - - 14 0 0 0 80 80
26. Martin Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium 16 - - - 78 0 0 0 78
27. Karmen Kase Tallinna Inglise Kolledž - 18 - - 0 76 0 0 76
28. Robi Pütsepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 20 - - - 74 0 0 0 74
29. Kristina Meister Tallinna Inglise Kolledž - 21 - - 0 73 0 0 73
30. Aaron Oliver Aaviste Tallinna 32. Keskkool 21 - - - 73 0 0 0 73
31. Julia Alexandra Krohn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 22 - - - 72 0 0 0 72
32. Regina Laur Nõo Reaalgümnaasium - 22 - - 0 72 0 0 72
33. Francis Kuum Tallinna Lilleküla Gümnaasium 23 - - - 71 0 0 0 71
34. Mihkel Kütt Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 23 - - 0 71 0 0 71

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Ühisgümnaasium 1655 8
2. Nõo Reaalgümnaasium 1625 12
3. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 713 7
4. Tallinna Südalinna Kool 364 1
5. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 347 1
6. Tartu Kommertsgümnaasium 200 1
7. Rapla Ühisgümnaasium 175 1
8. Tallinna Inglise Kolledž 149 2
9. Tallinna 32. Keskkool 73 1


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444