menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Kabe 2018/2019 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasium 9 2 2 7 85 95 95 87 277
3. Henri Mugur Tallinna Reaalkool - 3 3 8 0 92 92 86 270
4. Aleksandra Logovoi Viljandi Jakobsoni Kool 11 7 7 2 83 87 87 95 269
5. Romet Širokov Viljandi Jakobsoni Kool 2 45 12 3 95 49 82 92 269
6. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 4 10 9 15 90 84 85 79 259
7. Karel Kissand Pärnu Vanalinna Põhikool 5 18 70 6 89 76 24 88 253
8. Hendrik Jaska Tallinna Reaalkool 21 5 10 27 73 89 84 67 246
9. Kätriin Hommik Viljandi Jakobsoni Kool 30 6 53 4 64 88 41 90 242
10. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 14 9 71 20 80 85 23 74 239
11. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 6 14 24 46 88 80 70 48 238
12. Hendrik Tambla Tallinna Reaalkool 78 4 23 17 16 90 71 77 238
13. Karl Stefan Kivistik Jüri Gümnaasium 3 27 16 29 92 67 78 65 237
14. Teele Peerna Tallinna Kesklinna Põhikool 10 31 4 - 84 63 90 0 237
15. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 7 24 15 24 87 70 79 70 236
16. Laur Lehto Tartu Kesklinna Kool 20 23 5 36 74 71 89 58 234
17. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 100 30 8 12 0 64 86 82 232
18. Eliisabeth Valdman Jüri Gümnaasium 16 11 47 26 78 83 47 68 229
19. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 8 50 6 47 86 44 88 47 221
20. Henri Õispuu Tallinna 32. Keskkool 23 15 35 25 71 79 59 69 219
21. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 17 39 148 14 77 55 0 80 212
22. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 12 100 17 42 82 0 77 52 211
23. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 99 12 18 43 0 82 76 51 209
24. Kristin Lääts Viljandi Jakobsoni Kool 22 20 100 37 72 74 0 57 203
25. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool 48 19 22 79 46 75 72 15 193
26. Saamuel Vahter Kuressaare Gümnaasium 46 58 38 9 48 36 56 85 189
27. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 35 33 28 76 59 61 66 18 186
28. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 34 51 77 11 60 43 17 83 186
29. Rasmus Kröönström Kolga Kool 79 83 13 5 15 11 81 89 185
30. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 15 44 40 81 79 50 54 13 183
31. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool 24 34 45 52 70 60 49 42 179
32. Siimeon Vahter Kuressaare Gümnaasium 33 73 56 16 61 21 38 78 177
33. Tristan Hans Kruuk Tallinna 32. Keskkool 49 55 25 32 45 39 69 62 176
34. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 28 46 69 33 66 48 25 61 175
35. Eliise Kõrgessaar Keila kool - 48 20 39 0 46 74 55 175
36. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 32 60 48 30 62 34 46 64 172
37. Matias Kosemets Kolga Kool 18 28 66 127 76 66 28 0 170
38. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium 39 56 - 18 55 38 0 76 169
39. Riivo Jakobi Tartu Kivilinna Kool 58 26 30 130 36 68 64 0 168
40. Johannes Männik Nõo Põhikool 26 8 86 102 68 86 8 0 162
41. Sayid Vihalem Tallinna Heleni Kool 27 61 33 - 67 33 61 0 161
42. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 82 22 73 35 12 72 21 59 152
43. Kert Hüvato Võru Kreutzwaldi Kool 87 68 34 28 7 26 60 66 152
44. Evert Rannamaa Jüri Gümnaasium 70 - 26 34 24 0 68 60 152
45. Tevon Sild Jüri Gümnaasium - 17 21 99 0 77 73 0 150
46. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 122 13 31 89 0 81 63 5 149
47. Mikael Olaf Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 71 59 118 10 23 35 0 84 142
48. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 50 62 29 72 44 32 65 22 141
49. Oliver Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 31 29 84 91 63 65 10 3 138
50. Andre Ületoa Viljandi Jakobsoni Kool - 88 11 48 0 6 83 46 135
51. Mathias Männik Tallinna 32. Keskkool 13 42 117 113 81 52 0 0 133
52. Andero Punning Tartu Veeriku Kool 41 36 72 - 53 58 22 0 133
53. Märten Uljas Kärla Põhikool 19 143 36 - 75 0 58 0 133
54. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 68 32 60 90 26 62 34 4 122
55. Kaspar Molok Aruküla Põhikool 83 40 - 40 11 54 0 54 119
56. Kaisa Ollikainen Tallinna Kesklinna Põhikool 145 96 49 23 0 0 45 71 116
57. Karl Daniel Jaanikesing Tallinna Ühisgümnaasium 54 37 80 - 40 57 14 0 111
58. Lisete Jõesaar Palupera Põhikool 118 47 32 116 0 47 62 0 109
59. Kristina Maranik Tallinna Saksa Gümnaasium 36 57 88 - 58 37 6 0 101
60. Paula Mett Tallinna Ühisgümnaasium 72 104 19 101 22 0 75 0 97
61. Krete Siimsaare Tartu Veeriku Kool 44 52 89 159 50 42 5 0 97
62. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 116 118 27 65 0 0 67 29 96
63. Asmo Aasma Tallinna 32. Keskkool 57 162 74 55 37 0 20 39 96
64. Ants-Alari Uljas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 87 46 53 0 7 48 41 96
65. Anna Hamburg Kuressaare Gümnaasium 199 21 - 73 0 73 0 21 94
66. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 139 78 63 50 0 16 31 44 91
67. Ralf Maapalu Tallinna Reaalkool 137 - 75 22 0 0 19 72 91
68. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 64 69 59 83 30 25 35 11 90
69. Jako Joosu Määr Tallinna Heleni Kool 215 90 81 21 0 4 13 73 90
70. Helir Hoop Võru Kreutzwaldi Kool 85 112 - 13 9 0 0 81 90
71. Mattias Pastak Tartu Kivilinna Kool 150 38 119 63 0 56 0 31 87
72. Albert Reinman Tallinna Reaalkool 107 136 44 58 0 0 50 36 86
73. Hanno Klimov Jüri Gümnaasium - - 52 51 0 0 42 43 85
74. Rico Lõhmus Tartu Veeriku Kool 55 49 99 - 39 45 0 0 84
75. Martin Koppel Võru Kreutzwaldi Kool 40 66 - - 54 28 0 0 82
76. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool - 41 184 66 0 53 0 28 81
77. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 110 152 54 54 0 0 40 40 80
78. Mirell Raudkar Tallinna Heleni Kool - 194 14 143 0 0 80 0 80
79. Kaur Mattias Kuuskme Tallinna Reaalkool 53 93 107 57 41 1 0 37 79
80. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 158 70 39 105 0 24 55 0 79
81. Kaarel Mere Tallinna Nõmme Gümnaasium - 76 58 70 0 18 36 24 78
82. Mirjam Kallikorm Tallinna Nõmme Gümnaasium - 16 159 - 0 78 0 0 78
83. Harri Aldošin Võru Kreutzwaldi Kool 65 80 61 - 29 14 33 0 76
84. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool 140 - 155 19 0 0 0 75 75
85. Trisden Eding Tallinna 32. Keskkool 80 86 43 - 14 8 51 0 73
86. Rasmus Orm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 66 - 172 49 28 0 0 45 73
87. Uljana Jaskevitš Viljandi Jakobsoni Kool 84 64 131 62 10 30 0 32 72
88. William Kotka Tallinna Reaalkool 67 156 51 114 27 0 43 0 70
89. Ago Tähepõld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 130 63 185 56 0 31 0 38 69
90. Uku Gross Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 106 25 - 103 0 69 0 0 69
91. Saskia Olep Tallinna Saksa Gümnaasium 25 - - - 69 0 0 0 69
92. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 157 67 87 60 0 27 7 34 68
93. Chris Ants Lumiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 35 109 85 0 59 0 9 68
94. Rasmus Kraav Tartu Veeriku Kool 52 71 115 122 42 23 0 0 65
95. Teele Püüa Kahtla Lasteaed-Põhikool 29 139 157 119 65 0 0 0 65
96. Herta Unt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 63 121 - 61 31 0 0 33 64
97. Sander Isand Tallinna 32. Keskkool 152 99 154 31 0 0 0 63 63
98. Kutt Kaarel Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 114 53 85 82 0 41 9 12 62
99. Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool 47 79 - 132 47 15 0 0 62
100. Sander Vallik Kahtla Lasteaed-Põhikool 182 43 141 84 0 51 0 10 61
101. Kristo Kolossov Tartu Veeriku Kool 38 102 90 - 56 0 4 0 60
102. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 97 85 101 44 0 9 0 50 59
103. Silver Leon Noorma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 165 110 55 74 0 0 39 20 59
104. Kaspar Toom Jüri Gümnaasium 89 165 41 149 5 0 53 0 58
105. Siim Saadla Tallinna Pääsküla Kool 37 - - - 57 0 0 0 57
106. Genert Saua Võru Kreutzwaldi Kool - - 37 - 0 0 57 0 57
107. Lisandra Jants Palupera Põhikool - 95 - 38 0 0 0 56 56
108. Oskar Mändla Tallinna Ühisgümnaasium 93 206 42 95 1 0 52 0 53
109. Kaarel Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 113 187 173 41 0 0 0 53 53
110. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 43 109 - 92 51 0 0 2 53
111. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 42 124 102 100 52 0 0 0 52
112. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 45 - - - 49 0 0 0 49
113. Harry Kabral Tallinna Heleni Kool - - - 45 0 0 0 49 49
114. Aleksander Aulik Kuressaare Gümnaasium 149 65 92 77 0 29 2 17 48
115. Rasmus Tool Kuressaare Gümnaasium 86 105 57 144 8 0 37 0 45
116. Riko Tarum Tallinna Heleni Kool 111 122 50 173 0 0 44 0 44
117. Risto Peetri Tallinna Heleni Kool 77 84 78 112 17 10 16 0 43
118. Marita Shornikova Nõo Põhikool 51 147 106 178 43 0 0 0 43
119. Laur-Marcus Lehtjõe Tallinna Heleni Kool - 54 - - 0 40 0 0 40
120. Steven-Eric Orgmets Tallinna Nõmme Gümnaasium 74 75 - - 20 19 0 0 39
121. Kimo Viik Aruküla Põhikool 56 - - - 38 0 0 0 38
122. Meribel Nõuakas Tallinna Heleni Kool 125 173 135 59 0 0 0 35 35
123. Günther Ilves Viljandi Jakobsoni Kool - 170 65 88 0 0 29 6 35
124. Karl Markus Pallopson Viljandi Jakobsoni Kool 59 - - - 35 0 0 0 35
125. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 60 127 - 128 34 0 0 0 34
126. Janett Leppik Aruküla Põhikool 61 - - - 33 0 0 0 33
127. Karola Raja Tallinna 32. Keskkool 94 148 62 - 0 0 32 0 32
128. Deivis Daniel Rebane Viljandi Jakobsoni Kool 62 - - - 32 0 0 0 32
129. Margus Silluta Tallinna Ühisgümnaasium 91 138 67 145 3 0 27 0 30
130. Mariel Moks Kolga Kool 98 184 139 64 0 0 0 30 30
131. Kaspar Vares Jüri Gümnaasium - 111 64 98 0 0 30 0 30
132. Johannes Aus Kuressaare Gümnaasium 169 98 124 67 0 0 0 27 27
133. Kate Paukson Tallinna Heleni Kool 148 137 128 68 0 0 0 26 26
134. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 167 135 68 147 0 0 26 0 26
135. Kristofer Rohi Kuressaare Gümnaasium 69 103 153 155 25 0 0 0 25
136. Karl-Magnus Pensa Tallinna Kesklinna Põhikool 159 158 129 69 0 0 0 25 25
137. Juhan Ivask Nõo Põhikool 135 97 - 71 0 0 0 23 23
138. Liivar Lätt Tartu Veeriku Kool 132 72 114 121 0 22 0 0 22
139. Linda Liis Kannukene Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 73 144 147 151 21 0 0 0 21
140. Sander Nõmm Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 144 74 95 125 0 20 0 0 20
141. Madis Ivask Nõo Põhikool 101 89 121 80 0 5 0 14 19
142. Jakob Lind Tallinna Nõmme Gümnaasium 187 116 97 75 0 0 0 19 19
143. Ramses Valsberg Tallinna Pääsküla Kool 75 - - - 19 0 0 0 19
144. Lilian Elisabeth Kaurit Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 156 120 76 107 0 0 18 0 18
145. Ralf Rebane Võru Kreutzwaldi Kool 76 211 187 194 18 0 0 0 18
146. Ott Oskar Olesk Tallinna 32. Keskkool 112 77 149 - 0 17 0 0 17
147. Laura Liisa Bach Aruküla Põhikool 153 - - 78 0 0 0 16 16
148. Karl Tamla Tallinna Reaalkool - 196 79 120 0 0 15 0 15
149. Kaisa Vahstein Kuressaare Gümnaasium 92 160 83 164 2 0 11 0 13
150. Taago Mairold Jacobi Tartu Kivilinna Kool 120 81 - 169 0 13 0 0 13
151. Uku Laansalu Kärla Põhikool 81 150 198 - 13 0 0 0 13
152. Paul Johann Tamm Tallinna Reaalkool 127 82 138 111 0 12 0 0 12
153. Vincent Mesias Pärnu Vanalinna Põhikool 103 149 82 126 0 0 12 0 12
154. Kaspar Teede Tallinna Reaalkool 177 - 104 86 0 0 0 8 8
155. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium 88 181 125 93 6 0 0 1 7
156. Stefan Padrak Avatud Kool - - - 87 0 0 0 7 7
157. Mia Vaikre Kolga Kool 90 177 103 172 4 0 0 0 4
158. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 147 125 91 182 0 0 3 0 3
159. Oliver Freienthal Aruküla Põhikool 161 91 - 109 0 3 0 0 3
160. Liisi - Marii Mürk Kolga Kool 155 92 162 96 0 2 0 0 2
161. Lisanne Tint Tallinna Nõmme Gümnaasium 175 108 93 135 0 0 1 0 1
162. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 95 107 150 118 0 0 0 0 0
163. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 115 94 175 110 0 0 0 0 0
164. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 143 115 120 124 0 0 0 0 0
165. Anete Lepalaan Tallinna 32. Keskkool 104 113 156 163 0 0 0 0 0
166. Mia Tintso Kahtla Lasteaed-Põhikool 146 128 126 146 0 0 0 0 0
167. Diora Aleksandra Virak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 126 146 133 161 0 0 0 0 0
168. Epp Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 96 176 145 157 0 0 0 0 0
169. Rebecca Maria Rändvee Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 128 126 137 190 0 0 0 0 0
170. Tristan Tammik Võru Kreutzwaldi Kool 195 133 143 133 0 0 0 0 0
171. Artur Reinsalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 183 161 112 150 0 0 0 0 0
172. Sander Urbla Nõo Põhikool 134 195 170 108 0 0 0 0 0
173. Kaisa Leet Tallinna Heleni Kool 142 169 182 117 0 0 0 0 0
174. Oskad Henrik Kundla Tallinna Reaalkool 170 178 142 134 0 0 0 0 0
175. Elise Marie Meikop Tartu Kesklinna Kool 191 142 136 162 0 0 0 0 0
176. Tim Ilmar Tuvikene Nõo Põhikool 163 189 144 140 0 0 0 0 0
177. Bertha Laul Kuressaare Gümnaasium 141 182 165 152 0 0 0 0 0
178. Raimond Paatsi Tartu Veeriku Kool 119 205 177 141 0 0 0 0 0
179. Martin Ots Tallinna 32. Keskkool 154 164 167 160 0 0 0 0 0
180. Lauren Hailey Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 151 180 146 168 0 0 0 0 0
181. Rebeka Plaan Palupera Põhikool 184 140 183 138 0 0 0 0 0
182. Marten Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 197 183 113 154 0 0 0 0 0
183. Valter Erik Pärnsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium 200 190 110 153 0 0 0 0 0
184. Karl Laul Kuressaare Gümnaasium 179 166 127 183 0 0 0 0 0
185. Kevin Mandel Tartu Kivilinna Kool 173 151 158 191 0 0 0 0 0
186. Travis Tiitus Kuressaare Gümnaasium 202 179 178 131 0 0 0 0 0
187. Arti Rosenberg Tallinna 32. Keskkool 194 199 166 156 0 0 0 0 0
188. Hugo Tarto Nõo Põhikool 190 191 169 175 0 0 0 0 0
189. Rasmus Küttis Tallinna 32. Keskkool 211 197 179 139 0 0 0 0 0
190. Karl Ranet Kusmin Pärnu Vanalinna Põhikool 181 203 181 171 0 0 0 0 0
191. Atko Hartvig Mölder Pärnu Vanalinna Põhikool 217 208 132 193 0 0 0 0 0
192. Oliver Juus Tartu Kivilinna Kool 193 201 189 189 0 0 0 0 0
193. Robin Öpik Nõo Põhikool 214 214 180 186 0 0 0 0 0
194. Markus Pungar Võru Kreutzwaldi Kool 206 216 193 195 0 0 0 0 0
195. Oliver Pärnpuu Tartu Kivilinna Kool - 119 94 97 0 0 0 0 0
196. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool 174 106 98 - 0 0 0 0 0
197. Oliver Talts Kolga Kool 136 188 - 104 0 0 0 0 0
198. Jaspar Friedrich Karp Aruküla Põhikool 223 114 - 94 0 0 0 0 0
199. Joonas Piiritalo Tallinna 32. Keskkool 168 159 108 - 0 0 0 0 0
200. Jasmine Äniline Tallinna Pääsküla Kool 121 175 140 - 0 0 0 0 0
201. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 188 - 123 129 0 0 0 0 0
202. Delis Utno Tallinna Ühisgümnaasium - 207 122 115 0 0 0 0 0
203. Märten Leemet Tartu Veeriku Kool 178 145 134 - 0 0 0 0 0
204. Kaur Antson Nõo Põhikool 102 204 - 170 0 0 0 0 0
205. Oliver Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium - 193 130 165 0 0 0 0 0
206. Henri Hütter Nõo Põhikool 198 - 174 167 0 0 0 0 0
207. Oskar Ensling Tallinna 32. Keskkool 207 163 176 - 0 0 0 0 0
208. Jürgen Fenske Tallinna Kesklinna Põhikool 201 174 - 188 0 0 0 0 0
209. Ott Herman Kirs Saaremaa Ühisgümnaasium 220 154 - 196 0 0 0 0 0
210. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium 210 167 - 197 0 0 0 0 0
211. Alice Hirvesaar Pärnu Vanalinna Põhikool - 210 186 199 0 0 0 0 0
212. Andreas Tobi Tartu Kivilinna Kool 204 202 190 - 0 0 0 0 0
213. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 221 209 191 - 0 0 0 0 0
214. Paula Tammi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 123 - - 106 0 0 0 0 0
215. Raimond Vanatalu Tallinna Pääsküla Kool 108 131 - - 0 0 0 0 0
216. Mariana Rudometov Kuuste Kool 131 129 - - 0 0 0 0 0
217. Hanna Saarmann Tallinna Saksa Gümnaasium 117 155 - - 0 0 0 0 0
218. Silver Lepik Kuressaare Gümnaasium 105 172 - - 0 0 0 0 0
219. Ramon Mägi Kuressaare Gümnaasium 164 - 116 - 0 0 0 0 0
220. Sara Väljan Võru Kreutzwaldi Kool - 134 152 - 0 0 0 0 0
221. Villu Sillak Tallinna 32. Keskkool 162 132 - - 0 0 0 0 0
222. Rihard Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 109 185 - - 0 0 0 0 0
223. Mattias Niglas Aruküla Põhikool 180 - - 123 0 0 0 0 0
224. Karl Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool - 215 96 - 0 0 0 0 0
225. Jan-Martti Kiil Kuressaare Gümnaasium 160 168 - - 0 0 0 0 0
226. Marten Ristisaar Aruküla Põhikool 172 157 - - 0 0 0 0 0
227. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium - 153 - 177 0 0 0 0 0
228. Julius Raid Tallinna Reaalkool 192 - - 158 0 0 0 0 0
229. Karoliine Kranberg Tallinna Reaalkool 166 186 - - 0 0 0 0 0
230. Johannes Lokko Luunja Keskkool - 198 164 - 0 0 0 0 0
231. Ralf Orason Tallinna Pääsküla Kool 176 192 - - 0 0 0 0 0
232. Gregori Järv Tallinna Ühisgümnaasium - - 194 180 0 0 0 0 0
233. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium - - 196 192 0 0 0 0 0
234. Norbert Tambets Võru Kreutzwaldi Kool 224 - 195 - 0 0 0 0 0
235. Ethel Meier Tallinna Reaalkool 208 212 - - 0 0 0 0 0
236. Paula Arula Tallinna Reaalkool - 101 - - 0 0 0 0 0
237. Emmariin Roos Kärla Põhikool - - 105 - 0 0 0 0 0
238. Inger Juhkam Kärla Põhikool - - 111 - 0 0 0 0 0
239. Rasmus Randviir Keila kool - 117 - - 0 0 0 0 0
240. Tomi Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium - 123 - - 0 0 0 0 0
241. Fiia-Franka Uudeväli Tallinna Pääsküla Kool 124 - - - 0 0 0 0 0
242. Helin Kask Tallinna Saksa Gümnaasium 129 - - - 0 0 0 0 0
243. Berit Satsi Tallinna Pääsküla Kool - 130 - - 0 0 0 0 0
244. Kirill Kruze Aruküla Põhikool 133 - - - 0 0 0 0 0
245. Kevin Kabral Tallinna Heleni Kool - - - 136 0 0 0 0 0
246. Mattias Lauring Avatud Kool - - - 137 0 0 0 0 0
247. Lev Beškin Tallinna Saksa Gümnaasium 138 - - - 0 0 0 0 0
248. Aleks Kalle Tallinna Kesklinna Põhikool - 141 - - 0 0 0 0 0
249. Orm Kaspar Maksimovski Tallinna Nõmme Gümnaasium - - - 142 0 0 0 0 0
250. Georg Viilma Kolga Kool - - - 148 0 0 0 0 0
251. Mirtel Lillemets Kärla Põhikool - - 151 - 0 0 0 0 0
252. Eleanora Rebase Kärla Põhikool - - 160 - 0 0 0 0 0
253. Karola Käesel Kärla Põhikool - - 161 - 0 0 0 0 0
254. Rait Mart Kesküla Kärla Põhikool - - 163 - 0 0 0 0 0
255. Ilja Jekimenko Avatud Kool - - - 166 0 0 0 0 0
256. Erik Leemet Kärla Põhikool - - 168 - 0 0 0 0 0
257. Remi Lamsoo Aruküla Põhikool - 171 - - 0 0 0 0 0
258. Reigit Konts Kärla Põhikool - - 171 - 0 0 0 0 0
259. Björn Vegard Maddison Tallinna Reaalkool 171 - - - 0 0 0 0 0
260. Christan Lääne Avatud Kool - - - 174 0 0 0 0 0
261. Emil Sumre Tallinna Nõmme Gümnaasium - - - 176 0 0 0 0 0
262. Daniel Habarov Avatud Kool - - - 179 0 0 0 0 0
263. Enriko Jants Palupera Põhikool - - - 181 0 0 0 0 0
264. Daniil Pojev Avatud Kool - - - 184 0 0 0 0 0
265. Marko Rannaste Tallinna Kesklinna Põhikool 185 - - - 0 0 0 0 0
266. Mark Demjanov Avatud Kool - - - 185 0 0 0 0 0
267. Henri Jürgens Kuressaare Gümnaasium 186 - - - 0 0 0 0 0
268. Siimon Hermanson Avatud Kool - - - 187 0 0 0 0 0
269. Markus Laur Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 188 - 0 0 0 0 0
270. Kardo Prangli Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 189 - - - 0 0 0 0 0
271. Anett-Merili Moring Saaremaa Ühisgümnaasium - - 192 - 0 0 0 0 0
272. Bianka Peensalu Aruküla Põhikool 196 - - - 0 0 0 0 0
273. Sten Kask Surju Põhikool - - 197 - 0 0 0 0 0
274. Georgi Rotar Avatud Kool - - - 198 0 0 0 0 0
275. Rasmus Mesila Kärla Põhikool - - 199 - 0 0 0 0 0
276. Annabel Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium - 200 - - 0 0 0 0 0
277. Sandra Seli Tallinna Pääsküla Kool 203 - - - 0 0 0 0 0
278. Oliver Ojaste Nõo Põhikool 205 - - - 0 0 0 0 0
279. Regina-Karinee Salumäe Kuressaare Gümnaasium 209 - - - 0 0 0 0 0
280. Birgit Freienthal Aruküla Põhikool 212 - - - 0 0 0 0 0
281. Kenda Oja Luunja Keskkool - 213 - - 0 0 0 0 0
282. Maria Kuusing Võru Kreutzwaldi Kool 213 - - - 0 0 0 0 0
283. Nora Miia Mumm Tallinna Pääsküla Kool 216 - - - 0 0 0 0 0
284. Kaarel Einpalu Tallinna Kesklinna Põhikool - 217 - - 0 0 0 0 0
285. Maribel Müürisepp Saaremaa Ühisgümnaasium 218 - - - 0 0 0 0 0
286. Tuule Kalamees Saaremaa Ühisgümnaasium 219 - - - 0 0 0 0 0
287. Tiffany Šaukštelite Kuressaare Gümnaasium 222 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Pääsküla Kool 1452 18
2. Viljandi Jakobsoni Kool 1379 9
3. Tallinna 32. Keskkool 1226 20
4. Tallinna Reaalkool 1184 19
5. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1084 16
6. Jüri Gümnaasium 981 7
7. Tallinna Kesklinna Põhikool 948 11
8. Nõo Põhikool 843 14
9. Tallinna Nõmme Gümnaasium 795 17
10. Tallinna Ühisgümnaasium 770 10
11. Kuressaare Gümnaasium 675 18
12. Tartu Kesklinna Kool 578 3
13. Tallinna Heleni Kool 568 11
14. Võru Kreutzwaldi Kool 482 11
15. Tallinna Saksa Gümnaasium 479 9
16. Tartu Veeriku Kool 461 8
17. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 452 10
18. Kolga Kool 402 7
19. Tartu Kivilinna Kool 327 8
20. Pärnu Vanalinna Põhikool 289 5
21. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 232 1
22. Aruküla Põhikool 209 12
23. Surju Põhikool 203 2
24. Keila kool 175 2
25. Palupera Põhikool 165 4
26. Kärla Põhikool 146 11
27. Kahtla Lasteaed-Põhikool 126 5
28. Avatud Kool 7 9
29. Saaremaa Ühisgümnaasium 0 7
30. Kuuste Kool 0 1
31. Luunja Keskkool 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216