menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Kabe 2018/2019 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 1 1 1 6 100 100 100 88 300
2. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 2 2 1 92 95 95 100 290
3. Karmen Kuusik Tallinna Nõmme Põhikool 4 3 3 2 90 92 92 95 279
4. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 5 4 4 3 89 90 90 92 272
5. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 9 6 11 10 85 88 83 84 257
6. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 6 7 15 15 88 87 79 79 254
7. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 8 13 19 12 86 81 75 82 249
8. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 7 11 16 32 87 83 78 62 248
9. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 21 9 21 5 73 85 73 89 247
10. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 13 8 20 17 81 86 74 77 244
11. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 12 64 22 8 82 30 72 86 240
12. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 19 30 8 18 75 64 86 76 237
13. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 10 12 32 - 84 82 62 0 228
14. Siim Ilison Tallinna Reaalkool - 27 9 22 0 67 85 72 224
15. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 24 18 17 34 70 76 77 60 223
16. Martti Miks Palupera Põhikool 18 37 44 4 76 57 50 90 223
17. Rinat Raisp Tallinna Heleni Kool 20 33 7 - 74 61 87 0 222
18. Mattias Nõgols Viljandi Jakobsoni Kool 14 15 - 33 80 79 0 61 220
19. Rando Lukk Luunja Keskkool 26 51 30 7 68 43 64 87 219
20. Simon Teiss Tallinna Heleni Kool 34 16 18 31 60 78 76 63 217
21. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 17 - 36 13 77 0 58 81 216
22. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 15 38 29 23 79 56 65 71 215
23. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 37 25 5 62 57 69 89 32 215
24. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 25 28 28 20 69 66 66 74 209
25. Henrik Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 23 45 6 97 71 49 88 0 208
26. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium 30 23 - 24 64 71 0 70 205
27. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 103 40 13 26 0 54 81 68 203
28. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool 11 47 55 27 83 47 39 67 197
29. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 27 57 12 - 67 37 82 0 186
30. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 129 54 24 21 0 40 70 73 183
31. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 76 10 - 14 18 84 0 80 182
32. Karl Erik Olde Tallinna Reaalkool - 17 41 43 0 77 53 51 181
33. Carl-Caspar Saavik Tallinna Heleni Kool 36 31 42 44 58 63 52 50 173
34. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 29 55 25 61 65 39 69 33 173
35. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Kool 2 21 - - 95 73 0 0 168
36. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 38 52 40 37 56 42 54 57 167
37. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 43 56 85 16 51 38 9 78 167
38. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 48 97 57 11 46 0 37 83 166
39. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 41 29 62 47 53 65 32 47 165
40. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 106 24 23 70 0 70 71 24 165
41. Uku Tominga Surju Põhikool 142 22 14 124 0 72 80 0 152
42. Markus Veerbaum Kehra Gümnaasium 209 19 183 19 0 75 0 75 150
43. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool 102 14 - 25 0 80 0 69 149
44. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 56 103 37 41 38 0 57 53 148
45. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool - 5 75 54 0 89 19 40 148
46. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 22 20 - - 72 74 0 0 146
47. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 35 53 51 65 59 41 43 29 143
48. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 88 63 10 66 6 31 84 28 143
49. Martin Paist Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 96 43 67 30 0 51 27 64 142
50. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 69 26 64 51 25 68 30 43 141
51. Kusti Sammul Nõo Põhikool 28 68 47 103 66 26 47 0 139
52. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 32 62 110 50 62 32 0 44 138
53. Martti Tarsalainen Surju Põhikool - 39 65 45 0 55 29 49 133
54. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 108 70 50 35 0 24 44 59 127
55. Robin Rämmer Tartu Kivilinna Kool 63 34 58 - 31 60 36 0 127
56. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium 206 41 185 28 0 53 0 66 119
57. Ott Org Viljandi Jakobsoni Kool - - 35 36 0 0 59 58 117
58. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 64 77 26 114 30 17 68 0 115
59. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 186 35 38 - 0 59 56 0 115
60. Mikk Põld Kuressaare Gümnaasium 42 32 - - 52 62 0 0 114
61. Triinu Kull Palupera Põhikool 31 81 66 - 63 13 28 0 104
62. Danjel Juškin Palupera Põhikool 82 73 31 75 12 21 63 19 103
63. Eve Riivik Palupera Põhikool 52 42 - 86 42 52 0 8 102
64. Andri Aarna Palupera Põhikool 47 - - 39 47 0 0 55 102
65. Kaidur Kesa Palupera Põhikool 44 59 - 79 50 35 0 15 100
66. Pärtel Arula Tallinna Reaalkool 16 74 137 123 78 20 0 0 98
67. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 49 109 118 46 45 0 0 48 93
68. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool - 179 86 9 0 0 8 85 93
69. Henri Vaga Tartu Variku Kool 99 58 48 84 0 36 46 10 92
70. Kristjan Link Surju Põhikool 78 - 33 82 16 0 61 12 89
71. Ingermai Rohtsalu Imavere Põhikool 54 48 93 188 40 46 1 0 87
72. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 210 - 34 67 0 0 60 27 87
73. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 177 46 70 80 0 48 24 14 86
74. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 67 100 76 56 27 0 18 38 83
75. Andres Kull Palupera Põhikool 109 36 - 69 0 58 0 25 83
76. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool 65 124 109 42 29 0 0 52 81
77. Georg Maslov Kolga Kool 118 50 - 59 0 44 0 35 79
78. Alan Markus Taliväting Kambja Põhikool 58 222 52 - 36 0 42 0 78
79. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 39 99 136 72 55 0 0 22 77
80. Sten Kraun Viljandi Jakobsoni Kool - 89 128 29 0 5 0 65 70
81. Karl Martin Tepand Kambja Põhikool - 61 60 175 0 33 34 0 67
82. Otto Marten Pukk Viljandi Jakobsoni Kool - 183 27 112 0 0 67 0 67
83. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 61 60 - - 33 34 0 0 67
84. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 81 - 54 85 13 0 40 9 62
85. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 53 - 73 - 41 0 21 0 62
86. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 127 101 78 49 0 0 16 45 61
87. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 185 44 83 102 0 50 11 0 61
88. Aleksander Kukkur Kärla Põhikool 40 87 - - 54 7 0 0 61
89. Miia Nurk Peetri Lasteaed-Põhikool 33 - - - 61 0 0 0 61
90. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 134 145 91 38 0 0 3 56 59
91. Tarmo Luur Tallinna Lilleküla Gümnaasium 79 189 195 53 15 0 0 41 56
92. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool - 119 39 157 0 0 55 0 55
93. Rasmus Sõukand Kambja Põhikool - 66 68 145 0 28 26 0 54
94. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool - 121 141 40 0 0 0 54 54
95. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 55 159 81 143 39 0 13 0 52
96. Elisabet Varblane Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 117 105 43 - 0 0 51 0 51
97. Robin Laurend Kolga Kool 70 75 123 88 24 19 0 6 49
98. Jan Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 158 110 45 105 0 0 49 0 49
99. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 45 - - - 49 0 0 0 49
100. Lisette Moks Kolga Kool 114 135 46 167 0 0 48 0 48
101. Otto Tuuling Saaremaa Ühisgümnaasium 72 72 90 - 22 22 4 0 48
102. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 46 94 111 - 48 0 0 0 48
103. Anna-Brigita Topkin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - - 48 0 0 0 46 46
104. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 126 - 49 104 0 0 45 0 45
105. Hannes Markus Unt Tallinna 32. Keskkool - 49 134 163 0 45 0 0 45
106. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 66 130 108 78 28 0 0 16 44
107. Karoliina Ulmand Kuuste Kool 50 198 198 161 44 0 0 0 44
108. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 77 108 69 93 17 0 25 1 43
109. Gregor Sikkel Peetri Lasteaed-Põhikool 51 165 119 147 43 0 0 0 43
110. Devon Penter Peetri Lasteaed-Põhikool 123 209 133 52 0 0 0 42 42
111. Marten Leok Aruküla Põhikool 138 153 53 108 0 0 41 0 41
112. Tristan Vandebosch Luunja Keskkool 94 133 88 60 0 0 6 34 40
113. Marie Eike Rebane Saaremaa Ühisgümnaasium 130 90 117 58 0 4 0 36 40
114. Siim Saar Aruküla Põhikool 101 139 59 90 0 0 35 4 39
115. Robin Aasa Viljandi Jakobsoni Kool - - - 55 0 0 0 39 39
116. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 74 93 77 120 20 1 17 0 38
117. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 153 113 56 - 0 0 38 0 38
118. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 104 129 102 57 0 0 0 37 37
119. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 57 - - - 37 0 0 0 37
120. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 115 166 82 71 0 0 12 23 35
121. Kirke Koni Tallinna Reaalkool 59 - - - 35 0 0 0 35
122. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 60 152 184 138 34 0 0 0 34
123. Camilla Kurg Tallinna Heleni Kool - - 61 - 0 0 33 0 33
124. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 62 102 - - 32 0 0 0 32
125. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 92 65 130 106 2 29 0 0 31
126. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 63 0 0 0 31 31
127. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool - - 63 - 0 0 31 0 31
128. Tiia Tomson Kuuste Kool 80 78 129 95 14 16 0 0 30
129. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 235 216 142 64 0 0 0 30 30
130. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 116 67 151 160 0 27 0 0 27
131. Roland Jõgi Aruküla Põhikool 68 117 173 115 26 0 0 0 26
132. Kristofer Saar Kambja Põhikool 119 125 - 68 0 0 0 26 26
133. Hendrik Hermandi Kolga Kool 174 69 127 128 0 25 0 0 25
134. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 95 148 71 154 0 0 23 0 23
135. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 162 71 159 150 0 23 0 0 23
136. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 71 131 186 165 23 0 0 0 23
137. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 152 - 72 129 0 0 22 0 22
138. Elif Eliise Hirlak Aruküla Põhikool 122 185 - 73 0 0 0 21 21
139. Raiko Soe Viljandi Jakobsoni Kool 73 - - - 21 0 0 0 21
140. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 144 112 74 158 0 0 20 0 20
141. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium - - 153 74 0 0 0 20 20
142. Herman Pedmanson Rakvere Waldorfkool 75 192 156 - 19 0 0 0 19
143. Romero Ereline Kambja Põhikool 192 76 150 146 0 18 0 0 18
144. Aaron Günthetr Saarejõe Luunja Keskkool - - 138 76 0 0 0 18 18
145. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool - - - 77 0 0 0 17 17
146. Kaisa Soosaar Tallinna 32. Keskkool 121 118 79 113 0 0 15 0 15
147. Sandra Vetka Luunja Keskkool 188 79 122 168 0 15 0 0 15
148. Toomas Torri Kärla Põhikool 90 83 - - 4 11 0 0 15
149. Uku Saag Tartu Kivilinna Kool 140 - 80 192 0 0 14 0 14
150. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool 128 80 - - 0 14 0 0 14
151. Miko Puk Kambja Põhikool - 174 132 81 0 0 0 13 13
152. Agor Nõmmik Imavere Põhikool 239 82 104 133 0 12 0 0 12
153. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 172 144 103 83 0 0 0 11 11
154. Joosep Balõnski Peetri Lasteaed-Põhikool 83 - - - 11 0 0 0 11
155. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 143 122 84 127 0 0 10 0 10
156. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 84 - - - 10 0 0 0 10
157. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 84 - - 0 10 0 0 10
158. Andero Alt Tallinna Lilleküla Gümnaasium 85 194 182 193 9 0 0 0 9
159. Aureelia Kasar Imavere Põhikool 155 85 - 185 0 9 0 0 9
160. Kädi-Liis Bäärt Imavere Põhikool 124 91 140 89 0 3 0 5 8
161. Magnus Saarna Palupera Põhikool 86 96 - 101 8 0 0 0 8
162. Caroli Kink Aruküla Põhikool 164 86 - 98 0 8 0 0 8
163. Lennart-Samuel Talvik Paikuse Põhikool 97 161 89 92 0 0 5 2 7
164. Moonika Schasmin Imavere Põhikool 165 - 124 87 0 0 0 7 7
165. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 87 - - - 7 0 0 0 7
166. Kristofer Diligentov Tallinna Pääsküla Kool - - 87 - 0 0 7 0 7
167. Ants Liivamägi Kuuste Kool 132 88 115 111 0 6 0 0 6
168. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 89 95 - 134 5 0 0 0 5
169. Magnar Liier Pärnu Rääma Põhikool 93 - - 91 1 0 0 3 4
170. Karel Kikas Palupera Põhikool 91 104 135 - 3 0 0 0 3
171. Aleksander Seeder Kolga Kool 197 162 92 137 0 0 2 0 2
172. Tauri Treier Tallinna Pääsküla Kool - 92 179 - 0 2 0 0 2
173. Eerik Rudometov Kuuste Kool 98 114 125 99 0 0 0 0 0
174. Tauri Tihane Kuuste Kool 107 140 99 131 0 0 0 0 0
175. Ainar Talts Kolga Kool 131 132 97 119 0 0 0 0 0
176. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 125 98 107 149 0 0 0 0 0
177. Eva-Lotta Aasajärv Kuuste Kool 137 134 120 94 0 0 0 0 0
178. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 110 126 100 152 0 0 0 0 0
179. Laura Maria Rohi Kolga Kool 139 169 101 110 0 0 0 0 0
180. Kertu Eepold Kolga Kool 195 136 98 142 0 0 0 0 0
181. Chrislyn Liivat Kuuste Kool 193 163 105 122 0 0 0 0 0
182. Joonas Kirmann Aruküla Põhikool 167 128 126 164 0 0 0 0 0
183. Karl-Hindrik Seling Audru kool 182 120 155 139 0 0 0 0 0
184. Henrik Leppik Tartu Kivilinna Kool 175 115 154 181 0 0 0 0 0
185. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 166 158 158 148 0 0 0 0 0
186. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 156 177 193 107 0 0 0 0 0
187. Jan Erik Daškov Kambja Põhikool 200 154 164 117 0 0 0 0 0
188. Kert Gebruk Kolga Kool 171 171 96 199 0 0 0 0 0
189. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 161 150 149 178 0 0 0 0 0
190. Hendrik Põld Tallinna Lilleküla Gümnaasium 120 160 178 198 0 0 0 0 0
191. Birgit Moks Kolga Kool 231 215 95 121 0 0 0 0 0
192. Marcus Miina Kuuste Kool 225 178 161 100 0 0 0 0 0
193. Johann Mattias Üprus Tallinna Lilleküla Gümnaasium 181 143 196 144 0 0 0 0 0
194. Nikita Stanitski Luunja Keskkool 179 149 162 174 0 0 0 0 0
195. Pille-Riin Plakk Kolga Kool 236 201 113 116 0 0 0 0 0
196. Kristjan Konts Kuuste Kool 199 181 131 169 0 0 0 0 0
197. Karl-Egert Daškov Kambja Põhikool 196 167 172 156 0 0 0 0 0
198. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 214 190 147 141 0 0 0 0 0
199. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 224 106 200 170 0 0 0 0 0
200. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool 111 208 199 196 0 0 0 0 0
201. Aare Nukk Pärnu Rääma Põhikool 183 157 188 190 0 0 0 0 0
202. Martin-Paul Moorits Imavere Põhikool 223 147 170 191 0 0 0 0 0
203. Aston Parol Nõo Põhikool 176 180 180 197 0 0 0 0 0
204. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 157 205 190 184 0 0 0 0 0
205. Gregor Epner Peetri Lasteaed-Põhikool 170 218 181 171 0 0 0 0 0
206. Oliver Mägi Kambja Põhikool 221 217 176 173 0 0 0 0 0
207. Sofia Rutiku Kolga Kool - 151 116 109 0 0 0 0 0
208. Heidi Liis Timmusk Tallinna 32. Keskkool 163 123 - 96 0 0 0 0 0
209. Jarleen Hermann Kuuste Kool 135 111 - 155 0 0 0 0 0
210. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 156 139 118 0 0 0 0 0
211. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 147 168 - 125 0 0 0 0 0
212. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 100 212 - 136 0 0 0 0 0
213. Kädi Ülle Kolga Kool 191 141 - 132 0 0 0 0 0
214. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 168 - 148 159 0 0 0 0 0
215. Anti Arjukese Luunja Keskkool 151 186 143 - 0 0 0 0 0
216. Karolina Gridin Tallinna Lilleküla Gümnaasium 173 137 177 - 0 0 0 0 0
217. Magnus Hiob Tallinna Reaalkool 190 - 152 176 0 0 0 0 0
218. Artur Pastik Viljandi Jakobsoni Kool 211 142 166 - 0 0 0 0 0
219. Marko Moorits Imavere Põhikool 145 - 192 186 0 0 0 0 0
220. Kristofer Kevväi Nõo Põhikool 207 146 171 - 0 0 0 0 0
221. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool - 191 169 172 0 0 0 0 0
222. Harry Aus Peetri Lasteaed-Põhikool 159 193 191 - 0 0 0 0 0
223. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 226 - 144 177 0 0 0 0 0
224. Gerli Kala Imavere Põhikool 238 - 121 189 0 0 0 0 0
225. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool 227 - 160 162 0 0 0 0 0
226. Katariina Paasik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 187 184 - 180 0 0 0 0 0
227. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 237 - 175 153 0 0 0 0 0
228. Rihard Järvesaar Pärnu Rääma Põhikool - 220 174 179 0 0 0 0 0
229. Keriti Jugala Pärnu Rääma Põhikool 228 - 163 182 0 0 0 0 0
230. Joosep Soots Kolga Kool 232 207 167 - 0 0 0 0 0
231. Andrus Anti Rimmeld Kolga Kool 105 107 - - 0 0 0 0 0
232. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium - - 106 126 0 0 0 0 0
233. Karl-Mathias Pihl Kärla Põhikool 148 116 - - 0 0 0 0 0
234. Karl-Joosep Raudkivi Pärnu Rääma Põhikool - - 114 166 0 0 0 0 0
235. Martti Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool - 170 112 - 0 0 0 0 0
236. Andreas Müller Püha Johannese kool 149 138 - - 0 0 0 0 0
237. Tiiu-Triin Tamm Palupera Põhikool 146 - - 151 0 0 0 0 0
238. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool - 155 145 - 0 0 0 0 0
239. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool - - 165 140 0 0 0 0 0
240. Kevin Koppel Palupera Põhikool - 173 157 - 0 0 0 0 0
241. Jaan Laskar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 136 197 - - 0 0 0 0 0
242. Kerten Kakko Viljandi Jakobsoni Kool 141 199 - - 0 0 0 0 0
243. Henri Ekke Rasmus Kool Peetri Lasteaed-Põhikool 160 182 - - 0 0 0 0 0
244. Kaur Nelke Tallinna Lilleküla Gümnaasium 154 188 - - 0 0 0 0 0
245. Oskar Joost Viljandi Jakobsoni Kool 184 172 - - 0 0 0 0 0
246. Enriko Kiuru Kambja Põhikool 169 219 - - 0 0 0 0 0
247. Ra Laurimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 196 194 - 0 0 0 0 0
248. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool 198 - - 194 0 0 0 0 0
249. Timotheus Simmu Püha Johannese kool 229 164 - - 0 0 0 0 0
250. Lene Jüriso Pärnu Rääma Põhikool 219 175 - - 0 0 0 0 0
251. Kevin Kütson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 205 195 - - 0 0 0 0 0
252. Erki Org Kambja Põhikool 218 - - 183 0 0 0 0 0
253. Eeri-Clyde Arro Tallinna 32. Keskkool 212 - 189 - 0 0 0 0 0
254. Sten Kregor Hallimäe Pärnu Rääma Põhikool 220 - 187 - 0 0 0 0 0
255. Krister Enniko Kambja Põhikool - 211 197 - 0 0 0 0 0
256. Rose-Marin luks Kärla Põhikool 202 210 - - 0 0 0 0 0
257. Ott Rahuvarm Püha Johannese kool 215 200 - - 0 0 0 0 0
258. Keimo Salumäe Imavere Põhikool 233 - - 195 0 0 0 0 0
259. Sander Sivkov Imavere Põhikool 234 221 - - 0 0 0 0 0
260. Sander Soopalu Palupera Põhikool - - 94 - 0 0 0 0 0
261. Mirtel Tubli Aruküla Põhikool 112 - - - 0 0 0 0 0
262. Gregor Suurvarik Tallinna 32. Keskkool 113 - - - 0 0 0 0 0
263. Sander Rjabinov Palupera Põhikool - 127 - - 0 0 0 0 0
264. Karl Koitla Pärnu Rääma Põhikool - - - 130 0 0 0 0 0
265. Carmen Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 133 - - - 0 0 0 0 0
266. William Jamnes Pärnu Rääma Põhikool - - - 135 0 0 0 0 0
267. Egert Penu Aruküla Põhikool - - 146 - 0 0 0 0 0
268. Tom-Tristan Piirsalu Peetri Lasteaed-Põhikool 150 - - - 0 0 0 0 0
269. Sten Kriis Palupera Põhikool - - 168 - 0 0 0 0 0
270. Kaspar Enok Püha Johannese kool - 176 - - 0 0 0 0 0
271. Alvin Reck Püha Johannese kool 178 - - - 0 0 0 0 0
272. Sulev Viks Kolga Kool 180 - - - 0 0 0 0 0
273. Kerdo Kaur Martinson Pärnu Rääma Põhikool - - - 187 0 0 0 0 0
274. Kaspar Leen Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 187 - - 0 0 0 0 0
275. Tanel Viks Kolga Kool 189 - - - 0 0 0 0 0
276. Karel Pedaste Tartu Kivilinna Kool 194 - - - 0 0 0 0 0
277. Kuldar Süda Kolga Kool 201 - - - 0 0 0 0 0
278. Karl Robert Ahman Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 202 - - 0 0 0 0 0
279. Jakob Kivil Püha Johannese kool - 203 - - 0 0 0 0 0
280. Jakob Viks Kolga Kool 203 - - - 0 0 0 0 0
281. Kaur Drenkham Nõo Põhikool 204 - - - 0 0 0 0 0
282. Krete Pipenberg Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 204 - - 0 0 0 0 0
283. Rainis Gelenitš Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 206 - - 0 0 0 0 0
284. Märt Eepold Kolga Kool 208 - - - 0 0 0 0 0
285. Jan-Kenyon Nõukas Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 213 - - 0 0 0 0 0
286. Karl Markus Rumjantsev Kambja Põhikool 213 - - - 0 0 0 0 0
287. Elisabeth Kass Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 214 - - 0 0 0 0 0
288. Anette-Marie Sibul Pärnu Rääma Põhikool 216 - - - 0 0 0 0 0
289. Armin Palumägi Pärnu Rääma Põhikool 217 - - - 0 0 0 0 0
290. Espen Uri Kambja Põhikool 222 - - - 0 0 0 0 0
291. Karina Reisel Tallinna Ühisgümnaasium - 223 - - 0 0 0 0 0
292. Anton Fjodorov Tallinna Kesklinna Põhikool 230 - - - 0 0 0 0 0
293. Rander Toiger Peetri Lasteaed-Põhikool 240 - - - 0 0 0 0 0
294. Miikal Roos Kambja Põhikool 241 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1616 14
2. Tallinna Pääsküla Kool 1549 16
3. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1405 18
4. Viljandi Jakobsoni Kool 1215 21
5. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1182 17
6. Palupera Põhikool 914 15
7. Tallinna 32. Keskkool 850 10
8. Tallinna Heleni Kool 755 4
9. Aruküla Põhikool 566 13
10. Surju Põhikool 429 4
11. Nõo Põhikool 429 8
12. Saaremaa Ühisgümnaasium 424 7
13. Luunja Keskkool 415 9
14. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 382 1
15. Tallinna Nõmme Põhikool 369 1
16. Kuressaare Gümnaasium 319 2
17. Rakvere Waldorfkool 289 2
18. Kehra Gümnaasium 269 2
19. Kambja Põhikool 256 15
20. Pärnu Mai kool 247 1
21. Tartu Kivilinna Kool 228 6
22. Peetri Lasteaed-Põhikool 218 14
23. Kolga Kool 203 20
24. Imavere Põhikool 123 10
25. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 122 18
26. Kuuste Kool 115 11
27. Tartu Variku Kool 92 1
28. Pärnu Vanalinna Põhikool 81 1
29. Kärla Põhikool 76 4
30. Gustav Adolfi Gümnaasium 61 2
31. Pärnu Rääma Põhikool 58 13
32. Tallinna Ühisgümnaasium 20 3
33. Paikuse Põhikool 7 1
34. Tallinna Kesklinna Põhikool 0 3
35. Püha Johannese kool 0 6
36. Audru kool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 2343
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2441
2. tennispall 2203
3. rontsronts 2157
4. Lolllaps 2025
5. MarlenEbok 1525
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. Crapshoot 2799
4. rontsronts 2749
5. antsuonu 2722

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. rong 2555
3. kostja 2515
4. bossy123 2491
5. Banks 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. tennispall 2405
4. taifuun 2289
5. P1K3 2227

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3096
3. poffic 2513
4. 2ez4rtz 2509
5. Rambo96 2377