menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Kabe 2018/2019 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Artjom Afanasjev Nõo Reaalgümnaasium 1 1 1 2 100 100 100 95 300
2. Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 2 2 1 95 95 95 100 290
3. Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasium 3 7 3 4 92 87 92 90 274
4. Raiko Valo Nõo Reaalgümnaasium 8 3 5 3 86 92 89 92 273
5. Ketlin Õunap Nõo Reaalgümnaasium 4 4 - 5 90 90 0 89 269
6. Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasium 5 11 4 9 89 83 90 85 264
7. Rauno Valo Nõo Reaalgümnaasium 15 5 7 6 79 89 87 88 264
8. Karl Henry Teär Saaremaa Ühisgümnaasium 10 9 8 15 84 85 86 79 255
9. Margareth Olde Tallinna Reaalkool 9 10 9 - 85 84 85 0 254
10. Roomet Libe Tallinna Pääsküla Kool 6 18 21 8 88 76 73 86 250
11. Martin Oja Nõo Reaalgümnaasium 30 14 14 7 64 80 80 87 247
12. Raigo Lorius Kuressaare Gümnaasium 11 19 10 26 83 75 84 68 242
13. Johanna Keerd Nõo Reaalgümnaasium 13 17 16 17 81 77 78 77 236
14. Robert Valdmaa Nõo Reaalgümnaasium 21 13 22 14 73 81 72 80 234
15. Marlen Enok Nõo Reaalgümnaasium 25 16 - 12 69 78 0 82 229
16. Rauno Veski Tallinna Inglise Kolledž 14 26 - 16 80 68 0 78 226
17. Helemeel Assmann Nõo Reaalgümnaasium 18 - 6 32 76 0 88 62 226
18. Emili Maiste Tallinna Inglise Kolledž 24 15 - 18 70 79 0 76 225
19. Gert Jõgiste Nõo Reaalgümnaasium 47 24 13 21 47 70 81 73 224
20. Uku Pärtel Rand Saaremaa Ühisgümnaasium 12 38 - 11 82 56 0 83 221
21. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 16 - 15 33 78 0 79 61 218
22. Sergio-Silver Kreegimaa Kehra Gümnaasium - 21 27 19 0 73 67 75 215
23. Miko Pärn Saaremaa Ühisgümnaasium 33 23 17 29 61 71 77 65 213
24. Liis Klimov Nõo Reaalgümnaasium 40 30 26 13 54 64 68 81 213
25. Hendrik Astra Läänemaa Ühisgümnaasium 20 25 - 25 74 69 0 69 212
26. Karolina Lillemets Läänemaa Ühisgümnaasium 36 27 19 28 58 67 75 66 208
27. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 17 35 23 38 77 59 71 56 207
28. Kristjan Hansen Nõo Reaalgümnaasium - 29 25 23 0 65 69 71 205
29. Markus Jõgi Läänemaa Ühisgümnaasium 22 33 24 36 72 61 70 58 203
30. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 34 28 18 35 60 66 76 59 202
31. Henry Kaljulaid Nõo Reaalgümnaasium 41 31 12 37 53 63 82 57 202
32. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium - 20 31 30 0 74 63 64 201
33. Henry Noah Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 32 12 - 39 62 82 0 55 199
34. Lauri Trumann Kuressaare Gümnaasium 37 22 - 27 57 72 0 67 196
35. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 44 36 30 22 50 58 64 72 194
36. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 27 34 29 - 67 60 65 0 192
37. Kennar Kahju Saaremaa Ühisgümnaasium 28 32 - 31 66 62 0 63 191
38. Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium 39 37 - 20 55 57 0 74 186
39. Joonas Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium 35 - 32 34 59 0 62 60 181
40. Shrek Tankler Nõo Reaalgümnaasium - - 11 10 0 0 83 84 167
41. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 7 - 20 - 87 0 74 0 161
42. Eero Maisa Tallinna Pääsküla Kool 45 - 28 - 49 0 66 0 115
43. Laas Hendrik Lumberg Nõo Reaalgümnaasium 42 - - 40 52 0 0 54 106
44. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool - 6 - - 0 88 0 0 88
45. Grete Olde Tallinna Reaalkool - 8 - - 0 86 0 0 86
46. Eduard Petrov Läänemaa Ühisgümnaasium 19 - - - 75 0 0 0 75
47. Sander Saska Läänemaa Ühisgümnaasium 23 - - - 71 0 0 0 71
48. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium - - - 24 0 0 0 70 70
49. Markus Häidberg Läänemaa Ühisgümnaasium 26 - - - 68 0 0 0 68
50. Mait Raudsepp Läänemaa Ühisgümnaasium 29 - - - 65 0 0 0 65
51. Karl-Alex Sokolov Läänemaa Ühisgümnaasium 31 - - - 63 0 0 0 63
52. Erik Pedak Läänemaa Ühisgümnaasium 38 - - - 56 0 0 0 56
53. Aleks Fedotov Läänemaa Ühisgümnaasium 43 - - - 51 0 0 0 51
54. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium 46 - - - 48 0 0 0 48

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1786 15
2. Saaremaa Ühisgümnaasium 1526 12
3. Läänemaa Ühisgümnaasium 1188 11
4. Kehra Gümnaasium 787 4
5. Kuressaare Gümnaasium 576 3
6. Tallinna Pääsküla Kool 526 3
7. Tallinna Inglise Kolledž 451 2
8. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 385 1
9. Pärnu Koidula Gümnaasium 347 1
10. Tallinna Reaalkool 340 2


Aktiivseid kasutajaid: 2400
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2401
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2170
4. Lolllaps 1958
5. DanielHab 1421
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. rontsronts 2826
4. Crapshoot 2799
5. antsuonu 2711

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. Ruut 2560
3. rong 2545
4. kostja 2515
5. burtsev62 2446

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2859
3. tennispall 2405
4. taifuun 2278
5. silverhill 2255

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3148
3. AlQaholic 2691
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509