menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Male 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Marti Medar Tallinna Järveotsa Gümnaasium 2 2 1 1 32 32 35 35 134
2. Anti Kaar Tallinna Reaalkool 4 1 2 2 29 35 32 32 128
3. Maksim Ðevtðenko Nõo Reaalgümnaasium 8 4 8 3 25 29 25 30 109
4. Aimar Säälik Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9 11 6 7 24 22 27 26 99
5. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 14 6 7 6 19 27 26 27 99
6. Marko Unt Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10 10 12 4 23 23 21 29 96
7. Triin Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 1 3 3 - 35 30 30 0 95
8. Simo Sirel Nõo Reaalgümnaasium 11 12 9 9 22 21 24 24 91
9. Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 15 17 10 5 18 16 23 28 85
10. Timo Tamm Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 7 4 - 28 26 29 0 83
11. Enith Li Saag Gustav Adolfi Gümnaasium 3 8 5 - 30 25 28 0 83
12. Teele Vahtra Võhma Gümnaasium 6 5 11 - 27 28 22 0 77
13. Erik Mänd Nõo Reaalgümnaasium 16 18 15 10 17 15 18 23 73
14. Robi Pütsepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 13 14 - 8 20 19 0 25 64
15. Martin Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium 23 24 16 13 10 9 17 20 56
16. Kelli Hramov Võhma Gümnaasium 20 21 13 - 13 12 20 0 45
17. Taavet Ollino Kilingi-Nõmme Gümnaasium 21 23 - 12 12 10 0 21 43
18. Johann Sepp Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 13 - 11 0 20 0 22 42
19. Allan Veskilt Nõo Reaalgümnaasium 25 22 14 - 8 11 19 0 38
20. Karl Küling Gustav Adolfi Gümnaasium 18 15 - - 15 18 0 0 33
21. Hedi Jaup Nõo Reaalgümnaasium 19 16 - - 14 17 0 0 31
22. Taivo Kokkar Viljandi Gümnaasium 17 19 - - 16 14 0 0 30
23. Gerli Niit Tallinna Lilleküla Gümnaasium 22 - 17 - 11 0 16 0 27
24. Georg Abozenko Liivalaia Gümnaasium 7 - - - 26 0 0 0 26
25. Allar Oll Kose Gümnaasium - 9 - - 0 24 0 0 24
26. Egon Vaiksaar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 24 20 - - 9 13 0 0 22
27. Raid Vellerind Tallinna Reaalkool 12 - - - 21 0 0 0 21

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 460 7
2. Gustav Adolfi Gümnaasium 211 3
3. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 195 2
4. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 169 4
5. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 168 3
6. Tallinna Reaalkool 149 2
7. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 134 1
8. Võhma Gümnaasium 122 2
9. Viljandi Gümnaasium 30 1
10. Liivalaia Gümnaasium 26 1
11. Kose Gümnaasium 24 1


Aktiivseid kasutajaid: 2400
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2401
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2170
4. Lolllaps 1958
5. DanielHab 1421
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. rontsronts 2826
4. Crapshoot 2799
5. antsuonu 2711

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. Ruut 2560
3. rong 2545
4. kostja 2515
5. burtsev62 2446

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2859
3. tennispall 2405
4. taifuun 2278
5. silverhill 2255

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3148
3. AlQaholic 2691
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509