menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Male 2013/2014 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Georg Abozenko Tallinna Südalinna Kool 1 1 1 3 100 100 100 92 392
2. Ants Marten Prii Nõo Reaalgümnaasium 4 2 2 2 90 95 95 95 375
3. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 7 4 3 5 87 90 92 89 358
4. Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 12 9 4 8 82 85 90 86 343
5. Juss Kaarama Nõo Reaalgümnaasium 5 10 10 10 89 84 84 84 341
6. Oliver Henri Klemm Tallinna Inglise Kolledž 14 8 12 4 80 86 82 90 338
7. Alexandr Knjazev Nõo Reaalgümnaasium 11 14 6 7 83 80 88 87 338
8. Maksim Ðevtðenko Nõo Reaalgümnaasium 3 3 - 1 92 92 0 100 284
9. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium - 12 5 6 0 82 89 88 259
10. Hans kristjan Muhel Nõo Reaalgümnaasium 6 18 - 9 88 76 0 85 249
11. Robin Gross Nõo Reaalgümnaasium 10 17 7 - 84 77 87 0 248
12. Simo Sirel Nõo Reaalgümnaasium 8 5 - - 86 89 0 0 175
13. Marko Tamme Tartu Kommertsgümnaasium - 13 13 - 0 81 81 0 162
14. Oliver Reinaas Rapla Ühisgümnaasium - 15 11 - 0 79 83 0 162
15. Anti Kaar Tallinna Reaalkool 2 - - - 95 0 0 0 95
16. Silver Reinaas Rapla Ühisgümnaasium - 6 - - 0 88 0 0 88
17. Heiti Ehrpais Rapla Ühisgümnaasium - 7 - - 0 87 0 0 87
18. Sten Pavelson Rapla Ühisgümnaasium - - 8 - 0 0 86 0 86
19. Nils Tirs Tallinna Inglise Kolledž 9 - - - 85 0 0 0 85
20. Rene Prähla Rapla Ühisgümnaasium - - 9 - 0 0 85 0 85
21. Henri Kahver Rapla Ühisgümnaasium - 11 - - 0 83 0 0 83
22. Martin Thomson Nõo Reaalgümnaasium 13 - - - 81 0 0 0 81
23. Raymond Koni Nõo Reaalgümnaasium 15 - - - 79 0 0 0 79
24. Sandre Roosme Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 16 - - 0 78 0 0 78
25. Julia Alexandra Krohn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 16 - - - 78 0 0 0 78
26. Anita Kimber Tallinna Lilleküla Gümnaasium 17 - - - 77 0 0 0 77

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1795 11
2. Rapla Ühisgümnaasium 591 6
3. Tallinna Inglise Kolledž 423 2
4. Tallinna Südalinna Kool 392 1
5. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 358 1
6. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 233 3
7. Tartu Kommertsgümnaasium 162 1
8. Tallinna Reaalkool 95 1


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216