menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Male 2014/2015 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 4 3 1 1 90 92 100 100 292
2. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium 1 2 7 2 100 95 87 95 290
3. Marta Pauliine Sild Tallinna Nõmme Põhikool 2 4 10 8 95 90 84 86 271
4. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 3 5 5 7 92 89 89 87 270
5. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 5 8 4 6 89 86 90 88 267
6. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - 14 3 3 0 80 92 92 264
7. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 7 12 11 9 87 82 83 85 255
8. Lauri Pehlak Muhu Põhikool 16 35 6 10 78 59 88 84 250
9. Konjushenko Nikita Tallinna Tõnismäe Reaalkool 8 9 48 15 86 85 46 79 250
10. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool 13 6 15 27 81 88 79 67 248
11. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 6 18 14 23 88 76 80 71 244
12. Uku Tominga Surju Põhikool 10 - 16 13 84 0 78 81 243
13. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool - 10 21 11 0 84 73 83 240
14. Mikhail Gladyshev Narva Vanalinna Riigikool 17 7 27 19 77 87 67 75 239
15. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool 9 11 46 25 85 83 48 69 237
16. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 19 28 23 5 75 66 71 89 235
17. Ruben-Harald Vallau Pärnu Mai kool 20 16 31 16 74 78 63 78 230
18. Rando Lukk Luunja Keskkool 14 22 20 29 80 72 74 65 226
19. Martin Eier Pärnu Mai kool 21 24 12 26 73 70 82 68 225
20. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 28 52 13 24 66 42 81 70 217
21. Saveli Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool 18 33 78 18 76 61 16 76 213
22. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 23 15 35 35 71 79 59 59 209
23. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 15 - 44 14 79 0 50 80 209
24. Kris Talving Pärnu Vanalinna Põhikool 24 31 19 36 70 63 75 58 208
25. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 12 - 9 55 82 0 85 39 206
26. Marko Sildvee Pärnu Mai kool 36 58 26 20 58 36 68 74 200
27. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium 47 13 25 - 47 81 69 0 197
28. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool 11 27 55 48 83 67 39 46 196
29. Vlada-Marianne Veri Pärnu Mai kool 34 20 32 56 60 74 62 38 196
30. Georg Aleksander Pedoson Tallinna Nõmme Põhikool - 1 2 - 0 100 95 0 195
31. Steven Kask Kilingi-Nõmme Gümnaasium 31 43 30 - 63 51 64 0 178
32. Andero Tõniste Pärnu Mai kool 51 26 102 28 43 68 0 66 177
33. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 41 - 24 40 53 0 70 54 177
34. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 75 56 17 34 19 38 77 60 175
35. Kristjan Link Surju Põhikool 69 - 22 17 25 0 72 77 174
36. Max Grigorjev Narva Vanalinna Riigikool 39 32 38 61 55 62 56 33 173
37. Sergei Merkulov Narva Vanalinna Riigikool 50 30 63 32 44 64 31 62 170
38. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 42 36 42 39 52 58 52 55 165
39. Daniel Ilves Luunja Keskkool 49 21 47 51 45 73 47 43 165
40. Margus Pikkmets Lõpe Kool 30 - 39 49 64 0 55 45 164
41. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 22 - 111 4 72 0 0 90 162
42. Nele-Liis Teekel Pärnu Mai kool 43 48 67 30 51 46 27 64 161
43. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 59 37 71 33 35 57 23 61 153
44. Pavel Brjuzgin Narva Vanalinna Riigikool 40 81 34 57 54 13 60 37 151
45. Erik Korniltsev Tallinna 32. Keskkool 79 54 57 21 15 40 37 73 150
46. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 68 29 60 45 26 65 34 49 148
47. Otto Richard Habicht Tallinna Reaalkool 33 51 52 60 61 43 42 34 146
48. Aleksndra Iis Narva Vanalinna Riigikool 87 49 66 22 7 45 28 72 145
49. Oskar Luhar Paikuse Põhikool 55 23 - 62 39 71 0 32 142
50. Monaliset Piile Pärnu Mai kool 35 69 72 37 59 25 22 57 141
51. Marten Raudmäe Pärnu Mai kool 71 78 33 41 23 16 61 53 137
52. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 29 62 54 - 65 32 40 0 137
53. Sander Juurik Kilingi-Nõmme Gümnaasium 60 - 53 38 34 0 41 56 131
54. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - 53 8 - 0 41 86 0 127
55. Maris Pikkmets Lõpe Kool 92 71 28 58 2 23 66 36 125
56. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 81 40 36 - 13 54 58 0 125
57. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 70 25 76 63 24 69 18 31 124
58. Pärtel Kukk Tallinna Reaalkool 37 108 29 - 57 0 65 0 122
59. Tiit Sulling Gustav Adolfi Gümnaasium 54 61 49 - 40 33 45 0 118
60. Jaroslav Nikolajenko Narva Vanalinna Riigikool 48 50 69 82 46 44 25 12 115
61. Mattis Jaanus Gustav Adolfi Gümnaasium 45 59 64 84 49 35 30 10 114
62. Geissi Eha Pärnu Mai kool 107 44 61 65 0 50 33 29 112
63. Alari Nõmmik Pärnu Mai kool 85 41 80 52 9 53 14 42 109
64. Ramon Koort Sillamäe Eesti Põhikool 32 - 107 47 62 0 0 47 109
65. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 57 73 81 46 37 21 13 48 106
66. Johan Kaspar Orav Paikuse Põhikool 58 60 58 87 36 34 36 7 106
67. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 82 42 - 53 12 52 0 41 105
68. Aleksandr Lohmatov Narva Vanalinna Riigikool 73 65 45 68 21 29 49 26 104
69. Anna Milena Linder Gustav Adolfi Gümnaasium 61 75 43 - 33 19 51 0 103
70. Karl Marten Titson Lõpe Kool 136 89 37 54 0 5 57 40 102
71. Deivid Simson Narva Vanalinna Riigikool 77 92 40 66 17 2 54 28 99
72. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 110 55 62 67 0 39 32 27 98
73. Andreas Siemer Aruküla Põhikool - 83 59 42 0 11 35 52 98
74. Henri Talts Paikuse Põhikool 72 70 92 44 22 24 2 50 96
75. Sergei Markov Narva Vanalinna Riigikool 25 87 94 76 69 7 0 18 94
76. Georg Voldemar Järve Tartu Variku Kool 118 46 85 59 0 48 9 35 92
77. Joosep Põder Paikuse Põhikool 46 - 51 - 48 0 43 0 91
78. Eva Maria Krupp Gustav Adolfi Gümnaasium 76 47 73 80 18 47 21 14 86
79. Maksim Manuilov Narva Vanalinna Riigikool 38 77 - 85 56 17 0 9 82
80. Jane-Riin Nõmmsalu Pärnu Mai kool - - - 12 0 0 0 82 82
81. Arre Markus Toplaan Kuressaare Gümnaasium 84 93 50 69 10 1 44 25 79
82. Argo Luur Lõpe Kool 91 101 82 31 3 0 12 63 78
83. Jaanus Vainjärv Tartu Variku Kool 26 - 89 90 68 0 5 4 77
84. Andreas Simson Pärnu Mai kool - 17 - - 0 77 0 0 77
85. Roman Vooglaid Gustav Adolfi Gümnaasium 63 68 75 75 31 26 19 19 76
86. Rico Lohk Aruküla Põhikool - - 18 - 0 0 76 0 76
87. Bruno Filipozzi Gustav Adolfi Gümnaasium 52 64 91 - 42 30 3 0 75
88. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - 19 - - 0 75 0 0 75
89. Karel Kristjan Leedo Gustav Adolfi Gümnaasium 105 67 70 73 0 27 24 21 72
90. Kristjan Puidak Tallinna Ühisgümnaasium 89 79 - 43 5 15 0 51 71
91. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool - 39 104 79 0 55 0 15 70
92. Kennert Rannama Kilingi-Nõmme Gümnaasium 27 - - - 67 0 0 0 67
93. Artur Levandi Gustav Adolfi Gümnaasium 67 - 56 - 27 0 38 0 65
94. Jana Švaiger Narva Vanalinna Riigikool 78 85 68 72 16 9 26 22 64
95. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 62 - 65 - 32 0 29 0 61
96. Arto Matla Tallinna 32. Keskkool - 34 - - 0 60 0 0 60
97. Aivar Allik Lõpe Kool - 80 - 50 0 14 0 44 58
98. Henry Anton Tallinna Ühisgümnaasium 65 66 - - 29 28 0 0 57
99. Jan Jorke Ellam Tallinna Ühisgümnaasium 121 38 - - 0 56 0 0 56
100. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium - - 41 - 0 0 53 0 53
101. Lume Tuum Surju Põhikool 44 - - - 50 0 0 0 50
102. Nikita Norman Narva Vanalinna Riigikool 96 45 - - 0 49 0 0 49
103. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 95 63 79 - 0 31 15 0 46
104. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 53 - - - 41 0 0 0 41
105. Ingeliina Kore Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 95 74 74 0 0 20 20 40
106. Robin Schmalz Gustav Adolfi Gümnaasium 64 86 93 - 30 8 1 0 39
107. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 56 - - - 38 0 0 0 38
108. Henri Aun Tallinna Ühisgümnaasium - 57 - - 0 37 0 0 37
109. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool 119 105 86 70 0 0 8 24 32
110. Marko Pohlak Aruküla Põhikool - 90 84 77 0 4 10 17 31
111. Hedvig Annast Kilingi-Nõmme Gümnaasium 115 72 100 86 0 22 0 8 30
112. Oskar Pukk Tallinna Lilleküla Gümnaasium 117 114 101 64 0 0 0 30 30
113. Darja Daniltšenko Narva Vanalinna Riigikool 97 84 77 92 0 10 17 2 29
114. Artem Cheremisinov Narva Vanalinna Riigikool 100 88 87 78 0 6 7 16 29
115. Markus Põder Paikuse Põhikool 66 - 97 - 28 0 0 0 28
116. Chris-Rico Lang Gustav Adolfi Gümnaasium 74 - 88 - 20 0 6 0 26
117. Gustav Kees Tallinna Ühisgümnaasium 106 - - 71 0 0 0 23 23
118. Artjom Zemljakov Narva Vanalinna Riigikool 83 91 103 88 11 3 0 6 20
119. Enid Leetjõe Tallinna 32. Keskkool - 74 98 - 0 20 0 0 20
120. Tepo Oja Gustav Adolfi Gümnaasium 101 76 - - 0 18 0 0 18
121. Pavel Sinitsin Narva Vanalinna Riigikool 80 - - - 14 0 0 0 14
122. Sander Tähemaa Surju Põhikool 113 - 105 81 0 0 0 13 13
123. Andi Brauer Kuressaare Gümnaasium 108 82 - - 0 12 0 0 12
124. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 99 - 83 94 0 0 11 0 11
125. Kertu Kangur Lõpe Kool - 107 - 83 0 0 0 11 11
126. Jaan Ross Kõpper Gustav Adolfi Gümnaasium 86 98 - - 8 0 0 0 8
127. Miriam Ann Meltsas Surju Põhikool 88 - - - 6 0 0 0 6
128. Rasmus Kikka Tartu Variku Kool 93 103 90 - 1 0 4 0 5
129. Chris Martin Linder Lõpe Kool - 96 108 89 0 0 0 5 5
130. Oliver Kõre Gustav Adolfi Gümnaasium 90 - - - 4 0 0 0 4
131. Uku Tõugjas Gustav Adolfi Gümnaasium 114 104 95 91 0 0 0 3 3
132. Oskar Dotsenko Narva Vanalinna Riigikool 103 97 96 93 0 0 0 1 1
133. Anne-Lissy Lebedeva Surju Põhikool 129 118 113 95 0 0 0 0 0
134. Liis Juhansoo Surju Põhikool 111 106 114 - 0 0 0 0 0
135. Ahti Soots Tallinna Ühisgümnaasium 102 102 - - 0 0 0 0 0
136. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool - 111 99 - 0 0 0 0 0
137. Mathias Mike Nõukas Luunja Keskkool - 113 106 - 0 0 0 0 0
138. Mario Veremi Narva Vanalinna Riigikool 109 - 112 - 0 0 0 0 0
139. Marti Värton Tallinna Kesklinna Põhikool 125 99 - - 0 0 0 0 0
140. Eva Värton Tallinna Kesklinna Põhikool 132 100 - - 0 0 0 0 0
141. Oskar Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool 128 110 - - 0 0 0 0 0
142. Oskar Tärnov Tallinna Kesklinna Põhikool 126 116 - - 0 0 0 0 0
143. Marcel Sokolov Tallinna Kesklinna Põhikool 134 109 - - 0 0 0 0 0
144. Rico Kibur Tallinna Kesklinna Põhikool 127 117 - - 0 0 0 0 0
145. Kalev Mattias Raussi Tallinna Kesklinna Põhikool 130 119 - - 0 0 0 0 0
146. Mirtel Klaar Tallinna Kesklinna Põhikool 135 120 - - 0 0 0 0 0
147. Marcus Cesar Luberg Tallinna Ühisgümnaasium - 94 - - 0 0 0 0 0
148. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 94 - - - 0 0 0 0 0
149. Kelly-Bettan Kreek Gustav Adolfi Gümnaasium 98 - - - 0 0 0 0 0
150. Lada Voskressenskaja Narva Vanalinna Riigikool 104 - - - 0 0 0 0 0
151. Tanel Otto Tallinna 32. Keskkool - - 109 - 0 0 0 0 0
152. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool - - 110 - 0 0 0 0 0
153. Marten Leok Aruküla Põhikool 112 - - - 0 0 0 0 0
154. Patrick Otto Mäe Tallinna Kesklinna Põhikool - 112 - - 0 0 0 0 0
155. Ruut Kangust Tallinna Kesklinna Põhikool - 115 - - 0 0 0 0 0
156. Kärt Kiiver Luunja Keskkool 116 - - - 0 0 0 0 0
157. Angela Andersson Peetri Lasteaed-Põhikool 120 - - - 0 0 0 0 0
158. Sandra Ristikivi Surju Põhikool 122 - - - 0 0 0 0 0
159. Andre Uibomäe Surju Põhikool 123 - - - 0 0 0 0 0
160. Aleksandr Bobryshev Narva Vanalinna Riigikool 124 - - - 0 0 0 0 0
161. Carl Bruno Romanov Surju Põhikool 131 - - - 0 0 0 0 0
162. Mark Eeri Kuusk Tallinna Kesklinna Põhikool 133 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Pärnu Mai kool 1433 13
2. Tallinna Reaalkool 1387 11
3. Narva Vanalinna Riigikool 1360 22
4. Lõpe Kool 1018 9
5. Gustav Adolfi Gümnaasium 900 18
6. Paikuse Põhikool 765 6
7. Narva Kesklinna Gümnaasium 759 2
8. Muhu Põhikool 750 3
9. Surju Põhikool 695 12
10. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 643 6
11. Kahtla Lasteaed-Põhikool 630 5
12. Tallinna Nõmme Põhikool 550 2
13. Tallinna Ühisgümnaasium 542 9
14. Luunja Keskkool 540 5
15. Aruküla Põhikool 426 7
16. Rakvere Waldorfkool 357 1
17. Tartu Waldorfgümnaasium 353 1
18. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 296 1
19. Tallinna 32. Keskkool 277 5
20. Pärnu Vanalinna Põhikool 266 1
21. Tartu Variku Kool 174 3
22. Peetri Lasteaed-Põhikool 127 2
23. Ilmatsalu Põhikool 125 1
24. Sillamäe Eesti Põhikool 109 1
25. Kuressaare Gümnaasium 92 2
26. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 30 1
27. Tallinna Kesklinna Põhikool 0 13


Aktiivseid kasutajaid: 2400
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2401
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2170
4. Lolllaps 1958
5. DanielHab 1421
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. rontsronts 2826
4. Crapshoot 2799
5. antsuonu 2711

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. Ruut 2560
3. rong 2545
4. kostja 2515
5. burtsev62 2446

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2859
3. tennispall 2405
4. taifuun 2278
5. silverhill 2255

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3148
3. AlQaholic 2691
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509