menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Male 2015/2016 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool 3 4 1 1 92 90 100 100 292
2. Henrik Haavamäe Tallinna Inglise Kolledž 2 1 2 2 95 100 95 95 290
3. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 1 2 - 3 100 95 0 92 287
4. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 4 9 3 5 90 85 92 89 271
5. Georg Nero Tallinna Reaalkool 8 3 5 6 86 92 89 88 269
6. Romet Martjan Nõo Reaalgümnaasium 10 8 4 17 84 86 90 77 260
7. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 7 12 8 9 87 82 86 85 258
8. Reivo Vinter Kuressaare Gümnaasium 5 10 9 - 89 84 85 0 258
9. Artur Tuttar Pärnu Koidula Gümnaasium 15 13 7 8 79 81 87 86 254
10. Kristofer Lõhmus Gustav Adolfi Gümnaasium - 18 6 4 0 76 88 90 254
11. Igor Mohhov Pärnu Koidula Gümnaasium 13 5 10 - 81 89 84 0 254
12. Kristian Kolmkant Pärnu Koidula Gümnaasium 11 21 13 14 83 73 81 80 244
13. Robin Gross Nõo Reaalgümnaasium 17 14 15 12 77 80 79 82 241
14. Oliver Vanker Pärnu Koidula Gümnaasium 16 15 28 11 78 79 66 83 240
15. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 16 20 - 85 78 74 0 237
16. Madis Niinemets Nõo Reaalgümnaasium - 11 27 7 0 83 67 87 237
17. Tanel Riivik Nõo Reaalgümnaasium 22 6 25 18 72 88 69 76 236
18. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium 21 20 19 10 73 74 75 84 233
19. Joosep Jantson Pärnu Koidula Gümnaasium 24 27 12 13 70 67 82 81 233
20. Arina Fedorova Pärnu Koidula Gümnaasium 18 24 18 19 76 70 76 75 227
21. Karl Jakob Levin Nõo Reaalgümnaasium 29 29 11 20 65 65 83 74 222
22. Sten Leinasaar Nõo Reaalgümnaasium 20 33 26 15 74 61 68 79 221
23. Egert Klaamas Pärnu Koidula Gümnaasium 28 25 16 21 66 69 78 73 220
24. Anete Düüna Rapla Ühisgümnaasium 25 34 29 16 69 60 65 78 212
25. Nikita Kisseljov Pärnu Koidula Gümnaasium 30 22 22 - 64 72 72 0 208
26. Pavel Kornyshev Narva Kesklinna Gümnaasium 32 23 21 - 62 71 73 0 206
27. Jüri Jänes Pärnu Koidula Gümnaasium 33 32 23 22 61 62 71 72 205
28. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 26 31 24 - 68 63 70 0 201
29. Sergei Saal Kallavere Keskkool 14 7 - - 80 87 0 0 167
30. Robert Kuks Tallinna Reaalkool 12 17 - - 82 77 0 0 159
31. Mihkel Pae Nõo Reaalgümnaasium - 19 17 - 0 75 77 0 152
32. Daniil Petrof Kallavere Keskkool 23 28 - - 71 66 0 0 137
33. Alari-Fedi Liik Kallavere Keskkool 27 26 - - 67 68 0 0 135
34. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 35 - - 23 59 0 0 71 130
35. Karel Paan Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 6 - - - 88 0 0 0 88
36. Tauri Ramst Pärnu Koidula Gümnaasium - - 14 - 0 0 80 0 80
37. Taavi Ramst Pärnu Koidula Gümnaasium 19 - - - 75 0 0 0 75
38. Kristjan Raud Nõo Reaalgümnaasium - 30 - - 0 64 0 0 64
39. Rauno Jaaska Nõo Reaalgümnaasium 31 - - - 63 0 0 0 63
40. SIMON GRIGORJEV Tallinna Juudi Kool 34 - - - 60 0 0 0 60

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Pärnu Koidula Gümnaasium 1610 11
2. Nõo Reaalgümnaasium 1605 10
3. Tallinna Reaalkool 1236 4
4. Tallinna Inglise Kolledž 741 2
5. Gustav Adolfi Gümnaasium 671 3
6. Kuressaare Gümnaasium 459 2
7. Kallavere Keskkool 439 3
8. Rapla Ühisgümnaasium 272 1
9. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 237 1
10. Narva Kesklinna Gümnaasium 206 1
11. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 88 1
12. Tallinna Juudi Kool 60 1


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216