menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Gomoku 2014/2015 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 3 5 1 1 92 89 100 100 292
2. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 1 3 2 2 100 92 95 95 290
3. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 2 1 4 4 95 100 90 90 285
4. Nikita Brežgin Gustav Adolfi Gümnaasium 7 2 3 7 87 95 92 87 274
5. Rasmus Talts Gustav Adolfi Gümnaasium 12 4 5 9 82 90 89 85 264
6. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8 6 16 5 86 88 78 89 263
7. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 4 8 8 8 90 86 86 86 262
8. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 6 9 13 6 88 85 81 88 261
9. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 9 20 - 3 85 74 0 92 251
10. Birthe Lall Surju Põhikool 5 10 19 22 89 84 75 72 248
11. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium 11 26 17 13 83 68 77 81 241
12. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 29 19 7 16 65 75 87 78 240
13. Arko Kasemets Luunja Keskkool 25 11 11 21 69 83 83 73 239
14. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 13 40 25 10 81 54 69 84 234
15. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 66 22 10 17 28 72 84 77 233
16. Anri Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium 40 30 6 15 54 64 88 79 231
17. Rico Jakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 10 21 27 45 84 73 67 49 224
18. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium 23 18 18 36 71 76 76 58 223
19. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 33 12 24 29 61 82 70 65 217
20. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool 17 25 47 35 77 69 47 59 205
21. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 34 15 28 51 60 79 66 43 205
22. Katrin- Riina Hanson Tallinna 32. Keskkool 30 23 48 26 64 71 46 68 203
23. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 51 17 - 11 43 77 0 83 203
24. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 19 - 21 41 75 0 73 53 201
25. Richard Daniel Vaaks Gustav Adolfi Gümnaasium 52 47 20 19 42 47 74 75 196
26. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 37 33 - 18 57 61 0 76 194
27. Rando Mäesalu Jakob Westholmi Gümnaasium 16 71 36 38 78 23 58 56 192
28. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 46 37 31 27 48 57 63 67 187
29. Sebastian Lotman Jakob Westholmi Gümnaasium 21 96 50 25 73 0 44 69 186
30. Rasmus Lehtovuori Jakob Westholmi Gümnaasium 38 27 46 32 56 67 48 62 185
31. Anette Salei Tabasalu Ühisgümnaasium 27 53 51 20 67 41 43 74 184
32. Sander Talts Gustav Adolfi Gümnaasium 41 24 55 33 53 70 39 61 184
33. Rainer Pirn Gustav Adolfi Gümnaasium 31 36 60 37 63 58 34 57 178
34. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 36 34 39 89 58 60 55 5 173
35. Gregor Markus Vares Jakob Westholmi Gümnaasium 28 49 - 34 66 45 0 60 171
36. Rasmus Pedari Jakob Westholmi Gümnaasium 48 29 35 71 46 65 59 23 170
37. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 42 31 40 - 52 63 54 0 169
38. Erik Rosenberg Kadrioru Saksa Gümnaasium 126 28 45 42 0 66 49 52 167
39. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 43 77 23 50 51 17 71 44 166
40. Katriin Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 67 105 38 12 27 0 56 82 165
41. Mihkel Heinmaa Jakob Westholmi Gümnaasium 18 45 78 57 76 49 16 37 162
42. Pärtel Arula Jakob Westholmi Gümnaasium 22 32 69 79 72 62 25 15 159
43. Jan Matsov Jakob Westholmi Gümnaasium 94 101 15 14 0 0 79 80 159
44. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 32 - 52 39 62 0 42 55 159
45. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 44 38 44 - 50 56 50 0 156
46. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium 74 73 30 24 20 21 64 70 155
47. Ander Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium 114 44 32 52 0 50 62 42 154
48. Uku Tominga Surju Põhikool 72 13 70 47 22 81 24 47 152
49. Anete Pukk Tallinna 32. Keskkool 58 42 125 31 36 52 0 63 151
50. Anna Milena Linder Gustav Adolfi Gümnaasium 49 14 74 72 45 80 20 22 147
51. Theodor Tiits Jakob Westholmi Gümnaasium 53 46 - 40 41 48 0 54 143
52. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool - 55 62 23 0 39 32 71 142
53. Laura Kärner Tabasalu Ühisgümnaasium 63 39 41 64 31 55 53 30 139
54. Ragnar Sirk Gustav Adolfi Gümnaasium 55 48 53 44 39 46 41 50 137
55. Roland Luht Jakob Westholmi Gümnaasium 39 72 49 63 55 22 45 31 131
56. Sebastian Lents Laagri kool 14 43 - - 80 51 0 0 131
57. Elori Orgusaar Surju Põhikool 95 70 33 49 0 24 61 45 130
58. Bruno Filipozzi Gustav Adolfi Gümnaasium 35 - 29 - 59 0 65 0 124
59. Rando Lukk Luunja Keskkool 24 41 102 115 70 53 0 0 123
60. Oskar Pukk Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 78 43 43 0 16 51 51 118
61. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 76 80 61 28 18 14 33 66 117
62. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 87 - 37 46 7 0 57 48 112
63. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool - - 14 62 0 0 80 32 112
64. Kertlyn Kiil Kuressaare Gümnaasium 54 50 76 68 40 44 18 26 110
65. Simon Tihvan Saue Gümnaasium - 66 12 - 0 28 82 0 110
66. Simmo Uiboupin Laagri kool 45 35 - - 49 59 0 0 108
67. Karel Kristjan Leedo Gustav Adolfi Gümnaasium 100 56 63 56 0 38 31 38 107
68. Sten Martin Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium 69 83 77 30 25 11 17 64 106
69. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 70 58 - 48 24 36 0 46 106
70. Kevin Näälik Kuressaare Gümnaasium 62 61 65 70 32 33 29 24 94
71. Markkus Puidak Luunja Keskkool 64 67 107 59 30 27 0 35 92
72. Kert Soomre Jakob Westholmi Gümnaasium - 54 71 66 0 40 23 28 91
73. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 98 82 58 54 0 12 36 40 88
74. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium - 7 132 - 0 87 0 0 87
75. Noora Liisa Ader Gustav Adolfi Gümnaasium 60 88 56 81 34 6 38 13 85
76. Hendrik Kookmaa Saue Gümnaasium 125 100 9 - 0 0 85 0 85
77. Oskar Mäns Tallinna Lilleküla Gümnaasium 15 - - - 79 0 0 0 79
78. Rico Lohk Aruküla Põhikool - 16 - - 0 78 0 0 78
79. Hans Juhan Olumets Tallinna 32. Keskkool 90 90 42 76 4 4 52 18 74
80. Pärtel Roosipuu Jakob Westholmi Gümnaasium 20 - - - 74 0 0 0 74
81. Uko Ruusmaa Jakob Westholmi Gümnaasium 111 57 59 93 0 37 35 1 73
82. Mathias Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium - - 22 - 0 0 72 0 72
83. Fabian Laido Jakob Westholmi Gümnaasium 57 - 100 61 37 0 0 33 70
84. Mirjam Kokk Tallinna Lilleküla Gümnaasium 26 - - - 68 0 0 0 68
85. Karl Kristjan Naissoo Gustav Adolfi Gümnaasium - - 26 - 0 0 68 0 68
86. Tiit Sulling Gustav Adolfi Gümnaasium 118 - 34 - 0 0 60 0 60
87. Otto Richard Habicht Tallinna Reaalkool 80 65 79 90 14 29 15 4 58
88. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool - - 68 65 0 0 26 29 55
89. Villem Vackermann Laagri kool - 52 - 82 0 42 0 12 54
90. Grete Oad Surju Põhikool 137 64 116 73 0 30 0 21 51
91. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium 56 81 99 - 38 13 0 0 51
92. Paul Pulver Gustav Adolfi Gümnaasium 83 84 72 77 11 10 22 17 50
93. Lukas Kalev Tammin Jakob Westholmi Gümnaasium 47 99 135 99 47 0 0 0 47
94. Karmen Saar Luunja Keskkool - - 54 88 0 0 40 6 46
95. Oliver Poudel Laagri kool 97 74 - 69 0 20 0 25 45
96. Ketlin Murro Tallinna Lilleküla Gümnaasium 50 - - - 44 0 0 0 44
97. Karl-Andrus Õunapuu Laagri kool - 51 - - 0 43 0 0 43
98. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 109 60 - 87 0 34 0 7 41
99. Andreas Siemer Aruküla Põhikool - - - 53 0 0 0 41 41
100. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool - 98 57 92 0 0 37 2 39
101. Kert Pallo Jakob Westholmi Gümnaasium - 97 121 55 0 0 0 39 39
102. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool - - 113 58 0 0 0 36 36
103. Kaupo Jaanus Jakob Westholmi Gümnaasium 59 138 120 109 35 0 0 0 35
104. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium 132 68 - 85 0 26 0 9 35
105. Henri Uibo Laagri kool - 59 - - 0 35 0 0 35
106. Argo Luur Lõpe Kool - 103 87 67 0 0 7 27 34
107. Gregor Ander Mäe Saue Gümnaasium - - 112 60 0 0 0 34 34
108. Nora Luik Kuressaare Gümnaasium 105 107 80 75 0 0 14 19 33
109. Martin Jakovlev Tallinna Humanitaargümnaasium 61 - - - 33 0 0 0 33
110. Laura-Loviisa Rüütel Jakob Westholmi Gümnaasium 103 62 108 - 0 32 0 0 32
111. Maimu-Dess Dunning Gustav Adolfi Gümnaasium 79 86 - 86 15 8 0 8 31
112. Rebekka Rekker Luunja Keskkool 89 79 83 - 5 15 11 0 31
113. Margus Pikkmets Lõpe Kool - 63 - - 0 31 0 0 31
114. Rasmus Merirand Jakob Westholmi Gümnaasium 65 - 93 104 29 0 1 0 30
115. Sander Tähemaa Surju Põhikool 102 122 64 - 0 0 30 0 30
116. Joosep Truusalu Jakob Westholmi Gümnaasium 121 129 75 84 0 0 19 10 29
117. Greete Viik Surju Põhikool 134 85 86 83 0 9 8 11 28
118. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool - - 66 94 0 0 28 0 28
119. Liis Juhansoo Surju Põhikool 116 110 67 117 0 0 27 0 27
120. Mirjam Poudel Laagri kool 68 104 - 108 26 0 0 0 26
121. Anna Säkki Gustav Adolfi Gümnaasium 115 69 128 - 0 25 0 0 25
122. Robin Schmalz Gustav Adolfi Gümnaasium 71 - 106 - 23 0 0 0 23
123. Karl Ramst Kuressaare Gümnaasium 96 76 90 106 0 18 4 0 22
124. Jelizaveta Zahharenko Sillamäe Eesti Põhikool 101 - 88 78 0 0 6 16 22
125. Hedvig Saarpuu Gustav Adolfi Gümnaasium 75 - - 91 19 0 0 3 22
126. Kristjan Link Surju Põhikool 73 125 - - 21 0 0 0 21
127. Robert Ira Viljandi Jakobsoni Kool - - 73 - 0 0 21 0 21
128. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool - - - 74 0 0 0 20 20
129. Marko Pohlak Aruküla Põhikool - 75 101 95 0 19 0 0 19
130. Loviise Võigemast Gustav Adolfi Gümnaasium 77 - - - 17 0 0 0 17
131. Egert Penu Aruküla Põhikool 88 89 89 - 6 5 5 0 16
132. Karin-Annika Luga Sillamäe Eesti Põhikool 78 - - - 16 0 0 0 16
133. Tõnis Domberg Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 80 0 0 0 14 14
134. Ingel Laur Jakob Westholmi Gümnaasium - 102 81 - 0 0 13 0 13
135. Thomas Hendrik Liiv Kuressaare Gümnaasium 81 - - - 13 0 0 0 13
136. Maris Pikkmets Lõpe Kool 82 113 94 107 12 0 0 0 12
137. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool - 109 82 101 0 0 12 0 12
138. Ebeliis Truu Kuressaare Gümnaasium 85 92 109 98 9 2 0 0 11
139. Magnus Siska Tallinna 32. Keskkool 84 - 97 - 10 0 0 0 10
140. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool - 115 84 - 0 0 10 0 10
141. Kätlin Kukk Luunja Keskkool 92 87 95 102 2 7 0 0 9
142. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool - - 85 - 0 0 9 0 9
143. Loretta Kaart Gustav Adolfi Gümnaasium 86 - 115 - 8 0 0 0 8
144. Oskar Hirvlaan Jakob Westholmi Gümnaasium 91 130 126 113 3 0 0 0 3
145. Henri Viik Surju Põhikool 122 112 91 - 0 0 3 0 3
146. Rasmus Kikka Tartu Variku Kool - 91 - - 0 3 0 0 3
147. Artur Levandi Gustav Adolfi Gümnaasium 117 - 92 - 0 0 2 0 2
148. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 93 95 122 - 1 0 0 0 1
149. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool - 93 - - 0 1 0 0 1
150. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 113 108 96 111 0 0 0 0 0
151. Rico Soots Jakob Westholmi Gümnaasium 119 117 104 105 0 0 0 0 0
152. Loone-Ly Lempu Luunja Keskkool 112 114 117 112 0 0 0 0 0
153. Andreas Välja Surju Põhikool 110 111 139 119 0 0 0 0 0
154. Tuule Mari Kuningas Saue Gümnaasium 130 127 127 118 0 0 0 0 0
155. Sandra Ristikivi Surju Põhikool 131 132 137 122 0 0 0 0 0
156. Joosep Pärnalaas Luunja Keskkool 108 - 110 103 0 0 0 0 0
157. Jan- Markus Maasepp Tallinna 32. Keskkool 99 137 130 - 0 0 0 0 0
158. Anette-Marii Argus Saue Gümnaasium 127 128 124 - 0 0 0 0 0
159. Andre Uibomäe Surju Põhikool 120 121 140 - 0 0 0 0 0
160. Mattias Donner Saue Gümnaasium 128 124 129 - 0 0 0 0 0
161. Jasper Toots Saue Gümnaasium 136 - 134 120 0 0 0 0 0
162. Anne-Lissy Lebedeva Surju Põhikool - 135 138 121 0 0 0 0 0
163. Mia Marleen Oruste Saue Gümnaasium 135 133 136 - 0 0 0 0 0
164. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool - - 98 100 0 0 0 0 0
165. Tristan Laur Koit Jakob Westholmi Gümnaasium - - 111 97 0 0 0 0 0
166. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool - - 103 114 0 0 0 0 0
167. Birgit Laurson Luunja Keskkool - 106 114 - 0 0 0 0 0
168. Karl Marten Titson Lõpe Kool - 94 131 - 0 0 0 0 0
169. Rico Marten Reiner Saue Gümnaasium - 120 - 110 0 0 0 0 0
170. Thor Härm Saue Gümnaasium 129 131 - - 0 0 0 0 0
171. Chris Martin Linder Lõpe Kool - 140 123 - 0 0 0 0 0
172. Fred Erik Sarna Saue Gümnaasium 133 139 - - 0 0 0 0 0
173. Aivar Allik Lõpe Kool - - - 96 0 0 0 0 0
174. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 104 - - - 0 0 0 0 0
175. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 105 - 0 0 0 0 0
176. Maria Säkki Gustav Adolfi Gümnaasium 106 - - - 0 0 0 0 0
177. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 107 - - - 0 0 0 0 0
178. Enely Vahur Lõpe Kool - 116 - - 0 0 0 0 0
179. Keity Pärna Surju Põhikool - - - 116 0 0 0 0 0
180. Marten Leok Aruküla Põhikool - 118 - - 0 0 0 0 0
181. Miriam Ann Meltsas Surju Põhikool - - 118 - 0 0 0 0 0
182. Sigmar Sten Kõiv Saue Gümnaasium - 119 - - 0 0 0 0 0
183. Hans Kaiv Saue Gümnaasium - - 119 - 0 0 0 0 0
184. Elis Rosenberg Saue Gümnaasium - 123 - - 0 0 0 0 0
185. Erik Väät Laagri kool 123 - - - 0 0 0 0 0
186. Martin Paulberg Jakob Westholmi Gümnaasium 124 - - - 0 0 0 0 0
187. Jako Jasper Lamp Tabasalu Ühisgümnaasium - 126 - - 0 0 0 0 0
188. German Tambrikas Saue Gümnaasium - - 133 - 0 0 0 0 0
189. Uku Paavo Kolk Laagri kool - 134 - - 0 0 0 0 0
190. Liisa Veske Saue Gümnaasium - 136 - - 0 0 0 0 0
191. Mihkel Liis Tallinna Kivimäe Põhikool 138 - - - 0 0 0 0 0
192. Kelli Vendla Tabasalu Ühisgümnaasium 139 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1703 10
2. Gustav Adolfi Gümnaasium 1551 26
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1490 14
4. Jakob Westholmi Gümnaasium 1280 26
5. Tabasalu Ühisgümnaasium 1008 7
6. Surju Põhikool 896 17
7. Tallinna 32. Keskkool 657 6
8. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 650 5
9. Narva Kesklinna Gümnaasium 614 2
10. Luunja Keskkool 609 10
11. Lõpe Kool 543 9
12. Laagri kool 422 9
13. Viljandi Jakobsoni Kool 414 11
14. Rakvere Waldorfkool 348 1
15. Kuressaare Gümnaasium 325 6
16. Tallinna Arte Gümnaasium 281 1
17. Saue Gümnaasium 229 16
18. Kadrioru Saksa Gümnaasium 167 1
19. Aruküla Põhikool 165 7
20. Ilmatsalu Põhikool 131 1
21. Tartu Waldorfgümnaasium 87 1
22. Tallinna Saksa Gümnaasium 72 1
23. Sillamäe Eesti Põhikool 38 2
24. Tallinna Humanitaargümnaasium 33 1
25. Tartu Variku Kool 3 1
26. Tallinna Kivimäe Põhikool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2184
4. rontsronts 2102
5. ikla 2100
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444