menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Gomoku 2014/2015 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 1 3 2 1 100 92 95 100 295
2. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 24 1 1 2 70 100 100 95 295
3. Tuuli Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 2 4 - 6 95 90 0 88 273
4. Erko Olumets Tallinna Reaalkool 16 2 9 4 78 95 85 90 270
5. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 5 6 5 9 89 88 89 85 266
6. Mark Heidmets Gustav Adolfi Gümnaasium 6 16 11 3 88 78 83 92 263
7. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 4 14 10 8 90 80 84 86 260
8. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 7 5 - 11 87 89 0 83 259
9. Kristina Mumm Kolga Kool 8 19 3 32 86 75 92 62 253
10. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 3 15 13 45 92 79 81 49 252
11. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 35 17 6 10 59 77 88 84 249
12. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 40 9 18 7 54 85 76 87 248
13. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 14 8 - 16 80 86 0 78 244
14. Carmen Jõgimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 12 14 14 0 82 80 80 242
15. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 32 34 4 5 62 60 90 89 241
16. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 10 28 25 15 84 66 69 79 232
17. Elerin Pärjasaar Tallinna Pääsküla Kool 9 23 19 - 85 71 75 0 231
18. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 17 35 12 25 77 59 82 69 228
19. Kaarel Vesilind Tallinna Reaalkool 12 26 28 17 82 68 66 77 227
20. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 37 21 8 26 57 73 86 68 227
21. Karlo Leok Tallinna Reaalkool 18 18 22 50 76 76 72 44 224
22. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 22 42 7 31 72 52 87 63 222
23. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 20 13 29 - 74 81 65 0 220
24. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 28 52 21 19 66 42 73 75 214
25. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 31 47 17 22 63 47 77 72 212
26. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 19 24 30 37 75 70 64 57 209
27. Melian Heinsaar Kose Gümnaasium 39 25 16 - 55 69 78 0 202
28. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool 11 53 64 20 83 41 30 74 198
29. Andrus Möller Tallinna Nõmme Põhikool 13 39 47 33 81 55 47 61 197
30. Janeli Kirsi Ambla Lasteaed-Põhikool 33 29 37 27 61 65 57 67 193
31. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 7 35 51 0 87 59 43 189
32. Ats Marek Tender Saue Gümnaasium 54 11 - 29 40 83 0 65 188
33. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool - 70 15 13 0 24 79 81 184
34. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 72 55 32 12 22 39 62 82 183
35. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 116 59 24 18 0 35 70 76 181
36. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 23 43 - 41 71 51 0 53 175
37. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 49 37 - 21 45 57 0 73 175
38. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 30 36 - 44 64 58 0 50 172
39. Mark-Robert Rosenbladt Saue Gümnaasium 46 40 39 36 48 54 55 58 167
40. Markus Loopere Aruküla Põhikool 52 31 33 56 42 63 61 38 166
41. Andreas Tähnas Tallinna Nõmme Põhikool 57 65 20 40 37 29 74 54 165
42. Agnes Mikson Ambla Lasteaed-Põhikool 43 44 - 30 51 50 0 64 165
43. Martin Kalvet Aruküla Põhikool 48 58 46 24 46 36 48 70 164
44. Mark-Oliver Rahn Gustav Adolfi Gümnaasium 45 33 50 48 49 61 44 46 156
45. Markus Veia Aruküla Põhikool - 50 38 38 0 44 56 56 156
46. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium 15 22 - - 79 72 0 0 151
47. Eric Muugamäe Tallinna Tehnikagümnaasium 25 20 - - 69 74 0 0 143
48. Karl Kaspar Leedo Gustav Adolfi Gümnaasium 63 41 44 58 31 53 50 36 139
49. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 71 69 27 54 23 25 67 40 132
50. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool 29 27 - - 65 67 0 0 132
51. Karl Korts Saue Gümnaasium 26 - 34 - 68 0 60 0 128
52. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 59 63 - 35 35 31 0 59 125
53. Andri Arro Tallinna Lilleküla Gümnaasium 27 45 86 - 67 49 8 0 124
54. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool 79 - 31 52 15 0 63 42 120
55. Denis Petrov Tartu Variku Kool 91 48 - 23 3 46 0 71 120
56. Robin Nõmme Ülenurme Gümnaasium 42 101 75 46 52 0 19 48 119
57. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 68 73 43 55 26 21 51 39 116
58. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool 62 10 - - 32 84 0 0 116
59. Ralf Joosep Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 78 68 26 73 16 26 68 21 115
60. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 60 71 55 53 34 23 39 41 114
61. Julia Lariononva Narva Kesklinna Gümnaasium 88 51 61 57 6 43 33 37 113
62. Marit Rohulaid Kuressaare Gümnaasium 56 74 - 39 38 20 0 55 113
63. Sander Laos Peetri Lasteaed-Põhikool 77 100 60 34 17 0 34 60 111
64. Ekke Valge Kuressaare Gümnaasium - 89 40 43 0 5 54 51 110
65. Erik Sarik Ülenurme Gümnaasium 80 61 66 47 14 33 28 47 108
66. Henry Rosin Ülenurme Gümnaasium 122 57 36 81 0 37 58 13 108
67. Evar Adam Soome Peetri Lasteaed-Põhikool - 67 58 49 0 27 36 45 108
68. Jaan Kõpp Tallinna Nõmme Põhikool 74 - 41 59 20 0 53 35 108
69. Mari Tiitson Kuressaare Gümnaasium - 78 57 42 0 16 37 52 105
70. Jüri-Artur Mae Tallinna Lilleküla Gümnaasium 36 54 87 - 58 40 7 0 105
71. Robin Lõhmus Tallinna Reaalkool - - 23 60 0 0 71 34 105
72. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 58 81 52 70 36 13 42 24 102
73. Walter Herold Veedla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 21 - - 65 73 0 0 29 102
74. Margot Turu Tallinna Pääsküla Kool 41 49 - - 53 45 0 0 98
75. Märten Martinson Kuressaare Gümnaasium 64 62 63 71 30 32 31 23 93
76. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 50 46 - - 44 48 0 0 92
77. Christian Korka Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 32 65 96 0 62 29 0 91
78. Erik Väin Tallinna Lilleküla Gümnaasium 34 105 69 - 60 0 25 0 85
79. Marit Algo Kuressaare Gümnaasium 44 88 - 72 50 6 0 22 78
80. Rauno Kopli Aruküla Põhikool 51 60 - - 43 34 0 0 77
81. Adele Karolina Kõre Ülenurme Gümnaasium - 96 51 62 0 0 43 32 75
82. Karl Kõiv Ülenurme Gümnaasium 85 80 45 86 9 14 49 8 72
83. Helgor Rohukots Ambla Lasteaed-Põhikool 90 92 - 28 4 2 0 66 72
84. Ken Lilloja Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 49 69 0 0 45 25 70
85. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 67 - 53 - 27 0 41 0 68
86. Kätriin Rohulaid Kuressaare Gümnaasium 93 64 - 61 1 30 0 33 64
87. Kaspar Kadalipp Tallinna Reaalkool - 30 - - 0 64 0 0 64
88. Anette Valge Kõrveküla Põhikool 65 99 - 66 29 0 0 28 57
89. Karl Saar Tallinna Nõmme Põhikool - 75 56 - 0 19 38 0 57
90. Kirke Jõgis Tallinna Kivimäe Põhikool - 38 - - 0 56 0 0 56
91. Laura Örd Tabasalu Ühisgümnaasium 38 - - - 56 0 0 0 56
92. Märten Treimann Peetri Lasteaed-Põhikool - - 59 74 0 0 35 20 55
93. Birke Padar Ülenurme Gümnaasium 97 - 42 - 0 0 52 0 52
94. Mairo Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 48 91 0 0 46 3 49
95. Emily Krohn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 47 - - - 47 0 0 0 47
96. Sten-Rauno Rohtla Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 67 77 0 0 27 17 44
97. Robin Rivet Tallinna Lilleküla Gümnaasium 73 - 71 - 21 0 23 0 44
98. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium - 82 62 - 0 12 32 0 44
99. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium 100 94 77 68 0 0 17 26 43
100. Roobert Reinumängi Aruküla Põhikool - - 81 64 0 0 13 30 43
101. Laura Liisa Alep Ülenurme Gümnaasium 101 93 84 63 0 1 10 31 42
102. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool - - 80 67 0 0 14 27 41
103. Kristi Pähn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 53 - - - 41 0 0 0 41
104. Ra Laurimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 133 129 54 - 0 0 40 0 40
105. Stina Varik Kõrveküla Põhikool 102 104 74 75 0 0 20 19 39
106. Rasmus Kalkun Peetri Lasteaed-Põhikool 55 - - - 39 0 0 0 39
107. Tiit Tomp Tallinna Muusikakeskkool - 56 - - 0 38 0 0 38
108. Rando Kleimann Ülenurme Gümnaasium 131 90 79 78 0 4 15 16 35
109. Martin Bode Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 68 85 0 0 26 9 35
110. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool 82 72 - - 12 22 0 0 34
111. Joosep Praks Kuressaare Gümnaasium 76 79 - - 18 15 0 0 33
112. Kristiina Ly Lell Gustav Adolfi Gümnaasium 61 - - - 33 0 0 0 33
113. Laura Pihlik Kõrveküla Põhikool 105 97 78 79 0 0 16 15 31
114. Silvia Jallai Kõrveküla Põhikool 104 109 73 84 0 0 21 10 31
115. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 66 102 91 - 28 0 3 0 31
116. Gustav Gretškov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 70 87 0 0 24 7 31
117. Daniil Skrinda Narva Kesklinna Gümnaasium 89 - 76 88 5 0 18 6 29
118. Robin Kalde Lõpe Kool 81 85 88 - 13 9 6 0 28
119. Kent Holm Kuressaare Gümnaasium 83 77 - - 11 17 0 0 28
120. Markus Soodla Laagri kool - 66 - - 0 28 0 0 28
121. Robin Ajangu Kuressaare Gümnaasium 69 - - - 25 0 0 0 25
122. Ken Mark Minkovski Tallinna Lilleküla Gümnaasium 70 115 - - 24 0 0 0 24
123. Mihkel Vaher Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 72 93 0 0 22 1 23
124. Grete Paat Kõrveküla Põhikool 96 91 - 76 0 3 0 18 21
125. Ülleri Kärner Ülenurme Gümnaasium 86 107 - 83 8 0 0 11 19
126. Armas Jürgenson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 75 - - - 19 0 0 0 19
127. Mikk Truve Tallinna Reaalkool - 76 - - 0 18 0 0 18
128. Harmo-Ron Kallaste Peetri Lasteaed-Põhikool - - 97 80 0 0 0 14 14
129. Anre Kuusk Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 113 82 - 0 0 12 0 12
130. Robert Kuks Tallinna Reaalkool - - - 82 0 0 0 12 12
131. Kaur Nelke Tallinna Lilleküla Gümnaasium 112 83 - - 0 11 0 0 11
132. Ruut Reinut Palling Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 83 - 0 0 11 0 11
133. Artur Valdeko Paavel Tallinna Lilleküla Gümnaasium 84 106 96 - 10 0 0 0 10
134. Eliise-Marie Raudkar Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 84 - 94 0 10 0 0 10
135. Anna Helena Heinmaa Maidla kool 124 117 85 - 0 0 9 0 9
136. Rasmus Maalinn Pärnu Vanalinna Põhikool 95 86 - - 0 8 0 0 8
137. Joosep Rand Kuressaare Gümnaasium 98 87 - - 0 7 0 0 7
138. Rasmus Koppel Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 87 132 - - 7 0 0 0 7
139. Monica Männistu Maidla kool 115 118 94 89 0 0 0 5 5
140. Marlene Vompa Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 111 89 95 0 0 5 0 5
141. Elo Tärno Maidla kool 127 119 98 90 0 0 0 4 4
142. Breta Mandel Maidla kool 110 127 90 - 0 0 4 0 4
143. Elisabeth Kass Tallinna Lilleküla Gümnaasium 117 98 - 92 0 0 0 2 2
144. Ragne Lukken Tallinna Lilleküla Gümnaasium 113 116 92 - 0 0 2 0 2
145. Oskar Sarapuu Gustav Adolfi Gümnaasium 92 - - - 2 0 0 0 2
146. Brigite Helena Sarapuu Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 95 93 - 0 0 1 0 1
147. Kätlin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 114 121 95 - 0 0 0 0 0
148. Johannes Parman Kehra Gümnaasium 109 108 - - 0 0 0 0 0
149. Alo-Kiur Lips Tallinna Lilleküla Gümnaasium 106 114 - - 0 0 0 0 0
150. August Uustalu Kehra Gümnaasium 119 124 - - 0 0 0 0 0
151. Sander Metsam Tallinna Lilleküla Gümnaasium 111 134 - - 0 0 0 0 0
152. Timo Meidla Tallinna Lilleküla Gümnaasium 123 123 - - 0 0 0 0 0
153. Margit Stogov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 125 122 - - 0 0 0 0 0
154. Artur Kostin Kehra Gümnaasium 128 126 - - 0 0 0 0 0
155. Artur Šumilo Kehra Gümnaasium 136 128 - - 0 0 0 0 0
156. Artjom Anfilov Kehra Gümnaasium 134 133 - - 0 0 0 0 0
157. Brigitta Ambur Tallinna Reaalkool 94 - - - 0 0 0 0 0
158. Jarek Heinsoo Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 97 0 0 0 0 0
159. Luukas Kaarel Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool 99 - - - 0 0 0 0 0
160. Katriin Kiis Laagri kool - 103 - - 0 0 0 0 0
161. Poline Feldman Tallinna Juudi Kool 103 - - - 0 0 0 0 0
162. Sofia Volkova Tallinna Juudi Kool 107 - - - 0 0 0 0 0
163. Arkadi Statsenko Tallinna Juudi Kool 108 - - - 0 0 0 0 0
164. Karmen Pikkmets Lõpe Kool - 110 - - 0 0 0 0 0
165. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool - 112 - - 0 0 0 0 0
166. Kenno Mat Luunja Keskkool 118 - - - 0 0 0 0 0
167. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium - 120 - - 0 0 0 0 0
168. Nikita Šumejev Tallinna Juudi Kool 120 - - - 0 0 0 0 0
169. Adelii Martin Kehra Gümnaasium 121 - - - 0 0 0 0 0
170. Kaspar Helde Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 125 - - 0 0 0 0 0
171. SIMON GRIGORJEV Tallinna Juudi Kool 126 - - - 0 0 0 0 0
172. Mark Dorfman Tallinna Juudi Kool 129 - - - 0 0 0 0 0
173. Artjom Pugatchov Kehra Gümnaasium - 130 - - 0 0 0 0 0
174. Robert Gammer Tallinna Juudi Kool 130 - - - 0 0 0 0 0
175. Marius Unger Kehra Gümnaasium - 131 - - 0 0 0 0 0
176. Nikita Kurašov Tallinna Juudi Kool 132 - - - 0 0 0 0 0
177. Egert Käesel Pärnu Vanalinna Põhikool 135 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Gustav Adolfi Gümnaasium 1625 11
2. Tallinna Reaalkool 1396 10
3. Ambla Lasteaed-Põhikool 1342 7
4. Aruküla Põhikool 1229 8
5. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1165 7
6. Peetri Lasteaed-Põhikool 1164 13
7. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 895 32
8. Kuressaare Gümnaasium 742 13
9. Tallinna Nõmme Põhikool 603 4
10. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 601 4
11. Ülenurme Gümnaasium 576 9
12. Saue Gümnaasium 531 3
13. Tallinna Prantsuse Lütseum 387 1
14. Tallinna Südalinna Kool 365 1
15. Tallinna 32. Keskkool 351 1
16. Narva Kesklinna Gümnaasium 329 3
17. Tallinna Pääsküla Kool 329 2
18. Kolga Kool 315 1
19. Nõmme Erakool 248 2
20. Kose Gümnaasium 202 1
21. Sillamäe Eesti Põhikool 188 2
22. Kõrveküla Põhikool 179 5
23. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 151 1
24. Tallinna Tehnikagümnaasium 143 1
25. Tartu Variku Kool 120 1
26. Tallinna Kivimäe Põhikool 56 1
27. Tabasalu Ühisgümnaasium 56 1
28. Pärnu Vanalinna Põhikool 42 3
29. Tallinna Muusikakeskkool 38 1
30. Lõpe Kool 28 3
31. Laagri kool 28 2
32. Maidla kool 22 4
33. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7 1
34. Tallinna Juudi Kool 0 8
35. Kehra Gümnaasium 0 9
36. Luunja Keskkool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235